رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.1.2 فارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

با درود و سلام به کاربران فارسی زبان پرستاشاپ

پس از حدود ده روز از انتشار نسخه جدید پرستاشاپ، اکنون نسخه فارسی پرستاشاپ به صورت بومی شده آماده شده و میتوانید به رایگان دانلود کنید.

مثل همیشه سعی کردیم نسخه به نسخه بهتر باشیم و تا حد امکان بومی سازی را بهینه کنیم بر همین اساس تغییرات و بهینه سازی هایی را در نسخه جدید اعمال کردیم.

تغییرات جدید:

بخش تقویم دوباره نویسی شد و کدها بهینه تر و بسیار سریعتر شد
تغییری در بومی سازی های نصب
حل مشکل نصب بدون نیاز به اینترنت در لوکال هاست
افزوده شدن تابع local_date و convertLocalDate برای استفاده از تقویم شمسی توسط برنامه نویسان
اصلاح نمایش و ویرایش تاریخ شمسی در صفحه ویرایش قوانین سبد خرید.
اصلاح تاریخ شمسی در صفحه آمار
امکان وارد کردن تاریخ شمسی در تقویم داشبود و دریافت آمار
اصلاح برعکس شدن آیکون های مدیریت
اصلاح مشکل تاریخ شمسی در صفحه ویرایش اطلاعات شخصی
اصلاح ربان های «جدید» و «ویژه» روی محصول در صفحه کاربری
و چند تغییر و بهینه سازی دیگر

نکته مهم : پرستاشاپ 1.6.1.2 فارسی به مدت یک هفته به صورت آزمایشی خواهد بود. چنانچه در این یک هفته مشکلی در نصب و اجرای اسکریپت وجود داشته باشد پس از رفع آن اصلاحیه ارایه خواهد شد.

دانلود پرستاشاپ 1.6 - نسخه نهایی و پایدار پرستاشاپ 1.6.1.2

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روش ارتقا تغییری نداشته و با استفاده از ماژول است. راهنما در انجمن موجود است.

ترجیحا تا زمانی که از طرف طراح قالب سازگاری با نسخه را دریافت نکردید پرستاشاپ را به نسخه جدید ارتقا ندهید.

اکثر ماژول هایی که با نسخه 1.6 سازگارند مشکلی در کارکردشان نخواهند داشت.

لینک به دیدگاه

دانوش جان این ارتقا مشکلی با قالب پیش فرض  1.6.1.0 ندارد؟

در ضمن از زحمات شما و همه برو بچه های آی پرستا و همه عزیزانی که در بومی سازی و ترجمه نقشی بر عهده داشته اند بی نهایت تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

من فروشگاهم رو با نگارش ۱.۶.۱.۰ قالب پیش فرض درست کردم و در حال اخذ نماد هستم.

آیا می توانم به جدید ارتقا بدهم !؟

چه اطلاعاتی از قالبم از دست می رود ؟

مثلا تغییرات در حذف کپی رایت ...!؟

لینک به دیدگاه

روش ارتقا تغییری نداشته و با استفاده از ماژول است. راهنما در انجمن موجود است.

ترجیحا تا زمانی که از طرف طراح قالب سازگاری با نسخه را دریافت نکردید پرستاشاپ را به نسخه جدید ارتقا ندهید.

اکثر ماژول هایی که با نسخه 1.6 سازگارند مشکلی در کارکردشان نخواهند داشت.

راهنمای ارتقا به نگارش جدید را در انجمن پیدا نکردم. اگر ممکنه لینکش را بفرستید یا راهنمایی کنید. سپاس

لینک به دیدگاه

سلام. بازم از بروزسانی ها تشکرم میکند .

فقط این نسخه تا چه زمانی ازمایشی  باقی میمونه ؟

یعنی آیا نسخه 1.6.1.2  قراره ازمایشی باشه یا قراره به نسخه ی  توصیه شده تبدیل بشه ؟

با توجه به اینکه یک هفته از زمان انتشار گذشته ، ایا این نسخه توصیه شده است ؟

با تشکر فراوان .

لینک به دیدگاه

سلام

فعلا هیچ گزارشی از خرابی یا مشکل در این نسخه نداشتیم و اگر هم باشد بسیار جزئی و قابل حل خواهد بود.  به احتمال قوی این نسخه مشکلی نداره و به توصیه شده تبدیل خواهد شد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

من در نصب بر روی لوکال و همچنین هاست فعلا به مشکل برخوردم

ارتقای 1.6.1.0 به این نسخه هم با شکست روبرو شده است. البته برخی از خطاهایی که داده قابل رفع هستش ولی با برخیشون هنوز مشکل دارم

کلا تو ورژن 1.6نسخه   1.6.0.14 از همه خوشدست تر بوده

لینک به دیدگاه

با سلام

نظر به اينكه قرار بود يك هفته بعد از گذشت فعاليت نسخه جديد پرستا اين نسخه به صورت اصلي ( نه آزمايشي) در سايت قرار گيرد ، هنوز اتفاقي نيفتاده ؟!؟ خواهشمند است در صورت تأييد اين نسخه آن را هر چه زودتر اعلام فرماييد . تا با تاييد شما نسبت به راه اندازي اقدام كنيم .

