رفتن به مطلب

ماژول رایگان هموار برای پرستا شاپ 1.4.6.2

پست های پیشنهاد شده

عزیز شما با هموار کار نکردین،وقتی شخص آنلاین پرداخت کرد دیگه احتیاجی به هموار نیست شما محصولو میبری پست اونجا بسته بندی میشه بدون فاکتور و به صوررت معمولی ارسال میشه به همین راحتی!!!

پس من این

ماژول رایگان پی لاین... نصب کنم مشکلی پیش نمیاد؟

آخه من این سوال اگر یادتون باشه قبلا پرسیده بودم گفته بودین این امکان درصورت استفاده از هموار امکان پذیر نیست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گفتن این که امکان پذیر نیست به این معنی نیست که مشکل برای فروشگاهت ایجاد میشه که نشه حلش کرد.

اون موقع این ماژول نبود و مشکلاتی ایجاد میشد.

بازهم شما دارید سوال میکنید در حالی که متونید به راحتی تست کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 years later...

سلام

من تازه این ماژول هموار رو نصب کردم

اما زمانی که کالایی به سبد خریدم اضافه میشه ،بعد که میخوام وارد سبد خریدم بشم ،مینویسه که سبد خریدتان خالی است

میتونید کمکم کنید

این هم آدرس سایتم

www.bazakshop.ir

با سپاس از شما

لینک به دیدگاه

سلام الان امتحان کردم محصول به سبد خرید اضافه شد وقتی هم وارد سبد خرید میشم محصولات اضافه شده رو نشون میده.کش مرورگرتون رو خالی کنید یا با مرورگر دیگه ای امتحان کنید.  

لینک به دیدگاه

ممنون خیلی لطف کردید

اما مراحل خریدم نمیدونم چرا تکمیل نمیشه  با فایر فاکس کار میکنم . با اکسپلورر و کروم که اصلا سبد باز نمیشه

امکانش هست یک خرید سوری انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید؟ خسته شدم الان یک هفته هست درگیر این هستم

ممنونم ازتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...