رفتن به مطلب

پرستاشاپ 1.6.1.2 فارسی منتشر شد

پست های پیشنهاد شده

همين الان ديدم كه پرستاي ١.٦.١.٢ توصيه شده اماده دانلود شده ، (ممنون از مديريت انجمن و همكارانشان )سوالي از مديريت انجمن داشتم ،كه ١.٦.١.٣ فعلا ارائه نميشه ؟ و نسخه بعدي انجمن ١.٦.١.٤ خواهد بود ؟ يا تصميم داريد ظرف مدت كوتاهي ١.٦.١.٣ رو منتشر كنيد، كه در اين صورت ما هم منتظر بمانيم تا با ورژن جديد پرستا فروشگاه رو راه اندازي كنيم ... ؟ ممنون ميشوم از مديريت انجمن تا به اين سوْال كه سوال بسياري از دوستان ديگر هم هست به سرعت پاسخ دهند؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نسخه 1.6.1.3 تغییرات بسیار کمی نسبت به نسخه 1.6.1.2داره و فکر میکنم کلا 6 7 تغییر داشته. شاید تا چند روز آینده منتشرش کنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بزرگان گرامی انجمن ، تکلیف ما که همینطور منتظر عرضه یه نسخه stable و پایدار از پرستاشاپ هستیم و به دنبالش سازگاری قالب با اون چی میشه؟
یه نمونه عرض کنم : تو همین مدت کوتاه ، مهندس بهمن عزیز شبانه روز زحمت کشیدن آپدیت قالب الکترو مارکت رو سازگار با 1.6.1.2 کردند ولی هنوز منتشر نشده (یا حداقل برای من اینطوره) الان با اومدن نسخه 1.6.1.3 دوباره باید منتظر آپدیت قالب و ... بمونیم و دوباره نسخه جدیدی در این مدت عرضه بشه ؟
بنظر من صبر کنید تا پایان سال نو مسیحی آپدیت جدیدی منتشر نکنید تا هم طراحان قالب به زحمت نیوفتن و هم به تکمیل ماژول های مورد نیاز بپردازید و هم اینکه دوستان پرستا شاپی مدام دغدغه آپدیت مداوم نداشته باشند .

لینک به دیدگاه

بزرگان گرامی انجمن ، تکلیف ما که همینطور منتظر عرضه یه نسخه stable و پایدار از پرستاشاپ هستیم و به دنبالش سازگاری قالب با اون چی میشه؟

یه نمونه عرض کنم : تو همین مدت کوتاه ، مهندس بهمن عزیز شبانه روز زحمت کشیدن آپدیت قالب الکترو مارکت رو سازگار با 1.6.1.2 کردند ولی هنوز منتشر نشده (یا حداقل برای من اینطوره) الان با اومدن نسخه 1.6.1.3 دوباره باید منتظر آپدیت قالب و ... بمونیم و دوباره نسخه جدیدی در این مدت عرضه بشه ؟

بنظر من صبر کنید تا پایان سال نو مسیحی آپدیت جدیدی منتشر نکنید تا هم طراحان قالب به زحمت نیوفتن و هم به تکمیل ماژول های مورد نیاز بپردازید و هم اینکه دوستان پرستا شاپی مدام دغدغه آپدیت مداوم نداشته باشند .

بله من موافقم در ضمن آپدیت قالب الکترو مارکت برای من هنوز ارسال نشده هست امیدوارم مشکلی نداشته باشد چون بازاچه امروز عصر قرار فروشگاه من ارتقا بده به نسخه جدید برای همین قالب الکترو مارکت خریدم که به 1.6.1.2 سازگار شد.

لینک به دیدگاه

فکر کنم آپدیت قالب لکترومارکت هنوز برای کسی ارسال نشده چون ما هم هنوز آپدیت دریافت نکریدیم. در ضمن ارتقاء پرستا زیاد هم سخت نیست در عرض دو یا سه دقیقه طبق راهنمایی که تو تایپک آپدیت هست میشه فروشگاه رو اپدیت کرد!

لینک به دیدگاه

احتمال خیلی زیاد قالب های نسخه ۱.۶.۱.۲ بدون مشکل روی نسخه ۱.۶.۱.۳ کار میکنن. با این حال تا بررسی کامل باید صبر کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

قالب های نسخه 1.6.1.2 روی نسخه 1.6.1.3 کار میکنن و نیاز به هیچ آپدیتی ندارن ، دوستان خیالشون راحت باشه .

