رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

درود بر کاربران پرستاشاپ قدرتمند  :sleepy:
همانطور که قبلا وعده داده بودیم با یک قالب همه کاره با ماژول های کاربردی و ظاهری جذاب خدمت شما رسیدیم ، هیچ توضیح اضافه یا تمجید و تعریفی از این قالب نخواهم کرد ، نیازی به مقدمه چینی و نوشتن متن مفصل در مورد ظاهر و امکانات این قالب نیست ، تنها مشاهده دموی قالب کافیست تا به قدرت و زیبایی این قالب پی ببرید . نتیجه دو ماه طراحی و زحمت همکاران و دوستان پرستاشاپی ، هم اکنون در اختیار شماست . امیدواریم با این قالب فروشگاه های موفقی را شاهد باشیم .

مشخصات قالب
نام قالب : پرواز
نسخه پرستاشاپ سازگار : 1.6.0.14 و 1.6.1
مناسب برای : تمامی فروشگاه ها و موضوعات و محصولات
ریسپانسیو : بله ( با قابلیت غیرفعال کردن با یک کلیک )
رنگبندی : بی نهایت ( از مدیریت تنظیم می گردد )

طراحی اپلیکیشین مانند
در طراحی قالب پرواز سعی شده تا پیمایش و مرور فروشگاه توسط موبایل ساده تر و ساده تر و ساده تر و صدالبته لذت بخش تر گردد ، ما به شما این تضمین را میدهیم که قالب پرواز در موبایل و تبلت چیزی شبیه به یک اپلیکیشن میباشد و از سرعت و سبکی بسیار بالایی برخودار است ، ما ادعا میکنیم که این قالب در بخش واکنش گرایی و سازگاری با موبایل یک قدم جلوتر از قالب های خارجی می باشد ، باور نمیکنید ؟ همین الان گوشی هوشمند خود را بردارید و در مرورگر ، هر چهار دموی قالب پرواز را مشاهده کنید ( لینک ها در انتهای صفحه ) .
mobile.jpg
tablet.jpg

رنگ بندی
در این قالب چیزی که بیشتر به چشم میخورد قابلیت رنگبندی هوشمندانه آن است ، مهم نیست که استفاده کننده از این قالب چقدر مبتدی و تازه کار باشد ، فقط کافیست با یک کلیک از ماژول تنظیمات قالب پرواز ، رنگ های دلخواه خود را انتخاب نماید ، با توجه به رنگ انتخاب شده توسط شما ، قالب خود در بخش کاربری این رنگ ها را با هم مخلوط و از طیف های رنگی نزدیک به آن رنگ نیز به صورت اتوماتیک در قالب استفاده میکند تا هارمونی رنگی قالب حفظ گردد . البته این بدان معنی نیست که هر رنگی جلوه خوبی خواهد داشت ، بلکه باید از رنگ های مناسب برای فروشگاه استفاده کرد .
color.jpg

ماژول تبلیغات و بنر
این یکی از ماژول های بسیار خوب و قدرتمند ایرانی هست که توسط همین انجمن برنامه نویسی شده است ، با این ماژول میتوانید در صفحه اصلی و ستون راست و ستون چپ و بالای صفحه و بین آیتم های صفحه اول بنر و عکس اضافه کنید . قابلیت سایزدهی و طراحی ساختار بنر برای تبلت و موبایل نیز از قابلیت های دیگر این ماژول می باشد .
annn.jpg

ماژول محصولات شاخه ها
ماژول قدرتمند دیگر از انجمن پرستاشاپ ، با این ماژول میتوانید تمامی ماژول های دیگری که خود پرستاشاپ برای نمایش محضولات در صفحه اصلی دارد را دور بریزید ، قابلیت نمایش محصولات از یک شاخه خاص ، نمایش محصولات پرطرفدار یا پرفروش و قرار دادن عکس و  قابلیت اولویت دهی براساس تاریخ و موجودی انبار و بروزرسانی محصول و ... از امکانات این ماژول بسیار مفید می باشد .
catpro.jpg

