رفتن به مطلب

قالب مینا

پست های پیشنهاد شده

سلام.

منوی تنظیمات >> قالب ها، تنظیمات پیشرفته ، ستون رو غیرفعال کنید

ببخشید نماد اعتماد رو توی این قالب کجا باید قرار داد و اینکه اسلایدر رو چجوری میشه تو صفحه اول نمایش داد؟ مثله دموی لوازم دیجیتال

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 228
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

ببخشید نماد اعتماد رو توی این قالب کجا باید قرار داد و اینکه اسلایدر رو چجوری میشه تو صفحه اول نمایش داد؟ مثله دموی لوازم دیجیتال

مگه اسلایدر ندارید توو صفحه اول؟

قالبتون پشتیبانی داره تیکت بزنید و اطلاعات مدیریت رو بفرستید براتون تنظیم کنم.

https://ipresta.ir/support/

لینک به دیدگاه

مگه اسلایدر ندارید توو صفحه اول؟

قالبتون پشتیبانی داره تیکت بزنید و اطلاعات مدیریت رو بفرستید براتون تنظیم کنم.

https://ipresta.ir/support/

ممنون تیکت زدم قبلا.

شمارش 827420

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من قالب رو نصب کردم ولی در قسمت راست بخشی به نام تولید کننده ها وجود داره و باعث کوچیک شدن سایر بخش های قالب شده
من بخش تولید کننده ها رو حذف کردم و از بخش تنظیمات پیشرفته قالب ستون راست رو از حالت پیش فرض خارج کردم ولی بازهم مشکل حل نشد و همین طور بود
لدفا راهنماییم کنید که چطور ستون راست رو حذف کنم و قالب به شکل دمو بشه

با تشکر ...................

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من قالب رو نصب کردم ولی در قسمت راست بخشی به نام تولید کننده ها وجود داره و باعث کوچیک شدن سایر بخش های قالب شده

من بخش تولید کننده ها رو حذف کردم و از بخش تنظیمات پیشرفته قالب ستون راست رو از حالت پیش فرض خارج کردم ولی بازهم مشکل حل نشد و همین طور بود

لدفا راهنماییم کنید که چطور ستون راست رو حذف کنم و قالب به شکل دمو بشه

با تشکر ...................

در همون صفحه تنظیمات پیشرفته ، برین پایین صفحه ،

ایندکس رو پیدا کنید و جلوش ببینید کدوم ستون فعاله ، اونو خاموش کنید

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

ببخشید میشه توضیح بدید چجوری میشه برای این‌قالب ساید بار‌ رو فعال کرد تا بشه تو منوی سمت راست نماد و آخرین خبر ها و غیره رو قرار داد؟

من دموی دوم این قالب رو خریدم اما چون قالبم ستون سمت راست یا همون ساید نداره نمیتونم نماد رو توش نمایش بدم.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

یه سوال دیگه اینکه این قالب این امکان رو داره که تصویر هدر و بکراند رو تغییر داد. اما مشکل اینجاست که هرعکسی که برای هدر انتخاب شه همون رو برای بکراند هم انتخاب میکنه. نمیشه برای هدر یه عکس و برای بکراند یه عکس دیگه انتخاب کرد؟

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

ببخشید میشه توضیح بدید چجوری میشه برای این‌قالب ساید بار‌ رو فعال کرد تا بشه تو منوی سمت راست نماد و آخرین خبر ها و غیره رو قرار داد؟

من دموی دوم این قالب رو خریدم اما چون قالبم ستون سمت راست یا همون ساید نداره نمیتونم نماد رو توش نمایش بدم.

سلام بر شما.

از منوی تنظیمات >> قالب ها، دکمه ""تنظیمات پشرفته "" رو بزنید و ستون رو فعال کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

از منوی تنظیمات >> قالب ها، دکمه ""تنظیمات پشرفته "" رو بزنید و ستون رو فعال کنید.

موفق باشید

مرسی

من اینکار رو انجام داده بودم قبلا و ستون راست پیش‎فرض رو روی بله گذاشتم، ماژول نماد اعتماد رو هم دانلود و نصب کردم و توی displayRightColumn جایگذاریش کردم اما نه ستونی اضافه شده نه نمادی نمایش داده میشه اونجا.

تیکت که گذاشتم نماد رو برام شناور تنظیم کردن اما نماد شناور روی نسخه های موبایلی خیلی رو مخه.

چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

مرسی

من اینکار رو انجام داده بودم قبلا و ستون راست پیش‎فرض رو روی بله گذاشتم، ماژول نماد اعتماد رو هم دانلود و نصب کردم و توی displayRightColumn جایگذاریش کردم اما نه ستونی اضافه شده نه نمادی نمایش داده میشه اونجا.

تیکت که گذاشتم نماد رو برام شناور تنظیم کردن اما نماد شناور روی نسخه های موبایلی خیلی رو مخه.

چیکار کنم؟

ماژول جدید نماد رو نصب کردید دیگه؟

یا دوباره تیکت بزنید یا همینجا توو پیام خصوصی اطلاعات مدیریت رو بفرستید ببینم مشکل چیه

لینک به دیدگاه

ماژول جدید نماد رو نصب کردید دیگه؟

یا دوباره تیکت بزنید یا همینجا توو پیام خصوصی اطلاعات مدیریت رو بفرستید ببینم مشکل چیه

لطف کردید.