لینک به دیدگاه

با سلام

خواهشا مشخص فرماييد كه بالاخره با توجه به تغييرات كم و كوچك ، پرستاي ١.٦.١.٣ منتشر ميشود ؟ كه در اين صورت صبر كنيم تا آخر هفته نهايتا منتشر بشه و با احتساب به اينكه قالب فعلي كه بر مبناي ١.٦.١.٢ هست و با پرستاي ١.٦.١.٣ نيز سازگار مي باشد آن را روي پرستاي ١.٦.١.٣ نصب كنيم ، و يا اينكه ديگر پرستاي ١.٦.١.٣ منتشر نمي شود ، و ديگر دنبال آن نباشيم ؟

در صورت انتشار اين نسخه -١.٦.١.٣- زمان انتشار دقيق آن را إعلام فرماييد .

با كمال سپاس از شما ...

لینک به دیدگاه

سلام من هنگام اضافه کردن محصول خطای زیر میده

فیلد link_rewrite (پارسی (Persian)) نامعتبر است.

URL بومی (محلی) غیر فعال میکنم درست میشه ایا این مشکل من هست یا باگ هست در ضمن روی یک هاست دیگر تست کردم باز همین خطا را داد

یعنی این مشکل با زبان فارسی URL مشکل دارد حتما باید لاتین باشد

لینک به دیدگاه

بومی سازی نسخه جدید زمان زیادی نمیگیره. فقط بنده قدری زمانم فشرده شده و نیاز به حداقل چند روز زمان دارم.

مشکل ذخیره محصول هم بررسی کردم و مشکلی ندیدم. لینک آشنا و لینک بومی باید هر دو فعال باشند.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز شما چرا برای هر آپدیت 200 هزینه میکنین مگه آپدیت هزینه هم داره؟؟ برای چه کاری این هزینه گرفته میشه؟؟

با سلام

دوست عزیز مطمئن باشید که اگر اپدیت پرستا اسون بوده 200 تومن هزینه دریافت نمی شد

احتمالا شما خیلی حرفه ایی هستین که میگین خودم انجام میدم ولی بدونیند بعد از هر اپدیت غیر اصولی کلی باگ رو سایتتون میشنه که اینا باگا همونن که بعدا میاید میگید این اپدیت جدید به درد نمی خوره یا من این مشکل و نداشتم بعد از اپدیت اینطور شد چون اپدین اون چیزی نیست که با ماژول شما و من انجام میدیم کلی دنگ و فنگ داره و به این راحتیا نیست حداقل برای من که ماهانه سایتم کلی هزینه داره این ریسکو نمی کنم که خودم انجام بدمپوگرنه اون اپی که شما میگین و چندین ساله بلدم ولی بدونید که اصولی نیست و خیلی چیزا یا اپ نمیشه یا نصفه اپ میشه

البته اگه اشتباه میگم ادمینای عزیز بگن ما هم الکی دیگه پول ندیم

یا علی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه ماژول غیر استاندارد و تایید نشده نصب نکنین فکر نکنم مشکلی در آپدیت توسط خودتون وجود داشته باشه من آپدیت ها رو توسط ماژول ((ارتقاء با یک کلیک)) انجام میدم

حجم دیتابیس و حجم هاست هم زیاده ولی با این حال یه بکاپ کلی میگیرم از نسخه 1.6.01 تا حالا الان که آپدیت کردم به 1.6.12 مشکلی تو سایت ندیدم  و تو سه دقیقه آپدیت انجام گرفت فکر کنم مدیرای سایت هم تو یکی از تایپک ها گفته بودن که هزینه بالای انجام گرفته برای آپدیت سایت کاربرا بخاطر اینکه خود کاربرا اقدام به آپدیت کنن  

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز آپدیت به خودی خود کار سختی نیست و اون ماژول درست و اصولی انجام میده اما،

زمانی آپدیت سخت میشه که وسط آپدیت به مشکل بخورید! خطا در آپدیت میتونه به دلایل زیادی مثل محدودیت های هاست، ماژول های غیر استاندارد، دیتابیس خراب، تنظیمات نا مناسب  سرور و ... رخ بده و وجهی که از شما بابت آپدیت در بازارچه دریافت میشه بابت زمانی که کارشناس برای آپدیت و خطایابی یا رفع این ایرادات میذاره هست.

