رفتن به مطلب

قالب پارمیس پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

هیچ کدام از قالب های نسخه 1.6 به نسخه 1.7 ارتقا داده نخواهند شد . همچنان که قالب های نسخه 1.5 به نسخه 1.6 ارتقا داده نشدند .

با توجه به تغییرات گسترده که صورت گرفته اینکار هیچ توجیهی ندارد و عملا ممکن نیست .

در مورد نسخه پایدار 1.7 ، هنوز نسخه ای که سایت پرستاشاپ ارائه کرده به ثبات نرسیده ، به محض انتشار نسخه پایدار از سمت پرستاشاپ ، نسخه فارسی آن نیز منتشر خواهد شد . البته همین الان هم نسخه فارسی منتشر شود ، به دلیل عدم وجود ماژول های ضروری و قالب ، عملا بلااستفاده هست .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 277
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

آیا میشه دوتا قالب روی یه دامین گذاشت؟؟؟

قالب الکترومارکت خریدم میخام یه قالب پارمیس هم بخرم

میشه؟؟؟

بله میشه. اما همزمان نمی تونید دو تا رو فعال داشته باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

اگر قالبتون از قالب های عمومی بازارچه هست هرگونه شخصی سازی پشتیبانی شما رو باطل میکنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگر بخواهم سمت چپ سایت چند بنر و تازترین خبر بزارم و خبر های جدید رو اشتراک بزارم  وقت در صفحه خانه باشد ایا   امکان دارد 

برای هر کدام باید دنبال ماژول مربوطه باشید. به طور مثال برای اخبار میتونید ماژول بلاگ رو تهیه کنید و برای بنر ماژول بلوک HTML یا مدیریت بنر

سوال بدیم برای قرار دادن ویژگی ها به صورت عکس یاید چکار کنیم 

اگر منظورتون دسته بندی کردن ویژگی هاست که باید ماژول دسته بندی ویژگی ها رو نصب داشته باشید (روی قالب پارمیس این ماژول پیش فرض وجود دارد). اگر منظورتون اون لغتیه که با رفتن موس یک توضیح در موردش نمایان میشه باید ماژول دانشنامه رو تهیه کنید. اگر هم منظورتون شکل ظاهریش هست که باید دانش CSS داشته باشید

لینک به دیدگاه

برای هر کدام باید دنبال ماژول مربوطه باشید. به طور مثال برای اخبار میتونید ماژول بلاگ رو تهیه کنید و برای بنر ماژول بلوک HTML یا مدیریت بنر

اگر منظورتون دسته بندی کردن ویژگی هاست که باید ماژول دسته بندی ویژگی ها رو نصب داشته باشید (روی قالب پارمیس این ماژول پیش فرض وجود دارد). اگر منظورتون اون لغتیه که با رفتن موس یک توضیح در موردش نمایان میشه باید ماژول دانشنامه رو تهیه کنید. اگر هم منظورتون شکل ظاهریش هست که باید دانش CSS داشته باشید

این ماژول ها رو کجا باید پیدا کرد ؟ اگر در ماژول وجود دارد به نام چی می باشد

لینک به دیدگاه

این ماژول ها رو کجا باید پیدا کرد ؟ اگر در ماژول وجود دارد به نام چی می باشد

با جستجو در گوگل و انجمن میتونید ماژول های مورد نظرتون رو پیدا کنید

سلام

این امکان هست که تو آپدیت بعدی صفحات به صورت کاملا فلت طراحی بشه

حالا یا برای طراحی های جدید قالب ها

طراحی قالب پارمیس که تغییر نخواهد کرد اما ممکنه قالب های جدید بازارچه برخی هاشون به صورت فلت طراحی بشن

لینک به دیدگاه

هیچ کدام از قالب های نسخه 1.6 به نسخه 1.7 ارتقا داده نخواهند شد . همچنان که قالب های نسخه 1.5 به نسخه 1.6 ارتقا داده نشدند .

با توجه به تغییرات گسترده که صورت گرفته اینکار هیچ توجیهی ندارد و عملا ممکن نیست .

در مورد نسخه پایدار 1.7 ، هنوز نسخه ای که سایت پرستاشاپ ارائه کرده به ثبات نرسیده ، به محض انتشار نسخه پایدار از سمت پرستاشاپ ، نسخه فارسی آن نیز منتشر خواهد شد . البته همین الان هم نسخه فارسی منتشر شود ، به دلیل عدم وجود ماژول های ضروری و قالب ، عملا بلااستفاده هست .

ممنون از پاسختون ...

