رفتن به مطلب

آموزش ساخت فروشگاه فایل از ابتدا

eshop

پست های پیشنهاد شده

سلام. من میخوام یک سایت فروش فایل ایجاد کنم. یعنی توش فایلهامو بزارم و هر کسی قیمتش رو از طریق اینترنت پرداخت کنه بتونه دانلودش کنه.
چیکار باید بکنم؟ میشه یکی بهم آموزش بده؟
خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقیقا مثل ثبت یک محصول عادی عمل میکنید تنها تفاوتش اینه که نوع محصول رو میذارید روی محصول مجازی سپس سمت راست یک تب به نام محصول مجازی (محصول دانلودی) ایجاد میشه که میتونید فایلتون رو توش آپلود کنید و در صورت نیاز براش محدودیت دفعات دانلود و یا محدودیت زمانی بذارید

لینک به دیدگاه

دقیقا مثل ثبت یک محصول عادی عمل میکنید تنها تفاوتش اینه که نوع محصول رو میذارید روی محصول مجازی سپس سمت راست یک تب به نام محصول مجازی (محصول دانلودی) ایجاد میشه که میتونید فایلتون رو توش آپلود کنید و در صورت نیاز براش محدودیت دفعات دانلود و یا محدودیت زمانی بذارید

من از ابتدا میخوام. نمیدونم چیکار باید بکنم. هنوز سایت طراحی نکردم. میخوام بدونم چطور سایتو طراحی کنم؟

لینک به دیدگاه

شما نیاز نیست سایت رو طراحی کنید. ابتدا پرستاشاپ رو نصب کنید و مدتی باهاش کار کنید دستتون میاد. توضیح دادنش از ابتدای کار اینجا خیلی سخت و زمان گیره. کار کنید هرجا مشکلی داشتید سوال کنید

لینک به دیدگاه

شما نیاز نیست سایت رو طراحی کنید. ابتدا پرستاشاپ رو نصب کنید و مدتی باهاش کار کنید دستتون میاد. توضیح دادنش از ابتدای کار اینجا خیلی سخت و زمان گیره. کار کنید هرجا مشکلی داشتید سوال کنید

چجوری نصبش کنم؟ از کجا دانلودش کنم؟

لینک به دیدگاه

چجوری نصبش کنم؟ از کجا دانلودش کنم؟

وارد سایت ipresta.ir بشید و اونجا توضیحات و اموزش هارو ببینید

با یه سرچ ساده تو گوگل که بنویسید نصب پرستاشاپ هزاران سایت اموزشتون میدن

من خودم از پرستا استفاده میکنم و خیلی راضی هستم

banehir.com

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوست من تست کنید ضرر که نداره! بله رایگانه

دانلودش کردم. آموزشش هم دانلود کردم. فایلو باز کردم یه سری فایل پی اچ پی هست. چی کارشون کنم؟ چطوری ازشون استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

آموزش نصب پرستاشاپ رو هم لینکشو گذاشتم براتون. بنظر میرسه شما اصلا حوصله آزمون و خطا ندارید. کمی با دقت بیشتری عمل کنید و لینک هایی که بهتون دادم رو دنبال کنید

لینک به دیدگاه

آموزش نصب پرستاشاپ رو هم لینکشو گذاشتم براتون. بنظر میرسه شما اصلا حوصله آزمون و خطا ندارید. کمی با دقت بیشتری عمل کنید و لینک هایی که بهتون دادم رو دنبال کنید

میگم هر دو فایل رو دانلود کردم. وقتی فایل پرستاشاپ رو باز کردم تعداد زیادی فایل دیدم نفهمیدم چی هستن. فایل ستاپ هم نداره که اجراشون کنم.

لینک به دیدگاه

کدوم هر دو فایل؟ باید آخرین نسخه پرستاشاپ یعنی 1.6.1.2 رو دانلود کنید سپس طبق آموزش ویدیویی که لینکش رو دادم روی هاستتون نصب کنید

چجوری هاست بگیرم؟

لینک به دیدگاه

پس قبل از هر چیز ابتدا در مورد هاست و دامنه تحقیق کنید و ببینید که هر کدوم کارش چیه. اگر با مباحث اولیه وب آشنایی ندارید به هیچ وجه از پرستاشاپ استفاده نکنید چرا که برای کار با پرستاشاپ نیازمند حداقل آشنایی هایی با وب هستید.

هاست رو میتونید از شرکت های ارائه دهنده هاست تهیه کنید. علاوه بر اون باید دامنه نیز خریداری کرده و به هاستتون متصلش کنید (مثال: damane.ir). در نهایت باید پرستا رو دانلود و طبق آموزش روی هاستتون نصب کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...