مشکلم حل شد.

برای دوستانی که نمیدونن اینم بگم که قالب مینا امکان نمایش نماد تو فوتر رو نداره متاسفانه :-/

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام و عرض خسته نباشید

من در بخش زیر شاخه ها به مشکل برخوردم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

من میخوام برای زیر شاخه خود عکس انتخاب کنم
برای انتخاب عکس سه بخش وجود دار :
Category Cover Image
Category thumbnail
تصاویر بندانگشتی منو

من میخوام فقط برای Category thumbnail عکس انتخاب کنم و تصویر رو بارگذاری هم میکنم ولی در سایت نمایش داده نمیشه
بخش
Category thumbnail فقط در صورت فعال بودن Category Cover Image فعال میشه ولی من فقط میخوام برای Category thumbnail عکس انتخاب کنم

ایا راه ای هست ؟

با تشکر .......................

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب و احترام

بنده هرچقدر عمق شاخه ها رو 1 قرار میدهم و حالت پویا رو تغییر میدهم فایده ای ندارد میخواهیم زیرشاخه ها نمایش داده نشود مثل این سایت که براتون عکسش رو گذاشتم

سایت ما : http://uupload.ir/fi...shakheha_ma.jpg

جوری که میخواهیم بشود :

http://uupload.ir/files/oe1d_shakheha_dostan.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

لطف کردید.

مشکلم حل شد.

برای دوستانی که نمیدونن اینم بگم که قالب مینا امکان نمایش نماد تو فوتر رو نداره متاسفانه :-/

با سلام دوست عزیز، منم از قالب مینا استفاده می کنم و قالب بسیار زیباییه. برای نمایش لوگوی ای نماد و ساماندهی در فوتر قالب از ماژول مدیریت کد های کوچک استفاده کنید. ماژول بسیار خوب و به درد بخوریه.

اینم لینک دانلود ماژول

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام و عرض خسته نباشید
من چند مورد رو نمیدونم باید از کجا فعال کنم
لدفا راهنمایی کنید ......

1 - علامت تخفیف در کنار محصولات .....
2- همون علامت تخفیف وقتی که موس رو میبری روی یک محصولی ..........
3 - ستاره ی نشانگر امتیاز مشتریان به این محصول .......... قالب من اصلا ماژول نظرات نداره ....... من الان باید چی کار کنم
4- گزینه نمایش سریع ............. این گزینه رو من بایذد از کجا فعال کنم ؟
5- قیمت خط خورده و قیمت اصلی ................

موارد بالا رو در عکس زیر نشون دادم لدفا عکس رو هم نگاه کنید

http://uupload.ir/files/tcpx_untitled.png

لینک به دیدگاه

برای قیمت تخفیف خورده باید برای محصول تخفیف بزارید مثلا از صفحه ایجاد محصول >> تب قیمت ها، یک قیمت ویژه برای محصول در نظر بگیرید.

ماژول نظرات رو فعال کنید. از منوی ماژول ها >> ماژول ها، توی کادر جستجو بزنید comment ، ماژولی رو که میاره نصب کنید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام خدمت تیم پشتیبانی بنده چند ماهی هست که قالب مینا را خریداری کرده ام و داشتم استفاده می کردم ولی چند روز پیش برای اینکه سرعت لود سایتم بیشتر شود در قسمت پارامترهای پیشرفته -کارایی -سرورهای رسانه اومدم یک دامین دیگر اضافه کردم که سرعت لود سایت بیشتر باشد ولی به محض اضافه کردن دامین کل قالب مینا بهم ریخت حتی دامینی که در قسمت (پارامترهای پیشرفته -کارایی -سرورهای رسانه )اضافه کرده بودم امدم پاک کردم و تنظیمات را ذخیره کردم ولی بازم کل قالب بهم ریخته در انجمن های پرستاشاپ جستجو کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم لطفا در صورت امکان سریعتر راهنمایی بفرمایید  با تشکراقا بهمن

2-اطلاعات قسمت سرور رسانه در تنظمات پرستا شاپ در کدام tableذخیره می شود یا در داخل فایل httaccessذخیره می شود؟
لینک به دیدگاه

کسی نیست راهنمایی کنه فقط موقعی که تصمیم داریم قالب را بخریم خوب راهنمایی می کنید بعد خرید قالب پشتیبانی تون خیلی ضعیف میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینطور مشلاک رو از طریق تیکت پیگیری کنید سریع پاسخ میگیرید. تیکت بخش پشتیبانی اختصاصی شماست که پول دادید و این قالب رو تهیه کردید

لینک به دیدگاه

اول تیکت زدم به پشتیبانی قالب با تاخیر فرمودند در انجمن مطرح کن حالا که در انجمن مطرح می کنم می فرمایید تیکت بزن تا سریعتر راهنمایی بشه .

اگه وقت  و حوصله ندارید پشتیبانی محصول فروخته شده را انجام بدید اقا محصول به مردم نفروشید یا اگه می فروشید ذکر کنید که پشتیبانی نداره نه اینکه عنوان کردید که این قالب پشتیبانی داره ولی هرموقع مشکلی با قالب برام پیش میاد یا خیلی دیر راهنمایی می کنید یا اصلا پاسخ نمی دید.یا اینکه بین انجمن و قسمت تیکت اختصاصی پاس کاری می کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...