رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

post-9009-0-97073300-1472728605_thumb.png

با سلام و عرض ادب و احترام

من ار قالب پارمیس استفاده می کنم چند تا مشکل دارم من وبلاگ پیشرفته رو خریداری کردم و در قسمت راست سایت قرار دادم 

www.mehdikala.com

وقتی این کار رو انجام دادم تصاویر در سایت کمی کوچکتر نمایش داده میشه و خیلی از فضای درون سایت بلا استفاده می مونه و در حالت رسپانسیو شاخه وبلاگ  و آخرین اخبار بد نمایش داده میشه

میشه یک هم فکری کنید و این مشکلات رو بر طرف کن.. یک تصویر شو بالا نمایش دادم....

توضیح هم می دم 

1.من برای محصولات سیستم امتیاز دهی رو فعال کردم همون چندتا ستاره که بعد از نام محصول قرار می گیره در صفحه اول قالب وقتی ماژول وبلاگ در سمت راست سایت رو فعال می کنم یکی از ستاره در زیر قرار گرفته میشه و یک حالت نا منظم داره می خوام ردیف باشه 

2.در راست و چپ صفحه اول قالب پرتی زیاد هست خیلی فضای خالی وجود داره وقتی تصویر یک درجه zoom می کنم خوب میشه ولی در حالت نرمال خوب نیست

3. رنگ پس زمینه قالب رو می خواستم سفید کنم و یا بخشی از اونو یک طرح بزنم ولی نمی دونم چطور میشه اینکار رو کرد لطفا راهنمایی کنید

4. می دونم سبد خرید نمی شه تغییر داد و مگر اینکه ماژول سبد خرید dbs خریداری کنیم اما من فقط می خوام اون گزینه پرداخت نهایی رو که زیر هر مرحله از خرید قرار داره رو بالای هر مرحله بذارم کلا یک جایی باشه که خیلی راحتر در دسترس باشه اینجوری مشتری گیج نمی شه چندتا از مشتریا گفتن 2 تا 3 دقیقه دونبال گزینه پرداخت نهایی می گشتیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

1 : یه مقدار نیاز به تغییر و دانش css داره . . . اگه بلد نیستید این کارها رو انجام بدید :

ابتدا از مدیریت برید توی قسمت : پارامترهای پیشرفته => کارایی > کامپایل اجباری روشن / حافظه نهان خاموش / بیاید پایین جایی که نوشته > CCC (ترکیب، فشرده سازی و حافظه‎ی موقت) همه رو روی خیر قرار بدید و ذخیره کنید سپس اطلاع بدید

2 : واسه شما اینجور نمایش داده میشه چون روزلوش لپ تاپ شما بالا هست واسه من مثلا جای خالی نشون نمیده خیلی کمتره بسته به روزلوش سیستم مورد استفاده هست و کاری ازتون بر نمیاد

3 : اینم مثل همون شماره 1 که بهتون توضیح دادم / شاید توی تنظیمات قالب هم بتونید بک گراند رو تغییر رنگ بدید چک کنید

4 : سبد خرید dbs بصورت کامل استاندارد نیست . . .  / بالا نمیشه آورد میشه رنگشو تغییر داد یا بیارید سمت راست ولی جایگاهش پایینه

موفق باشید

post-2932-0-77727100-1472743522_thumb.png

لینک به دیدگاه

1 : یه مقدار نیاز به تغییر و دانش css داره . . . اگه بلد نیستید این کارها رو انجام بدید :

ابتدا از مدیریت برید توی قسمت : پارامترهای پیشرفته => کارایی > کامپایل اجباری روشن / حافظه نهان خاموش / بیاید پایین جایی که نوشته > CCC (ترکیب، فشرده سازی و حافظه‎ی موقت) همه رو روی خیر قرار بدید و ذخیره کنید سپس اطلاع بدید

2 : واسه شما اینجور نمایش داده میشه چون روزلوش لپ تاپ شما بالا هست واسه من مثلا جای خالی نشون نمیده خیلی کمتره بسته به روزلوش سیستم مورد استفاده هست و کاری ازتون بر نمیاد

3 : اینم مثل همون شماره 1 که بهتون توضیح دادم / شاید توی تنظیمات قالب هم بتونید بک گراند رو تغییر رنگ بدید چک کنید

4 : سبد خرید dbs بصورت کامل استاندارد نیست . . .  / بالا نمیشه آورد میشه رنگشو تغییر داد یا بیارید سمت راست ولی جایگاهش پایینه

موفق باشید

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifFirefox_Screenshot_2016-09-01T14-49-48.718Z.png

سلام 

ممنونم از راهنمایی تون اما تغییر نکرد

البته من با تغییر و جابه جایی جایگاه ماژول ها یه کمی موضوع رو درست کردم

لینک به دیدگاه

مسلما تغییر نمیکنه من گفتم مرحله 1 رو انجام بدید و سپس اطلاع بدید تا کد جایگزین بهتون بدم

به هر حال اگه مشکلتون حل شده و نیازی ندارید موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

بخش ویژگی های پیش فرض پرستاشاپ اینتر رو نمایش نمیده ولی ماژول دسته بندی ویژگی های سایت پرستااستور این قابلیت رو داره.

