رفتن به مطلب

مشکل در درخواست ای نماد

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان در درخواست ای نماد دو مسئله برایم پیش آمده

1. درخواست کرده اند که فایلی خالی و با نام a.txt در ریشه وب سایت قرار دهید به نحویکه از طریق آدرس http://sitename.com/a.txt قابل دسترس باشد

منتها بعد از گذاشتن فایل در public_html فایل قابل دالود نبوده و به صفحه Error 404 هدایت می گردد

2. گفته اند جهت انجام مرحله ای، کافی است در صفحه اصلی سایت که در آدرس http://sitename.com قرار دارد، در header صفحه اصلی، متاتگ ذیل افزوده شود.

<meta name="enamad" content="123456"/>

کجا باید اضافه کنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

1. درخواست کرده اند که فایلی خالی و با نام a.txt در ریشه وب سایت قرار دهید به نحویکه از طریق آدرس http://sitename.com/a.txt قابل دسترس باشد

منتها بعد از گذاشتن فایل در public_html فایل قابل دالود نبوده و به صفحه Error 404 هدایت می گردد

2. گفته اند جهت انجام مرحله ای، کافی است در صفحه اصلی سایت که در آدرس http://sitename.com قرار دارد، در header صفحه اصلی، متاتگ ذیل افزوده شود.

کجا باید اضافه کنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

سلام دوست عزیز من خودم بیگینرم 

اما سوال اول شما در مورد فایل تکست اگر درست در پابلیک قرار بگیره درست باز میشه چون دیروز خودم انجام دادم.

ابتدا روی لوکال تست کنید.درضمن باید در public_html/www بریزید فایل تکست رو نه این که در public_html قرار بدید

از دوستان در خواست دارم به سوال دوم دوستمون جواب بدن که مشکل منم هست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من خودم بیگینرم 

اما سوال اول شما در مورد فایل تکست اگر درست در پابلیک قرار بگیره درست باز میشه چون دیروز خودم انجام دادم.

ابتدا روی لوکال تست کنید.درضمن باید در public_html/www بریزید فایل تکست رو نه این که در public_html قرار بدید

از دوستان در خواست دارم به سوال دوم دوستمون جواب بدن که مشکل منم هست

درست قراردادم در شاخه public_html هاست.... هاستم هم از نت افراز گرفته ام

لینک به دیدگاه

در مسیر صحیحی ریختید. آیا فقط یک دامنه روی این هاست دارید؟

بله ، دامنه .ir   هم پارک دارم روی دامنه ام (CousinsCollection.com)

حتی فایل کاتالوگ محصولات رو گذاشته بودم روی سایت (البته الان لینکشو برداشتم)

کنار همین فایل و چنانچه در لینک OpenNewWindow را فعال می کردم دانلود می شد ولی اگر چک مارک را فعال نمی کردم همین حالت می شد . می رفت تو 404

ممنون

لینک به دیدگاه

دوست استارتر عزیز

من متوجه شدم تمام اون مراحل که اونجا جهت گرفتن ای نماد نوشته رو لازم نیست انجام بدید و فقط یکیش کافیه،

ساده ترینش هم بنطر من ایمل کد هست که گزینه اوله،یه ایمیل به [email protected] یعنی اینفو سایتتون میفرسته وحله.فک کنم اینجوری راحت تر هستید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

مشکل فوق را که تفهمیدیم...

نماد را گرفتیم.... ماژول نماد که کار نکرد... گویا سیستم عوض شده. یک کد html داده اند که بگذارم هر جا که خواستم. در ماژول نمایش نمی داد. منم رفتم گذاشتمش در footer.tpl مربوط به قالب. بالای فوتر در تمام صفحات سایت میاد. مشکلی هم نداره

منتها سوالم اینه که من یه کد html میخوام یه جای قالب بگذارم چرا اجازه نمیده !؟ هرچه دنبال html block گشتم پیدا نکردم. هنوز منطق چیدمان قالب را نفهمیدم

چطوری میتونم یه کد html را یه جای قالب جا بدم !؟!

لینک به دیدگاه

مشکل فوق را که تفهمیدیم...

نماد را گرفتیم.... ماژول نماد که کار نکرد... گویا سیستم عوض شده. یک کد html داده اند که بگذارم هر جا که خواستم. در ماژول نمایش نمی داد. منم رفتم گذاشتمش در footer.tpl مربوط به قالب. بالای فوتر در تمام صفحات سایت میاد. مشکلی هم نداره

منتها سوالم اینه که من یه کد html میخوام یه جای قالب بگذارم چرا اجازه نمیده !؟ هرچه دنبال html block گشتم پیدا نکردم. هنوز منطق چیدمان قالب را نفهمیدم

چطوری میتونم یه کد html را یه جای قالب جا بدم !؟!

لینک به دیدگاه

سلام

1. در مورد فایل تکست چون رفتار سیستم عامل های مختلف با فایل های 0 کیلوبایت متفاوته کافیه یک کاراکتر فضای خالی (space) داخل فایل میزدین تا از حالت 0 کیلیو بایت در بیاد سپس صفحه پیدا میشد و دیگه به 404 نمیرسیدین

2. کدی که به شما دادن رو سعی کنید قبل از بسته شدن تگ </body> قرار بدین و مجدد تست کنید که مشکل حل شده یا خیر

3. اگر گزینه 2 رو انجام دادین نتیجه نداد کدهای نماد رو بین تگ زیر قرار بدین

{literal}{/literal}

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 8 years later...
در در ۱۳۹۴/۸/۲۵ در 13:46، alirezaramezan گفته است :

با سلام

کجا باید اضافه کنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

مرحله 1: به پوشه wp-content/themesبروید، و پوشه قالب وردپرس فعال خود را باز کنید.

مرحله 2: فایلی با نام functions.phpرا پیدا و باز کنید.

مرحله 3: کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید.

function gretathemes_meta_tags() {  echo '<meta name="meta_name" content="meta_value" />'; } add_action('wp_head', 'gretathemes_meta_tags');

متاتگ خود را جایگزین کنید <meta name="meta_name" content="meta_value" /> بجای

لطفا قبل از دست کاری فانکشن حتما بکاپ بگیرید تا در صورت خراب شدن فورا بکاپ را جاگزین کنید

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۲/۱۲/۶ در 15:02، Reza Keshavarz گفته است :

مرحله 1: به پوشه wp-content/themesبروید، و پوشه قالب وردپرس فعال خود را باز کنید.

مرحله 2: فایلی با نام functions.phpرا پیدا و باز کنید.

مرحله 3: کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید.

function gretathemes_meta_tags() {  echo '<meta name="meta_name" content="meta_value" />'; } add_action('wp_head', 'gretathemes_meta_tags');

متاتگ خود را جایگزین کنید <meta name="meta_name" content="meta_value" /> بجای

لطفا قبل از دست کاری فانکشن حتما بکاپ بگیرید تا در صورت خراب شدن فورا بکاپ را جاگزین کنید

این راهکاری که شما فرمودید مربوط به وردپرس هست، اینجا انجمن سیستم پرستاشاپ می‌باشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...