ماژول محتوای دلخواه
باز هم ماژولی دیگر از اقای مهدی شاد ، همانطور که در عکس زیر نیز مشاهده میکنید ، با این ماژول میتوانید در 5 جایگاه مختلف از پرستاشاپ محتوای کوتاه و آیکون دلخواه اضافه نمایید . باز هم امکان سایزبندی و طراحی خاص برای موبایل ممکن می باشد
contrnt.jpg

ماژول تنظیمات قالب
مرکز کنترل قالب همینجاست ، قابلیت های ساده ولی مفیدی در این ماژول وجود دارد که به شخصی سازی بهتر فروشگاه شما کمک می کند . میتوانید رنگ های قالب را مشخص کنید و یا قابلیت ویژه ای مثل حالت مدرن را روشن کنید تا بدون نیاز به تعیین رنگ ها توسط شما ، رنگبندی قالب به یک قالب مدرن تبدیل گردد .
SETT.jpg

و هم اکنون زمان مشاهده دموی آنلاین قالب فرا رسیده است ، ما برای این قالب 4 فروشگاه کامل با محصولات و حیطه کاری متفاوت ، با رنگبندی متفاوت ، با چیدمان متفاوت و بنرها و عکس های گوناگون آماده کرده ایم ،  ، ما به دموی قالب ها اهمیت خاصی میدهیم و اعتقاد داریم ، خریدار قبل از خرید حق دارد تا قالب را از زوایای مختلف مشاهده و بررسی نماید .آماده سازی این دمو ها حداقل یک هفته زمان برده است ، پس خواهشا همه آنها را مشاهده نمایید ، هم با موبایل هم تبلت و هم کامپیوتر رومیزی .

دموی شماره یک : فروشگاه محصولات خانگی و آشپرخانه

دموی شماره دو : فروشگاه پوشاک ، کیف و کفش و لوازم ورزشی

دموی شماره سه : فروشگاه عطر و ادکلن ، لوازم آرایشی و بهداشتی

دموی شماره چهار : فروشگاه محصولات دیجیتال ( حالت مدرن از تنظیمات روشن شده است )

>>>>> این قالب را میتوانید هم اکنون از بازارچه سفارش دهید ( پرداخت آنلاین و تحویل فوری ) <<<<<

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 108
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

ببخشید ی سوال داشتم وقتی قسمت مدرن قالب رو فعال کنی دیگه نمیتونی رنگ دیگه ای انتخاب کنی یعنی حالت مدرنش رنگ انتخابی باشه

بله وقتی حالت مدرن فعال میشه رنگبندی های دیگر غیرفعال میشن ، یعنی قالب از رنگ های از پیش تعریف شده استفاده میکنه .

خوب عزیز من ، اگه خودت میخوای رنگبندی رو تعیین کنی ، حالت مدرن رو غیرفعال کن و رنگ های دلخواه رو بذار ، چون حالت مدرن چیزی نیست جز رنگبندی ، حالت مدرن هیچ چیزی به سایت اضافه و کم نمیکنه ، فقط رنگبندی سایت رو تغییر میده :)

نمیشه تو حالت مدرن در ستون سمت راست شاخه ها رو اضافه کرد و همچنین بلوک سبد خرید رو؟

چرا نمیشه ، میتونید هر ماژولی رو به ستون راست و چپ از بخش ماژول ها / موقعیت اضافه کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت کاربران عزیز

فایل راهنمای کامل نصب + راهنمای جامع کار با قالب + راهنمای تنظیم قالب به شکل هر چهار دموی آنلاین قالب در بازارچه قرار داده شد ، دوستانی که قالب راخریداری کردن ، میتونن از حساب کاربری خودشون در بازارچه فایل قالب رو دوباره دانلود کنن و از راهنمای اون استفاده نمایند . همچنین توضیه میشه قالب رو دوباره نصب کنید ، یکسری باگ و ایراد نیز رفع شده .

