رفتن به مطلب

TShirt1.ir --- فروشگاه آنلاین تیشرت

پست های پیشنهاد شده

[justify]سلام،

ما در زمینه چاپ دیجیتال مستقیم بر روی تیشرت فعالیت می کنیم. خیلی وقت پیش میخواستم یک سایت برای کارمون داشته باشم! ولی دوست داشتم قالب سایت رو خودم طراحی کنم. خوشبختانه پرستا شاپ به راحتی امکان همه جور تغییری رو در طراحی میده. اگه مشکلی پیدا کردید ممنون میشم به من اطلاع بدید.

[/justify]

http://tshirt1.ir/img/logo.jpg

فروشگاه آنلاین تیشرت

post-1091-14373017592349_thumb.png

post-1091-14373017592937_thumb.png

post-1091-14373017596609_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر ويرايش قالب كار خودتونه بهتون تبريك مي گم از معدود كارهايي بود كه ديدم روي قالب خوب كار شده

ولي پيشنهاد مي دم رنگ آبي نفتي كه استفاده كرديد در منو ها و ايكن ها رو تجديد نظر كنيد چون زمينه سياه با اين رنگ تيره سازگاري نداره

يا از خاكستري پيش فرضش استفاده كنيد و يا از سفيد

طرح تي شرت ماتريكس هم داريد من خريدارم :)

لینک به دیدگاه

خوشبختانه پرستا شاپ به راحتی امکان همه جور تغییری رو در طراحی میدهد

درست است بنده از کار بسیار زیبایتان بسیار خوشم آمد قصد راه اندازی یک سایت تجاری با پرستاشاپ نسخه 1.5 را دارم در زمینه سفارشی سازی این فروشگاه ساز جدیدا اطلاعات ارزشمندی پیدا کردم . لطفا آموزشی در رابطه با طراحی قالب فروشگاه بسیار وزین تان به کاربران پرستاشاپ ارائه دهید. اسلایدر وسط صفحه ، اسلاید پائینی ، انتخاب واحد رایج پولی در قسمت بالا سمت راست و کلیه کارهایی که برای آماده شدن آن انجام دادید اعم از طراحی های فلش و غیره را توضیح دهید. با تشکر

لینک به دیدگاه

اين دوستمون حدس مي زنم قالب آماده رو ويرايش كردن وگرنه اگه از پايه بخواد طراحي و توليد شه كار حداقل 2 ماهه و اگه اين طوري بوده بهشون دست مريزاد مي گم و فقط بايد رنگ آبي روشن تر و يا از رنگ ديگه اي استفاده كنند براي گفتمان ها به نظر من

و چيزايي كه فرمودي هم همشون ماژوله كه روي قالب هست و يا ويرايش شخصي سازي مي كنيشون و در مورد 1.5 بگم كه تا نسخه اصلي نيومده به طرفش نريد چون خيلي تغييرات خواهد داشت و يه نكته ديگه هم بگم كه لوگو و جستجو بالاي سايت بايد جاشون عوض شه و دقيقا لوگو سايت هاي ياراني بايد سمت راست بياد

لینک به دیدگاه

اگر ويرايش قالب كار خودتونه بهتون تبريك مي گم از معدود كارهايي بود كه ديدم روي قالب خوب كار شده

ولي پيشنهاد مي دم رنگ آبي نفتي كه استفاده كرديد در منو ها و ايكن ها رو تجديد نظر كنيد چون زمينه سياه با اين رنگ تيره سازگاري نداره

يا از خاكستري پيش فرضش استفاده كنيد و يا از سفيد

طرح تي شرت ماتريكس هم داريد من خريدارم :)

حدود 3 ماه رویه ویرایش قالب کار کردم!

در مورد رنگ آبی، نظرتون رو کاملا قبول دارم و به همین دلیل این کار رو کردم! چون من در طراحی وب سایت سعی می کنم یه جاهایی از اصل بی نظمی در عین رعایت نظم و تقارن در وب سایت استفاده کنم. به نظرم اینطوری طراحی از یکنواختی خارج میشه.

از این لینک میتونید طرح دلخواه خودتون رو سفارش بدین و فایل تصویر مورد نظرتون رو برامون بفرستین:

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

پرداخت امن پاسارگاد برای افزایش اطمینان شما از خرید، به سایت اضافه شد.

از طریق درگاه پرداخت پاسارگاد، پرداخت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب امکان پذیر است.

اگر شما از فروشگاهی خرید کنید که از پرداخت امن پاسارگاد به عنوان درگاه پرداخت استفاده می کند، می توانید اطمینان داشته باشید که در کنار فروشگاه، بانک پاسارگاد نیز تا پایان خرید و تا زمانی که محصول به دست شما می رسد در کنار شما خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکل، شما را یار خواهد کرد تا خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه نمایید. فروشگاه های استفاده کننده از پرداخت امن پاسارگاد به شما اطمینان خواهند داد که به تعهدات خود در برابر شما عمل خواهند نمود و هیچ گونه نگرانی در خرید از این فروشگاه ها برای شما وجود نخواهد داشت.

