رفتن به مطلب

ماژول ویدیو

پست های پیشنهاد شده

سلام یک ماژول مناسب ویدیو نیاز دارم که بتوانم ویدیو محصولات ارائه دهم در صورتی که رایگان مناسب هست بهم معرفی کنید البته الویت با ماژول تجاری هست

نمونه

http://addons.prestashop.com/demo/FO9946.html

البته این ماژول دو ایراد دارد اول اینکه نمیشه مستقیم خودت ویدیو بزاری باید از دوسایت بزاری وسایت اپارت پشتیبانی نمیکنه ولی در کل شبیه این میخوام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 weeks later...

سلام

ماژول ویدئو در حال تهیه است و به زودی در بازارچه قرار خواهد گرفت

موفق باشید

سلام کار این ماژول به کجا رسید تمام نشد هنوز؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

در حال تست و اضافه کردن امکانات هستیم

موفق باشید

سلام تشکر منتظر این ماژول هستم امیدوارم یک ماژول کامل باشد که بشه روش زیاد مانور داد مانند ماژول پرستاشاپ پیشنهاد ویژه که توسط گروه جدید منتشر شده هست واقعا از امکاناتش لذت بردم

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام بی صبرانه منتظر این ماژول ویدئو هستیم! حدودا کی ایشالا اماده میشه جناب شاد؟ یه چیزی مث آخرین اخبار که بشه توی صفحه اصلی سایت هم قرار داد

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام 

من هم بی صبرانه منتظر این ماژول هستم، به نظر من هر سایتی بدون این ماژول ناقص هستش.

شنیدن کی بود مانند دیدن.

اگه از محصولاتمون فیلم تهیه کنیم و مشتری ببینه فروشمون چند برابر میشه.

با تشکر از تیم پشتیبانی پرستا شاپ

لینک به دیدگاه

با سلام

قابل توجه دوستانی که میخان تو فروشگاهشون ویدئو بزارند  ( کسانی که قرار هست نقد ویدئوی هر محصول رو تو همون صفحه محصول بزارند.)

اول اینکه در خود پرستاشاپ باید Iframe رو فعال کنید ، سپس فایل ویدئویی خودتون رو تو آپارات آپلود کنید و کد آی فریم رو بگیرید و در کد منبع صفحه محصول قرار بدید .

چه دلیلی داره الان شما بخواین ماژول جداگانه ویدئو داشته باشید ؟ اینطوری هم تو مصرف میزبانی تون صرفه جویی کردید.

گفتم شاید رفع مشکل کنه این جریان برای بعضی ها .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

وقت بخیر

لطفا راهنمایی بفرمایید آیا بعد از گذشت دو سال طراحی و پیاده سازی این ماژول به اتمام نرسیده است ؟

اگر قرار به سکوت مدیران است خواهشمندم که حداقل جهت احترام به مشتری و کاربر این تاپیک را حذف نمایید.

با احترام

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام

قابل توجه دوستانی که میخان تو فروشگاهشون ویدئو بزارند  ( کسانی که قرار هست نقد ویدئوی هر محصول رو تو همون صفحه محصول بزارند.)

اول اینکه در خود پرستاشاپ باید Iframe رو فعال کنید ، سپس فایل ویدئویی خودتون رو تو آپارات آپلود کنید و کد آی فریم رو بگیرید و در کد منبع صفحه محصول قرار بدید .

چه دلیلی داره الان شما بخواین ماژول جداگانه ویدئو داشته باشید ؟ اینطوری هم تو مصرف میزبانی تون صرفه جویی کردید.

گفتم شاید رفع مشکل کنه این جریان برای بعضی ها .

با تشکر

ممنون

iframe کدوم قسمت هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...