رفتن به مطلب

ماژول رایگان هموار برای پرستا شاپ 1.4.6.2

پست های پیشنهاد شده

چرا جواب ندادید؟

1- بلد نیستید.

2- اهمیتی به مشکلات دیگران نمی دید.

3- چون براتون منفعتی نداره جواب نمیدید.

یه شماره رو انتخاب کنید تا من تکلیف خودمو بدونم.

بابت راهنمایی های قبلی تون ممنون ولی قبول کنید یه جورایی زورکی کار میکنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم بنده یه اصلاحیه دادم آیا اونو نصب کردید؟ چرا الکی تهمت میزنید؟ به بخش اصلاحیه های انجمن مراجعه کنید. ما هرگونه اصلاحیه اب رو در اونجا قرار میدیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

چرا جواب ندادید؟

1- بلد نیستید.

2- اهمیتی به مشکلات دیگران نمی دید.

3- چون براتون منفعتی نداره جواب نمیدید.

یه شماره رو انتخاب کنید تا من تکلیف خودمو بدونم.

بابت راهنمایی های قبلی تون ممنون ولی قبول کنید یه جورایی زورکی کار میکنید.

جالبه ، هر کسی میاد تو این انجمن انتظار داره هر مشکلی داره حتما حل بشه و یا هر سوالی پرسیده صد درصد جواب بگیره .

تا یکمی دیر میشه و کسی جواب نمیده دوستان میان عریضه مینویسن و فکرکنم یکم هم جواب داده نشه میرن شکایت هم میکنند از دست انجمن !! :D

من تو انجمن انگلیسی بیشتر از این انجمن فعاالیت دارم و میرم و میام ، اونجا سوالاتی هستش که ماه هاست پرسیده شده و جوابی داده نشده بهشون . میتونید برین و نگاه کنید

در ضمن وقتی سوالی میپرسین باید طرف حسابتون رو مشخص کنید ، یعنی باید فقط انتظار داشته باشین نویسنده ماژول جوابتون رو بده یا مشکلتون رو حل کنه .ادمین محترم یا هر کس دیگه ای که اینجا میاد و میگه اینکار وبکن شاید درست بشه یا نشه بیشتر از وظیفه خودش داره انجام میده و جوابش نباید اون چیزی باشه که شما نوشتین .

طبیعتا در این سه ماهی که عضو انجمن هستین از 10 هزار پستی که تو انجمن هست استفاده کردین چون 4 ساعت آنلاین بودین کلا . حالا به خاطر یدونه مشکلی که دارین نباید بقیه موارد رو نادیده بگیرین

در حقیقت جواب سوال بین گزینه هاتون وجود نداره ، جواب سوال شما اینه که شما توقع بیش از اندازه دارید ، کل انجمن رو خطاب قرار میدین و با قوانین انجمن و اوپن سورس آشنا نیستین . http://presta-shop.ir/forum/images/smilies/lightbulb.png

حالا جدا از اینا شما دقیقا باید سوالی که میپرسین شزایط موجود سایتتون رو شرح بدین . چرا این مشکل بوجود اومده ؟ کی و بعد از چه کاری ایجاد شده ؟ تغییراتی رو سایتتون انجام گرفته ؟

آدرس سایت و اطلاعات ورود سایتتون رو پیغام خصوصی بدین تا در صورت لزوم به صورت آنلاین همراه خود شما در یاهو مسنجر با هم ارتبا ط داشته باشیم و مشکل رو بررسی کنیم . از این بیشتر هم پشتیبانی میکنن ؟!!! اونم فردی که نویسنده ماژول نیستش؟! :D

لینک به دیدگاه

سلام

قبل از هر چیز، از مسئولین انجمن عذرخواهی می کنم به خاطر اینکه در هنگام عصبانیت ناشی از خرابی وبسایتم، مطالبی رو عنوان کردم.

از پدید آورنده ماژول و سایر دوستان انجمن تشکر میکنم و همچنین عذرخواهی مجدد.

وضعیت ها را به صورت دستی در دیتابیس اضافه کردم و مشکل حل شد.

انصافا ماژول برای 1.4.6.2 هیچ مشکلی نداره و ماژول قوی و کاربردیه.

حلال کنید.