در غير اين صورت زمان اين كار را به صورت دقيق إعلام فرماييد .

لینک به دیدگاه

1.6.1.3 هم منتشر شد.

چرا هر هفته یه ورژن جدید میدند بیرون؟

والا زیادی دارن نسخه میدن دیگه ، اینجوری هم برای ما سخت میشه بومی کردن ، هم برای مشتری ها و هم برای طراحا که هی باید قالب ها رو سازگار کنن و تکلیف مشخص نیست :) یه ماه هم فرصت نمیدن :) در هر حال تغییر آنچنانی در این نسخه وجود نداره و باید ببینیم ارزش بومی کردن رو داره یا باید منتظر نسخه بعدی باشیم

لینک به دیدگاه

سلام

فعلا هیچ گزارشی از خرابی یا مشکل در این نسخه نداشتیم و اگر هم باشد بسیار جزئی و قابل حل خواهد بود.  به احتمال قوی این نسخه مشکلی نداره و به توصیه شده تبدیل خواهد شد.

موفق باشید

مهندس  تو پست فرموده بودید چند تا باگ در نسخه 1.6.1.1 وجود داره  آیا در این نسخه باگهای مورد نظر حضرتعالی برطرف شده  و ارزش بروز رسانی دارد

سپاس ، از زحمات همه اعضای تیم پرستای فارسی متشکرم

لینک به دیدگاه

با درود و خسته نباشید 

پرستاشاپ نسخه 1.6.1

دارم الان برای آپدیت به نسخه جدید 1.6.1.2 که همان آخرین نسخه منتشر شده پرستاشاپ هست باید، میبایست باید اول پشتیبان بگیرم و بعد ماژول ارتقاء یا upgrade نصب کنم و بعد در قسمت مدیریت پرستاشاپ حالت تعمیر را فعال کنم و روی ماژول  upgrade کیک کنم که به نسخه جدید ارتقاء پیدا کنه ؟ البته ناگفته نمونه من قالب خریداری کردم و میبایست تغییر در حالت قالبم ایجاد نشه ؟ 

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید . !؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامي دوستان

١٢ روز قبل سوالي رو در همين پست نسبت به اينكه چقدر زمان ميبرد كه ١.٦.١.٢ از نسخه آزمايشي به اصلي تغيير پيدا كنه با توجه به اينكه يك هفته زمان شما تمام شده بود ، گذاشتم كه جواب نداديد ؟ از طرفي قالب رو به ١.٦.١.٢ ارتقا داديم . حالا هم كه ١.٦.١.٣ آمده ، البته تجربه سالهاي قبل نشان داده كه نزديك سال نو به فاصله كم چند به روز رساني مياد و چون پشت سر هم ارائه ميشه معمولا از نظر محتوا خيلي با هم فرق ندارند و حتي ممكن هست چون زمان بررسي انها كمه و باگهايشان خوب در نيامده مجبور بشن براي سال نو دوباره ورژن جديد بدن !!!! به هر حال كار براي ما خيلي سخت شده ! از طرفي پرستاي نهائي وجود نداره كه با خيال راحت دانلود كنيم ! از طرفي بايد بشينيم ببينيم تكليف ١.٦.١.٣ كي مشخص ميشه ؟ كه اونم ١٠ روز ديگه طول ميكشه !

از طرفي تكليف قالب كه باز بايد مزاحم طراح قالب بشيم و جدا از هزينه اش براي آپديت كلي زمان ميبره تا برايمان آپديتش كنه :-( در نهايت خواهشا اگر صلاح مي بينيد ١.٦.١.٢ رو توصيه شده كنيد يا لطفا بفرماييد كه ١.٦.١.٣ رو دقيقا منتشر ميكنيد يا نه ؟ و زمان انتشار -توصيه شده - دقيق ان را هم بگوييد تا بشود برنامه ريزي كرد . تا بعد ببينيم قالب رو بايد به ١.٦.١.٣ بايد تبديل كنيم يا با همين ١.٦.١.٢ ميشود كار را راه انداخت . تمام اينها بستگي به تصميم شما دارد كه اميدوارم بهترين تصميم رو همين امروز بگيريد ...

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما چرا برای هر آپدیت 200 هزینه میکنین مگه آپدیت هزینه هم داره؟؟ برای چه کاری این هزینه گرفته میشه؟؟

با سلام

بله درست عزيز ، براي آپديت قالب حدودا ١٠٠ و براي آپديت پرستا هم ١٠٠ ، كلا براي آپديت قالب چون ما زياد وارد نيستيم اين هزينه رو ميديم تا برايمان آپديت كنن دوستان ... نظر شما چيست ؟

لینک به دیدگاه

من که رفتم روی ١.٦.١.٢ دیگه تا عید تکان نمیخورم واقعا مشخص نیست چه خبر هست فرضا من از یک قالب لئو تم و قالب الکترو استفاده میکنم اپدیت بومی قالب لئو تم هنوز منتشر نشده طبق صحبتی کردم اعلام میکند طبق نوبت هست قالب شما 20 روز دیگر با نسخه ١.٦.١.٢ بومی میشه حالا جا شکر باقی هست قالب الکترو با نسخه ١.٦.١.٢ سازگار شد

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...