رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی  من این قالب رو خریداری کردم و برای اولین بار هستش که با پرستا شاپ کار میکنم . واقعا از امکانات خوب پرستا و این قالب خوشم اومدش ولی 2 3تا سوال  مقدماتی و مبتدیانه برام پیش اومد . 

1 - از کدوم قسمت باید امتیاز دهی مثل دمو رو فعال کنم 

2 - زمانی که عکس بند انگشتی برای منو افقی میزارم عکس رو کوچیک نمایش میده و وقطی تعداد زیر منو ها رو زیاد میکنم عکس هم بزرگ تر میشه سایز عکس رو هم مثل آموزش تغییر دادم 

3- چطوری میتونم به قسمت تولید کنندگان عکس برای منو بزارم  ؟

4- مثل عکس زیر زمانی که زیر منو ایجاد میکنم درست نمایش نمیده .  ( در عکس فقط یک زیر منو مشخص هستش ولی من 3 عدد ساختم .)

آدرس سایت www.asapardazesh.ir/store

post-10438-0-25039500-1462627959_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 108
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

درود

1 - ماژول نظرات رو نصب کنید

3 - اینکار امکان پذیر نیست

پاسخ سایر سوالاتتون رو در تیکت دسترسی به هاست و مدیریت ارسال کنید

لینک به دیدگاه

درود

1 - ماژول نظرات رو نصب کنید

3 - اینکار امکان پذیر نیست

پاسخ سایر سوالاتتون رو در تیکت دسترسی به هاست و مدیریت ارسال کنید

ماژول نظرات رو نصب کردم و درست هم نمایش میده  ولی فاصله بین  اسم محصول تا ستاره های نظر دهی بیشتر از فاصله داخل دمو شده و زشت کرده کار رو در عکس زیر با باکس های قرمز مشخص کردم   سمت چپ سایت من و سمت راست سایت دمو 

چیکار باید کرد

یک2 تا سوال دیگه هم اینکه حد اکثر تعداد کاراکتر ها برای توضیح کوتاه محصولات رو از کجا میشه زیاد کرد ؟ و دوم اینکه داخل صفحه محصول در باکس قیمت جلوی قیمت مینویسه با مالیت یا بدون مالیات و چطور این رو بردارم که مثل دمو بشه ؟

سپاس گزارم از شما

post-10438-0-48938200-1462650278_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام مجدد یه سوال دگه دارم البته به قالب مربوط نیس ولی چون میخوام این قالب رو بگیریم گفتم اینجا بپرسم

تو پرستا این امکان هست که مثلا یه محصول رو وقتی به سبد خرید اضافه میکنیبه جای یکی به فرض ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا اضافه بشه  یعنی ضریب ۱۰۰ باشه ؟  بعد رو قیمت هم تاثیر بذاره ؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد یه سوال دگه دارم البته به قالب مربوط نیس ولی چون میخوام این قالب رو بگیریم گفتم اینجا بپرسم

تو پرستا این امکان هست که مثلا یه محصول رو وقتی به سبد خرید اضافه میکنیبه جای یکی به فرض ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا اضافه بشه  یعنی ضریب ۱۰۰ باشه ؟  بعد رو قیمت هم تاثیر بذاره ؟

سلام بر شما.

اینکه صد تا صد تا اضافه بشه نه نمیشه اما شما یه حداقل تعداد  میتونید برای محصول تعریف کنید که کمتر از اوون خریدی انجام نشه یا برای محصولات مورد نظرتون برای 100 تا 100 تا اضافه شدن میتونید از بسته محصولات استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

متجه نشدم .  تو لوکال تست کردم درست نشد یکی یکی اضافه میکنه ؟  ماژولی برای خرید نداره ؟

راه حلی به غیر این نیس ؟

نمیدونم ماژولی برای این نوشته شده یا نه اما منظور من اینه :

شما مثلا نوشابه دارید و اوون رو به صورت شلی می فروشید حالا توو هر بسته 6 تا از محصول نوشابه هست دیگه.

شما محصول نوشابه رو ایجاد و ذخیره می کنید. حالا محصولی مثلا با عنوان بسته شش تایی نوشابه یا هرچیز دیگه ای ایجاد می کنید و در تب اطلاعات به جای نوع محصول استاندارد، بسته محصولات رو انتخاب می کنید و نوشابه رو با تعداد 6 به این بسته اضافه می کنید. برای قیمت هم که قیمت شش تایی رو میزنید. حالا اگه میخواید تنها محصول به صورت بسته ای به فروش برسه بایدوضعیت نمایش محصول نوشابه رو که اول ایجاد کردید به هیچ جا یا فقط جستجو تغییر بدید.

البته اگه تمامی محصولاتتون به صورت صدتایی به فروش میرسه اینکار منطقی نیست چون اگه مثلا شما بسته صد تایی از یک محصول رو میخواید بفروشید و صد تا صد تا باید اضافه بشه همیشه خب مینویسید مثلا بسته صدتایی فلان محصول دیگه چرا خودتونو اذیت کنید چون شما میخواید به مشتری اجازه ندید تعداد رو کمتر از صد تا انتخاب کنه.

باز هم دقیق تر توضیح بدید شاید منظورتون چیز دیگس و راه دیگه ای داشته باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

نمیدونم ماژولی برای این نوشته شده یا نه اما منظور من اینه :

شما مثلا نوشابه دارید و اوون رو به صورت شلی می فروشید حالا توو هر بسته 6 تا از محصول نوشابه هست دیگه.