با تشکر از همگی شما

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام

چرا تو صفحه نمایش محصولات دوبار اونها رو نشون میده

مثل

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/parvaz2/13--#/suitble-%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86

ممنون

سلام بر شما

در دموی قالب ها ، برای اینکه تعداد محصول زیادی وارد نشه و در وقت صرفه جویی بشه ، ما کدها رو دستکاری کرده ایم تا محصولات رو دو برابر نشون بده . این موضوع در قالبی که میخرین وجود نخواهد داشت و صرفا در دمو می باشد .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام خدمت دوستان

چند تا سوال در مورد قالب پرواز داشتم ممنون میشم جواب بدین.

1- توی قالب پرواز شماره 4 در صفحه اصلی سه بلوک که شامل (تلفن همراه، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، کامپیوتر و تجهیزات جانبی) وجود داره. خواستم ببینم آیا میشه دسته بندی های بیشتری رو هم در صفحه اصلی قرار داد یا فقط همون سه تا هست؟

2- آیا میشه غیر از بلوک هایی که در سوال 1 گفتم بلوک محصولات ویژه و محصولات پرفروش رو هم به صفحه اصلی اضافه کرد؟

3- آیا امکانی وجود داره که آخرین محصولات اضافه شده به فروشگاه(نه محصولات جدید) رو داخل یک بلوک در صفحه اصلی قرار داد؟ و اینکه آیا میشه به جای حالت اسلایدی به صورت 3*3 یا 3*4 نشون بدیم؟ یعنی آخرین 9 محصولی که اضافه شده به فروشگاه رو توی صفحه اصل بتونیم نشون بدیم.

4- آیا در صفحه جستجو این امکان وجود داره که تمامی محصولات رو به ترتیب اضافه شدن به فروشگاه و امکان صفحه بندی نمایش بدیم؟ و اینکه آیا میشه به صورت لینک تبدیل کرد؟ میخوام وقتی تبلیغات میکنم کسانی که وارد سایتم میشن لیست تمامی محصولات رو به ترتیب اضافه شدن به فروشگاه (و البته موجود بودن) بتونن ببینن.

5- من پرستاشاپ رو روی سرورم راه اندازی کردم ولی حتی با قالب پیش فرض خودش هم خیلی کنده در صورتی که دموی هر چهار تا قالب پرواز شما خیلی سرعت خوبی دارن. آیا توصیه ای تو این زمینه دارین؟

منتظر پاسختون هستم تا انشاءالله خرید رو انجام بدم.

متشکرم

لینک به دیدگاه

1- توی قالب پرواز شماره 4 در صفحه اصلی سه بلوک که شامل (تلفن همراه، دوربین عکاسی و فیلمبرداری، کامپیوتر و تجهیزات جانبی) وجود داره. خواستم ببینم آیا میشه دسته بندی های بیشتری رو هم در صفحه اصلی قرار داد یا فقط همون سه تا هست؟

2- آیا میشه غیر از بلوک هایی که در سوال 1 گفتم بلوک محصولات ویژه و محصولات پرفروش رو هم به صفحه اصلی اضافه کرد؟

3- آیا امکانی وجود داره که آخرین محصولات اضافه شده به فروشگاه(نه محصولات جدید) رو داخل یک بلوک در صفحه اصلی قرار داد؟ و اینکه آیا میشه به جای حالت اسلایدی به صورت 3*3 یا 3*4 نشون بدیم؟ یعنی آخرین 9 محصولی که اضافه شده به فروشگاه رو توی صفحه اصل بتونیم نشون بدیم.

4- آیا در صفحه جستجو این امکان وجود داره که تمامی محصولات رو به ترتیب اضافه شدن به فروشگاه و امکان صفحه بندی نمایش بدیم؟ و اینکه آیا میشه به صورت لینک تبدیل کرد؟ میخوام وقتی تبلیغات میکنم کسانی که وارد سایتم میشن لیست تمامی محصولات رو به ترتیب اضافه شدن به فروشگاه (و البته موجود بودن) بتونن ببینن.

5- من پرستاشاپ رو روی سرورم راه اندازی کردم ولی حتی با قالب پیش فرض خودش هم خیلی کنده در صورتی که دموی هر چهار تا قالب پرواز شما خیلی سرعت خوبی دارن. آیا توصیه ای تو این زمینه دارین؟

منتظر پاسختون هستم تا انشاءالله خرید رو انجام بدم.

