رفتن به مطلب

مشکل در نصب (ارور ایجاد جداول پایگاه داده) 12%

پست های پیشنهاد شده

با سلام؛

یکی دو روزه می خوام پرستاشاپ رو نصب کنم و با ارور ایجاد پایگاه داده مواجه می شم. انواع و اقسام روش های مختلف رو امتحان کردم، تغییر ورژن PHP، فعال کردن یک سری توابع و extentionها، تغییر مقدار memory limit، امتحان کردن یک پایگاه داده جدید و پسوند جدول جدید، اما باز هم در 12% ارور می ده و نصب نمی شه. چندین بار پایگاه داده رو خالی کردم و حتی یه ساب دامین جدید هم ساختم ولی باز هم فرقی نکرد.

توی ارور لاگ هم این ارور ثبت شده: *ERROR* Shop not found at line 404 in file classes/shop/Shop.php

ممنون می شم کسی راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

mbstring رو هم چک کنید که فعال باشه و در نهایت بارها اعلام کردیم که خطای زمان نصب فقط از طریق بررسی لاگ سرور قابل بررسی هست.

راه حل دیگه اینه که توی لوکال نصب کنید و منتقل کنید به هاستتون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

mbstring رو هم چک کنید که فعال باشه و در نهایت بارها اعلام کردیم که خطای زمان نصب فقط از طریق بررسی لاگ سرور قابل بررسی هست.

راه حل دیگه اینه که توی لوکال نصب کنید و منتقل کنید به هاستتون

موفق باشید

mbstring فعال بود. لاگ سرور رو چون یکم مبتدی هستم بلد نیستم بگیرم. توی ارور لاگ cpanel (قسمت Metrics و بخش Errors) که هیچی نشون نداده. فروشگاه هم روی ساب دامین می خوام نصب کنم.

یه بار دیگه امتحان کردم به طرز عجیبی این بار جلوتر رفت! اما باز روی 67% و نصب ماژول ها گیر کرد.

یکی دو بار دیگه امتحان کردم یه بار به طرز عجیبی نصبش کامل شد. یکی می گفت در ساعات مختلف شبانه روز تست کنید، حالا نمی دونم.

اما من تنها کاری که کردم، این بود که نوع فروشگاه رو تغییر دادم! مثلا قبلا سخت افزار و نرم افزار بود، گذاشتم رو لباس! و فقط با همین کار درست شد! حالا شایدم دلیلش چیز دیگه بوده باشه. بهرحال برای من که جواب داد.

روی لوکال مشکلش اینه که کامل منتقل نمی شه و تصاویر رو نشون نمی داد به عنوان مثال.

لینک به دیدگاه

• 5 months later...
  • 1 year later...

سلام
برای بنده هم همچین مشکلی پیش امده و چندین بار نام فروشگاه و دیتابیس رو تغییر دادم ولی نتجیه نداد

بر روی لوکال تست کردم به صورت کامل نصب میشه

ممنون میشم راهنمای کنید

post-128-0-03274400-1508944575_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...