رفتن به مطلب

وارد نشدن به مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

هر کاری میکنم وارد پنل مدیریت نمیشه.تا دو روز پیش وارد پنل میشد ولی الان وارد نمیشه.هیچ اروری هم نمیده.وقتی یوزر و پسورد رو میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه ورود

index.php?controller=AdminLogin&token=7eb6b4620223f9afceeb5e3843d1991a&redirect=AdminDashboard

بکاپ از قبلا هم داشتم.بکاپ همون موقعی که راحت و بدون مشکل وارد میشد اونو برگردوندم شاید که مشکل درست بشه ولی نشد.دیتابیس هم به همین صورت به بکاپ قبلی برگردوندم ولی مشکلم حل نشد.

کوکی مرورگر هم پاک کردم

با مرورگر دیگه ای هم تست کردم

بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم

لطفا سریعا راهنمایی کنید.ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

هر کاری میکنم وارد پنل مدیریت نمیشه.تا دو روز پیش وارد پنل میشد ولی الان وارد نمیشه.هیچ اروری هم نمیده.وقتی یوزر و پسورد رو میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه ورود

index.php?controller=AdminLogin&token=7eb6b4620223f9afceeb5e3843d1991a&redirect=AdminDashboard

بکاپ از قبلا هم داشتم.بکاپ همون موقعی که راحت و بدون مشکل وارد میشد اونو برگردوندم شاید که مشکل درست بشه ولی نشد.دیتابیس هم به همین صورت به بکاپ قبلی برگردوندم ولی مشکلم حل نشد.

کوکی مرورگر هم پاک کردم

با مرورگر دیگه ای هم تست کردم

بخدا دیگه نمیدونم چیکار کنم

لطفا سریعا راهنمایی کنید.ممنونم

گاهی اینجوری میشه رو بعضی هاست ها دستپاچه نشو . چک کن زبان فارسی نباشه موقع تایپ

دوم اینکه اینو تو انجمن سرچ کن  کلی تاپیک هست بخون  مشکل ورود به مدیریت

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسخ سریعتون

سلام

مطمئن هستید که بک آپ را بدرستی برگردانده اید.

توصیه میکنم از پشتیبانی هاست تقاضای برگشت بک آپ کنید.

بله.مطمئنم.تا چند روز پیش این مشکلو نداشتم.من خودم سرور دارم و تمام کارهای هاستو خودم انجام میدم

گاهی اینجوری میشه رو بعضی هاست ها دستپاچه نشو . چک کن زبان فارسی نباشه موقع تایپ

دوم اینکه اینو تو انجمن سرچ کن  کلی تاپیک هست بخون  مشکل ورود به مدیریت

از لحاظ تایپ مطمئنم درسته.حتی از طریق دیتابیس یک کاربر ادمین دیگه درست کردم که با اون هم وارد نمیشه.کلا با هیچ درجه کاربری وارد نمیشه.

والا بخدا تو انجمن هم سرچ کردم.بعضیا همین مشکلو داشتن تمام تاپیک اونا رو خوندم ولی اونا هم به نتیجه ای نرسیدن واسه همین تاپیک جدید ایجاد کردم

لینک به دیدگاه

اگه همه راه ها رو رفتید و به نتیجه نرسیدید تو بازارچه تیکت بزنید شاید بتونن مشکلتون رو حل کنن

ok

اگه با www وارد میشین بدون اون و اگه بدون اون با www تست کنید

اینو هم تست کردم ولی فایده نداشت

لینک به دیدگاه

دوستان الان متوجه شدم علاوه بر لاگین نشدن به پنل مدیریت بیشتر قسمت های سایت از قبیل ورود کاربر ، اضافه کردن کالا به سبد خرید و... هم کار نمیکنن.همه اینا تا چند روز پیش کار میکردن من هیچ ماژول خاصی نصب یا حذف نکردم و اپدیت اتوماتیک رو هم غیرفعال کردم.پس دلیل این مشکلات سایت چی میتونه باشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در اینصورت احتمال زیاد مشکل در هاست شما هستش، برای اطمینان بک آپ خود را در لوکال یا یک هاست دیگر تست کنید. اگر مشکل رفع شد، یعنی هاست شما تنظیم نیست و بایستی تنظیمات  MySQL-Appachi-PHP (سرویس دهنده برنامه کاربردی وب-سرویس دهنده وب -سرویس دهنده منبع داده ای) را بررسی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