لینک به دیدگاه

مرحله اول نصب:

در برخي از مراحل، لازم است تا فايل هاي جديد جايگزين فايل هاي قبلي شوند، پيش از انجام اين کار، از فايل هاي موجود يک نسخه بر روي سيستم خود ذخيره کنيد.

1- از محتويات فايل زيپ، سه پوشه

hamvar

hamvarcarrier

hamvarpayment

را در دايرکتوري modules ،در مسير اصلي نصبِ پرستاشاپ کپي کنيد.

فایل ضمیمه فولدر hamvar رو نداره اصلا !!

مثل اینکه لازم نیست این فولدر

ولی 2 تا سوال دیگه:

1- کد مربوط به فروشگاهم رو کجا باید وارد کنم که بفمه من کدوم فروشگاهم و واسه چه آی دی تو پنل هموار ثبت بشه

2-مبلغ ارسال واسه سفارش پیشتاز و سفارشس صفر میاد و مرحله بعد هم می نویسه :

هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است.

ورژن 1.4.9 است. فایل های اصلاحیه این ورژن هم آپ شده

لینک به دیدگاه

2 تا سوال دیگه:

1- کد مربوط به فروشگاهم رو کجا باید وارد کنم که بفمه من کدوم فروشگاهم و واسه چه آی دی تو پنل هموار ثبت بشه

2-مبلغ ارسال واسه سفارش پیشتاز و سفارشس صفر میاد و مرحله بعد هم می نویسه :

هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است.

ورژن 1.4.9 است. فایل های اصلاحیه این ورژن هم آپ شده

از بازارچه که بگیرم با پست ارسال میشه؟

توی بازارچه برای فروتل هست برای هموار نیست

لینک به دیدگاه

نه پست نمیشه ، رایگانه اکثر ماژولها و بعد از خرید به ایمیلتون ارسال میشه و دانلود میکنید از اون جا . البته نمیدونم هموار هست یا نیست ولی باید باشه

لینک به دیدگاه

2-مبلغ ارسال واسه سفارش پیشتاز و سفارشی صفر میاد یعنی مینویسه رایگان و مرحله بعد هم می نویسه :هیچ ماژول پرداختی نصب نشده است.

مشکل چیه

لینک به دیدگاه

الان مشکل حل شد ولی استان رو که انتخاب می کنم لیست شهر ها نمیاد. تو ادمین هم شهرستان ها خالیه ، شهرها رو هموار از شهرستان های ادمین پرستا میاره یا اینکه از فایل های خودش؟

و این سوال من کلیه، مشکل نیست، من می خوام بدونم وب سرویس از کجا می فهمه من کدوم فروشگاهم و تو کدوم پنل هموار باید سفارش ثبت بشه ، چون هیچ جای تنظیمات آی دی یا یوزر رو نمی گیره

و یک پیشنهاد دارم برای اینکه فروم بهتر پیشرفت کنه، نگاه کنید موضوع این نیست که توقع کاربران زیاده یک چیزی که اینجا نارضایتی پیش میاره اینه که مثلا تو شاپکیپر مدیران ممکنه اصلا جواب ندند ولی موقعی که جواب می دند جواب قانع کننده می دند. ولی اینجا شما خیلی از جواب هاتون تو بخش های مختلف اینجوریه: دقت کنید. خوب دقت کنید. بله مسلما طرف خودشم دقت کنه و زور بزنه حل میشه ولی این راهنمایی نیست.

و اینکه من حتی شماره 1 و 2 گذاشتم. شماره 2 مربوط به نحوه نصب بود شماره 1 چیز دیگه بود. من الان شک دارم که شما جفتش رو خوندید یا نه ، مثلا می گفتید شماره 1 رو نمی دونم یا از هموار بپرسید. راجع به شماره 2 مراحل رو دقت کنید درست میشه.

لینک به دیدگاه

اون طور که توی کدها میبینم لیست شهرها رو از وب سرویس میگیره

داخل پیکربندی ماژول هموار شما باید نام کاربری و گذرواژه رو وارد کنید

با تشکر از پیشنهاد خوبتون. چشم سعی ما همیشه بر راضی نگه داشتن کاربران بوده و هست. از این به بعد بهتر و کامل تر پاسخ میدیم به شرط این که کاربران هم کم لطفی نکنند و اطلاعاتشون رو در اختیار سایرین قرار بدن. خیلی چیزا هست که شاید کاربرا بدونن اما ما ندونیم! همینطور اگه مشکلتون رو حل کردید توضیح بدید چطور که اگر سایر دوستان هم مشکل مشابهی داشتند بتونن مشکلشون رو رفع کنند

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

باسلام

تشکرفراوان بابت این ماژول عالی...

