رفتن به مطلب

ماژول جدید نماد اعتماد الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

سلام 

شما باید col رو زیاد کنید که عرض این بلوک زیاد بشه 

علاوه بر این توی کد نمادی که بهتون داده شده عرض رو کمتر کنید تا هر دو کنار هم نمایش داده بشه 

مثلا عرض رو بذارید : width: 50%

موفق باشید 

سلام

این col که گفتید توی فایل tpl نماد هست؟ ببخشید نمیدونم کجاست میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

من عرض کدهای هر دو نماد رو به نصف مقداری که خودشون داده بودن تغییر دادم ولی هنوز همون شکلی هستن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

col ستونی هست که ماژول در اون قرار داره، باید عرض کلی بلوک که نمادهاتون در اون قرار دارند رو افزایش بدید.

در صورتی که دانش برنامه نویسی ندارید میتونید تیکت بزنید و درخواست شخصی سازی رو از تیم پشتیبانی داشته باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوستان من در ثبت نام یوزر معرفی شده نماد الکترنیک مشکل دارم

ما در پرستاشاپ فقط با اسم ایمیل میتونیم کاربر ثبت کنیم

ولی در تکمیل پرونده نماد الکترونیک فقط نام کاربر enamad قید شده که باید ساخته بشه

باید چیکار کرد باید enamad  با ایمیل سایت خودم درست کنم مثال [email protected]

لینک به دیدگاه

سلام 

هر ایمیلی که به صورت تستی برای حساب کاربری تست باشه مشکلی نداره فقط باید آدرس ایمیل رو بهشون اعلام کنید 

موفق باشید 

تشکر از پاسخگویی

در کسب کار ساخته شده در سایت enamad قسمتی برای اعلام کردن وجود ندارد

فقط عنوان شده است یک کاربر با یوزرنیم enamad و پسورد .... ساخته شود. نه جایی گفته شده اعلام کنید نه جایی دارد که فرستاده شود

لینک به دیدگاه

شما درخواست بررسی بدید، وقتی بررسی می کنند و نمیتونن با نام کاربری وارد بشن پرونده رو رد می کنن و به شما پیغام می دن که نتونستن با حساب کاربری تست کنن بعد در این مرحله می تونید پاسخ بدید و حساب کاربری که ساختید رو براشون ارسال کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

سلام دوست عزیز من این ماژولو دانلود کردم ولی وقتی کد نمادو کپی میکنم توش و ذخیره رو میزنم این خطا رو میده

403 Forbidden

Access to this resource on the server is denied!

مشکل چیست؟

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

این ماژول مخصوص نسخه 1.6 و احتمالا روی 1.7 کار نمیکنه

با سلام و احترام 

من این ماژول رو نصب کردم ولی کد ظاهر میشه و خبری از لوگو اینماد نیست .

مایی که الان با پرستا شاپ 1.7.6.1 داریم کار میکنیم چه باید بکنیم ؟

کد منبع رو هم وارد میکنم از طریق HTML ارور کد منبع نامعتبر میده .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

با تشکر از مدیر محترم .

لینک به دیدگاه

این ماژول مخصوص نسخه 1.6 و احتمالا روی 1.7 کار نمیکنه

با سلام و احترام 

من این ماژول رو نصب کردم ولی کد ظاهر میشه و خبری از لوگو اینماد نیست .

مایی که الان با پرستا شاپ 1.7.6.1 داریم کار میکنیم چه باید بکنیم ؟

کد منبع رو هم وارد میکنم از طریق HTML ارور کد منبع نامعتبر میده .

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

با تشکر از مدیر محترم .

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با سلام خدمت دوستان

من نماد اعتماد رو به تازگی تمدید کردم و کدش رو هم توسایت قرار دادم ولی تو سایت کماکان میزنه منقضی شده

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید اشکال کار از کجاست؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من هم مشکل مشابهی دارم هم از طریق قسمت مدیریت سایت و هم دستی ماژول رو آپلود کردم ولی اصلا توی لیست ماژولها نیومده ! کش مدیریت هم خالی است !!!

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام من هم مشکل مشابهی دارم هم از طریق قسمت مدیریت سایت و هم دستی ماژول رو آپلود کردم ولی اصلا توی لیست ماژولها نیومده ! کش مدیریت هم خالی است !!!

سلام 

1) بررسی کنید فیلتری توی بخش ماژول ها فعال نباشه مثلا ماژول ها نصب شده، اسم نویسنده و ....

2)حجم هاست رو بررسی کنید که پر نشده باشه

لینک به دیدگاه

سایت اینماد پیام داده

جهت درج نماد در وب سایت، کافی است کد html زیر را در بخشی که مایلید نماد اعتماد در وب سایت به نمایش دربیاید، قرار دهید. توجه: از اعمال تغییرات در کد و مواردی نظیر حذف لینک نماد اعتماد بپرهیزید.

منم زدم تو کادر اول ماژول ذخیره زدم ولی کادر خالی میاد عکس نماد نمیاد.

لینک به دیدگاه

سایت اینماد پیام داده

جهت درج نماد در وب سایت، کافی است کد html زیر را در بخشی که مایلید نماد اعتماد در وب سایت به نمایش دربیاید، قرار دهید. توجه: از اعمال تغییرات در کد و مواردی نظیر حذف لینک نماد اعتماد بپرهیزید.

لینک به دیدگاه

سایت اینماد پیام داده

با سلام به همه دوستان

برای رفع این مشکل من از سایت پرستا استور ماژول مدیریت کدهای کوچک رو دانلود و نصب کردم و خیلی راحت مشکلم حل شد.

اینم لینکش = https://www.prestastore.ir/free-modules/43-html-javascript.html

فقط

اگر موقع ذخیره کردن صفحه سفید شد یا خطا داد ناراحت نباشید.

دوباره صفحه قبل برگردید و عددی  را دستی تایپ کنید مثل 12131415 یا ... و ذخیره کنید بعد به cpanel برید و از خود افزونه فایلی که کد ذخیره شده شما وجود دارد را پیدا کنید و به صورت دستی کد را چسبانده و ذخیره کنید.

حالا سایت خود با F5 بروز رسانی کنید و لذت ببرید.

اگه کارت راه افتاد پسندیدم رو بزن تا منم بیشتر خوشحال شم .

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

من کد نماد اعتماد رو گرفتم و داخل ماژول شناور گذاشتم ولی کنار اسکرول فقط نوشته نماد الکترونیکی - چیزی دیده نمی شه و لینک هم نیست 

لطفا راهنمایی می کنید ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

من کد نماد اعتماد رو گرفتم و داخل ماژول شناور گذاشتم ولی کنار اسکرول فقط نوشته نماد الکترونیکی - چیزی دیده نمی شه و لینک هم نیست 

لطفا راهنمایی می کنید ؟؟؟؟

----------------------------

فکر کنم برید داخل cpanel و فایل رو پیدا کنید و کد رو خودتون دستی مجدد ذخیره کنید درست بشه 

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

با سلام و تشکر.

من کد اول نماد رو گرفتم ولی کد تاییده (متاتگ) رو نمی دونم از کجای سایت باید گرفت؟

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام و درود

با سلام و تشکر.

من کد اول نماد رو گرفتم ولی کد تاییده (متاتگ) رو نمی دونم از کجای سایت باید گرفت؟

لطفا راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...