رفتن به مطلب

نماد. زمان. درج هزینه پستی ثابت در فاکتور ماژول پستی

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من به مشکلی بر خوردم. تو یه حلقه برای اخذ نماد گیر کردم. من حتما باید از ای بازار پست استفاده کنم. از طرفی پست قراردادشو با من تمدید نمی کنه و اکانتم رو غیر فعال کرده به خاطر نماد و از طرفی شرکت نماد میگه چون تو سایتتون هزینه پستی محاسبه و در فاکتور نمایش داده نمیشه نمی تونیم بهتون نماد بدیم. تصمیم گرفتم در فاکتور هزینه ثابت پستی درج بشه و مثلا 15 تومن هزینه پستی کالا. تا نماد بدن بعدا برم ماژول ای بازارم رو فعال کنم. الان ماژول ای بازار در پروسه خرید فعال هست و غیر قابل استفاده. الان برای اینکه در مراحل خرید در سبد خرید بعد از انتخاب دکمه پرداخت در پروسه ثبت سفارش ای ماژول سر راهش قرار نگیره و فقط انتهای هر فاکتور مبلغ ثابت هزینه پستی رو بزنه باید چه کنم و چه اقداماتی رو انجام بدم و چه مراحلی. لطفا راهنمایی بفرمایید. خیلی گیرم.

ضمنا مراحل اخذ نماد به صورت نرمال چقدر طول میکشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ماژول ای بازار رو غیر غعال کنید، یک حامل پستی ایجاد کنید با عنوان پست پیشتاز، هزینه هم داخلش تنظیم کنید. البته می تونید با ایجاد منطقه های داخل شهر،داخل استان، استانهای همجوار، استانهای غیر همجوار  مبلغ پست را متغیر کرده و هزینه های پستی را به واقعیت نزدیک تر کنید. (آموزش این کار توسط دوستمون mehranjo در سایت هست جستجو کنید.)

لینک به دیدگاه

خوب. با تشکر از شما. الان مشکل دیگه اینکه بعد از طی مراحل خرید وقتی به اونجا میرسه  که باید بخش پرداخت انجام بشه اطلاع میده که هیچ ماژول پرداختی نیست و کد و شماره پیگیری نمیده.

من الان برای اخذ نماد یک حامل پستی تعریف کردم و مبلغ ثابتی رو برای پست به هر نقطه از ایران در نظر گرفتم.

و در فاکتور هزینه ارسال می خوره و مراحل خرید تا یکی مونده باه آخر که همون مرحله shipping یا پرداخت پول هست میره و پیام میده هیچ سرویس پرداخت یا shipping ای نیست.

قبلا که از سرویس پستی استفاده می کردم اتوماتیک هزینه پست و پرداخت و شماره پیگیری می داد الان من سرویس پستی رو غیر فعال کردم و حامل دستی تعریف کردم و موندم چطور در آخر شماه پیگیری یا شماره سفارش بده؟

لینک به دیدگاه

سلام.ضمن تشکر،

در آخر پس از طی مراحل مختلف پیغام ثبت رو میده ولی شماره سفارش و پیگیری رو نمیده.

میگه :

سفارش شما در سایت ثبت شد.

شما روش، پرداخت هنگام تحویل را انتخاب نموده اید.

سفارش شما به زودی ارسال خواهد شد.

جهت طرح هرگونه سؤال یا اطلاعات بیشتر، لطفاً تماس بگیرید با پشتیبانی مشتریان.:

این باعث میشه موقع نماد دادن گیر بدن.

چه کنم

ضمنا زمان پروسه نماد دادن چقدر طول میکشه.حدودا تقریبی؟

تشکر.

ضمنا در فاکتور نهایی هزینه ها رو میاره ولی در بعد از ثبت سفارش و انتخاب دکمه پرداخت یه لیست از اجناس میاد که در زیر اون نوشته مجموع هزینه ها ولی جلوش خالیه و جمع نمی بنده و فاکتور نهایی با هزینه ها در دو مرحله جلوتر نمایش داده میشه. آیا این باعث نمیشه موقع بررسی نماد گیر بدن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...