متشکرم

1- محدودیتی در تعداد دسته بندی در صفحه اول وجود ندارد . هر چقدر که دلتون بخواد

2 - محصولات پرفروش و ویژه رو فعلا ماژولش این امکان رو نداره ، شاید در آپدیت های بعدی اضافه کردیم .

3 - بله میشه . البته حالت اسلایدی رو نمیشه خاموش کرد .

4 - این سوالتون مربوط به قالب نیست ، از تنظیمات / محصولات میتوانید چیدمان پیشفرض محصولات را تنظیم کنید

5 - قالب های تجاری که بابتش پول پرداخت میکنید مسلما باید خیلی پرسرعت تر از قالب پیشفرض و قالب های رایگان باشن . ضمن اینکه آموزش افزایش سرعت پرستاشاپ را در وبلاگ مطالعه کنید ( لینک وبلاگ در بالای انجمن هست )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده قالب پرواز رو خریداری کردم. دو تا مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- لوگوی سایت رو وقتی تغییر میدم رنگ پس زمینه تصویر سفید میشه. تصویرم فرمت png هست و توی فتوشاپ هم پس زمینه ر transparent کردم. حتی لوگوی دموهای خودتون رو هم که قرار میدم این شکلی میشه. مثل این تصویر:

http://loxin.ir/OldFiles/images/1.png

2- در صفحه اصلی و داخلی فروشگاه به جای "موجود می باشد" نوشته میشه In Stock. از قسمت ترجمه ها هم نگاه کردم ترجمه شده هست ولی بازم این شکلی نشون میده:

http://loxin.ir/OldFiles/images/2.png

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده قالب پرواز رو خریداری کردم. دو تا مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- لوگوی سایت رو وقتی تغییر میدم رنگ پس زمینه تصویر سفید میشه. تصویرم فرمت png هست و توی فتوشاپ هم پس زمینه ر transparent کردم. حتی لوگوی دموهای خودتون رو هم که قرار میدم این شکلی میشه. مثل این تصویر:

2- در صفحه اصلی و داخلی فروشگاه به جای "موجود می باشد" نوشته میشه In Stock. از قسمت ترجمه ها هم نگاه کردم ترجمه شده هست ولی بازم این شکلی نشون میده:

با تشکر

در مورد لوگو هیچ راهنمایی انجام نمیدم ، در فایل راهنمای قالب در مراحل نصب گفته شده که چه کار باید بکنید و شما آن مرحله را رد کرده اید و انجام نداده اید :) خودتون پیدا کنید بهتره ( بخش تنظیمات / تصاویر ) بعد از انجام این مرحله لوگو رو مجددا آپلود کنید .

در مورد کلمه in stock این مخصوص محصولات پیشفرض خود پرستاشاپ هست ، اونا رو پاک کنید و محصولات خودتون رو بزنید خودش درست میشه .

لینک به دیدگاه

درود

آپدیت شماره 1.1 قالب پرواز منتشر شد ، این آپدیت برای سازگاری قالب با پرستاشاپ 1.6.1.2 می باشد .

از حساب کاربری خود و تارحچه سفارشات در بازارچه میتوانید قالب را دانلود کنید ( دوباره دانلود کنید داخل آن راهنمای اپدیت موجود می باشد )

توجه : فقط مشتریانی که فروشگاه خود را به نسخه 1.6.1.2 ارتقا داده اند میتوانند این آپدیت را نصب کنند.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با عرض سلام 

سبد خرید دکمه اضافه و کم شدن (+ و -)کالا  وجود نداره تو حالت پی سی راه حلی داره؟

همچنین لینک پرداخت نهایی و ادامه خرید در صفحه سبد خرید وجود نداره این راه حل داره؟

مرسی اگه جواب بدین

لینک به دیدگاه

با عرض سلام 

سبد خرید دکمه اضافه و کم شدن (+ و -)کالا  وجود نداره تو حالت پی سی راه حلی داره؟

همچنین لینک پرداخت نهایی و ادامه خرید در صفحه سبد خرید وجود نداره این راه حل داره؟

