رفتن به مطلب

قالب رایگان کریسمس مبارک

پست های پیشنهاد شده

کریسمس مبارک ! به مناسبت کریسمس ، قالب رایگان "کریسمس مبارک " را تقدیم میکنم به همه کاربران عزیز پرستاشاپ . هدیه ما به تمامی دوستان و همراهان عزیز . امیدوارم از طراحی و زیبایی این قالب لذت ببرید .

air_mockup_2.jpg

برای مشاهده دموی قالب کلیک کنید

برای دانلود رایگان این قالب به بازارچه مراجعه نمایید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سپاس از زحمات شما و این قالب زیبا

من این قالب رو روی سایت ریختم. ممکنه بگین چرا به این شکل در میاد و نمی تونه مانند دموی قالب همه چیز درست باشه؟

http://www.efarvahar.ir

لینک به دیدگاه

با سپاس از زحمات شما و این قالب زیبا

من این قالب رو روی سایت ریختم. ممکنه بگین چرا به این شکل در میاد و نمی تونه مانند دموی قالب همه چیز درست باشه؟

نصب قالب های پرستاشاپ سادس ،  قالب رو نباید از حالت زیپ خارج کنید ، قالب باید ایمپورت بشه . آموزش نصب قالب را در بلاگ مطالعه کنید :

http://ipresta.ir/blog

لینک به دیدگاه

نصب قالب های پرستاشاپ سادس ،  قالب رو نباید از حالت زیپ خارج کنید ، قالب باید ایمپورت بشه . آموزش نصب قالب را در بلاگ مطالعه کنید :

http://ipresta.ir/blog

دوست گرامی از چگونگی ریختن قالب روی سایت آگاهی دارم به لطف آموزش های خوبی که همین جا خوندم. قالب رو به خوبی روی سایت ریختم و مشکلی نیست

مشکل اینه که قالب پس از ریخته شدن روی سایت به یک صورت دیگه در میاد و با دمو متفاوت است

برای نمونه یک سری علامت سوال در پس زمینه ی سایت ایجاد شده از بالا تا پایین

یا مثلا منوی

محبوب

تازه ها

پرفروشترین ها

برای من یک جورایی نشون داده نمی شن در حالی که وجود دارند

احتمالا درست نتونم وضعیت رو توضیح بدم برای همین نشانی سایت رو خدمت دوستان گذاشتم برای دریافت راهنمایی

نشانی سایت:

لینک به دیدگاه

دوست گرامی از چگونگی ریختن قالب روی سایت آگاهی دارم به لطف آموزش های خوبی که همین جا خوندم. قالب رو به خوبی روی سایت ریختم و مشکلی نیست

خب دیگه از نحوه نمایش قالب تو سایتتون مشخصه که قالب رو درست نصب نکردین ، چون اگه درست نصب میکردین باید ستون راست داشت سایتتون . یه مشکل دیگتون ماژول پیکربندی قالب هست که دستکاریش کردین . یه بار تنظیم دوباره بزنیدش .

لینک به دیدگاه

خب دیگه از نحوه نمایش قالب تو سایتتون مشخصه که قالب رو درست نصب نکردین ، چون اگه درست نصب میکردین باید ستون راست داشت سایتتون . یه مشکل دیگتون ماژول پیکربندی قالب هست که دستکاریش کردین . یه بار تنظیم دوباره بزنیدش .

تنظیم دوباره ی پیکربندی قالب کاملا جواب داد. سپاس از راهنماییتون

درباره ی ستون سمت راست هم نزدیک به چند ماه هست توی فعال کردن ستون سمت راست گیر کردم. می شه گفت تک تک تاپیک هایی که درباره ی ستون سمت راست توی انجمن هست رو خوندم و طبق اونها کار کردم ولی فعال نمی شه. در جاهای گوناگون هم مطرح کردم و پاسخی نگرفتم بدبدختانه

------

یک پرسش دیگه درباره ی قالب کریسمس مبارک داشتم. آیا عنوان کالاها در این قالب در تگ H1 قرار می گیره و در نتیجه در توضیحات نیازی به به کار بردن تگ H1 نیست؟

لینک به دیدگاه

تنظیم دوباره ی پیکربندی قالب کاملا جواب داد. سپاس از راهنماییتون

درباره ی ستون سمت راست هم نزدیک به چند ماه هست توی فعال کردن ستون سمت راست گیر کردم. می شه گفت تک تک تاپیک هایی که درباره ی ستون سمت راست توی انجمن هست رو خوندم و طبق اونها کار کردم ولی فعال نمی شه. در جاهای گوناگون هم مطرح کردم و پاسخی نگرفتم بدبدختانه

------

یک پرسش دیگه درباره ی قالب کریسمس مبارک داشتم. آیا عنوان کالاها در این قالب در تگ H1 قرار می گیره و در نتیجه در توضیحات نیازی به به کار بردن تگ H1 نیست؟

بله نیازی ندارین تگ h1 رو تو صفحه محصول قرار بدین . h2 به بعد رو در توضیحات قرار بدین . در مورد ستون راستتون هم اطلاعات ورود به بخش مدیریت رو پیام خصوصی کنید فکر نمیکنم مشکل حادی داشته باشین

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

اول یک تشکر ویژه به آقا بهمن عزیز که این قالب زیبا رو ارائه دادند

و حالا سوالم

مشکل من در ستون سمت راست است

در حال حاضر اطلاعات و حساب کاربری قرار داره ولی در دمو محصولات ویژه و محصولات جدید هست