موفق باشید

منظورتون اینه که ابعاد مثلا به تفکیک براش ویژگی تعریف کنم طول و عرض و ارتفاع

یا میشه همون گزینه ابعاد باشه و من تو بخش ابعاد بزنم طول : مقدار اینتر عرض: مقدار اینتر ارتفاع: مقدار و به این صورت زیر هم نمایش بده و نچسبه به هم

لینک به دیدگاه

گزینه ای نمی بینم برای تنظیمش. امکانش هست توضیح بفرمایید

ماژول دسته بندی ویژگی ها رو دارید؟

اگه دارید تنظیم نداره. شما توی ویژگی ها که وارد می کنید اینتر بزنید براتون توی صفحه کاربری توی خط جدید نمایش میده ویژگی رو.

لینک به دیدگاه

ماژول دسته بندی ویژگی ها رو دارید؟

اگه دارید تنظیم نداره. شما توی ویژگی ها که وارد می کنید اینتر بزنید براتون توی صفحه کاربری توی خط جدید نمایش میده ویژگی رو.

بله مازول دسته بندی ویژگی ها رو داره پارمیس اما باز هم اینتر نمایش نمیده و باز همه رو تو یه خط کنار هم نشون میده :-/

لینک به دیدگاه

با سلام

1. من نياز دارم در قسمت نمايش محصولات ....محصولات مرتبط رو نيز بذارم چطور اينكارو انجام بدم

2. چطور مي تونم  نام محصولاتم رو كه در زير تصوير قرار دارد محصول قرارداد را كوچكتر كنم

http://www.mehdikala.com/apple/10-apple-iphone-6s-64gb.html به ساير محصولات اين شاخه نگاه كنيد فقط نام Apple مشخصه اين مشكل رو با كوچك كردن سايز نوشته مي تونم تغيير بدم؟؟؟ چطور مي تونم اين كار رو انجام بدم

3. ساير ستاره هاي امتياز دهي (سيستم Vot) رو چطور كم كنم تصوير زيز جهت ديدن مشكل براي شما ارسال شده

http://www.mehdikala.com/

لینک به دیدگاه

ببخشيد اين موضوع رو هم اضافه كنم در قسمت ترجمه ها و قتي ترجمه حراج رو عوض مي كنم چرا تغيير نمي كنه

http://www.mehdikala.com/apple/11-apple-iphone-6s-16gb.html

حراج و حراجي يعني يك كالا رو به بالاترين قيمت پيشنهادي مشتريان مي بفروشي.. بخاطر همين من اين قست رو مي خوام بذارم فروش ويژه! يا off% در قسمت ترجمه ها اين حراج رو تغيير دادم اما نمي دونم چرا تغيير نمي كنه مشكل چيه؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

یه پیشنهادی دارم. توی نمایش موبایلی اطلاعات تماس نمایش داده نمی شود و بخش تماس با ما هم فقط فرم تماس رو میاره. از اونجا که اکثر مشتری ها با موبایل چک می کنند لطفا این موضوع رو مدنظر قرار بدید

من خاستم خودم فرم تماس با ما رو تغییر بدم اما دیدم یسری مشکلات انگار پیش میاد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

امکانش هست تو آپدیت بعدی شکل افزودن به سبد خرید رو هم یک مقدار تغییر بدید. هم بزرگتر بشه هم عکس مثلا سبد داشته باشه

و اون قسمت اطلاعات سبد خرید بالای صفحه. اونم یه مقدار بیاد تو چشم . خیلی به چشم نمیاد

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام. یه مورد دیگه ای رو هم میخاستم مطرح کنم البته بحث تکنیکیش نمیدونم اما خوب گفتم بگم بهتره

اون قسمت زیر اسلایدشو که معمولا آخرین مطالب بلاگ میزاریم عکسش با تغییر مطلب تغییر نمی کنه یعنی یبار باید f5 بزنیم کل صفحه دوباره رفرش بشه تا مطلب جدید دیده بشه

این موضوع اکثر کاربرا نمیدونن بخاطر همین معمولا بازدید زیادی نمی گیره مطالب بلاگ

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

میشه تو صفحه محصولات پارمیش ی ماژول باشه که یا متنی یا تصویری یجایی که خوب تو چشم باشه ادرس سایت یا کانال تلگرام رو بهش لینک کم که همیشه تو چشم باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام. یه مورد دیگه ای رو هم میخاستم مطرح کنم البته بحث تکنیکیش نمیدونم اما خوب گفتم بگم بهتره

