رفتن به مطلب

ارسال ای میل اتوماتیک از Gmail

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

من در نصب فروشگاه ساز ای میل Gmail خود را وارد کردم

در اطلاع رسانی ها از آن ای میل ارسال می گردد و جالب اینکه وقتی در Gmail ام وارد میشوم می بینم که در منوی Sent ای میل های ارسالی موجودند !!

در صورتی که من رمز عبور اکانت Gmail ام را به سیستم نداده ام

چطور ممکن است !؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

اگر سرچ میکردید جواب این سوال بود. در واقع از جیمیل شما چیزی ارسال نمیشه. از طریق همون ایمیلی که در اس ام تی پی ثبت کردید ارسال میشه. فقط به جای فرستنده جیمیل شما رو قرار میده. نمیدونم که میشه گفت باگه یا نه، اتفاقیه که میوفته.

از تنظیمات > تماس های فروشگاه 

در بخش جزئیات ارتباطات، «ایمیل فروشگاه» رو تغییر بدید به اون ایمیلی که مدنظرتونه. (مثلاً [email protected])

لطفاً اگر مشکلتون حل شد، اعلام کنید و وضعیت تاپیک رو هم به [حل شد] تغییر بدید.

(ترجیحاً برای تاپیک هم عنوان مناسبتری انتخاب کنید تا بعدا بقیه بتونن راحتتر این تاپیک رو پیدا کنند. مثلا: مشکل نمایش آدرس جیمیل به جای فرستنده در ارسال ایمیل خودکار)

لینک به دیدگاه

من میخوام بدونم چطور بدون وارد کردن رمز عبورم پرستا شاپ از جی میل من ای میل ارسال می کنه !!؟ وگر نه میدونم که میشه ای میلی جهت ارسال کارد کرد

لینک به دیدگاه

من میخوام بدونم چطور بدون وارد کردن رمز عبورم پرستا شاپ از جی میل من ای میل ارسال می کنه !!؟ وگر نه میدونم که میشه ای میلی جهت ارسال کارد کرد

پست بالا رو ویرایش کردم.

لینک به دیدگاه

پس چرا در sent box ای میلم (جیمیل) هم ثبت شده !؟.... پس جیمیل فرستاده!!

ببخشید من قسمت آخر سوالتون رو نخوندم. شما تنظیمات ایمیل رو از قسمت پارامترهای پیشرفته روی چی تنظیم کردید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...