رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

ممنون از پاسخ گویی تون

بله اون قسمت میدونم من میخام متنی نشون نده و اون قسمت خالی میزارم اما انگار یه متنی از پیش فرض داره بازم با اینکه اون قسمت خالی هست نشون میده

به فروشگاه .... خوش آمدید

فروش ....

این نشون میده با اینکه اون قسمت خالی میزارم

یک اسپیس بزنید بجای متن

سلام و تبریک بابت قالب بسیار زیباتون

قبل از خرید یک سوال داشتم که قالب شما دارای بلاگ هست و اگر نیست ماژول smartblog کار میکنه با این قالب ؟

ممنون

ممکنه از نظر ظاهری نیاز به سازگاری با قالب داشته باشه

آقا بهمن وقتی محصول فایل باشه که دیگه کاربرد نداره

تیکت بزنید تا در آپدیت بعدی اصلاح بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام آقا مهرشاد

خسته نباشید

وقتی روی شاخه بندی کلیک می کنیم و تو صفحه مربوطه محصولات رو می بینیم محصولات در 3 ردیف 3 تایی هستند

ولی در ردیف اخر و پایین صفحه بجای 3 محصول 2 محصول هست

1 - 1 - 1

1 - 1 - 1

1 - 1 - 

به این شکل ...

آیا تنظیمات داره یا میشه کاری کرد در هر صفحه 9 محصول کامل درج بشه؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

در حالت موبایل وقتی که سایت با مرورگر کروم باز میشه شاخه ها اصلا باز نمیشه.

این با گوشی های مختلف تست کردم مشکل داشته اما با بقیه مرورگرها راحت باز میشه.

لطفا بررسی بفرمائید

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

من یه پیشنهاد داشتم. با توجه به اینکه خودم چندماه هست که قالب دارم و ازش استفاده می کنم می خاستم بگم محصولات خیلی به چشم نمیاد یعنی تو نگاه اول که وارد سایت میشی احساس نمیشه که محصول زیادی وجود داره و چند نفر دیگه هم این بهم گفتن

جاش دسته بندی ها خیلی تکرا شده. منوی افقی ، دسترسی سریع و قسمت پایین هم که باز به یه شکل دیگه دسته بندی ها رو داریم. اگر بشه یک سری تغییر ایجاد شه که محصولات بیشتر به چشم بیاد خیلی خوبه

یه نکته دیگه هم اینکه به نظرم سبد خرید زیاد تو چشم نیست. مثلا اگر همون آیکون سبد خرید بود یا یه رنگ خیلی متمایز مثل همون سبز که اکثر جاها این رنگه خیلی بهتر بود. حس می کنم که کاربر راحت پیداش نمی کنه

نقد و نظرات هم اگر کنار اطلاعات بیشتر تو یه تب جدا بود خیلی بهتر می شد که اینقدر صفحه اسکرول نخوره. جاش محصولات مرتبط سریع تو چشم میومد

بازم هم از زحمات تون ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام من قالب پارمیس رو روی پرستاشاپ 1.6.1.5 نصب کردم و زمانی که میخوام فعال کنم با ارور زیر مواجه میشم :

Site error: the file /home/evhonari/public_html/modules/iconfig/iconfig.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_7.0.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.​

لطفا راهنمایی کنید؟​

لینک به دیدگاه

با سلام من قالب پارمیس رو روی پرستاشاپ 1.6.1.5 نصب کردم و زمانی که میخوام فعال کنم با ارور زیر مواجه میشم :

Site error: the file /home/evhonari/public_html/modules/iconfig/iconfig.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_7.0.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.​

لطفا راهنمایی کنید؟​

سلام بر شما.

به هاستتون بگید افزونه ionCube Loader و برای شما نصب کنند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر به همه دوستان

می خواستم درخواست کنم بخش تگ های h1 T h2 T h3 قالب درست کنید.

همچنین فونت توضیحات

من قبلا این موضوع مطرح کردم و دوستان گفتن افزونه فایرباگ باهاش کار کنم. خوب رفتم سراغش و تا حدودی کار کردم اما مشکل اینجاست که برای من که سواد نرم افزاری و کد نویسی ندارم یکم سخت و گیج کننده است. یسری قسمت ها هم که خط خورده و امکان اصلاحش نیست

یعنی به صورت کلی برای من خیلی سخته این کار

می خواستم اگر امکانش هست این مورد تو آبدیت ها مدنظر قرار بدید

اندازه تگه های h1 . h2 . h3 متناسب با هم باشند و اینکه فونت و رنگ بخش توضیحات بلند و توضیحات کوتاه تغییر پیدا کنه. واقعا با این فونت خوندن توضیحات سخته چون همه اش رفته توهم. رنگ کلی هم مشکی باشه چون خوندنش برای یه عده مثل خود من که از عینک استفاده می کنم خیلی سخته

ممنون از زحمات تون

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر به همه دوستان

می خواستم درخواست کنم بخش تگ های h1 T h2 T h3 قالب درست کنید.

