رفتن به مطلب

تغییر ادرس دامین سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام. بنده می‌خوان ادرس سایتم رو از ir به com عوض کنم، آیا تعویض ادرس سایت مشکلی بر روی نرم افزار سایت بوجود می آورد؟ ریدایرکت 301 میکنم، اگر آموزش خاصی داره لطفا راهنمایی کنید

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه هیچ مشکلی به وجود نمیاد از طریق هاست پارک دامین کن و بعدش در بخش مدیریت هاست و url ها آدرس جدیدت را تنظیم کن.

لینک به دیدگاه

سلام و احترام. من ریدایرکت کردم، اما هر ادرسی از ادرس قدیمی و قبلی وارد میکنم به صفحه نخست سایت وارد میشه از htaccess هم اینکارو کردم اما مثل اینکه درست عمل نمیکنه، اینطوری ممکنه پیچ رنکم از بین بره! برای وردپرس اینکارو کردم به راحتی اما پرستا نمیشه، چیز خاصی داره؟ اصلا چجوری در پرستاشاپ ریدایکت 301 کنیم؟

لینک به دیدگاه

• 3 years later...

باسلام

من قبلا از نسخه 1.5 پرستا با وبلاگ مخصوص خودش استفاده ولی الان از قالب جدید و بلاگ مخصوص خودش ایتفاده میکنم .

نکته ای که هست آدرس دهی وبلاگ ها متفاوت هست و مطالب قبلی هم 404 میشه !!

چطور میشه آدرس دهی وبلگ پرستاشاپ را تغییر داد ؟

وبلاگ قبلی

وبلاگ جدید

لینک به دیدگاه

اگر تعداد مطالبتون کمه میشه دونه دونه ریدایرکت نوشت برای لینک های قبلیتون به لینک های جدید. برای این کار باید اول مطالبی که در بخ قبلی بلاگتون داشتید رو توی بلاگ جدیدتون ثبت کنید بعد ریدایرکت نوشته بشه

اگر تعداد مطالب بالاست، راهکارش اینه که مطالب قبلی رو در بلاگ جدیدتون عینا با همون شناسه ID های بلاگ قدیم وارد کنید بعد یه دستور ریدایرکت براتون نوشته بشه که هر مطلبی با شناسه مشخص از بلاگ قدیمتون خودکار ریدایرکت بشه به مطلبی در بلاگ جدید با همون شناسه

لینک به دیدگاه

اگر تعداد مطالبتون کمه میشه دونه دونه ریدایرکت نوشت برای لینک های قبلیتون به لینک های جدید. برای این کار باید اول مطالبی که در بخ قبلی بلاگتون داشتید رو توی بلاگ جدیدتون ثبت کنید بعد ریدایرکت نوشته بشه

اگر تعداد مطالب بالاست، راهکارش اینه که مطالب قبلی رو در بلاگ جدیدتون عینا با همون شناسه ID های بلاگ قدیم وارد کنید بعد یه دستور ریدایرکت براتون نوشته بشه که هر مطلبی با شناسه مشخص از بلاگ قدیمتون خودکار ریدایرکت بشه به مطلبی در بلاگ جدید با همون شناسه

ممنون از پاسختون

تعداد مطالب زیاده و فکر میکنم دستور ریدایرکت در htaccess  نوشته بشه راحتتر هست.

وبلاگ قبلی http://www.dgcatalog.com/module/stblog/به این صورت آدرس دهی میکرده و بلاگ جدید http://dgcatalog.com/smartblog/ به این صورت.

ممکنه راهنمایی کنید چطور کدهای ریدایرکت بنویسم ؟

لینک به دیدگاه

آقای مهندس میرعلایی تو این زمینه می تونن راهنماییتون کنن. می تونید در تلگرام با آی دی @yeknerd67 با ایشون در ارتباط باشید

ممنون

اگر به نتیجه رسید همینجا مطرح میکنم شاید بدرد 4 نفر دیگه هم بخوره

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام

در بخش سئو آدرس جدید رو ثبت کنید

موفق باشید

با سلام بنده مراحل بالا رو انجام دادم اما با مشکل لایسنس روبرو شدم

من می خواستم دامنه ir رو با دامنه com جایگزین کنم که نشد.

مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه

درود

در صورتی که محصولاتی که تهیه کردید لایسنس گزاری شده باشند با تغییر دامنه باید از پشتیبانی محصولات درخواست تغییر دامنه و لایسنس برای دامنه جدید رو داشته باشید.

اگر از محصولات آی پرستا استفاده میکنید، میتونید از طریق لینک زیر درخواستتون رو مطرح کنید: https://ipresta.ir/support/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...