رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک مشکل دارم

من برای سایت ام یک لیست قیمت تهیه کردم می خواستم امکان پرینت لیست رو بذارم چطور می تونم این کارو انجام بدم؟

http://www.mehdikala.com/index.php?id_cms=7&controller=cms

دوم اینکه در حالت رسپانسیو این لیست خیلی ریز نمایش داده میشه و امکان Zoom کردن وجود نداره چکار می تونم انجام بدم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

راه اصولیش تهیه ماژول لیست قیمت هست. شما در صفحه محتوا یک عکس قرار دادید به همین دلیل امکانات خاصی ندارید

کوچک شدن لیست هم بخاطر این هست که از عکس استفاده کردید

2 راه حل موقتی به ذهن من میرسه:

1. بجای عکس از جدول استفاده کنید

2. لیست قیمت رو آپلود کنید و لینکس رو در صفحه قرار بدید بجای عکس

برای تهیه ماژول لیست قیمت هم میتونید تیکت بزنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. وقت تون بخیر

یه خواهشی دارم که ممنون میشم تو آبدیت جدید اعمال بشه یا اگر راهی داره بفرمایید انجام بدم

یکی فونت نوشته هاست که قبلا هم گفتم مخصوصا تو بخش توضیحات که خیلی ریزه یعنی به سایت یکی از بچه ها سر بزنید می بیند که چقدر خوندنش سخته. واقعا انصاف نیست برای تولید محتوا وقت بزاریم و تهش طرف رغبت خوندن نداشته باشه و عملا فروش از بین میره

من پیشنهاد ایران سانس هست اگر امکانش باشه

دوم اینکه فیلدهای مربوط به سفارش کالا خیلی طولانی و خسته کننده هست. من دوتاش تونستم حذف کنم . عنوان مشتری و کدپستی اما واقعا خیلی طولانیه. تاریخ تولد ، کدپستی، شرکت، تو قسمت آدرس شما دوباره همون اطلاعات باید تکرار کنه.

کشور که اصلا لزومی نداره. بزاریم برای فروشگاه های چند زبانه

بزاریم با اطلاعات اصلی سفارش ثبت کنه بعد اگه لازم بود اطلاعات دیگه رو ازش می گیریم.

من کلی ثبت نامی دارم که خرید نمی کنن.

لطفا این بخش اصلاح کنید. هدف ما فروشه اگر نفروشیم هیچ فایده ای نداره و تمام زحمات مون به هدر رفته

لینک به دیدگاه

فونت ایران سنز دارای لایسنس هست و نمیتونیم اون رو روی قالب بذاریم اما شما میتونید فونتش رو از سایتشون تهیه کنید و ما براتون با فونت قالب جایگزین کنیم

فیلدهای ثبت نام هم ارتباطی با قالب ندارن دوست من. میتونید تیکت بزنید به بخش ماژول تا براتون فرم ثبت نام رو تغییر بدن

لینک به دیدگاه

سلام. میشه تو آبدیت های جدید کانال تلگرام رو هم توی بخش دنبال کنید بزارید

ممنون

متاسفانه امکانش نیست چرا که این ماژول جزو ماژول های پیش فرض پرستا بوده و باید خود پرستاشاپ بخش تلگرام رو بهش اضافه کنه

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من هنگام نصب قالب بنرها رو غیر فعال کردم و الان می خوام دوباره فعالش کنم.

از کجا باید فعال کنم چون تو قسمت مدیریت قالب مدیریت بنرها دیده نمیشن !

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من هنگام نصب قالب بنرها رو غیر فعال کردم و الان می خوام دوباره فعالش کنم.

از کجا باید فعال کنم چون تو قسمت مدیریت قالب مدیریت بنرها دیده نمیشن !

ممنون

اگر منظورتون اسلایدشو بالای صفحه هست باید برید به بخش ماژول ها و slide سرچ کنید میاره ماژولش و می تونید اونجا اسلایدهاتونو فعال کنید یا بارگذاری کنید

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون اسلایدشو بالای صفحه هست باید برید به بخش ماژول ها و slide سرچ کنید میاره ماژولش و می تونید اونجا اسلایدهاتونو فعال کنید یا بارگذاری کنید

سلام

نه منظورم همون بنر ها بود که تو قسمت ماژولها باید مدیریت بنرها رو فعال کنیم و ...

