رفتن به مطلب

ارور در پرستا 1.6.1.2

پست های پیشنهاد شده

با سلام من من پرستا 1.6.1.2رو نصب کردم حالا این ارور میده

1. Error found : Couldn't find end of Start Tag additional_descri line 1 in country_module_list.xml file.
  2. Error found : Premature end of data in tag module line 1 in country_module_list.xml file.
  3. Error found : Premature end of data in tag modules line 1 in country_module_list.xml file.
  4. Error found : CData section not finished Allow the purchase of combinations of products wit in must_have_module_list.xml file.
  5. Error found : Premature end of data in tag additional_description line 1 in must_have_module_list.xml file.
  6. Error found : Premature end of data in tag module line 1 in must_have_module_list.xml file.
  7. Error found : Premature end of data in tag modules line 1 in must_have_module_list.xml file.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کجا این ارور رو میده ، سوال کردن و مطرح کردن مشکل هم استاندارد هایی داره که متاسفانه اونو هم رعایت نمیکنید . نصفه و نیمه سوال رو مطرح میکنید و انتظار پاسخ کامل رو دارین . تو صفحه اول مدیریت این خطا رو میده > تو صفحه تنظیمات ؟  یا تو صفحه ماژول ها ؟ و یا تو بخش کاربری ؟ این موارد رو باید شما بگین تا بشه علت رو پیدا کرد ، بسته به اینکه این خطا کجا ظاهر میشه دلایلی گوناگونی میتونه داشته باشه .

لینک به دیدگاه

در تمامی این صفخات ارور میده!

کجا این ارور رو میده ، سوال کردن و مطرح کردن مشکل هم استاندارد هایی داره که متاسفانه اونو هم رعایت نمیکنید . نصفه و نیمه سوال رو مطرح میکنید و انتظار پاسخ کامل رو دارین . تو صفحه اول مدیریت این خطا رو میده > تو صفحه تنظیمات ؟  یا تو صفحه ماژول ها ؟ و یا تو بخش کاربری ؟ این موارد رو باید شما بگین تا بشه علت رو پیدا کرد ، بسته به اینکه این خطا کجا ظاهر میشه دلایلی گوناگونی میتونه داشته باشه .

post-9057-0-21248600-1451388536_thumb.png

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

با سلام

من بعد به روز رسانی محصولات به یک باره این ارور مواجه شدم اساتید کمک کنن این ارور مربوط به چیه

Error found : Extra content at the end of the document in must_have_module_list.xml file.

لینک به دیدگاه

با سلام

من بعد به روز رسانی محصولات به یک باره این ارور مواجه شدم اساتید کمک کنن این ارور مربوط به چیه

Error found : Extra content at the end of the document in must_have_module_list.xml file.

با سلامی دوباره

با تلاش و جستجو تو انجمن انگلیسی متوجه شدم باید محتوا دیتای پوشه رو باید حدف کرد 

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام روزتون بخیر

امروز وارد قسمت مدیریت فروشگاه شدم و با این پیغام موجه شدم لطفا راهنمایی بفرمائید .

آیا باید به این پوشه config/xml آدرس برم و این فایل رو حذف کنم یا نه

خطا

1. Error found : CData section not finished Free and quick setupAccess 100+ local payment solu in country_module_list.xml file.
  2. Error found : Premature end of data in tag additional_description line 1 in country_module_list.xml file.
  3. Error found : Premature end of data in tag module line 1 in country_module_list.xml file.
  4. Error found : Premature end of data in tag modules line 1 in country_module_list.xml file
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام برای بنده این پیغام ها رو در قسمت بالای پیشخوان میاره و خیلی احساس میکنم پیشخوانم سرعتش اومده پایین و کند شده

خطا

1. Error found : Couldn't find end of Start Tag additional_descriptio line 1 in must_have_module_list.xml file.
  2. Error found : Premature end of data in tag module line 1 in must_have_module_list.xml file.
  3. Error found : Premature end of data in tag modules line 1 in must_have_module_list.xml file

لینک به دیدگاه

سلام برای بنده این پیغام ها رو در قسمت بالای پیشخوان میاره و خیلی احساس میکنم پیشخوانم سرعتش اومده پایین و کند شده

خطا

1. Error found : Couldn't find end of Start Tag additional_descriptio line 1 in must_have_module_list.xml file.
  2. Error found : Premature end of data in tag module line 1 in must_have_module_list.xml file.
  3. Error found : Premature end of data in tag modules line 1 in must_have_module_list.xml file

دوست عزیز پاخ رو مبینید که

به پوشه config/xml برید و این فایل ها رو پیدا کرده و حذف کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...