همچنین فونت توضیحات

من قبلا این موضوع مطرح کردم و دوستان گفتن افزونه فایرباگ باهاش کار کنم. خوب رفتم سراغش و تا حدودی کار کردم اما مشکل اینجاست که برای من که سواد نرم افزاری و کد نویسی ندارم یکم سخت و گیج کننده است. یسری قسمت ها هم که خط خورده و امکان اصلاحش نیست

یعنی به صورت کلی برای من خیلی سخته این کار

می خواستم اگر امکانش هست این مورد تو آبدیت ها مدنظر قرار بدید

اندازه تگه های h1 . h2 . h3 متناسب با هم باشند و اینکه فونت و رنگ بخش توضیحات بلند و توضیحات کوتاه تغییر پیدا کنه. واقعا با این فونت خوندن توضیحات سخته چون همه اش رفته توهم. رنگ کلی هم مشکی باشه چون خوندنش برای یه عده مثل خود من که از عینک استفاده می کنم خیلی سخته

ممنون از زحمات تون

هم پیشنهادات قبلیتون هم پیشنهادات جدیدتون رو برای آپدیت های بعدی مد نظر قرار میدیم

قابلیت تب بودن یا زیر هم بودن بخش اطلاعات و نظرات و ... در صفحه محصول در آپدیت جدید به قالب اضافه خواهد شد

لینک به دیدگاه

هم پیشنهادات قبلیتون هم پیشنهادات جدیدتون رو برای آپدیت های بعدی مد نظر قرار میدیم

قابلیت تب بودن یا زیر هم بودن بخش اطلاعات و نظرات و ... در صفحه محصول در آپدیت جدید به قالب اضافه خواهد شد

ممنون از زحمات تون

واقعا خیلی خوشحال شدم که به نظرات کاربرا و بالا بردن اثربخشی قالب ها توجه می کنید.

دیگه آبدیت جدید بیاد بال درمیارم :D

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

ادمین عزیز میشه لطفا جواب بدید.

اگر هماهنگ نیست .نسخه هماهنگ با این ورژن کی اماده میشه

ممنون

سلام بر شما.

خیر قالب با نسخه 5 پرستا سازگار نیست و تاریخی دقیقی برای این سازگاری مشخص نیست. بعد از سازگاری اطلاع رسانی میشه

لینک به دیدگاه

قالب پارمیس با پرستاشاپ 1.6.1.5 و 1.6.1.4 سازگار است و میتوانید روی این نسخه ها استفاده کنید

همچنین آپدیت جدید قالب با امکانات جدید پس از آماده سازی از طریق ایمیل و انجمن اطلاع رسانی خواهد شد

لینک به دیدگاه

خیلی منتظرش بودم .

ممنون

خواهش میکنم

سلام

من قالب پارمیس دارم . قالب 1.6.1 رو دارم . الان می خوام به 1.6.1.5 ارتقا بدم. آیا نیاز به این کار هست؟

و چه تفاوتی داره؟

فقط پرستاشاپ شما به روز میشه و در قالب تفاوتی ایجاد نمیکنه. قالب فعلیتون با پرستاشاپ 1.6.1.5 سازگار هست

لینک به دیدگاه

سلام.

دوتا موضوع میخاستم بیان کنم

یکی اینکه نشانه گذاری که در قسمت بالای سایت میاد به چه معنیه و به چه دردی میخوره؟

دوم اینکه وقتی یک محصولی تخفیف میخوره عدد مربوط به تخفیف اینگلیسی نشون داده میشه. یعنی اگر 5000 تومان تخفیف داره اون 5000 اینگلیسی نشون میده

لینک به دیدگاه

سلام.

یکی اینکه نشانه گذاری که در قسمت بالای سایت میاد به چه معنیه و به چه دردی میخوره؟

دوم اینکه وقتی یک محصولی تخفیف میخوره عدد مربوط به تخفیف اینگلیسی نشون داده میشه. یعنی اگر 5000 تومان تخفیف داره اون 5000 اینگلیسی نشون میده

چیزی به نام نشانه گذاری بالای قالب پارمیس نداره مگر این که ماژول خاصی رو فعال کردید. ولی در کل نشانه گذاری مربوط به مرورگر هست. اسم انگلیسی اون Bookmark هست یعنی شما سایت رو در مرورگرتون نشانه گذاری میکنید که هر زمان نیاز داشتید و اگر آدرسش رو فراموش کردید بتونید سریع به اون دسترسی داشته باشید

انگلیسی بودن اعداد مربوط به فونت هست و متاسفانه تنها فونت رایگان استاندارد فارسی همین هست

لینک به دیدگاه

سلام.

سلام بر شما.

به بخش ماژول ها >> ماژول ها برید و ماژول "بخش لینک های دائمی " رو غیر فعال کنید.

اگر هم نیاز به نقشه سایت دارید، لینکش رو در منو قرار بدید تا ظاهر بهتری داشته باشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

به بخش ماژول ها >> ماژول ها برید و ماژول "بخش لینک های دائمی " رو غیر فعال کنید.

اگر هم نیاز به نقشه سایت دارید، لینکش رو در منو قرار بدید تا ظاهر بهتری داشته باشه.

موفق باشید.

اینجوری خیلی خوب شد. ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...