رفتن به مطلب

ماژول لوگوی ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

پست های پیشنهاد شده

راه حلش اینه داخل اون کادر کدنویسی کنید به این شکل ;) :

<div class="col-xs-12 col-sm-5">کد نماد اینجا</div><div class="col-xs-12 col-sm-7">کد ساماندهی اینجا</div><div style="height:1px;clear:both"></div>
ممکنه نماد و ساماندهی داخل هم فرو برن که باید فایل tpl ماژول نماد رو باز کنید و عرض رو از 150 به 270 تغییر بدین

من   به این شکل  اضافه میکنم  ولی   شکل  نماد ساماندهی رو نمایش نمیده انگار نمیتونه آیکنش رو لود کنه  و حتی جالبه  ماژول نماد ساماندهی رو نصب میکنم  و کد رو بهش اضافه  میکنم اصلا تو سایت نشون نمیده لطفا به بنده هم کمک کنید ممنون 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

اینکه نماد در سایتتون نمایش داده نمیشه به چند عامل بستگی داره:
1. نسخه ای که نصب کردید (نمایش در فوتر، نمایش در ستون، شناور). به این صورت که شما نسخه نمایش در ستون رو نصب کردید ولی در سایتتون ستونی فعال ندارد تا نمایش داده شود

2. ماژول در جایگاهی که باید قرار ندارد و باید در جایگاه مربوطه نشانده شود

3. مشکل از سمت سایت نماد است، چرا که نمایش نماد بصورت آنلاین هست و ممکن مشکل از سایت باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

اینکه نماد در سایتتون نمایش داده نمیشه به چند عامل بستگی داره:

1. نسخه ای که نصب کردید (نمایش در فوتر، نمایش در ستون، شناور). به این صورت که شما نسخه نمایش در ستون رو نصب کردید ولی در سایتتون ستونی فعال ندارد تا نمایش داده شود

2. ماژول در جایگاهی که باید قرار ندارد و باید در جایگاه مربوطه نشانده شود

3. مشکل از سمت سایت نماد است، چرا که نمایش نماد بصورت آنلاین هست و ممکن مشکل از سایت باشه.

موفق باشید

خیلی ممنونم از پاسخ خوبتان  من چطور  بفهمم که ماژول از کدام نوع هستش؟  از ساماندهی هم  پرسیدم  میگن کدشون مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

سلام

از بخش جایگاه ها میتونید ماژول نماد رو جستجو کنید و ببینید در چه جایگاهی قرار داره

از منو ماژول ها >> جایگاه ها(موقعیت ها)

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...