منبع: PayPaad.ir

لینک به دیدگاه

به نظر من گفتگوي انلاين هم را بندازي توي سايتت خيلي عالي مي شه و همچنين تي شرت هاي فيلم هاي به ياد ماندني توش ماتريكس نيست :cool:

البته درسته شخصي سازي ميشه كرد ولي خوب اولين چيز مشتري طرحيه كه فروشگاه پيشنهاد مي ده اگه خوشش نيومد خودش طراحي مي كنه مي فرسته و همچنين بدن نمونه هم براي دانلود براي كاربران بايد بزاريد تا طرح خودشون رو روي بدنه سفيد مدل تي شرت بتونن طراحي كنن

لینک به دیدگاه

به نظر من گفتگوي انلاين هم را بندازي توي سايتت خيلي عالي مي شه و همچنين تي شرت هاي فيلم هاي به ياد ماندني توش ماتريكس نيست :cool:

البته درسته شخصي سازي ميشه كرد ولي خوب اولين چيز مشتري طرحيه كه فروشگاه پيشنهاد مي ده اگه خوشش نيومد خودش طراحي مي كنه مي فرسته و همچنين بدن نمونه هم براي دانلود براي كاربران بايد بزاريد تا طرح خودشون رو روي بدنه سفيد مدل تي شرت بتونن طراحي كنن

فایل مدل مانکن به قسمت دانلود اضافه میشه.

در مورد فروم هم این که باشه یا نه... دوستان لطفا نظر بدید.

لینک به دیدگاه

آفرین ، آقا ایشالا پولدار شی :D پیشنهاد من بهت اینه که عکس ها رو زمینه شفاف بزار ، توی ثبت نام مشتری هم بهتر نیست اون کومبو باکس کشور های رو با استان ها عوض کنی ، چون تا اونجایی که فکر می کنم ارسال برای خارج نخواهی داشت.

لینک به دیدگاه

آفرین ، آقا ایشالا پولدار شی :D پیشنهاد من بهت اینه که عکس ها رو زمینه شفاف بزار ، توی ثبت نام مشتری هم بهتر نیست اون کومبو باکس کشور های رو با استان ها عوض کنی ، چون تا اونجایی که فکر می کنم ارسال برای خارج نخواهی داشت.

سلام،

لیست استان ها اضافه شد، ولی هم چنان به بودن لیست کشورها اصرار دارم :cool:

قرار بود با کمک یکی از دوستان ارسال به خارج کشور داشته باشیم و زبان انگلیسی هم به سایت اضافه کنیم،

از طریق پست DHL یا EMS میشه بسته رو ارسال کرد ولی بزرگترین مشکل پرداخت آنلاین بود که حل نشد، شاید در آینده یه روشی پیدا کردم... :dodgy:

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام،

لیست استان ها اضافه شد، ولی هم چنان به بودن لیست کشورها اصرار دارم :cool:

قرار بود با کمک یکی از دوستان ارسال به خارج کشور داشته باشیم و زبان انگلیسی هم به سایت اضافه کنیم،

از طریق پست DHL یا EMS میشه بسته رو ارسال کرد ولی بزرگترین مشکل پرداخت آنلاین بود که حل نشد، شاید در آینده یه روشی پیدا کردم... :dodgy:

با تشکر.

برای پرداخت انلاین میتونی یک کیف پول معتبر مثل ( وب مانی یا مانی بوکر ) درست کنی اکثرن همه ازین حسابا دارن مشکلتو حل میکنه من خودم حساب وب مانی دارم حالا یه سرچ بکنی ازین حسابا زیاده میتونی چنتا داشته باشی حتا فقط یه نکته بهت بگم اینکه اگه تصمیم گرفتی ازین حسابا باز کنی حتمن مشخصات اکانتتو جایی یادداشت کن که هیچوقت یادت نشه دیگه به این راحتیا نمیتونی بازیابی کنی من یه بار این بلا سرم اومد

لینک به دیدگاه

سلام،

بزودی پروتکل SSL برای افزایش امنیت انتفال اطلاعات کاربران به سایت اضافه میشه.

لطفا در مورد روشهای دیگه ای که ممکنه باعث افزایش امنیت و بالا رفتن اعتبار سایت بشه راهنمایی کنید.

آیا مازول خاصی برای اینکار وجود داره؟

در ضمن هر چی که میگذره بیشتر متوجه زحمت دوستان در مورد نسخه پارسی پرستاشاپ میشم. وافعا کارتون عالیه.

یه بار پرتال liferay رو با کمک دوستانم فارسی کردیم و میدونم چقدر این کار پرزحمته.

اگه در مورد کدینگ، طراحی قالب و ترجمه نسخه های جدید امکان همکاری وجود داشته باشه، خوشحال میشم در خدمتتون باشم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

یه سوال اگه ما بخوایم کار ترجمه رو شروع کنیم غیراز Css باید به چه زبونی مسلط باشیم ترجمه قالب رو عرض میکنم

سلام،

بزودی پروتکل SSL برای افزایش امنیت انتفال اطلاعات کاربران به سایت اضافه میشه.

لطفا در مورد روشهای دیگه ای که ممکنه باعث افزایش امنیت و بالا رفتن اعتبار سایت بشه راهنمایی کنید.

آیا مازول خاصی برای اینکار وجود داره؟

در ضمن هر چی که میگذره بیشتر متوجه زحمت دوستان در مورد نسخه پارسی پرستاشاپ میشم. وافعا کارتون عالیه.

یه بار پرتال liferay رو با کمک دوستانم فارسی کردیم و میدونم چقدر این کار پرزحمته.

اگه در مورد کدینگ، طراحی قالب و ترجمه نسخه های جدید امکان همکاری وجود داشته باشه، خوشحال میشم در خدمتتون باشم.

با تشکر.

به دامنه های آی آر SSL نمیدن

لینک به دیدگاه

فکر نکنم ترجمه قالب نیازی به CSS یا PHP داشته باشه، از طریق پنل مدیریت هم میشه این کار رو انجام داد.

برای طراحی قالب کافیه با Smarty آشنایی کمی داشته باشی.

کلا طراحی قالب برای پرستاشاپ راحته.

در مورد SSL هم شرکت آریانیک سفارشم رو قبول کرد!

شاید بتونن تحریم ها رو دور بزنن :-/

... با شرکت تماس گرفتم، گفتن تا فردا ssl رو فعال میکنیم.

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...