رفتن به مطلب

ماژول جدید نماد اعتماد الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

یه مشکل رو من دیدم خیلی مسخره بود ولی با همین کار حل شد

توی قسمتی که کد نماد رو باید بنویسید ctrl + shift سمت چپ کیبورد رو زدم کد ها چپ چیشن شد بعد سیو کردم مشکل حل شد :(  :( عجیب اما واقعی!!!

برای من قبل از این کار فقط به نقطه نشون میداد و روی اون نقطه که کلیک میشد نماد رو نشون میداد

عجبااااا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان

یه مشکل رو من دیدم خیلی مسخره بود ولی با همین کار حل شد

توی قسمتی که کد نماد رو باید بنویسید ctrl + shift سمت چپ کیبورد رو زدم کد ها چپ چیشن شد بعد سیو کردم مشکل حل شد :(  :( عجیب اما واقعی!!!

برای من قبل از این کار فقط به نقطه نشون میداد و روی اون نقطه که کلیک میشد نماد رو نشون میداد

عجبااااا

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

درود

این مورد قبلا در انجمن توضیح داده شده، لطفا قبل از ارسال پست در انجمن جستجو کنید:

نماد و ساماندهی کنار هم

در صورتی که به کدنویسی آشنایی ندارید میتونید تیکت بزنید توسط تیم پشتیبانی براتون انجام بشه

تیکت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 7 months later...

سلام دوستان عزیز

لطفا یک راهنمایی بفرمایید

من با پرستا 1.7 کار می کنم. حدود یک ماه است کد اینماد را گرفتم اما موفق نشدم آنرا در فوتر سایتم قرار بدم لطفا رهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام.عصرتون بخیر. نماد اعتماد و ساماندهی سایت ما وقتی که از طریق گوی وارد میشیم مشخص نیست. از طریق لپ تاپ و کامپیوتر مشکلی نداره.ولی با گوی و تبلت دیده نمیشه.اگر امکانش هست راهنمایی بکنین برای رفع این مشکل.ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام من نتونستم ماژولی پیدا کنم که نماد را نمایش بده هر ماژولی هم که نصب کردم جواب نداده. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید در مورد ماژول برای پرستا 1.7.7.5 

یا کدی اگر هست به طوری که در فوتر سایت قرار بگیره

لینک به دیدگاه

ممنونم

دانلود کردم ولی در هدر سایت خوب نشون میده در فوتر خطا داشت.

از کد زیر استفاده کردم فعلا درست شد ولی جایگاه اینمادش با دلم نیست

{literal}

کد اینماد

{litreral/}

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
در در ۱۳۹۴/۱۰/۸ در 22:41، B.A.H.M.A.N گفته است :

سلام و درود

دوستانی که نیاز به ماژول نماد دارن و میخوان نماد رو در ستون راست و یا چپ قرار بدن ، میتونن از ماژول زیر که قرار دادم استفاده کنن .

کدی که نماد بهتون میده رو در کادر اول کپی کرده و ذخیره کنید و سپس به سایت نماد مراجعه کنید و کد تاییده ( متاتگ ) رو دریافت کرده و در کادر دوم وارد کرده و ذخیره نمایید .

سه نوع ماژول پیوست شده است ، اولی در ستون راست و چپ نماد را نمایش میدهد و دومی به صورت شناور در سمت راست و پایین سایت ( برای فروشگاه هایی که ستون ندارند ) و سومی برای نمایش در فوتر می باشد

mynamad.zip 17.34 kB · 1,622 دریافت

mynamad-float.zip 17.19 kB · 1,566 دریافت

mynamad-footer.zip 17.43 kB · 1,720 دریافت

سلام من ماژول را دانلود و نصب کردم. الان دو تا کد از من میخواد. در صورتی که سایت ای نماد فقط یک قطعه کد به من داده. لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، vanday67 گفته است :

سلام من ماژول را دانلود و نصب کردم. الان دو تا کد از من میخواد. در صورتی که سایت ای نماد فقط یک قطعه کد به من داده. لطفا راهنمایی کنید

فقط یه قطعه کد داده. متا تگ دیگه نمیده .

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر

لطفا منو راهنمایی کنید.

قطعه کدی که برای نماد اعتماد برام ارسال شده بود را در فایل footer.php (روی هاست در سی پنل) کپی کردم. الان توی قسمت فوتر فقط مینوسه نماد اعتماد الکترونیک. نه لینکی فعال هست  و نه عکسش میاد. آیا باید تنظیمات دیگه ای انجام بدم؟

در ضمن من ماژول نماد اعتماد الکترونیک را هم نصب کردم اما دو تا کادر داره. یکی نوشته کد اصلی نماد- دیگری کد تاییدیه نماد. تو کادر اول یه عدد 6 رقمی که برام ایمیل شد به عنوان کد وارد میکنم و در قسمت دوم اون قطعه کد برنامه نویسی. ولی بازم اتفاقی نمیفته. خوااااااااهشا راهنمایی کنید

https://www.atranvenus.ir

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
در در ۱۴۰۰/۵/۱۳ در 08:00، baladi گفته است :

ممنونم

دانلود کردم ولی در هدر سایت خوب نشون میده در فوتر خطا داشت.

از کد زیر استفاده کردم فعلا درست شد ولی جایگاه اینمادش با دلم نیست

{literal}

کد اینماد

{litreral/}

سلام خواستم ازتون تشکر ویژه ای بکنم خیلی پست شما به من کمک کرد ممنونم

اینم لینک اون افزونه ای که مشکل من برای اینماد رو حل کرد

Prestashop HTML,js,css,etc. block code module (mypresta.eu)

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 4 months later...

سلام اینماد بنده تائید نهایی رو داده یه کد HTML برام فرستاده که من همین مازول اینماد رو نصب کردم و کد رو در قسمت کادر بالای نیز وارد کردم و ذخیره اما هیچ اتفاقی نیافتاد و نماد نشون داده نمیشه نسخه پرستای من 1.6 هستش قالب هم پیش فرض

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...