لینک به دیدگاه

30 درصد تخفیف ویژه خرید قالب پارمیس فقط به مدت 3 روز:

http://ipresta.ir/prestashop-theme/264-parmis.html

متاسفانه این مدل تخفیف ها دیر به گوش ما میرسه، اگه ممکنه یا اطلاع رسانی رو تو صفحه اصلی قرار بدید، یا زمانش رو بیشتر کنید!

3 روز واقعا کمه!

لینک به دیدگاه

متاسفانه این مدل تخفیف ها دیر به گوش ما میرسه، اگه ممکنه یا اطلاع رسانی رو تو صفحه اصلی قرار بدید، یا زمانش رو بیشتر کنید!

3 روز واقعا کمه!

از طریق کانال و گروه تلگرام هم اطلاع رسانی میکنیم میتونید عضو بشید

لینک به دیدگاه

از طریق کانال و گروه تلگرام هم اطلاع رسانی میکنیم میتونید عضو بشید

ممنونم، اونجا هم عضو شدم

امیدوارم تخفیفتون رو زودتر فعال کنید و مدت بیشتری ادامه داشته باشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام 

آپدیت جدید قالب پارمیس به کجا رسید الان نزدیک به سه ماه که مدیران محترم قولشو  دادن اما تا کنون هیچ خبری از آپدیت جدید نیست....

لینک به دیدگاه

من یه پیشنهادی داشتم

سبد خرید واقعا تو این قالب دیده نمیشه. امکانش هست یجوری سبد بولد بشه و به چشم بیاد

یعنی رنگش تغییر کنه و عکس سبد مثلا بهش اضافه بشه. یه دکمه ای باشه که جلب توجه بکنه

من حس می کنم الان بعد از اضافه کردن به سبد خرید و باز شدن اون پنجره اگر کاربر گزینه بستن پنجره رو بزنه واقعا دیگه گیج میشه نمیدونه سفارشش چی شد و از کجا باید پیداش کنه چه برسه که بخره

یه مشکل دیگه هم دارم

اونم اینه که نمی تونم تعیین کنم عکسی که تو بخش توضیحات میزارم کجا قرار بگیره. من میزارم وسط اما توی سایت کنار سمت راست نشون داده میشه

لینک به دیدگاه

با سلام 

آپدیت جدید قالب پارمیس به کجا رسید الان نزدیک به سه ماه که مدیران محترم قولشو  دادن اما تا کنون هیچ خبری از آپدیت جدید نیست....

آپدیت آماده است. منتظریم همکاران کدگذاری کنند تا منتشر بشه

ضمنا امکانات خیلی خوبی در آپدیت جدید اضافه شده + یک تغییر اساسی در فونت قالب

من یه پیشنهادی داشتم

سبد خرید واقعا تو این قالب دیده نمیشه. امکانش هست یجوری سبد بولد بشه و به چشم بیاد

یعنی رنگش تغییر کنه و عکس سبد مثلا بهش اضافه بشه. یه دکمه ای باشه که جلب توجه بکنه

من حس می کنم الان بعد از اضافه کردن به سبد خرید و باز شدن اون پنجره اگر کاربر گزینه بستن پنجره رو بزنه واقعا دیگه گیج میشه نمیدونه سفارشش چی شد و از کجا باید پیداش کنه چه برسه که بخره

یه مشکل دیگه هم دارم

اونم اینه که نمی تونم تعیین کنم عکسی که تو بخش توضیحات میزارم کجا قرار بگیره. من میزارم وسط اما توی سایت کنار سمت راست نشون داده میشه

به پیشنهادتون فکر میشه ممنون

بخش توضیحات و چینش محتوای اون ارتباطی با قالب ندارن. در انجمن چند تاپیک در مورد راهنمایی کار با این بخش وجود داره. در تاپیک جداگانه ای این موضوع رو پیگیری کنید تا دوستان راهنماییتون کنند. همچنین میتونید از دموی قالب پارمیس روی بازارچه الگو بگیرید و ببینید چطور چیدمان انجام شده