افرادی که دوست داشته باشن خودشون آپدیت رو انجام بدن میتونن طبق راهنمای موجود در انجمن این کار رو انجام بدن بدون هیچ هزینه ای و رایگان

لینک به دیدگاه

سلام. آپدیت های قالب متناسب این نسخه کی عرضه می شوند ؟ 

جناب رستم پور روز جمعه فرمودن آپدیت الکترومارکت 24 ساعت آینده عرضه میشه..اما من هنوز موفق به دریافت این آپدیت نشدم.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

آپدیت قالب الکترومارکت آمده است ، تعییراتی در سیستم لایسنس داریم که به محض کامل شدن ، روی بازارچه قرار خواهد گرفت . ایشالا تا آخر امشب

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و شب بخير

اميدوارم همانطور كه فرمودند بوديد تا آخر اين هفته - به زودي - ورژن ١.٦.١.٣ را آرائه نماييد و به همين خاطر تا آرائه شدن اين ورژن صبر مي كنيم . باز هم از تلاش همه عزيزان تشكر مي كنم .

با سپاس از شما ...

لینک به دیدگاه

با سلام

خواهشا بفرماييد با توجه به تغييرات كوچك ١.٦.١.٣ چه زماني اين نسخه را ارائه مي كنيد ؟ ميتوانيم امروز و فردا منتظر انتشار نسخه نهائي آن باشيم؟

ممنون از زحمات شما عزيزان ....

لینک به دیدگاه

هر آپدیتی که میاد برای برطرف کردن مشکلات و اضافه کردن امکانات و توسعه پرستاشاپ میاد و  باید سپاسگزار زحمات عزیزان توسعه دهنده پرستاشاپ بود .که ایستا نیستند و پویا هستند .

برای اینکه در آپدیت مشکلی پیش نیاد قبل هر آیدیت از اطلاعات هاستتون پشتیبان گیری کنید تا اگر بعد از آپدیت به مشکل برخوردید بازگردانی کنین .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و استاد عزیز . 

من بعد از آپدیت فروشگاهم به 1.6.1.2 با یک مشکل بر خورد کردم . 

وقتی محصولی با چند ترکیب رنگی اضافه میکنم . وقتی روی ترکیب رنگی کلیک می کنم . تصویر مربوط به اون رنگ رو نشون نمیده . تو عکس مشخص هست .لیست عکس ها زیر عکس اصلی هم نا مرتب است . ( کش پرستا و مرورگر رو هم پاک کردم ) 

نمیدونم حالا مشکل از پرستا هست یا تنظیمات اشتباه من و یا قالب ( به آخرین نسخه الکترومارکت آپدیت کردم ) 

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

تصویر 

ادرس  سایت هم www.lozistore.com

عنوان محصول  ermes یا kilda رو سرچ کنید . میبینید. 

لینک به دیدگاه

آقا رامتين و مديران انجمن سلام

جواب سوْال اخر منو ندادين؟ ممنون ميشم پاسخ مشخصي را إعلام كنيد كه براي كاربرا راهگشا باشه ... بالاخره ١.٦.١.٣ نهائي به اين زودي ها منتشر ميشه يا خير ؟ اگر منتشر ميشه زمان دقيقشو إعلام كنيد ، اگر هم كه نه ، لطفا بگيريد كه دوستاني كه منتظر هستند بروند روي ١.٦.١.٢ ؟ و منتظر نمونند و زمان رو از دست ندهند.

لطفا پاسخگو باشيد .

با سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام

با توجه به نظر دوستان و همکاران در گروه تصمیم گرفتم تا 3-4 ماه دیگه بر اساس همین ورژن 1.6.1.2 جلو برم ، از طرفی احتمالا ورژن بعد از 1.6.1.3 هم احتمالا به زودی زود منتشر میشه که این خودش احتمال منتشر شدن 1.6.1.3 رو در انجمن با توجه به اینکه خیلی شبیه 1.6.1.2 هست ، منتفی می کنه ... مدت زیادی چندین سوال من در انجمن بدون پاسخ ماند که این خودش نمیتواند برای انجمن پرستا زیبا باشه ؟!! امید است که در آینده این نقص هم برطرف شود و جواب هر سوالی نهایتا تا 12 ساعت بعد داده شود .

با کمال تشکر از تمامی دوستان در انجمن پرستاشاپ

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...