مرسی اگه جواب بدین

فعلا از تنظیمات / سفارش ،  مراحل سفارش را روی تک مرحله ای تنظیم کنید ، بررسی خواهم کرد

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام خدمت شما

آیا در قالب پرواز امکان قرار دادن پیشنهاد ویژه با شمارشگر معکوس زمان باقیمانده در صفحه اصلی وجود دارد (همانند قالب پارمیس) و یا باید به صورت جداگانه ماژول خریداری شود؟

و در صورتیکه موجود نباشد آیا در آپدیت های بعدی قرار می گیرد؟ لطفا سریعتر راهنمایی بفرمایید چون میخوام زودتر در مورد خرید یک قالب مناسب از شما تصمیم بگیرم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

آیا در قالب پرواز امکان قرار دادن پیشنهاد ویژه با شمارشگر معکوس زمان باقیمانده در صفحه اصلی وجود دارد (همانند قالب پارمیس) و یا باید به صورت جداگانه ماژول خریداری شود؟

و در صورتیکه موجود نباشد آیا در آپدیت های بعدی قرار می گیرد؟ لطفا سریعتر راهنمایی بفرمایید چون میخوام زودتر در مورد خرید یک قالب مناسب از شما تصمیم بگیرم.

با تشکر

سلام و درود

کلیه امکانات قالب ها در بخش دمو قالب مشاهده و بررسی میباشد . امکانات و ماژولهایی غیر از ماژول هایی که در دمو وجود دارد به قالب اضافه نخواهد شد . می بایست جداگانه خریداری نمایید . در آپدیت ها نیز ماژول به قالبها افزوده نمی گردد .

لینک به دیدگاه

به به .

آفرین به طراح آقا بهمن .

قالب قشنگیه ٬ شبیه به دیجی کالا هم شده ٬ البته بیشتر فوترش ٬ ولی عکسا محصولا دیر لود میشن . lazy load شون کردید؟

آقا بهمن به مشتری قدیمی ها تخفیف هم میدی  :) ؟

البته شوخی می کنم ٬ یکی از آشنایان فروشگاه داره دنبال قالب خوب می گشت بهش پیشنهاد دادم.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

من در مدیریت گروه بنر یه تعدادی تصویر اضافه کردم. حالا که میخوام لینک اون ها رو تغییر بدم هیچ اتفاقی نمیفته. جالب اینجاست وقتی بنرها رو غیرفعال یا حتی حذف میکنم بازم تو سایت نشون میده.

چطوری میتونم درستش کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

من در مدیریت گروه بنر یه تعدادی تصویر اضافه کردم. حالا که میخوام لینک اون ها رو تغییر بدم هیچ اتفاقی نمیفته. جالب اینجاست وقتی بنرها رو غیرفعال یا حتی حذف میکنم بازم تو سایت نشون میده.

چطوری میتونم درستش کنم؟

ممنون

این مشکل رو حل کردم. وقتی چنین اتفاقی میفته باید حافظه موقت رو خالی کنید. از این قسمت قابل دسترسیه: "پارامترهای پیشرفته/کارایی" و کلیک روی "پاک کردن حافظه موقت" در بالا و سمت چپ صفحه.

لینک به دیدگاه

سلام.

من قصد دارم بخش بلاگ رو برای فروشگاهم راه اندازی کنم. قالبی که استفاده کردم قالب پرواز هست. یه راهنمایی میکنید که ماژولش رو از کجا دانلود کنم و اینکه چطوری با قالب پرواز ست کنم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

ماژول رایگانی هست به نام smart blog میتونید دانلود کنید (گوگل :) )

ماژول غیر رایگانی هم در سایت همکارمون پرستا استور موجوده

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید،

در مورد قالب پرواز چند تا سؤال داشتم ممنون از وقتی که میزارید:

1- امکان نمایش محصولات جدید اضافه شده به سایت یا محصولات پرفروش و .... از تمامی شاخه ها در کنار هم در یک ردیف وجود دارد ؟ یا فقط مشابه دمو 4 کنار هم قرار دادن محصولات یک شاخه خاص( مثلا شاخه موبایل) در ماژول محصولات شاخه ها امکانپذیر است.

