رفتن به مطلب

ماژول محصولات شاخه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

این ماژول همانظور که از اسمش پیداست ، محصولات شاخه های خاص رو در صفحه اصلی نمایش میده .

توضیحات بیشتر رو در بازارچه مطالعه کنید : 

http://ipresta.ir/598-large_default/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-16.jpg

لینک خرید ماژول محصولات شاخه ها

آپدیت شد :

-- امکان نمایش محصولات جدید

-- امکان نمایش محصولات پرطرفدار

-- امکان آپدیت ماژول به نسخه های جدید بدون از دست رفتن اطلاعات ثبت شده قبل

-- با نسخه 1.6.1.0 سازگار شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امکان تغییرات در ظاهر ماژول در چه حدی هست؟ میشه کاملا با قالب سازگارش کرد و مشابه دسته بندی های خود قالب بشه یا خیر؟

اگه امکانش هست یه تصویر از تنظیمات ماژول قرار بدین.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام و خسته نباشید

بنده این ماژول رو خریداری کردم

ورژن پرستاشاپ 1.6.0.14 هست و اینکه تنظیمات ماژول فقط شامل دو بخش : نمایش تصویر و نمایش عنوان هست

ماژول نمایش داده نمیشه و با ویرایش زنده جایگاه ماژول رو تغییر دادم و همچنین حالت تک ستونه و دو ستونه رو چک کردم اما بازهم نمایش داده نمیشه و تنظیماتی که در معرفی ماژول عنوان شده برای من وجود نداره

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوباره بعد از تیکت که ایجاد کردم متوجه اشتباهم شدم , این ماژول یک تب جدید در بخش ماژول ها ایجاد میکنه که اصلا من دقت نکردم چون فکرشم نمیکردم :shy:

ممنون از شما بابت این ماژول بسیار کاربردی و زیبا :heart:

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام و عرض ادب.

به تازگی ما این ماژول را خریداری نمودیم که هم اکنون قصد این را داریم که داخل بلوکی که می سازیم نوع محصولات را خودمون انتخاب کنیم اما متاسفانه ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.

برای روشن تر شدن موضوع این طور می گوییم به فرض مثال : ما قصد ساخت بلوکی به نام "محصولات محبوب" را داریم که خواهان این هستیم که داخل ان, 6 عدد محصول به انتخاب خودمان باشد که متاسفانه ما نتونستیم چیزی و ویژگی که بتوان داخل ماژول با ان اینکار را انجام داد را ببینیم و فقط تونستیم که مثلا یک شاخه کلی مانند لوازم خانگی را داخل ان بلوکی که ساختیم قرار بدیم و در کل نتوانستیم که محصولاتی که خودمان مد نظر داریم را داخل ان قرار دهیم.

اگر میشه راهنمایی کنید که چطور باید این کار را انجام داد.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

همچین امکانی با این ماژول برای شما وجود نداره و شما تنها میتونید محصولات یک شاخه رو در اوون قرار بدید و نه محصولات دلخواهتون.

اما ره حلی که به نظر من میرسه برای اینکه شما به چیزی که میخواید برسید اینه که برای مثال یک شاخه با نام محصولات محبوب ایجاد کنید و محصولات دلخواهتون رو علاوه بر شاخه ای که در اوون قرار دارند در این شاخه هم قرار بدید و با این ماژول اونها رو نمایش بدید.

(البته محصولاتی که در شاخه خانه قرار دارند به صورت پیش فرض در دسته محصولات محبوب قرار می گیرند)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام بر شما.

همچین امکانی با این ماژول برای شما وجود نداره و شما تنها میتونید محصولات یک شاخه رو در اوون قرار بدید و نه محصولات دلخواهتون.

اما ره حلی که به نظر من میرسه برای اینکه شما به چیزی که میخواید برسید اینه که برای مثال یک شاخه با نام محصولات محبوب ایجاد کنید و محصولات دلخواهتون رو علاوه بر شاخه ای که در اوون قرار دارند در این شاخه هم قرار بدید و با این ماژول اونها رو نمایش بدید.

(البته محصولاتی که در شاخه خانه قرار دارند به صورت پیش فرض در دسته محصولات محبوب قرار می گیرند)

موفق باشید.

من قالب دستچین رو دارم و از قسمت .بومی سازی > منو شاخه ها . این ماژول فعال بود. من این ماژول رو برای این خریدم که بتونم هر محصولی رو که میخوام با یه تیک کنار اون محصول به صفحه اول سایت هدایت کنم .. یکی به من بگه وقتی اون ماژول رو قالب دستچین فعال بود پس چه لزومی داشت من این ماژول تکراری و بی کاربرد رو بخرم..این ماژول واقعا بد ترین ماژول هستش.. لطفا راهنمایی کنید چطور می شود این ماژولی که روی قالب من نصب بوده هزینشو برگردونم تو پنلم بجاش یه ماژول دیگرو بخرم... مرسی از همتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ما از کجا بدونیم قالب شما چی هست! شما هیچ جایی اشاره به قالبتون نکردید و قبل از اینکه کسی بگه این ماژول رو خریدید. توی توضیحات ماژول هم ذکر نشده که می تونید محصولات دلخواهتون رو نمایش بدید نوشته شاخه های دلخواه..

تیکت بزنید تا سفارشتون کنسل بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...
  • 10 months later...
سلام لطفا اگه امکان داره این ماژول رو به PHP های بالاتر آپدیت کنید. دیگه کم کم php 5.6 هم در سایت و هم در هاست مشکل ایجاد می کنه. الان امروز یکی از سایت هام بدلیل اینکه دیگه با php 5.6 کار نمیکرد به php 7 تغیرش دادم. 

این ماژول، ماژول خیلی پرکاربردی هستش و برای هر سایتی لازم هستش. حتی اگه برای آپدیتش هزینه هم داشته باشه بازم ارزش داره.

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...