رفتن به مطلب

ماژول جدید نماد اعتماد الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

کدی سایت ه دریافت میکنید باید توی هر دو قسمت مثل هم وارد کنید

آی پرستا نشون نمیده ؟ عجب !!!!!

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifipresta.png

لطفا بهم بگید منظورتون از هر دو قسمت دقیقا کجا هست؟

منظور من این نبود که داخل سایت iperesta نماد اعتماد الکترونیک نشون داده نمیشه، چون نفر قبل داخل سایت من کد اینماد رو برداشته بود و اینجا کپی کرده بود و گفته بود وقتی این لینک باز میکنیم سایت اینماد هیچ چیزی نشون نمیده خواستم به ایشون بگم اگر کد اینماد http://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=7973&p=peukzpfvpeukvjymسایت ipersta رو هم به تنهایی بردارید وقتی لینک باز میکنید هیچ چیزی نشون نمیده.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

با درود و ادب

در سایت اینماد پیغام زیر رو دریافت کردم

جهت درج نماد در وب سایت، کافی است کد html زیر را در بخشی که مایلید نماد اعتماد به نمایش دربیاید، قرار دهید.

این کد با عبارت

img

شروع شده است

مازول جدید نماد که در همین تاپیک قرارداده شده را نصب و کد ارایه شده از پرتال اینماد و وارد کردم

چک کردن صحت وارد کردن کد و همچنین مراحل نمایش لوگو نماد چگونه انجام خواهد گرفت

ایا دستی هست؟چگونه باید به اینماد اعلام کنیم که کد رو وارد سایت کرده ایم

با سپاس

لینک به دیدگاه

فقط کافیه کد رو داخل ماژول قرار بدید

با درود

سلیت نماد از کجا متوجه میشه که کد نماد و مازولشو نصب کردم که چک بکنه صحتشو؟

چندروز طول میکشه؟

چک کردنش دستیه یا سیستمی؟

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

سلام.من تازه درخواست نماد دادم

من هم ماژول را نصب کردم.توی فوتر هم عبارت "نماد اعتماد الکرتونیک" نمایش داده میشه.ولی تگ <meta name="enamad" content="300044712"/> در قسمت تگ های هدر سایت اضافه نشده

کش سایت هم غیر فعاله.

لینک به دیدگاه

پس از دریافت کد از نماد باید داخل ماژول قرار بدید

الان که درخواست دادم گفته باید در صفحه اول و در قسمت هدر ، تگ فوق اضافه شود و بعد اطلاع دهید

من هم در باکس دوم کد را وارد کردم.

و همچنین تایتل صفحه بصورن موقت به یه عبارتی تغییر کنه.

http://mehad.org/eee.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزیز شما الان نیازی نیست این ماژول رو نصب کنید.چون هنوز شما تایئد نهائی نشدین و کدنماد به شما داده نشده.

اونجاهم که گفته درمتاتنگ وتایتل فلان کد رو قرار بدین :

این کار رو باید از طریق هاستتون انجام بدین وربطی به ماژول نداره وبلکه فرآیند تائید سایت شماست.

لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزیز شما الان نیازی نیست این ماژول رو نصب کنید.چون هنوز شما تایئد نهائی نشدین و کدنماد به شما داده نشده.

اونجاهم که گفته درمتاتنگ وتایتل فلان کد رو قرار بدین :

این کار رو باید از طریق هاستتون انجام بدین وربطی به ماژول نداره وبلکه فرآیند تائید سایت شماست.

ممنون از راهنمائی تون

پس لطفا میشه بگین برای اضافه کردن متاتگ فوق کدوم فایل رو و در چه مسیری کنم؟

من با html و jq  و css  آشنای کامل دارم.ولی متاسفانه php نه

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمائی تون

پس لطفا میشه بگین برای اضافه کردن متاتگ فوق کدوم فایل رو و در چه مسیری کنم؟

من با html و jq  و css  آشنای کامل دارم.ولی متاسفانه php نه

پیدا کردم.از مسیر زیر باید انجام بشه

themes/yourtheme/header.tpl

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

من فایل mynamad-float را بارگیری کردم و نصب کردم و درست کار کرد.

