رفتن به مطلب

نبود سایت در موتورهای جستجو (پس از انتقال)

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من یک تارنما (سایت) فروشگاه پرستاشاپ قبلا داشتم که از اونجایی که مغازه ها از هم جدا شدند ناچار شدم یک سایت هم برای فروشگاه دوم بسازم. برای همین به ناچار و برای صرفه جویی در وقت یک پی از داده های سایت قبلی گرفتم (فول بکاپ) و روی هاست و دامنه ی تازه ریختم. حالا دوتا سایت دقیقا مانند یکدیگر دارم

مشکل اینجاست که سایت دومی با وجود کذشت چندماه از راه اندازی هنوز توی هیچ موتور جستجویی پیدا نمی شه. حتی با هر گونه جستجویی و حتی با وارد کردن نام سایت

حدس زدم که چون دوتا سایت مانند هم هستن موتورهای جستجو سایت دوم رو تقلبی یا ... در نظر گرفته. مدتی هست که دارم کالاهای سایت دوم رو ویرایش می کنم. عکس ها و نوشته ها و ... ولی هنوز درست نشده

می خواستم بدونم مشکل از جای دیگری هست یا خیر؟

سایت اول: www.efarvahar.ir

سایت تازه: www.echista.ir

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به احتمال زیاد بخاطر کپی بودنش همونطور که خودتون هم گفتین، موتور های جستجو بعد از ایندکس کردن اگه ببینن که اطلاعاتی که ایندکس کردن قبلا توی یک سایت دیگه وجود داشته سایت دوم رو کپی میدونن و همونطور که احتمالا میدونید، اگه به وب سایتی مشکوک بشن و بفهمن که مثلا میخواد با تقلب بالا بیاد، اعتبارش رو کم میکنن، این تغییرات به تازگی( حدود یک سال پیش) خیلی شدید شد مخصوصا توی گوگل، و امتیاز و رنک وب سایت هایی که خبر هاشون رو از سایت های دیگه میخوندن و درج میکردن کلی کاهش پیدا کرد.

بازم با یه مشاور حرفه ای سئو مشورت کنید بهتره

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با درود

دوستان من یک تارنما (سایت) فروشگاه پرستاشاپ قبلا داشتم که از اونجایی که مغازه ها از هم جدا شدند ناچار شدم یک سایت هم برای فروشگاه دوم بسازم. برای همین به ناچار و برای صرفه جویی در وقت یک پی از داده های سایت قبلی گرفتم (فول بکاپ) و روی هاست و دامنه ی تازه ریختم. حالا دوتا سایت دقیقا مانند یکدیگر دارم

همیشه درست کردن یک اشتباه خیلی زمانبر تر و سخت تر انجام درست اون کار از ابتدا هستش

توصیه میکنم به کل همه اطلاعات رو پاک کنید و مجددا راه اندازی کنید وب سایت با محتوای جدید

اما در کل ایندکس شدن وب سایت یه چیز دیگه هستش، میتونید سرچ کنید راه های فهمیدنش رو ، چنتا راه داره که یکیش سرچ وب سایت تو گوگل و منطقی ترین راهش استفاده از search console یا همون وبمستر هستش ، میتونید سرچ کنید که وب سایتتون رو چه کارهایی باید بکنید که ایندکس بشه

درست کردن نقشه سایت ، بررسی فایل روبوت که مسدود نکرده باشه گوگل رو ، و روش های سرعت بخشید مثل لینک دادن به وب سایتتون از سایت های رنک بالا

باز هم بهتون میگم گوگل حتی به وجود یک صفحه با محتوای کپی حساس هستش ، دیگه چه برسه به یک وب سایت کاملا مشابه ، اصلا به نوعی خودکشی به حساب میاد

لینک به دیدگاه

دوستان پس این یک اشتباه بزرگ بوده

حالا من دارم هر روز کلا سایت رو ویرایش می کنم (همگی کالاها و نوشته ها و توضیح ها و ..)

به نظرتون این موضوع باعث می شه سایت درست بشه یا خیر باید دنبال یک دامنه ی دیگه باشم و...

بدبختی اینجاست که نشان ای‌نماد و درگاه و .. همه رو برای این تارنما (سایت) گرفتم و باید دوباره همگی اون مراحل رو طی کنم و روی دامنه ی تازه کار کنم

لینک به دیدگاه

کار کردن روی دامنه جدید هم ساده تر از این نخواهد بود (البته شاید راه حل بهتری باشه نمیدونم)

درست میشه اما زمان میبره تا گوگل دوباره به سایت شما اعتماد کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...