من بالاخره با کمک رامتینجان این ماژول نصب کردم!!!

ولی فعلا مشکلی که دارم اینه که :

1-خرید نقدی نداره(آنلاین)!!!

پیشاپیش ممنون...

راستی کاش قابلیت خرید مهمان هم بود !!!!

فکرمیکنم این خواسته خیلیها باشه هم به نفع فروشندست هم خریدار...

مر300000

لینک به دیدگاه

مرسی بهمان جان...

ولی داداش توی توضیحات این ماژول اومده که داره این قابلیتو چراکه در پستهای بعدیش اومده دلیل لغو شدن دیگر روشهای پرداخت همینه که ماژول هم پرداخت پستی دارد هم پرداخت آنلاین و نقدی...!

امکانات ماژول:

اتصال هموار به پرستا شاپ و ثبت کامل اطلاعات سفارش در هموار

انجام تمام مراحل ثبت خرید در فروشگاه شما

دارای حامل اختصاصی و هوشمند

امکان پرداخت سفارش به صورت آنلاین و پرداخت در محل

لینک به دیدگاه

توضیحات ماژول کپی شده از توضیحات ماژول فروتل هستش احتمالا .

وقتی تو برنامه نویسی و فایل ماژول فقط دو حامل اونم به صورت پستی نوشته شده هزاران بار تو توضیحات بنویسن که داره اهمیتی نداره و چیزی رو عوض نمیکنه .

لینک به دیدگاه

مرسی بهمانجان

ولی خب چرا قابلیت نصب ماژول پرداختی دیگر را کنسل کرده و نمیشه نصب کرد؟

جناب دانوش این سایت من هست :

www.seryal-shop.ir

خودتون ببینید!!!

لینک به دیدگاه

متوجه نمیشم. هموار دارای قوانینی هست. اگر برای پست مرسوله از هموار استفاده کنید نمیتونید آنلاین پول رو دریافت کنید

اگر از هموار استفاده نمیکنید باید از ماژول shiptopay و یکی از ماژول های پرداخت آنلاین سایت استفاده کنید و یک حامل رو به این روش پرداخت محدود کنید و حامل هموار رو به ماژول پرداخت هموار.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اگر از هموار

استفاده نمیکنید باید از ماژول shiptopay و یکی از ماژول های پرداخت

آنلاین سایت استفاده کنید و یک حامل رو به این روش پرداخت محدود کنید و

حامل هموار رو به ماژول پرداخت هموار

میشه این بخشو برام مبتدیتر توضیح بدین که من متوجه بشم؟

مر30سی

لینک به دیدگاه

اول یک عذرخواهی

ماژول هموار پرداخت آنلاین نداره. فقط فروتل این قابلیت رو داره و احتمال میدم کپی کردن توضیحات باعث این ابهام شده و من هم فکر میکردم در تاپیک فروتل هستم.

شما ماژولی که گفتم دانلود کنید.

سپس بیاید روش های پرداخت و حمل رو باهم ترکیب کنید.

هموار + پرداخت در محل هموار

پست پیشتاز + پرداخت در محل بانک فلان

...

لینک به دیدگاه

داش من تزه شروع به کار کردم...

shiptopay نصب کنم + نصب یکی از درگاهای بانکهای مختلف

بعد بیام چه کار کنم؟

با این روش آیا فقط میشه پست سفارشی مثلا آنلاین باشه؟

یا میشه سفارشی و پیشتاز هم قابلیت انتخاب پرداخت پستی و هم پرداخت آنلاین داشته باشن؟

لینک به دیدگاه

دوست من چیزی که میشه تست کرد چر اینقدر سوال میپرسین؟

جواب بله هست. اما وقتی آنلاین پرداخت کنید دیگه نمیتونید به هموار بگی بیاد براتون ببره

چون اونا قبول نمیکنن

باید یک حامل دیگه بسازی و به پرداخت آنلاین متصل کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...