رفتن به مطلب

خطا هنگام ایجاد حساب کاربری جدید

moon

پست های پیشنهاد شده

با سلام  من موقع ایجاد حساب کاربری جدید از خود سایت، با پیام زیر مواجهه میشم  ( منوی ورود به حساب - بالاسمت چپ صفحه  / ایجاد حساب کاربری جدید ) TECHNICAL ERROR: unable to load form. Details: Error thrown: [object Object] Text status: parsererror   در ضمن من از قالب پیش فرض و نسخه 1.6.1.2 پرستاشاپ که از سایت ipresta دانلود کردم استفاده می کنم

بابت این خطا تو انجمن گشتم. پاسخی پیدا نکردم. در موارد مشابه گفته بودند تیکت بزنید

من تیکت هم زدم

جناب رستم پور فرمودند در انجمن مطرح کنم.

از طریق پنل مدیریت کاربر ایجاد میشه و مشکلی نداره. و اگه اونجا یوزر بسازم بعد میتونم باش لاگین کنم ولی از خود سایت مشکلی رو که گفتم داره و کاربر نمی تونه ثبت نام کنه

ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نیاز به بررسی فنی داره تا مشخص بشه چه خطایی داره

موفق باشید

بررسی فنی رو از کجا باید پیگیری کنم؟

من تیکت زدم ولی جواب آقای رستم پور این بود

بهمن رستم‌پور - در تاریخ 26/10/94 18:10
سلام و درود

لطفا سوالات عمومی خود را در انجمن پشتیبانی مطرح نمایید ، بخش پشتیبانی و تیکت صرفا برای خدمات تجاری طراحی شده است

با تشکر

لینک به دیدگاه

در ادامه تیکتتون بنویسید که درخواست بررسی فنی دارید تا کارشناسان راهنماییتون کنند

با سلام و وقت بخیر

یکی از دلایلی که من پرستاشاپ رو انتخاب کردم این بود که خیلی تعریف پشتیبانی اش رو شنیده بودم

تا الان همه ی تلاش ام رو کرده بودم همه مشکلاتم رو از طریق سرچ در انجمن حل کنم

الان که بعد از سه ماه برای اولین بار دارم مشکل ام رو مطرح می کنم 

اینجا گفته میشه درخواست فنی بزنم.بخش تیکت  هم بعد از 24 ساعت به من جواب نمیده .  ( البته قبلا هم یه بار دیگه تیکت زدم که تو پیام های قبلی جوابش رو نوشتم)

الان من باید چکار کنم.

مشکل من یه چیزی مثل شکل و قیافه یا ظاهر سایت نیست که سایت بتونه با اون ادامه کار بده

الان در اساسی ترین بخش که مشکل ثبت نام کاربر هست مشکل دارم

یعنی هیچ کس نمیتونه تو فروشگاه من عضو بشه

چون قالب نخریدم تیکت جواب من رو نمیده یا علت دیگه ای داره؟ چون به من میگن بخش تیکت برای خدمات تجاری هست.

اگر دلیل اش هزینه نکردن هست خب باید این موارد حل بشه و سایت راه بیفته تا من اقدام به هزینه های بعدی بکنم.

لینک به دیدگاه

دوستان

ماژول " محصولات هم شاخه" رو غیر فعال کردم

اون خطایی که گفتم و مشکل ثبت نام کاربر حل شد

ماژول "محصولات هم شاخه" از ماژول های خود پرستاشاپ هست . من فقط فعال اش کرده بودم

کسی می تونه راهنمایی کنه که چه ارتباطی بین این خطا و این ماژول هست و چجوری میتونم اصلاح اش کنم

ماژول خوبیه برای صفحه محصول و بهش احتیاج دارم

متشکرم

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم بخش تیکت برای پشتیبانی غیر رایگان و یا پشتیبانی محصولاتی هست که از بازارچه خریداری میشه

