رفتن به مطلب

برآورد هزینه

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستانی که تو این زمینه سررشته دارن لطف کنن و نظرشونو بگن. ممنون میشم.

من یه سایت ساختم با پرستاشاپ. اولین تجربه پرستاشاپی و طراحی سایت منه. میخواستم ببینم چند تومن بابت طراحی اولیه سایت بگیرم که منصفانه باشه؟

و اینکه بابت پشتیبانی سایت چقدر بگیرم؟ پشتیبانی کامل و تمام و کمال.  با این توضیح که 150 تا محصول وارد شده که 120 تا رو خودم وارد کردم.

اینم لینک فعلی سایت:

http://www.shopp.mazzo.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کار خاصی که نکردید فقط همون محصول رو وارد کردید که البته به نظرم با توجه به چند تا محصول اتفاقی که دیدم اونم در توضیحاتش کار خاصی صورت نگرفت، کلا اسم فروشگاه رو نمیشه روش گذاشت چون همچین حسی به مخاطب نمیده جای کار خیلی زیاده! اگر واقعا می خاهید روی پرستاشاپ کار کنید باید عرض کنم که خیلی بیشتر از اینها زحمت لازمه نه اینکه سخت و  پیچیده باشه بلکه حرفه ای باید نگاه کنید.

لینک به دیدگاه

کار خاصی که نکردید فقط همون محصول رو وارد کردید که البته به نظرم با توجه به چند تا محصول اتفاقی که دیدم اونم در توضیحاتش کار خاصی صورت نگرفت، کلا اسم فروشگاه رو نمیشه روش گذاشت چون همچین حسی به مخاطب نمیده جای کار خیلی زیاده! اگر واقعا می خاهید روی پرستاشاپ کار کنید باید عرض کنم که خیلی بیشتر از اینها زحمت لازمه نه اینکه سخت و  پیچیده باشه بلکه حرفه ای باید نگاه کنید.

میدونم جای کار زیاد داره. هنوز صاحبای سایت خیلی تصمیم به هزینه کردن نداشتن. فعلا هم به جز یه مقدار کار css خیلی کار خاصی نکردم. در درجه اول هدف اینه که یه سایت اولیه رو راه بندازیم و به مرور ارتقا بدیم. البته همون طور که گفتم این اولین تجربه ی منه و خیلی باید یاد بگیرم. ممنون از جوابتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...