رفتن به مطلب

مشکل در موقعیت های تکراری در ویژگی ها

پست های پیشنهاد شده

مشکل موقعیت تکراری در ویژگی ها دارم .و اینکه ویژگی ها رو جابه جا میکنم جاشون عوض نمیشه 

حتی پرستاشاپ رو روی لوکال اپدیت کردم به اخرین ورژن درست نشد.

تو عکس نشون دادم حتی از دیتابیسم خیلی گشتم موقعیت ها رو از جدول ps-feature چک کردم.

از دیتابیسم خواستم فیلد positon رو کاری کنم int تکراری نگیره (یکتا کنم) بازم ارور میده میگه عدد تکراری داری

post-6873-0-77745300-1448189692_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل موقعیت تکراری در ویژگی ها دارم .و اینکه ویژگی ها رو جابه جا میکنم جاشون عوض نمیشه 

حتی پرستاشاپ رو روی لوکال اپدیت کردم به اخرین ورژن درست نشد.

تو عکس نشون دادم حتی از دیتابیسم خیلی گشتم موقعیت ها رو از جدول ps-feature چک کردم.

از دیتابیسم خواستم فیلد positon رو کاری کنم int تکراری نگیره (یکتا کنم) بازم ارور میده میگه عدد تکراری داری

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifUntitled.jpg

این مشکلو منم دارم،زمانی هم پیش میاد که از قسمت ویژگی ها بخوای با drag & drup ترتیب رو تغییر بدی

زیاد باهاش سروکله زدم،نشد

بصورت دستی از تو دیتابیس position میدم بهشون

اگه کسی راهکاری داره بگه

لینک به دیدگاه

توجه :  حتما قبل از این کار بکاپ بگیرید از دیتابیستون  اول هم رو لوکال تست کنید

مشکل با آپدیت به ورژن 1.6.1.2 حل میشه اما قبلش باید از تو دیتابیس از داده های جدول pa_feature یه خروجی اکسل (csv) بگیرید و داده های تکراری  رو در فیلدی که از 0 شروع میشه(position) به ترتیب کنید و از صفر تا هر چند که ویژگی دارین مقدار بدین البته ممکن هست بهم بریزه جای ویژگی ها  اما جا به جا کردنش درست میشه (drag & drop)

ایجاد عدد پشت سرهم در exel : در ستون بالا به ترتیب عدد ها رو مینویسین مثلا 0 و 1 و2  و.....   بعد کلیک موس رو از اولین داده یعنی 0 میکشین مثلا تا عدد 3 به به گوشه سمت پایین سمت چپ میرین و میکشین تا جایی که ای دی ویژگی ها موجود هست

اگه مشکلتون حل نشد بگید در همین پست توضیحات رو کامل بذارم

لینک به دیدگاه

توجه :  حتما قبل از این کار بکاپ بگیرید از دیتابیستون  اول هم رو لوکال تست کنید

مشکل با آپدیت به ورژن 1.6.1.2 حل میشه اما قبلش باید از تو دیتابیس از داده های جدول pa_feature یه خروجی اکسل (csv) بگیرید و داده های تکراری  رو در فیلدی که از 0 شروع میشه(position) به ترتیب کنید و از صفر تا هر چند که ویژگی دارین مقدار بدین البته ممکن هست بهم بریزه جای ویژگی ها  اما جا به جا کردنش درست میشه (drag & drop)

ایجاد عدد پشت سرهم در exel : در ستون بالا به ترتیب عدد ها رو مینویسین مثلا 0 و 1 و2  و.....   بعد کلیک موس رو از اولین داده یعنی 0 میکشین مثلا تا عدد 3 به به گوشه سمت پایین سمت چپ میرین و میکشین تا جایی که ای دی ویژگی ها موجود هست

اگه مشکلتون حل نشد بگید در همین پست توضیحات رو کامل بذارم

من تازه به 1.6.1.0 ارتقا دادم و خیلی تغییرات دارم که برام واقعآ سخته بخوام ارتقا بدم (حداقل الان،میزارم چند آپدیت بیاد بعد)

راهی نیست که بشه تو همین ورژن مشکل رو حل کرد؟

مثلا تو دستوراتمون if یا یه همچین چیزی بزاریم که دیتابیس رو چک کنه و عدد تکراری نگیره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...