رفتن به مطلب

مشکل در نصب بسته نصبی

پست های پیشنهاد شده

با سلام میخواستم از دوستان و مدیر محترم خواهش کنم کمک بفرمایند

من یک قالبی بسته نصبی اسان گرفتم نصب میکنم به خوبی نصب میشه اما انگلیسی هست و حتی بومی سازی و   ترجمه ها و زبان رو تغییر دادم چند منو فارسی میشه اما بقیش انگلیسی. اصلا شکل دمو نمیشه. پشتیبان قالب هم کلاه بردار در اومد جوابگو نیست. ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب رو بندازین دور . تنها کمکی که میشه کرد و بهترین کار همینه .

خودتون بودید مینداختید دور؟ پول براش دادم !!! خودم باهاش کلنجار رفتم تا حدودی فارسی شد اما هنوز مثل دمو نشده.

لینک به دیدگاه

فرض کنید همین قالب الکترومارکت باشه میندازید دور؟ قالب من قالب مالیاس هست و فارسی هم میشه منتها نمیدونم مشکلش کجاست که کامل فارسی نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام

دو مساله در این مورد وجود داره :

1- این قالب دزدی هست و مثل این میمونه که مثلا کسی ماشین دزدیده شده رو به شما فروخته و این بخشش به شخصیت و وجدان خودتون مربوط میشه

2- قالب بدون پشتیبانی و آپدیت ، ارزشی نخواهد داشت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

فرض کنید همین قالب الکترومارکت باشه میندازید دور؟ قالب من قالب مالیاس هست و فارسی هم میشه منتها نمیدونم مشکلش کجاست که کامل فارسی نمیشه

من برای خودتون میگم ،  فقط همین الان و همین یک مشکل که نیست ، در طول استفاده از قالب به صدها مشکل برمیخورین که اگه پشتیبان نداشته باشین اونقدری انرژی ازتون میگیره این رفع اشکال ها و اونقدر اعصابتون و وقتتون درهم و برهم میشه که عملا نمیتونید به کارهای مهم فروشگاهتون رسیدگی کنید و در نتیجه شکست میخورین . من همیشه اصل مطلب رو میگم ، هر قالبی رو که خریداری کردین و پشتیبانی نداشت یا پشتیبانی مناسبی نداشت یا قالب رو اورجینال نخریدین ، از فروشنده پولتون رو پس بگیرین ( البته اگه زورتون رسید ) و یا بندازین تو سطل آشغال ویندوز اون قالب رو و برین از یه جای مناسب و قالب مناسب و آدم مناسب خرید کنید . یا اگه میخواین خودتون این موارد رو تجربه کنید میل خودتون هست .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قالب الکترومارکت از وقتی که تو نت اومده فکر کنم تا الان حدود 10 آپدیت واسش اومده خوب ما هم به این قالب پول دادیم صرف این که پول بدین نیست باید از اون طرفی که قالب رو خریدین پشتیبانی دریافت کنین 

لینک به دیدگاه

سلام

دو مساله در این مورد وجود داره :

1- این قالب دزدی هست و مثل این میمونه که مثلا کسی ماشین دزدیده شده رو به شما فروخته و این بخشش به شخصیت و وجدان خودتون مربوط میشه

2- قالب بدون پشتیبانی و آپدیت ، ارزشی نخواهد داشت

موفق باشید

صد در صد قالب دزدی بوده که پشتیبانی نشده ممنونم از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

من برای خودتون میگم ،  فقط همین الان و همین یک مشکل که نیست ، در طول استفاده از قالب به صدها مشکل برمیخورین که اگه پشتیبان نداشته باشین اونقدری انرژی ازتون میگیره این رفع اشکال ها و اونقدر اعصابتون و وقتتون درهم و برهم میشه که عملا نمیتونید به کارهای مهم فروشگاهتون رسیدگی کنید و در نتیجه شکست میخورین . من همیشه اصل مطلب رو میگم ، هر قالبی رو که خریداری کردین و پشتیبانی نداشت یا پشتیبانی مناسبی نداشت یا قالب رو اورجینال نخریدین ، از فروشنده پولتون رو پس بگیرین ( البته اگه زورتون رسید ) و یا بندازین تو سطل آشغال ویندوز اون قالب رو و برین از یه جای مناسب و قالب مناسب و آدم مناسب خرید کنید . یا اگه میخواین خودتون این موارد رو تجربه کنید میل خودتون هست .