لینک به دیدگاه

آپدیت آماده است. منتظریم همکاران کدگذاری کنند تا منتشر بشه

ضمنا امکانات خیلی خوبی در آپدیت جدید اضافه شده + یک تغییر اساسی در فونت قالب

به پیشنهادتون فکر میشه ممنون

بخش توضیحات و چینش محتوای اون ارتباطی با قالب ندارن. در انجمن چند تاپیک در مورد راهنمایی کار با این بخش وجود داره. در تاپیک جداگانه ای این موضوع رو پیگیری کنید تا دوستان راهنماییتون کنند. همچنین میتونید از دموی قالب پارمیس روی بازارچه الگو بگیرید و ببینید چطور چیدمان انجام شده

ما كه بي صبرانه منتظر آپ بعدي قالب هستيم سپاس گذارم

لینک به دیدگاه

من یه پیشنهادی داشتم

یه مشکل دیگه هم دارم

مطلب

ساده بودن ادیتور پرستا شاپ 1.6 در انجمن دنبال كن بهت كمك مي كنه
لینک به دیدگاه

من قالب پارمیس رو خریدم و نصب هم کردم ولی وقتی می رم در تنظیمات و قالب رو انتخاب می کنم، پیغام زیر نمایش داده می شه:

The www.mydomain.ir page isn’t working
www.mydomain.ir is currently unable to handle this request.
HTTP ERROR 500
لینک به دیدگاه

من قالب پارمیس رو خریدم و نصب هم کردم ولی وقتی می رم در تنظیمات و قالب رو انتخاب می کنم، پیغام زیر نمایش داده می شه:

HTTP ERROR 500

تیکت بزنید https://ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه

HTTP ERROR 500

سلام اين پيام مربوط به هاست بايد سطح دسترسي ها تو تغيير بدي به هاستت تيكت كن

لینک به دیدگاه

سلام

من يك مشكل در نمايش قيمت محصولات دارم زماني كه از پخش تركيبات براي رنگ محصول قيمت افزايشي رو اضافه مي كنم (به تومان) در قسمت تركيبات درست نشان داده مي شه اما در قسمت نمايش محصول نه؟

مثال اگر قيمت اصلي محصول 100.000 تومان باشه و تركيب رنگ طلايي محصول 20.000 افزايش بذارم در قسمت تركيبات 120.000 تومان نمايش مي ده و در سايت در قسمت نمايش محصول 102.000 تومان نمايش داده ميشه اما زمان انتقال به درگاه بانك همون 120.000 تومان نمايش ميده. اين مشكل چطور مي شه حل كرد.؟

لینک به دیدگاه

سلام

من يك مشكل در نمايش قيمت محصولات دارم زماني كه از پخش تركيبات براي رنگ محصول قيمت افزايشي رو اضافه مي كنم (به تومان) در قسمت تركيبات درست نشان داده مي شه اما در قسمت نمايش محصول نه؟

مثال اگر قيمت اصلي محصول 100.000 تومان باشه و تركيب رنگ طلايي محصول 20.000 افزايش بذارم در قسمت تركيبات 120.000 تومان نمايش مي ده و در سايت در قسمت نمايش محصول 102.000 تومان نمايش داده ميشه اما زمان انتقال به درگاه بانك همون 120.000 تومان نمايش ميده. اين مشكل چطور مي شه حل كرد.؟

لطفا در تاپیک خارج از قالب مطرح کنید. این موضوع مرتبط با قالب نمی باشد

لینک به دیدگاه

توی بخش ویژگی ها وقتی چندتا مورد مثلا سایز بخایم به تفکیک بنویسیم که هر کدوم تو یه خط بیاد با زدن دکمه اینتر تو قسمت مدیریت کاملا زیر هم نمایش می ده اما تو بخش کاربری همه رو به هم می چسبونه و اصلا ظاهر خوبی نداره و قابل خوندن نیست به راحتی

راهی داره که اصلاح بشه؟

لینک به دیدگاه

امکانش هست ارسال به دوستان و چاپ تو یه ردیف قرار بگیره ؟

و اون بخشی که اشتراک محصول از طریق شبکه های احتماعی هست با اون گزینه معرفی به دوستان یکی باشه یا یجوری باشه که کاربر بفهمه این مربوط به معرفی به دوستان هست.

http://uupload.ir/files/9wbf_1.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...