اگر بهتون گفتم تیکت بزنید برای بررسی فنی به این جهت بوده که برخی از مشکلات رو نمیشه ندیده و بدون تست رفع کرد. حالا شما مختارید در انجمن پست ارسال کنید و منتظر باشید تا اگر کسی مشکل مشابهی داشته یا میدونه مشکل شما از چی ناشی شده راهنماییتون کنه

این که میفرمایید چون از پرستاشاپ استفاده میکنید نباید وجهی بابت رفع مشکلات شما دریافت بشه بنظر کمی بی انصافی و غیر منطقی میاد چرا که شما پرستاشاپ رو هم رایگان دانلود میکنید و پولی بابت اون نمیدید

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

نه ،سوء تفاهم نشه. من اصلا نگفتم نباید وجهی دریافت بشه

سوال من این بود که چون هزینه ای پرداخت نکردم به سوال های من دیر جواب داده میشه یاخیر.

دیشب ساعت 23  آقای دانوش جواب تیکت من رو داده بودند و من هم دیرتر چک کردم. و تازه اونجا به من گفتن بسته ی درخواست فنی بخرم. ازشون هم ممنون هستم که وقت گذاشتند.

ولی من قبل از پیام ایشون اتفاقی  ماژول  رو غیر فعال کردم و مشکلم حل شد.

کاش از همون اول بخش تیکت همین پاسخ رو میدادند که چند روز منتظر نباشم و حتما بسته ای که ایشون گفتن رو می خریدم

قصد ندارم موضوع رو ادامه دار کنم. چون می دونم شما و همه همکاران زحمت زیادی می کشید .

ولی به هر حال اولین مشکلی که من برخورد کردم به این طریق حل شد.

بابت ماژول "محصولات هم شاخه" راه حلی وجود داره به نظر شما؟ اصلا تا به حال باعث مشکلی مشابه مشکل من شده یا خیر؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

علت مشکلی که پیش واسه من پیش اومد رو میگذارم شاید بعدها بدرد کسی بخوره

من یه خط بلنک بالای تمام صفحات سایتم ایجاد شده بود 

به علاوه ی اینکه بخش ثبت نام کاربری جدید هم خطا می داد و نمیتونست ثبت نام کنه

اولش فکر کردم مشکل از ماژول "محصولات هم شاخه " است چون با غیر فعال کردن اش مشکلم حل میشد که در پیام های قبلی هم نوشته بودم

منتهی این بنده خدا هم تقصیری نداشته 

مشکل از ماژول دیگری بود که برای نمایش دسته بندی ها  از سایت های خارجی پرستایی گرفته بودم و یکی از عبارتهای لاتین اون رو به جای ترجمه فارسی یک space زده بودم که در صفحه اصلا هیچ title ای رو نشون نده و باعث این مشکلات شده بود. با پر کردن بخش ترجمه دوباره سایت به وضعیت اولیه برگشت. ماژول محصولات هم شاخه رو هم فعال کردم

موفق باشید

94/11/11

سلام و وقت بخیر

نه ،سوء تفاهم نشه. من اصلا نگفتم نباید وجهی دریافت بشه

سوال من این بود که چون هزینه ای پرداخت نکردم به سوال های من دیر جواب داده میشه یاخیر.

دیشب ساعت 23  آقای دانوش جواب تیکت من رو داده بودند و من هم دیرتر چک کردم. و تازه اونجا به من گفتن بسته ی درخواست فنی بخرم. ازشون هم ممنون هستم که وقت گذاشتند.

ولی من قبل از پیام ایشون اتفاقی  ماژول  رو غیر فعال کردم و مشکلم حل شد.

کاش از همون اول بخش تیکت همین پاسخ رو میدادند که چند روز منتظر نباشم و حتما بسته ای که ایشون گفتن رو می خریدم

قصد ندارم موضوع رو ادامه دار کنم. چون می دونم شما و همه همکاران زحمت زیادی می کشید .

ولی به هر حال اولین مشکلی که من برخورد کردم به این طریق حل شد.

بابت ماژول "محصولات هم شاخه" راه حلی وجود داره به نظر شما؟ اصلا تا به حال باعث مشکلی مشابه مشکل من شده یا خیر؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...