رفتن به مطلب

مشکل در بخش ترجمه

پست های پیشنهاد شده

در بخش ترجمه با خطایی مواجه میشم مثلا برای ترجمه ماژول ها با این خطا مواجه میشم.:

هشدار! پیکربندی PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند به:
1000 برای max_input_vars.
لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود درخواست کنید محدودیت را افزایش دهد به حداقل حداقل 2692، یا شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

برای رفعش با ارایه کننده هاست تماس گرفتم . حالا اون گفته باید با چه ورژنی از php تغییرات اعمال بشه؟

حالا من هم از شما دوستان همین سوال رو دارم کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این خطا ارتباطی با ورژن PHP نداره دوست من. بهشون اطلاع بدید که باید مقدار max_input_vars رو در php.ini هاست به 5000 تغییر بدند

لینک به دیدگاه

این خطا ارتباطی با ورژن PHP نداره دوست من. بهشون اطلاع بدید که باید مقدار max_input_vars رو در php.ini هاست به 5000 تغییر بدند

من بهشون گفتم اتفاقا ولی میگن باید حتما ورژن php رو بگین

لینک به دیدگاه

من خودم که دنبال php.ini گشتم تو هاست پیداش نکردم. سرچ میزدم اصا همچین فایلی پیدا نمیکردم. راه حل هست خودم تغییر بدم؟

لینک به دیدگاه

هاست باید تغییر بده ، این فایل در اختیار شما نیست که بتونید تغییر بدین .

ببخشید بهترین ورژن php برای پرستا کدومه؟ 5.2 ،53 یا 5.4

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

هاست باید تغییر بده ، این فایل در اختیار شما نیست که بتونید تغییر بدین .

هاست من نت افراز هست و گفتند یک فایل با نام .user.ini در پوشه ی Public_html ایجاد کنم و بنویسم max_input_vars=6000 یا هر عددی که خودم میخوام ! ایجاد کردم و حل شد.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام

من ماژول جدید ای نماد رو نصب کردم و توی سایت هم ظاهر شد

بعد می خواستم توی قسمت فروشگاه سایت، بالای لوگوی  ای نماد، متنی رو که نوشته شده "نماد اعتماد الکترونیکی" رو حذف کنم ، بنابراین اومدم تو ترجمه ماژول mynamad بجای همین عبارت کاراکتر اسپیس گذاشتم در نتیجه عبارت "نماد اعتماد الکترونیکی" از بالای لوگوی آبی نماد حذف شد اما...

بعضی از ترجمه های سایت رو از دست دادم

مثلا این قسمت ها:

- اطلاعات فروشگاه شده: Store Information

- ترجمه های سبد خرید انگلیسی شدن

- لینک پرفروش ترین ها در فوتر سایت شده: Topsaler

- و ...

خودم فکر میکنم بعد از ترجمه اون قسمت به کاراکتر اسپیس اینطور شده

لازمه بگم این کارها هم انجام شده...

- قبلاً مقدار max_input_vars در php.ini هاست به 5000 تغییر  داده شده

- حافظه کش رو خالی کردم، کامپایل اجباری رو زدم، حافظه نهان رو هم خیر گذاشتم

- بارها رفرش و کنترل اف5 هم زدم ولی ترجمه ها درست نمیشن

بکاپم هم جدید نیس که برگردونم تنظیمات رو... ممنون میشم دوستان و اساتید راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

در بخش ترجمه با خطایی مواجه میشم مثلا برای ترجمه ماژول ها با این خطا مواجه میشم.:

هشدار! پیکربندی PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند به:

1000 برای max_input_vars.

لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود درخواست کنید محدودیت را افزایش دهد به حداقل حداقل 2692، یا شما باید فایل‎های ترجمه را ویرایش کنید.

برای رفعش با ارایه کننده هاست تماس گرفتم . حالا اون گفته باید با چه ورژنی از php تغییرات اعمال بشه؟

حالا من هم از شما دوستان همین سوال رو دارم کمک کنید

سلام 

یه همچین خطایی برای من اومده و نمی تونم ترجمه را تغییر دهم به هاستم تیکت زدم و مشکل را گفتم آنها هم گفتند که هاست های اشتراکی روی 1000 هستند و نمی توان آن ها را تغییر داد

می خواستم بپرسم راه حل دیگری است

من در قسمت حامل ها به جای عبارت رایگان می خواهم عبارت بر عهده مشتری درج شود فقط همین  البته همین مشکل کوچک خیلی برای سایتم حساس و مهم هست

لینک به دیدگاه

می تونید قالبتون رو روی لوکال (کامپیوتر) نصب کنید، ترجمه رو اصلاح کنید و در نهایت فایل ترجمه رو از مسیر

themes/YOURTHEME/translations/fa.php

به همین مسیر در هاست منتقل کنید و یکبار هم کش (حافظه موقت) پرستاشاپ رو پاک کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...