پس اگر اینطوری باشه پیشنهاد شما  چی میباشد ..مثلا بنده که الان از پارمیس استفاده میکنم و میخوام برم به 1.7 باید قالب های مرتبط با 1.7 خرید کنم  خب اومدیم این کار رو انجام دادیم آیا محصولهایی که چندین ماه طول کشیده وارد کردیم همه رو باید از اول وارد کنیم اینطوری هم سئو سایت از لحاظ ساختاری میاد پاین و خیلی مشکلات عظیم ..آیا راهکارهایی برای این موارد هست ؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون ...

پس اگر اینطوری باشه پیشنهاد شما  چی میباشد ..مثلا بنده که الان از پارمیس استفاده میکنم و میخوام برم به 1.7 باید قالب های مرتبط با 1.7 خرید کنم  خب اومدیم این کار رو انجام دادیم آیا محصولهایی که چندین ماه طول کشیده وارد کردیم همه رو باید از اول وارد کنیم اینطوری هم سئو سایت از لحاظ ساختاری میاد پاین و خیلی مشکلات عظیم ..آیا راهکارهایی برای این موارد هست ؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

با ارتقا اطلاعات شما از بین نمیره دوست عزیز و تمام محصولات و ... به نسخه جدید منتقل میشه

لینک به دیدگاه

با ارتقا اطلاعات شما از بین نمیره دوست عزیز و تمام محصولات و ... به نسخه جدید منتقل میشه

بله متوجهم این موضوع رو ولی بحث ارتقاء از 1.6 به 1.7 میباشد که هسته تغییر کرده آیا با این حال باز هم ممکن خواهد بود

لینک به دیدگاه

بله متوجهم این موضوع رو ولی بحث ارتقاء از 1.6 به 1.7 میباشد که هسته تغییر کرده آیا با این حال باز هم ممکن خواهد بود

اگه قرار بود با ارتقا اطلاعات از بین بره دیگه نیازی به ارتقا نبود میرفتید از اول 1.7 رو نصب می کردید و با اون شروع به کار می کردید.

این راهنما رو درباره 1.7 مطالعه کنید:

http://ipresta.ir/forum/topic/9500-%D9%87%D9%85%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%DB%B1%D9%AB%DB%B7%D9%AB%DB%B0%D9%AB%DB%B0/?do=findComment&comment=58613

لینک به دیدگاه

من میخام چیدمان محصولات تخفیف خورده رو عوض کنم اما هرچی انتخاب می کنم تغییر نمی کنه.. گفتم شاخه هاش بکنم خانه از اونجا تغییر بدم بازم نشد.

چکار باید بکنیم؟

لینک به دیدگاه

در ماژول محصولات شاخه ها؟ یا در صفحه محصولات تخفیف خورده؟

من میخام تو صفحه اصلی سایت که محصولات تخفیف خورده نمایش داده میشه چیدمانش تغییر بدم. بعضی محصولات از یک دسته کنار هم نیفتن اما ترتیبش به صورت کلی براساس ترتیب ورود محصوله و عوض نمیشه

تو قسمت محصولات شاخه ها نوع چیدمانی تغییر دادم اثر نکرد

بعد رفتم اونایی که تخفیف خورده شاخه خانه رو هم براشون زدم اونجا هم جابجاشون کردم اما بازم تأثیر نداشت

لینک به دیدگاه

اون بخش رو باید از ماژول محصولات شاخه ها تغییر بدید. برای این کار از منوی مدیریت روی گزینه مدیریت قالب - محصولات شاخه ها کلیک کنید و با ویرایش ردیف محصولات تخفیف خورده نحوه چیدمانش رو تغییر بدید

لینک به دیدگاه

اگر منظورتون چیدمان هست تغییرش دادم اما چیزی اعمال نمیشه. روی قیمت گذاشتم روی رندوم و بقیه موارد اما تغییر نمیکنه یعنی براساس همون جایگاه ورودشونه

لینک به دیدگاه

آیا امکانش هست توی موبایل شاخه ها بهجای + به صورت سه خطی نمایش داده بشه

و با انتخاب هر دسته گزینه های مربوط به انتخاب زیر شاخه ها براش بیاد

می دونید الان یکم شلوغه . پر از به اضافه میشه صفحه در صورتی که میشه با انتخاب تک تک کلا این به اضافه ها جمع بشه

اگر غیر فعال بشه ناوبری هم یک مقدار مشکل پیش میاد

چون دسته اصلی انتخاب کنه هیچی نشون نمیده

لینک به دیدگاه

سلام و خداقوت

من یه مشکلی دارم. یه دسته بندی دارم که اولش که انتخابش می کنید میزنه 4 تا صفحه

اینم بگم که باید 4 صفحه باشه

اما وقتی میری صفحه دوم یا سوم و چهارم انتخاب میکنی محصولات میشه دو صفحه و یکسری از محصولات نمایش نمیده

اینم لینکش

یه نگاهی لطفا بهش بندازید

http://shikotak.com/71-coverlet-set

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...