2- نمایش محصولات شاخه ها یا محصولات جدید، پرفروش و ... در صفحه اصلی فقط بصورتی که در دمو نشان داده شده ( یک ردیف 4 تایی متحرک ) امکانپذیر است؟ یا محدودیتی در این زمینه وجود ندارد (مثلا محصولات پرفروش یا جدید به صورت دو ردیف چهارتایی متحرک نمایش داده شود و ...)

3- آیا سبد خرید بکار رفته در این قالب دارای امکان افزودن حاملها و همچنین درگاه بانکی ( و سایر روشهای پرداخت ) می باشد؟ یا باید جداگانه تهیه شود؟ چون در دموی 4 هنگام ثبت سفارش برای تست مورد حامل ها وجود نداشت و سفارش تکمیل نمیشد.

4- امکان جابجایی بلوک فروش ویژه و تغییر ابعاد آن وجود دارد؟ (مثلا انتقال از سمت راست به یک تب مستطیلی، مانند محصولات شاخه ها در وسط صفحه اصلی.)

5- امکان مقایسه کالاهای یک شاخه و همچنین افزودن کالاها به لیست علاقمندیها وجود دارد؟ چون در دمو فقط در مورد کالاهای ناموجود امکان ثبت هشدار وجود دارد.

6- امکان قرار دادن لوگوی تولیدکنندگان و تامین کنندگان بصورت تصویری هم وجود دارد؟

7- بعد از تهیه قالب از شما، خدمات نصب رایگان قالب و نصب آخرین نسخه پرستاشاپ فارسی رو هم دارید؟

8- آیا پشتیبانی از این قالب نامحدود است؟ (در مورد آپدیت ها و یا انطباق با نسخه های جدید پرستاشاپ) و یا تاریخ انقضا دارد؟

9- در صورت نیاز به تهیه ماژولی خاص که در لیست موجودی سایت شما نباشد امکان تهیه آن از سایر همکارانتان هست ؟ یا خرید ماژول و خدماتی خاص از دیگران باعث ابطال پشتیبانی شما  از قالب میگردد؟

10- در صورتیکه در آینده نیاز به تغییر قالب احساس شود و قالب جدید خریداری گردد امکان استفاده از این قالب برای دامینهای دیگر هست یا خیر؟

11- قالبهایی که زحمت فارسی سازی آنها را می کشید (مثلا همین قالب پرواز) از قالبهای کدام شرکت هستند؟ منظورم این هستش که این قالب پرواز مثلا دارای شماره سریالی یا... مبنی بر اورجینال بودن از طرف شرکت اصلی طراح اون هست یعنی به غیر از شما اونها هم خدماتی مثل آپدیت و .... در آینده ارایه میدن؟

ببخشید که طولانی شد، ممنون از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید،

در مورد قالب پرواز چند تا سؤال داشتم ممنون از وقتی که میزارید:

1- امکان نمایش محصولات جدید اضافه شده به سایت یا محصولات پرفروش و .... از تمامی شاخه ها در کنار هم در یک ردیف وجود دارد ؟ یا فقط مشابه دمو 4 کنار هم قرار دادن محصولات یک شاخه خاص( مثلا شاخه موبایل) در ماژول محصولات شاخه ها امکانپذیر است.

2- نمایش محصولات شاخه ها یا محصولات جدید، پرفروش و ... در صفحه اصلی فقط بصورتی که در دمو نشان داده شده ( یک ردیف 4 تایی متحرک ) امکانپذیر است؟ یا محدودیتی در این زمینه وجود ندارد (مثلا محصولات پرفروش یا جدید به صورت دو ردیف چهارتایی متحرک نمایش داده شود و ...)