از اساتید عزیز کسی می دونه که چطور میشه این تغییر رو انجام داد؟

یعنی محصولات جدید و محصولات ویژه رو قرار بدم

لینک به دیدگاه

سلام

اول یک تشکر ویژه به آقا بهمن عزیز که این قالب زیبا رو ارائه دادند

و حالا سوالم

مشکل من در ستون سمت راست است

در حال حاضر اطلاعات و حساب کاربری قرار داره ولی در دمو محصولات ویژه و محصولات جدید هست

از اساتید عزیز کسی می دونه که چطور میشه این تغییر رو انجام داد؟

یعنی محصولات جدید و محصولات ویژه رو قرار بدم

باید به بخش ماژول ها > موقعیت برین و سپس اونجا از ستون سمت راست گزینه هایی که می خواین رو تیک زده و دکمه ی رها شدن رو بزنید. سپس گزینه هایی که می خواین به جاشون بیاید رو اونجا جاگذاری کنید

لینک به دیدگاه

باید به بخش ماژول ها > موقعیت برین و سپس اونجا از ستون سمت راست گزینه هایی که می خواین رو تیک زده و دکمه ی رها شدن رو بزنید. سپس گزینه هایی که می خواین به جاشون بیاید رو اونجا جاگذاری کنید

دوست عزیز ممنون که راهنمائی کردید ولی اگر اشتباه نکنم ورژن پرستا من با شما فرق میکنه

پرستا من 1.6.1.2 هست و این راهنمائی که شما انجام دادید اصلا در این ورژن وجود نداشت

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام .

من هم بعد از نصب قالب ، اصلا شبیه به دمو نشد سایتم .

باید چیکار کرد ؟

قالب مشکل داره ؟

بیشتر ماژول های سایت پیشفرض مونده .

پاکشون هم که میکنیم ، سایت خالی میشه .

چه کنیم ؟

لینک به دیدگاه

سلام من این دو مشکل را هم تو قالب کریسمس مبارک دارم و هم زمتسون نمیدونم مشکل از قالبه یا ماژول.

1- پرستا شاپ صفر از اول نصب کردم سپس قالب زمستون رو طبق آموزش نصب کردم و در آخر تصاویر بند انگشتی را دوباره زدم .. مشکل اینجاست که اسلایدر دمو با اسلایدر که من نصب کردم فرق میکنه

2- پایین صفحه سه قسمت تحویل رایگان - پشتبانی 24 ساعتع - گارانتی بازگشت وجه داره که هر کاری میکنم بصورت خطی نمیاره ولی تو دمو خطی هستش

آدرس سایت :   karajdigital.ir

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

قربان ممنون از قالبتون .توي دمو خيلي زيبا و ساده است متاسفانه من هم مثل بقيه دوستان نتونستم با روش هاي بالا ستون سمت راست رو فعال كنم

من يه چيزايي بلدم .قالب زمستون رو راحت نصب و تنظيم كردم

از دوستان كسي تونسته اين قالب رو بطور صحيح نصب كنه؟

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام
ضمن تشکر بابت طراحی و فارسی سازی این قالب لطفا در موارد زیر من را راهنمایی کنید

من پرستا 1.6.1.5 رو نصب کردم
قالب کریسمس رو هم نصب کردم 

الان تو ماژول ها 28 تا به روز رسانی شناخته شده این ها رو اتوماتیک همه رو به روز کنم یا نه؟

به روز کنم فالبم به هم نمیخوره و مشل دار نمیشه؟؟

لینک به دیدگاه

باید برای محصولاتتون تخفیف ایجاد کنید.

نمیدونم این قالب چطوری روی محصولات تخفیف خورده برچسب میزنه.

وقتی محصول رو ایجاد می کنید، تب قیمت ها، بخش قیمت ویژه رو پر کنید.

یا برای تخفیف گروهی از منوی قوانین قیمت گذاری ، قوانین قیمت کاتالوگ و سبد خرید تخفیف گروهی ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

باید برای محصولاتتون تخفیف ایجاد کنید.

نمیدونم این قالب چطوری روی محصولات تخفیف خورده برچسب میزنه.

وقتی محصول رو ایجاد می کنید، تب قیمت ها، بخش قیمت ویژه رو پر کنید.

یا برای تخفیف گروهی از منوی قوانین قیمت گذاری ، قوانین قیمت کاتالوگ و سبد خرید تخفیف گروهی ایجاد کنید.

این کار رو انجام داده بودم اما روی خود محصول چیزی اضافه نمیشه

چیزی شبیه به تصویر پیوست

یعنی در صفحه محصولات مقدار درصد تخفیف مشخص بشه

post-9117-0-34335100-1470567452_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 11 months later...

وقتی روی اضافه کردن به سبد خرید کلیک میکنم پیغام میده :

"شما در حال حاضر حداکثر تعداد موجود برای این محصول را انتخاب کرده‎اید."

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون به خیر . من نمیتونم قالب دانلود کنم یعنی وقتی روی دانلود قالب کلیک میکنم وارد صفحه ای میشم که میزنه وارد حساب کاربری خود شوید  و من ایمیلم میزنم اما اتفاقی نمیفته من از دیشب  چند بار امتحان کردم اما در نهایت موفق نشدم

لینک به دیدگاه

سلام

دقت کنید که نام کاربری و رمز ورود بازارچه و تیکت با انجمن متفاوت هست.

اگر از صحیح بودن اطلاعاتتون مطمئن هستید میتونید با ایمیلی که عضو هستید به آدرس [email protected] ایمیل بزنید،بگید که چنین مشکلی دارید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...