رفتن به مطلب

دانلود قالب فارسی likatemplate برای پرستاشاپ1.3.1

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اینم به نظر خودم قشنگ بود برای پرستا راست چینش کردم همچنین برای ورژن 1.3.1 هست شاید با بقیه ورژن ها هم سازگاری داشته باشه (امتحان نکردم )

اسم قالب هم likatemplate هست دو ستونه هست همراه با 4 ماژول و اسلایدری که زیباش کرده من این قالب رو متناسب با سلیقه خودم درستش کردم بعضی ها دوست دارند بلوک ها سمت چپ باشه حالت پیشفرض و بعضی ها مثل من هم سمت راست میخوان باشند من اینو به سمت راست کشیدم.

اینم یه دمو ازش :

post-10-14373017187574_thumb.jpg

تا اونجایی که تونستم مشکلاتش رو درست کردم اگه مشکلی چیزی داشت اینجا بگین اگه تونستم درستش می کنم وگرنه دوستانی که تبحر بیشتری دارند به یاری ما بیان

همچنین دو تا عکس از تنظیماتش هست که بهتر درستش انجام بدید تا قالب به همون صورتی که توی تصویر هست در بیاد

موفق و پیروز باشید.

توجه : دوستان محل بلوکها را درست مثل عکس تنظیم کنید هیچ بهم ریختگی بوجود نمیاد در ضمن این قالب برای ورژن 1.3.1 پرستاشاپ هست.

دانلود قالبlikatemplate

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب قشنگی بود مرسی

ماژول هاش رو چه جوری باید نصب کرد ؟

با سلام،

ممنون از جناب mortaza2006؛ من فایل رو دانلود کردم اما قالب رو نصب نکردم ببینم چه جوریاست ولی زحمت شما برای فارسی سازی این قالب جای تشکر ویژه داره.

اما خدمت omid خان هم عرض کنم که برای اینکه از ماژول های این قالب استفاده کنین، می بایست اونا رو اول زیپ کنین و بعد به صورت یکی از دو روش زیر نصب کنین:

1. ورود به بخش مدیریت پرستاشاپ، ماژولها، اضافه کردن ماژول جدید، و آدرس دهی مسیر ماژول زیپ شده از روی سیستم. بعد از اون هم نصب و در صورت لزوم پیکربندی ماژول رو انجام میدین.

2. از طریق پنل هاستتون، به محلی که پرستاشاپ رو نصب کردین برین، ماژول رو توی پوشه ی Modules آپلود و بعدش اکسترکت کنین. بعد به مسیر: مدیریت پرستاشاپ، ماژولها برگردین و ادامه ی نصب و پیکربندی رو از اونجا انجام بدین.

[JUSTIFY]من واسه نمونه یه دونه از ماژول های این قالب رو زیپ کردم، بقیه ی اونها رو هم خودتون به سادگی می تونین زیپ کنین و بعدش نصب کنین. البته بعید می دونم که ماژول های ارائه شده برای این قالب فارسی سازی و راستچین شده (در صورت لزوم) باشن.[/JUSTIFY]

blocknewproducts.zip

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

یه سوال من دارم نسخه 1.3.1 رو نصب میکنم برای اینکه از این قالب استفاده کنم یا قالب موبایل استور باید چیکار کنم مبتدی هستم لطفا کمک کنید

شما قالب رو در پوشه themes و اگه ماژول داشت در پوشه modules قرار می دهید بعد از مدیریت سایت به قسمت تغییر قالب برید و قالب رو فعال کنید و همچنین از قسمت مدیریت ماژولها ، ماژولهای مروبوطه رو فعال کنید.

انشالله که محل تغییر قالب رو میدونید و همچنین مازولها:)

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دوستان این قالب برای ورژن 1.3.1 هست نه ورژن 1.4.4 پس از انتخاب قالب طبق عکس داخل پوشه باید موقعیت ماژولها رو تنظیم کنید تا این بهم ریختگی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بابت قالب ممنون . ولي منم همين مشكل رو دارم كه توي صفحه اول سايت ماژول محصولات پر طرفدارو به صورت ناقص نمايش ميده شايد اين ماژول با اين اين قالب مشكل داره

لطفا يكي كمك كنه

http://www.sepandkala.com

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان محترم توجه کنید که این ماژول برای نسخه 1.3 طراحی شده و به هیچ وجه ممکن با نسخه 1.4 سازگاری نداره . برای این که مشکلتون حل بشه اول قالب رو از حالت فشرده خارج کنید . بعدش داخل پوشه قالب یه پوشه دیگست به اسم modules هر چی داخلشه رو کپی کنید تو پوشه ماژولهای سایت خودتون . حالا خود پوشه تم رو بریزید داخل پوشه theme موجود در سایتتون .مرحله بعدی اینه که وارد قسمت مدیریت بشید و ماژولهای جدید این پوشه رو نصب کنید . در مرحله بعد به قسمت موقعیت ماژول ها برید و طبق عکس زیر با بالا یا پایین کشیدن ماژول ها ( و یا حذف برخی از آنها ) بهم ریختگی قالبتون رو درست کنید

:D

post-366-14373017367847_thumb.jpg

post-366-14373017369759_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

سلام

برای حل این مشکل ستون ها فقط کافیه توی سورستون برید توی قسمت ماژول ها و توی ماژول home product توی ایندکس اصلی 4 ستون رو به 3 ستون تغییر بدید

کاملا درست میشه حتی بدون اون تغییراتی که دوستامون گفتند.

حالا 1 خواهش!!

میشه این لینک دانلود قالب رو دوباره بذارید!لینکش کار نمی کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...