ممنون از راهنماییتون نه فکر کنم باید همین کاری که شما فرمودید رو انجام بدم. ولی دیگه چشمم ترسیده از چه سایت یا انجمنی میتونم قالب تهیه کنم که پشتیبانی داشته باشه و قالب اورجینال بفروشه!!! اگر قالبی مثل مالیاس پرستاشاپ سراغ دارید که پشتیبانی داشته باشه ممنون میشم به بنده اطلاع بدید.بازم تشکر از شما

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا قالب بومی و ایرانی نمیگیرین هم پشتیبانیش خوبه هم قیمت هاش پایینه از همین بازارچه انجمن میتونین تهیه کنین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا قالب بومی و ایرانی نمیگیرین هم پشتیبانیش خوبه هم قیمت هاش پایینه از همین بازارچه انجمن میتونین تهیه کنین

درسته ولی اون امکاناتی که یک فروشگاه نیاز داره رو ندارن اخه!! مثلا قسمت پیشنهاد ویژه یا شمارش معکوس و  نمیدونم خیلی چیزا که توی قالب های بومی ندارند. من اول از همین پرستاشاپ استفاده کردم اما جوابگو نبود. بازارچه انجمن پشتیبانی میشه قالبهاش؟

لینک به دیدگاه

من یک ساله دارم از خدمات ipresta.ir استفاده میکنم راضیم تمامی قالب های پولی پشتیبانی میشن و برای پیشنهاد ویژه و شمارش معکوس هم ماژول هست که ایرانی هستن باید بخرید خیلی گرون نیست .من ماژول ها رو از بازاچه همینجا و سایت پرستا استور تهیه کردم و یک ماژولم از دی بی اس خریدم بهتون شدیدا توصیه میکنم چه پرستاشاپ چه هر فروشگاه سازی که استفاده می کنید حتما پشتیبانی خوبی داشته باشه. چون مشلات تو قالب کوچیک و بزرگ هستن و فقط طراح قالبه که به راحتی می تونه اونو حل کنه. توصیه شخصی من به شما پرستاشاپ هست پیشرفت ، آپدیت ، پشتیبانی در در حد عالی هست و پاسخگو هستن

لینک به دیدگاه

من یک ساله دارم از خدمات ipresta.ir استفاده میکنم راضیم تمامی قالب های پولی پشتیبانی میشن و برای پیشنهاد ویژه و شمارش معکوس هم ماژول هست که ایرانی هستن باید بخرید خیلی گرون نیست .من ماژول ها رو از بازاچه همینجا و سایت پرستا استور تهیه کردم و یک ماژولم از دی بی اس خریدم بهتون شدیدا توصیه میکنم چه پرستاشاپ چه هر فروشگاه سازی که استفاده می کنید حتما پشتیبانی خوبی داشته باشه. چون مشلات تو قالب کوچیک و بزرگ هستن و فقط طراح قالبه که به راحتی می تونه اونو حل کنه. توصیه شخصی من به شما پرستاشاپ هست پیشرفت ، آپدیت ، پشتیبانی در در حد عالی هست و پاسخگو هستن

از شما به خاطر راهنمایی و  معرفی چند گزینه پیش رو منونم و   سپاسگذارم. حقیقتش تصمیم به خرید از دی بی اس داشتم اما فکر کنم از این انجمن خرید کنم بیشتر و بهتر پاسخگوی کارم بشه. بازم ازتون ممنونم.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...