رفتن به مطلب

قالب بارمان

پست های پیشنهاد شده

سلام

بله, سازگار میباشد

وقتی کاربر وارد می شود دکمه ی خروج از حساب بالای صفحه ی سایزش به هم میخورد

http://up.vbiran.ir/uploads/6670146520826410342_1-1.jpg

ستاره هایی که جلوی قیمت هستند توی صفحه ی اصلی چطور باید نمایش داده شوند ؟

برای اضافه شدن محصولات به لیست مقایسه باید چه کاری انجام داد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی قیمت قالب میره بالا مسلما امکانات قالب هم بیشتر میشه پس وقتی شما قالبی رو 100هزار تومن میخرید به جز ظاهر متفاوت نباید توقع امکات اضافه ای رو داشته باشید مخصوصا وقتی که قیمت ماژول پیشرفته چیزی که شما میخواید به تنهایی 95 هزار تومنه.

موفق باشید 

اگر ایشون توضیح میدادند که این قالب ماژول هاش محدوده من هیچوقت این قالب رو خریداری نمیکردم و قالب بهتری که ماژول های آن کامل بودند خریداری میکردم

بهتر بود توضیح می دادند که این قالب امکانات محدودی داره

لینک به دیدگاه

سلام

بنده عذر خواهی میکنم که این مورد در قسمت توضیحات محصولات قید نشده بود که بیشتر از دو شاخه رو نمیتوان نمایش داد. البته فکر نکنم که لزومی هم داشته باشه بیشتر از این رو هم نمایش داده بشه چون اگر حساب کنید در دوقسمت شاخه ها نمایش داده بشه, محصولات جدید, پرفروش, محصولات پرطرفدار و قسمت های دیگه هم اضافه میشم و این باعث میشه صفحه بیشتر از اندازه معمول اسکرول بخوره و استاندارد نیست. به هر حال پوزش میخوام که این مورد قید نشده بود.

ولی فقط این ماژول اینطور هست و بقیه ماژول ها مشکلی ندارن که شما اشاره کردید ماژول ها محدود هستن. و همونطور هم که دوستمون گفتن این قالب ارزانترین قالب بازارچه هست و طبیعتا نباید انتظار داشته باشید که پرداخت هزینه ناچیز بهترین قالب رو داشته باشید و اگر نگاه کنید ماژول نمایش شاخه ها به تنهایی 95000 هزار تومان میباشد یعنی هم قیمت قالب. ولی شما الان هم قالب رو دارید هم ماژول های اضافی و ماژول نمایش شاخه ها که هرچند این ماژول محدود هستش ولی اگر خودتون یک حساب سر انگشتی کنید میبینید که با این هزینه پرداختی باز هم به نفع شماست که این قالب رو خریداری کردید. اگر مشکلی دارید تیکت برنید تا بررسی بشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بنده عذر خواهی میکنم که این مورد در قسمت توضیحات محصولات قید نشده بود که بیشتر از دو شاخه رو نمیتوان نمایش داد. البته فکر نکنم که لزومی هم داشته باشه بیشتر از این رو هم نمایش داده بشه چون اگر حساب کنید در دوقسمت شاخه ها نمایش داده بشه, محصولات جدید, پرفروش, محصولات پرطرفدار و قسمت های دیگه هم اضافه میشم و این باعث میشه صفحه بیشتر از اندازه معمول اسکرول بخوره و استاندارد نیست. به هر حال پوزش میخوام که این مورد قید نشده بود.

ولی فقط این ماژول اینطور هست و بقیه ماژول ها مشکلی ندارن که شما اشاره کردید ماژول ها محدود هستن. و همونطور هم که دوستمون گفتن این قالب ارزانترین قالب بازارچه هست و طبیعتا نباید انتظار داشته باشید که پرداخت هزینه ناچیز بهترین قالب رو داشته باشید و اگر نگاه کنید ماژول نمایش شاخه ها به تنهایی 95000 هزار تومان میباشد یعنی هم قیمت قالب. ولی شما الان هم قالب رو دارید هم ماژول های اضافی و ماژول نمایش شاخه ها که هرچند این ماژول محدود هستش ولی اگر خودتون یک حساب سر انگشتی کنید میبینید که با این هزینه پرداختی باز هم به نفع شماست که این قالب رو خریداری کردید. اگر مشکلی دارید تیکت برنید تا بررسی بشه.

موفق باشید

ممنون از شما مشکلی نیست

من فقط گفتم ذکر کنید تا کسی که میاد قالب رو بخره حساب کار دستش باشه و بدونه داره چیکار میکنه و چی میخره

چند تا سوال پرسیه بودم درباره ی خود قالب ممنون میشم جواب بدید در این باره

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام

این قالب با نسخه 1.6.1.5 سازگار است؟

این قالب امکان پرداخت فوری بدون ثبت نام را فراهم میکنه؟

امکان نمایش فارسی اعداد را دارد؟

امکان بزرگتر کردن فونت را داره؟

لینک به دیدگاه

سلام

بله سازگار شده و طی چند روز اینده اطلاع رسانی میشه و در بازارچه قرار داده میشه. پرداخت فوری جزو امکانات قالب به شمار نمیره و شامل امکانات خود پرستا هست. بدون ثبت نام هم نیست ولی میتونید در تنظیمات پرستا از ثبت نام سریع استفاده کنید.

شخصی سازی در قالب های عمومی انجام نمیشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...