اون قسمت زیر اسلایدشو که معمولا آخرین مطالب بلاگ میزاریم عکسش با تغییر مطلب تغییر نمی کنه یعنی یبار باید f5 بزنیم کل صفحه دوباره رفرش بشه تا مطلب جدید دیده بشه

این موضوع اکثر کاربرا نمیدونن بخاطر همین معمولا بازدید زیادی نمی گیره مطالب بلاگ

این مورد مربوط به کش مرورگر هست. اگر به امکان بیشتری نیاز دارید پیشنهاد من به شما تهیه و نصب ماژول بلاگ هست

سلام خسته نباشید

میشه تو صفحه محصولات پارمیش ی ماژول باشه که یا متنی یا تصویری یجایی که خوب تو چشم باشه ادرس سایت یا کانال تلگرام رو بهش لینک کم که همیشه تو چشم باشه ؟

هم از بخش متن دلخواه قالب میتونید اقدام کنید و هم از بخش مدیریت بنر. همچنین می تونید از ماژول کلید اشتراک گذاری محصول در تلگرام به عنوان مکمل استفاده کنید

لینک به دیدگاه

هم از بخش متن دلخواه قالب میتونید اقدام کنید و هم از بخش مدیریت بنر. همچنین می تونید از ماژول کلید اشتراک گذاری محصول در تلگرام به عنوان مکمل استفاده کنید

ممنون از پاسخ

تو پیکری بندی بنر که میریم هم تو کروم م تو فایر صفحه سفیده و چیری نیست واسه پیکر بندی. قبلا درست بود

این موارد متن دلخواه، بنر و ماژول اشتراگذاری هر سه تو صفحه توضیحات محصول میشه گذاشتشون؟

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ

تو پیکری بندی بنر که میریم هم تو کروم م تو فایر صفحه سفیده و چیری نیست واسه پیکر بندی. قبلا درست بود

این موارد متن دلخواه، بنر و ماژول اشتراگذاری هر سه تو صفحه توضیحات محصول میشه گذاشتشون؟

تیکت بزنید تا مشکل صفحه سفیدتون بررسی بشه

ماژول های مذکور غیر از ماژول اشتراک گذاری در صفحه محصول قابل درج نیستند. گرچه میتونید بنر رو در هدر یا فوتر و یا ستون بذارید تا در تمامی صفحات نمایش داده بشن

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

آخرین نسخه فارسی انجمن 1.6.1.7 هست احتمالا شما به نسخه انگلیسی ارتقا دادید.

بک آپ رو برگردونید و دوباره به آخرین نسخه انجمن ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

آخرین نسخه فارسی انجمن 1.6.1.7 هست احتمالا شما به نسخه انگلیسی ارتقا دادید.

بک آپ رو برگردونید و دوباره به آخرین نسخه انجمن ارتقا بدید

برگشت دادم ولی دچار مشگل زیر شده استpost-12243-0-16281100-1481119885_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام 

با توجه به اینکه دغدغه بیشتر دارندگان قالب ارتقاء میباشد و همچنان که مستحضرید پرستشاپ 1.7 به زودی نسخه پایدارش رو عرضه خواهد کرد سوالی که داشتم آیا قالب پارمیس هم مقدمات آپدیت و ارتقاء به این نسخه را مد نظر دارد ؟

لینک به دیدگاه

با سلام 

با توجه به اینکه دغدغه بیشتر دارندگان قالب ارتقاء میباشد و همچنان که مستحضرید پرستشاپ 1.7 به زودی نسخه پایدارش رو عرضه خواهد کرد سوالی که داشتم آیا قالب پارمیس هم مقدمات آپدیت و ارتقاء به این نسخه را مد نظر دارد ؟

سلام

خيالتونو راحت كنم تا يك سال ديگه شايدم بيشتر نسخه فارسي پايدار 1.7 نمي ياد. اينقدر قالب پيش فرض اين نسخه خوب و جالبه كه با كمي دانش html , css مي توني قالب به هر شكلي كه دوس داري طراحي كني و كارتو راه بندازي فقط بايد براش ماژول تهيه كني.... براي قالب هاي 1.6 نمي شه ديگه كاري كرد ! من بعيد مي دونم بشه ارتقاشون داد به 1.7 البته اين نظر شخصي بنده است...بايد قالبهاي جديد طراحي شه چون ساختاري Cms در 1.7 خيلي تغيير كرده ..بايد ببينيم مديران انجمن چه تصميماتي براي اين موضوع اتخاذ مي كنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...