رفتن به مطلب

ماژول جدید نماد اعتماد الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

• 1 month later...

با سلام من ماژول رو قبلا برای چند تا سایت روی یک سرور نصب کردم ولی

روی یک سایت دیگه الان بعد از ذخیره کد نماد اعتماد خطای 403 رو میده

چیکار باید کرد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی نیست بتونه کمک کنه ؟

در ضمن من هر متنی غیر از کد نماد اعتماد رو میزارم خطا نمیده و فقط با کد نماد اعتماد این مشکل درست میشه !

چیکار باید کرد ؟

لینک به دیدگاه

اگر از دسترسی (Permission) پوشه ماژول اطمینان دارید دیگه نیاز به بررسی هست. میتونید ارور لاگ سرورتون رو هم چک کنید ببینید برای خطای 403 چیزی ثبت کرده یا خیر یا از مدیر هاستتون کمک بگیرید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام
من فایل mynamad  رو دانلود و نصب کردم
کد رو توی کادر اول کپی کردم و نهایتا ذخیره کردم
ولی وقتی میرم تو سایت نماد تایید نمیکنه و میگه:متاتگ بایستی در هدر صفحه قرار داشته باشد.
چیکار باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

من فایل mynamad  رو دانلود و نصب کردم

کد رو توی کادر اول کپی کردم و نهایتا ذخیره کردم

ولی وقتی میرم تو سایت نماد تایید نمیکنه و میگه:متاتگ بایستی در هدر صفحه قرار داشته باشد.

چیکار باید بکنم؟

از منوی ماژول ها و سرویس ها، ماژول رو گذاشتم توی هدر و بردمش اول لیست.

اما بازم سایت نماد تایید نمیکنه!!!!

لینک به دیدگاه

برای تایید نماد علاوه بر قرار دادن تگ متا چند روش دیگه هم به شما پیشنهاد شده که میتونید از اون روش ها استفاده کنید

با تایید یکی از  روش ها دیگه نیازی به انجام سایر روش ها ندارید

لینک به دیدگاه

درود

من این ماژول رو نصب کردم و همه چی اوکی هست . تازه اون کادر دومش رو هم وارد نکردم ولی داره کار میکنه ماژول به خوبی ! فقط نکته ای که هست ایا امکانش هست که اون نوشته نماد اعتماد الکترونیکی اازباللش حذف بشه ؟ خیلی بی ریخته و اینکه از سمت راست بره سمت چپ؟ نسخه float دارم استفاده میکنم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام 

از منوی بومی سازی >> ترجمه ها می تونید به جای اون نوشته مورد نظر تون space بزنید 

بله ممنونم رفت نوشتش ولی کادرش مونده هنو ! اون کادره رو نمیشه حذفش کرد کلا ؟ فقط لوگو ای نماد باشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام از ماژول استفاده میکنم در فوتر خیلی به هم ریخته نشون داده میشه از قسمت بلوک ها هم در بلوک نمایش داده میشه اما خیلی گوشه هست میخوام وسط چین بشه وقتی هم که  کد رو توی باکس اول میزارم به خوبی نمایش میده  وسط چین نیست و بالای لوگو نوشته شده  نماد اعتماد الکترونیکی که میخوام این متن هم حذف کنم

post-101-0-62720400-1499162898_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 

برای متن نماد از بومی سازی >> ترجمه ها، بجای متن مورد نظرتون space بزنید.

برای وسط چین شدن هم آدرس سایتتون رو بدید و از پارامترهای پیشرفته >> کارایی ، حافظه هوشمند برای css رو غیرفعال کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

پرستاشاپ این قابلیت رو داره که ماژول ها رو جابجا کنید ، تعجب میکنم شما هنوز با این امکان پرستاشاپ اشنایی ندارید و یا استفاده نکردید

به بخش ماژول ها / موقعیت ها بروید

در این صفحه از سمت چپ ، روی ویرایش زنده کلیک نمایید ، صبر کنید تا سایت لود بشه کامل .

حالا با ماوس نماد اعتماد رو بگیرید و بکشید بالاتر از بقیه ماژول ها و رها کنید

بعدش ذخیره رو بزنید

موفق باشید

با درگ گردن جا به جا نمیشه من میخوام ماجولم بره پایین سایت سمته چپ

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام

میخواستم نماد در پایین سایتم قرار بگیره

چون بیشتر مشتریان من از طریق گوشی هاشون بازدید میکنن واس همین شناور باشه یا تو ستون های چپ و راست

دیدشون کمتر و سایت شلوغ تر به نظر میاد

و از طرفی ماژولی نداریم که در pc به حالت شناورو در گوشی در پایین ترین جا قرار بگیره

بایستی چیکار کرد

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

لینک به دیدگاه

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

سلام و وقتت بخیر دوست عزیز چرا من نمی تونم شناورش کنم حتی با دانلود و نصب افزونه ای که گذاشتی

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من ماژول mynamad رو دانلود و نصب کردم. از قسمت پیکربندی کدی که از ای نماد دریافت کرده بودم، در کادر اول وارد کردم. و کادر دوم رو هم خالی گذاشتم. آیا لازم هست کار دیگه ای هم انجام بدم؟ آخه چیزی نمایش داده نمیشه! از طرفی آیا نباید جایی محل نمایش رو مشخص کنیم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

با سپاس

لینک به دیدگاه

نمیدونم کدوم نسخه س. بعد از اینکه در پیکربندی ماژول در کد رو وارد کردم، از ماژول jms advanced footer جایگاه ماژول رو انتخاب کردم. اما باز هم نمایش داده نمیشه. متوجه منظورتون نشدم که فرمودید نماد هنوز فعال نشده. 

http://uupload.ir/files/wk8d_19.png

لینک به دیدگاه

یکی از سه ماژولی که در اولین پست آپلود شدن رو دانلود کنید.

این نسخه نمادتون قدیمیه.

به عنوان مثال نسخه شناور نماد رو دانلود و نصب کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام دوستانی که مشکل نمایش اینماد دارن .من  نسخه شناور رو نصب کردم هرکاری کردم نشون نمیداد . ولی یه بار کلا پاک کردم ماژول رو و یه نسخه دیگه رو نصب کردم درست شد . باشد که هدایت شوید .

و من الله التوفیق.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...