شما محصول نوشابه رو ایجاد و ذخیره می کنید. حالا محصولی مثلا با عنوان بسته شش تایی نوشابه یا هرچیز دیگه ای ایجاد می کنید و در تب اطلاعات به جای نوع محصول استاندارد، بسته محصولات رو انتخاب می کنید و نوشابه رو با تعداد 6 به این بسته اضافه می کنید. برای قیمت هم که قیمت شش تایی رو میزنید. حالا اگه میخواید تنها محصول به صورت بسته ای به فروش برسه بایدوضعیت نمایش محصول نوشابه رو که اول ایجاد کردید به هیچ جا یا فقط جستجو تغییر بدید.

البته اگه تمامی محصولاتتون به صورت صدتایی به فروش میرسه اینکار منطقی نیست چون اگه مثلا شما بسته صد تایی از یک محصول رو میخواید بفروشید و صد تا صد تا باید اضافه بشه همیشه خب مینویسید مثلا بسته صدتایی فلان محصول دیگه چرا خودتونو اذیت کنید چون شما میخواید به مشتری اجازه ندید تعداد رو کمتر از صد تا انتخاب کنه.

باز هم دقیق تر توضیح بدید شاید منظورتون چیز دیگس و راه دیگه ای داشته باشه.

موفق باشید

ممنون بله دیدم  ولی اینطور نمیخوام  (اگه از لیست محصولات افزودن به سبد خرید رو زد چی میشه ؟)   ببینید این فروشگاه قبلی من هست که میخوام به پرستا کوچ کنم با توماتو نوشته شده (Bazari.org)

به فرض داخل این لینک برید (http://bazari.org/9_27_19-ws/357-hose-clamp10-16.html)  وقتی افزودن به سبد رو بزنید 200 تا وارد سبد خرید میشه 

و ضریب 200 تایی داره

به زودی مطالبم رو به پست مربوطه انتقال میدم

لینک به دیدگاه

قالب پرواز با نسخه 1.6.1.4 و 16.1.5 سازگار است ، هم اکنون میتوانید روی نسخه های مربوطه نصب و استفاده نمایید .

با سلام 

لینک جدید قالب رو باید از کجا تهیه کنیم ؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام یه سوال دیگه من میتونم بعد ها منوی این قالب رو عوض کنم ؟ یعنی یهه  منو شبیه پارمیس  یا ...   جاییگزین این منو  کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال دیگه من میتونم بعد ها منوی این قالب رو عوض کنم ؟ یعنی یهه  منو شبیه پارمیس  یا ...   جاییگزین این منو  کنم ؟

سلام و درود

نمیتونید شکل منوی قالب رو عوض کنید اما میتونید هر ماژول منویی خواستین بخرین و با منوی فعلی جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

سلام صفحه داخلی محصول  تکسباکس تعداد نداده  -  مشتری فقط از سبد خرید میتونه تعداد رو افزایش بده ؟ از کجا باید فعال بشه ؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام

من تعداد 62 محصول تعریف کردم. الان وقتی میخوام محصول جدید تعریف کنم موقع ذخیره محصول گیر میکنه.

این مشکل خیلی آزاردهنده است و گاهی اوقات به ندرت می تونم محصولات رو ذخیره کنم.

مرورگرهای مختلف و نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز و ISP های متفاوت رو هم تست کردم.

اسکرین شات رو ضمیمه کردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

post-10308-0-14626900-1466450592_thumb.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و با تشکر از پشتیبانی خوب مسئولین سایت ipresta 

بنده یک مشکلی برام پیش اومده که نمیدونم چطوری باید حل بشه  عکس رو ضمیمه میکنم  لطفا راهنمایی کنید 

http://uupload.ir/files/18ex_untitled-1.jpgدر قسمت جستجو  نوار دور در قسمت پایین نمایش داده نمیشه . چطور باید درستش کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

من تصمیم به خرید این قالب گرفتم ولی اول میخواهم در یک دامین دیگر نصب کنم و بعد محصولات سایت اصلی را به پرستا منتقل کنم و در نهایت بعد از اتمام کار و تست کامل دامین را به دامین اصلی تغییر بدم

سئوال من اینجاست که در قسمت خرید این قالب نوشته دامین را دقیق وارد کنید که بعدا قابل تغییر نیست

ممنون میشم راهنمایی کنید من برای تغییر دامین در آینده چکار باید بکنم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

از مدیران کسی نیست به درخواست ما رسیدگی کنه ؟ از دیشب تا الان یه تیکت زدم بخش پشتیبانی کسی رسیدگی نکرده ... برا نصب قالب

سایت خوابیده

لینک به دیدگاه

سلام

از مدیران کسی نیست به درخواست ما رسیدگی کنه ؟ از دیشب تا الان یه تیکت زدم بخش پشتیبانی کسی رسیدگی نکرده ... برا نصب قالب

سایت خوابیده

سلام بر شما.

مدت زمان رسیدگی به درخواست ها بین 24 تا 48 ساعت هست.

کمی صبور باشید.

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر

آیا در این قالب امکان گذاشتن توضیحات در صفحه گروه محصولات وجود دارد؟

مثلا صفحه زیر که تجهیزات شبکه هست ، خلاصه ای از توضیحات در مورد تجهیزات شبکه (تا 255 کاراکتر) نمایش داده شود و پایین آن  دکمه "مشاهده بیشتر" وجود داشته باشد تا درصورتیکه کاربر تمایل داشت اطلاعاتی در مورد تجهیزات شبکه داشته باشد بتواند آن صفحه را مطالعه کند.

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/parvaz4/118--

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...