رفتن به مطلب

خطای عجیب در ثبت نام و ایجاد کاربر

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خدا قوت به دوستان

یه خطای عجیب در ثبت نام سایتم بوجود آمده و هیچ کاربری نمی تونه توی سایتم ثبت نام کنه:

توی صفحه ی لاگین سایت که دو قسمت داره در قسمت راست که ایجاد حساب کاربری است وقتی کاربر می خواد ایمیلش رو بزنه و بعد دکمه ایجاد حساب کاربری رو بزنه ، بجای اونکه به صفحه بعد یعنی گرفتن اطلاعات تکمیلی بره ، خطای زیر رو میده:

TECHNICAL ERROR: unable to load form. Details: Error thrown: [object Object] Text status: parsererror

و اجازه رفتن به مرحله بعد رو به کاربر نمیده و هیچ کاربری نمی تونه توی سایت ثبت نام کنه

اساتید و دوستان کمک کنید ببینید چطور باید مشکل رو حل کنم؟؟

عکس به پیوست ارسال می شود.

آدرس سایت هم:

https://licenseoriginal.com/login?back=my-account

با تشکر

post-8905-0-02053900-1446840597_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خدا قوت به دوستان

یه خطای عجیب در ثبت نام سایتم بوجود آمده و هیچ کاربری نمی تونه توی سایتم ثبت نام کنه:

توی صفحه ی لاگین سایت که دو قسمت داره در قسمت راست که ایجاد حساب کاربری است وقتی کاربر می خواد ایمیلش رو بزنه و بعد دکمه ایجاد حساب کاربری رو بزنه ، بجای اونکه به صفحه بعد یعنی گرفتن اطلاعات تکمیلی بره ، خطای زیر رو میده:

TECHNICAL ERROR: unable to load form. Details: Error thrown: [object Object] Text status: parsererror

و اجازه رفتن به مرحله بعد رو به کاربر نمیده و هیچ کاربری نمی تونه توی سایت ثبت نام کنه

اساتید و دوستان کمک کنید ببینید چطور باید مشکل رو حل کنم؟؟

عکس به پیوست ارسال می شود.

آدرس سایت هم:

https://licenseoriginal.com/login?back=my-account

با تشکر

مسیر رو رفتم ثبتنام کردم مشکلی نداشت  اروری هم نبود . :exclamation:

میل test چک کنید. گاهی مشکل سرور و سرعت هست اگه این مشکل 1 روز طول کشید یا مکرر پیش اومد اونوقت جددی میشه . لطفا تست کنید

لینک به دیدگاه

مسیر رو رفتم ثبتنام کردم مشکلی نداشت  اروری هم نبود . :exclamation:

میل test چک کنید. گاهی مشکل سرور و سرعت هست اگه این مشکل 1 روز طول کشید یا مکرر پیش اومد اونوقت جددی میشه . لطفا تست کنید

وقتی ثبت نام کردید دیدم که ثبت نام انجام شد ولی یه مشکلی که هست من هر کاری می کنم و از هر سیستم و هر آی پی دیگه ای چک می کنم می بینم همین خطا رو میده .

چند روز پیش یه بار دیدم این خطا رو ولی یه بار رقرش کردم مشکل حل شد ولی الان اصلا حل نمیشه.

یعنی یه اتفاقی افتاده ولی نمی دونم جه اتفاقی که بعضی از وقتها میشه و مشکلی نداره ولی توی این 3 و 4 روزه که اصلا ندیدم بشه ثبت نام کرد (ولی شما ثبت نام کردید؟؟!!!؟؟؟!!!)

دارم ..... میشم.

کمک....

لینک به دیدگاه

بررسی کنید که دیباگ خاموش هست یا خیر. دیباگ جز برای اشکال زدایی باید خاموش باشه.

همچنین اگر میتونید خروجی ریکوئست رو در ابزار developer بررسی کنید با روشن بودن دیباگ خطاهای احتمالی نمایش داده میشه

در غیر این صورت منتظر پاسخ تیکت باشید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

بررسی کنید که دیباگ خاموش هست یا خیر. دیباگ جز برای اشکال زدایی باید خاموش باشه.

همچنین اگر میتونید خروجی ریکوئست رو در ابزار developer بررسی کنید با روشن بودن دیباگ خطاهای احتمالی نمایش داده میشه

در غیر این صورت منتظر پاسخ تیکت باشید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

دیباگ خاموشه و تا الان ازش استفاده نکردم ، یه بارهم یه مشکلی توی صفحه اصلی پیش اومده بود پشتیبانی گفت دیباگ رو خاموش کنید که وقتی رفتم چک کردم دیدم خاموشه و یه بار روشن و خاموشش کردم ولی بازم حل نشد و یه جور دیگه حلش کردم ، در هرصورت دیباگ خاموشه و این مشکل رو نمی دونم چطوری باید حل کنم.

انگار باید صبر کنم./ :( /

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...