مشکل اینه که می خواهم کادر طوسی رنگ که نوشته "نماد الکترونیکی" حذف شود . برای همین تگ p در فایل mynamad.tpl را حذف کردم. مشکل اینجاست که وقتی دوباره فایل اصلاح شده را روی سرور بارگذاری می کنم ، اصلا ماژول را نمایش نمیده که بشود نصب کند.
راهنمایی لطفا

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

من به یک مشکل مسخره ای خوردم

ماژول در صفحه اصلی ستون سمت چپ پایین ترین ماژول قرار میگیره

در ویرایش زنده هم جابه جا میکنم ولی بعد از ذخیره کلا ماژول نمایش داده نمیشه

کش رو هم غیر فعال کردم

ولی وضعیت همونه کسی میتونه راهنمایی بکنه

لینک به دیدگاه

من ماژول نماد اعتماد الکترونیکی شما را دانلود و نصب کردم اما در قالب مینا که از شما خریداری کردم نمایش داده نمیشود!

در سورس سایت کد ماژول می آید اما در ظاهر چیزی نمایش داده نمی شود.

yurshop.ir

http://yurshop.ir/eNamadLogo.htm

لینک به دیدگاه

شما باید از ماژول mynamad-float استفاده کنید ( به دلیل اینکه ستون ندارید ) و کد نماد رو در پیکربندی ماژول  وارد کنید تا نمایش داده شود .

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

سپاس بابت کد نویسی این ماژول مفید و ارزشمند

من از طریق ماژول شما هر دو نماد رو در سایت قرار دادم و بدون مشکل نمایش داد و کار کرد

فقط مشکلی که هست حالت بلوک نبودن ماژول هست که متاسفانه ظاهر سایت رو بهم میزنه و در حالت ریسپانسیو مدل جمع شدنی رو نداره 

امکانش هست راهنمایی کنید ماژول رو به صورت بلوک مانند در بیارم 

برای رسوندن منظورم عکس ضمیمه کردم

تو عکس محصولات جدید تو بلوک قرار داره و علامت + رو میزنی باز و بسته میشه ولی ماژول نماد این جالت رو نداره و تو ریسپانسیوم میای لا به لای ماژول ها نشون داده میشه که ظاهر خوب نمیشه تو این حالت

یه سوال دیگه ام داشتم در مورد ادیتور های خود پرستاشاپ، چرا وقتی تو حالت کد یا همون html کد html رو بعد از ذخیره حالتش رو تغییر میده؟ امکان رفع این مشکل هست؟

با تشکر

1.png

2.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

سپاس بابت کد نویسی این ماژول مفید و ارزشمند

من از طریق ماژول شما هر دو نماد رو در سایت قرار دادم و بدون مشکل نمایش داد و کار کرد

فقط مشکلی که هست حالت بلوک نبودن ماژول هست که متاسفانه ظاهر سایت رو بهم میزنه و در حالت ریسپانسیو مدل جمع شدنی رو نداره 

امکانش هست راهنمایی کنید ماژول رو به صورت بلوک مانند در بیارم 

برای رسوندن منظورم عکس ضمیمه کردم

تو عکس محصولات جدید تو بلوک قرار داره و علامت + رو میزنی باز و بسته میشه ولی ماژول نماد این جالت رو نداره و تو ریسپانسیوم میای لا به لای ماژول ها نشون داده میشه که ظاهر خوب نمیشه تو این حالت

یه سوال دیگه ام داشتم در مورد ادیتور های خود پرستاشاپ، چرا وقتی تو حالت کد یا همون html کد html رو بعد از ذخیره حالتش رو تغییر میده؟ امکان رفع این مشکل هست؟

با تشکر

1.png

2.png

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام من ماژول نماد شناور رو نصب کردم اما متاسفانه قالب سایت رو بهم میریزه دوستان نماد شناور می خواد برای پرستا 1.6

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

بهمن جان ممنون از زحمتی که کشیدی

توی ماژول شناور اگه نوشته نماد اعتماد رو حذف کنی بهتر می شه

فقط خود نماد شناور باشه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام ، بنده ماژول شناور رو نصب کردم ، و فقط در کادر اول کد ِ دریافت شده از اینماد رو وارد کردم.
برای پاک کردن ِ عنوانِ " نماد اعتماد الکترونیکی هم mynamad.tpl رو ویرایش کردم و قسمت

<p class="title_block">{l s='namad' mod='mynamad'}</p>

رو پاک کردم. آدرس سایت http://www.DreamCatcher.ir

لینک به دیدگاه

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

من وقتی کد نماد رو کپی می کنم متاسفانه ذخیره نمیشه

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...