من وقتی از سی پنل انتقال دادم به دايرکت ادمين مشکلات خیلی زیادی به وجود آمد، انگار اصلا قرار نبود رو دايرکت ادمين درست بشه هر روز ی خطا ، دوباره انتقال دادم به سی پنل خدا رو شکر درست شد .

لینک به دیدگاه

اینطور مشکلات مربوط هاست میشه معمولا. ارتباطی با سی پنل و دایرکت ادمین هم نداره البته چون این ها فقط پنل های رابط کاربری هاست هستند نه بیشتر. مشکلات این چنینی معمولا به خاطر تنظیمات نامناسب هاست بوجود میان

لینک به دیدگاه

اینطور مشکلات مربوط هاست میشه معمولا. ارتباطی با سی پنل و دایرکت ادمین هم نداره البته چون این ها فقط پنل های رابط کاربری هاست هستند نه بیشتر. مشکلات این چنینی معمولا به خاطر تنظیمات نامناسب هاست بوجود میان

بله درسته نباید مشکلی پیش بیاد ، اما هر دو هاست من از ی شرکت بودن و ميگفتن همه تنظیمات یکسان هستند ولي در ظاهر فروشگاه مشکل داشت ، به هر حال برای تجربه بدی از دايرکت ادمين بود :(
لینک به دیدگاه

• 3 years later...

سلام با اینکه من فایل inistall را پاک کردم و اسم فایل ادمین را عوض کردم ولی به بخش مدیریت در لوکال نمی توانم وارد بشوم و این erorr  را میدهد

This site can’t be reached
لینک به دیدگاه

• 4 months later...

با اجازه اساتید.

این مشکل زمانی برای من بوجود آمد که به توصیه دوستان مقدار عمر کوکی قسمت مدیریت فروشگاه رو زیاد کردم. میخواستم که میزان سشن مدیریت رو بیشتر کنم. 

ولی این مشکل بوجود آمد و بعد از اون دیگه وارد پنل نمیشد.

راه حلش هم اینه که در دیتابیس، زیر مجموعه جدول  configuration

PS_COOKIE_LIFETIME_BO،
مقدارش رو کم کنی.  مثلا 480 بزاری. 
اگر قسمت کوکی رو تغییر داده باشی مشکل حل میشه و وارد پنل ادمین میشه.

این تجربه شخصی من بود.امیدوارم به دردتون بخوره
لینک به دیدگاه

• 2 years later...

همین الان این مشکل برام پیش اومد

هرکار کردم وارد پنی مدیریت نشد

وارد مدیریت فایل هاست شدم و فایل htaccess رو پاک کردم

باز با مرورگر کروم وارد نشد

با اپرا امتحان کردم وارد شد

الان با اپرا وارد میشم کار میکنم ولی همچنان با کروم وارد نمیشه😄

لینک به دیدگاه

روی حالت Incognito کروم تست کنید اگر مشکلتون حل بشه مربوط به کوکی های مرورگرتون میشه احتمالا. گاهی اوقات هم Extension هایی که روی کروم نصب میشن ایجاد مشکل می کنن

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

من هم مشکل بقیه رو دارم وقتی میخوام وارد پنل ادمین بشم ادمین بالا نمیاره عوض کردم همه روشی رفتم ویندوز حتی ویندوزم چنج کردم حتی نسخه ها رو هی حذف و نصب کردم نشد که نشد

IMG_20211121_145524_441.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...