3- آیا سبد خرید بکار رفته در این قالب دارای امکان افزودن حاملها و همچنین درگاه بانکی ( و سایر روشهای پرداخت ) می باشد؟ یا باید جداگانه تهیه شود؟ چون در دموی 4 هنگام ثبت سفارش برای تست مورد حامل

سلام و درود

1 و 2 -فقط به صورتی که در دموی قالب مشاهده میکنید قابلیت نمایش دارد .

3 - سبد خرید ماژول جداگانه ای نیست و پیشفرض پرستاشاپ هست . در برخی دموها ثبت سفارش فعال نیستند .

4 -خیر

5 - بله وجود داره

6 - خیر

7 - فقط نصب خود قالب رایگان می باشد

8 - پشتیبانی نامحدود است ، البته سازگاری با نسخه های جدید پرستاشاپ ، فقط تا چند نسخه بعدی تضمین میگردد و دائمی نیست

9 - مشکلی نیست میتونید هر ماژولی خرید کنید

10 - فقط در صورتی که هر دو دامنه به اسم خود شما و برای استفاده شخصی خود شما باشد

11 - کلیه قالب ها و ماژول های ما ، ایرانی بوده و توسط خود ما طراحی شده اند . هیچ قالب یا ماژول خارجی و ترجمه شده در سایت ما وجود ندارد .

اگر در پرستاشاپ تازه کار هستید یا هنوز کار نکرده اید ، به هیچ وجه هیچ قالب یا ماژولی در ابتدای کار خریداری نکنید ، حداقل 1 یا دو ماه با خود پرستاشاپ کار کنید ، بعد از اینکه اشنایی اولیه پیدا کردید میتوانید قالب دلخواه خود را از هر سایتی خریداری و فروشگاه رسمی خود را راه اندازی نمایید .

لینک به دیدگاه

سلام و درود

1 و 2 -فقط به صورتی که در دموی قالب مشاهده میکنید قابلیت نمایش دارد .

3 - سبد خرید ماژول جداگانه ای نیست و پیشفرض پرستاشاپ هست . در برخی دموها ثبت سفارش فعال نیستند .

4 -خیر

5 - بله وجود داره

6 - خیر

7 - فقط نصب خود قالب رایگان می باشد

8 - پشتیبانی نامحدود است ، البته سازگاری با نسخه های جدید پرستاشاپ ، فقط تا چند نسخه بعدی تضمین میگردد و دائمی نیست

9 - مشکلی نیست میتونید هر ماژولی خرید کنید

10 - فقط در صورتی که هر دو دامنه به اسم خود شما و برای استفاده شخصی خود شما باشد

11 - کلیه قالب ها و ماژول های ما ، ایرانی بوده و توسط خود ما طراحی شده اند . هیچ قالب یا ماژول خارجی و ترجمه شده در سایت ما وجود ندارد .

اگر در پرستاشاپ تازه کار هستید یا هنوز کار نکرده اید ، به هیچ وجه هیچ قالب یا ماژولی در ابتدای کار خریداری نکنید ، حداقل 1 یا دو ماه با خود پرستاشاپ کار کنید ، بعد از اینکه اشنایی اولیه پیدا کردید میتوانید قالب دلخواه خود را از هر سایتی خریداری و فروشگاه رسمی خود را راه اندازی نمایید .

با سلام مجدد و تشکر از سرعت پاسخ دهی

در مورد سؤال 1 و 2- آیا امکانش هست که این قابلیت یعنی نمایش محصولات شاخه های گوناگون در کنار هم بصورت اختصاصی برایم نوشته شود؟ و چه مقدار هزینه دارد؟ چون اگر شاخه بندیها متفاوت باشد برایم مهم است که همه محصولات جدیدی که به تازگی اضافه شده اند یکجا برای خریدار به نمایش درآید.

و دیگر اینکه در صورتیکه تعداد شاخه های محصولات فروشگاه زیاد و متفاوت باشه مثلا فروشگاه چند منظوره باشه و فقط مختص مثلا محصولات دیجیتال نباشه، محدودیتی در تعداد شاخه های قابل نمایش توسط ماژول محصولات شاخه ها در صفحه اصلی هست یا نه؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...