رفتن به مطلب

دریافت Prestashop 1.4.4.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

ادمین عزیز من مشکلم با تغییر نام عکس حل نشد ، نمیدونم به چه دلیل ؟؟؟ همه موارد مربوط به کش و غیره هم پاک کردم

ولی بازم مشکل حل نشد تا اینکه توی فایل css جای چپ و راست رو تغییر دادم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 64
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

امير جان برداشت من از روحيات و اخلاقيات ادمين تا الان اين بوده كه ادمين از اينكه مشكلات احتمالي هرچند كوچك رو بيان كنيم، خوشحال ميشه.

مطمئنا هدف هممون ارتقاي پرستا شاپ فارسي هست هرچقدر كه از دستمون بر بياد.

من نتونستم عكس ارسالي شما رو ببينم اميرجان. احتمالا مشكل از اينترنت گازوئيلي من هست كه هيچي رو كامل نمياره.

بنظرم مشكلي كه شما بهش اشاره كردين اين عكس باشه نه؟

اگه اينطوري ترميم بشه عالي ميشه:

مشكل بعدي بخش شرايط خدمات هست.

يك مورد غلط املايي داره كه علامتگذاري كردم.

و ديگه اينكه لينك قانونها كار نميكنه و فعال نيست.نميدونم اشكال از كجاست.

سلام و ممنون از لطف شما و همه بچه های گل سایت

من چون خیلی عجله دارم وامروز رو کلا گذاشتم برای چک کردن این نسخه :)

مشکلی که من عرض کردم همونی هست که شما هم توی عکس سمت راست فرمودید.

سعی کردم خودم یه دوری بزنم که خیلی هم مدیرای گل سایت رو اذیت نکرده باشم

دوستان برای رفع مشکل فایل زیر رو باز کنن و شبیه عکس پیوست فقط بجای left بنویسن right و

به جای right بنویسن left ، من که به چیز دیگه ای دست نزدم و مشکل حل شد

[align=RIGHT] File ==> \css\jquery.fancybox-1.3.4.css

[/align]

خیلی ممنون مشکل رو حل کردید. دوستان اینم از این :D

لینک به دیدگاه

هدف از گزارش اين مشكلات اينه كه نسخه اصلي ويرايش بشه تا فردا روز، دوستاني كه مراجعه ميكنن به انجمن و پرستا شاپ 1.4.4 رو دانلود ميكنن نخوان بشينن چندين كامنت رو بخونن و و تك تك مشكلات رو تك تك رفع كنن.(شايد خيليا دانش، تجربه و وقت انجام دادن اين اصلاحات رو نداشته باشن )

هدف ما هم همون هدف نهايي انجمنه

ارائه نسخه بي عيب و نقص پرستاشاپ فارسي

لینک به دیدگاه

1- خیر مشکلی ایجاد نمیشه به شرط اینکه فقط همون پوشه هایی که گفتم رو دسترسیشو تغییر بدید

موفق باشید

سلام عزیز مشکل من با اپلود عکسها حل نشد و شما گفتید دسترسی ها رو تغییر بدم اصلا نه عکسی الود میشه نه محصولات پیشفرض که موقع نصب درج شده تصاویرش نمایش داده میشه که حذف کنم

که عکسشو ضمیمه کردم

من موقع نصب هیچ فایلی دسترسی رو تغییر ندادم... و الان تمامی فایلا و پوشه ها رو دسترسی و 755 هست ممنون میشم دقیق توضیح بدید که دسترسی ایا فقط پوشه ها رو عوض کنم یا فایلا یا حتی فایلهای پوشه ها لطفا کامل توضیح بدید من مبتدی هستم:)

سلام

هزینه ارسال رو تو قسمت حمل محصول زدم 250000 اما وقتی محصولی به سبد خرید اضافه میکنم ارسال رو میزنه صفر عکساشو ضمیمه کردم مشکل از کجاست

post-101-14373017239939_thumb.jpg

post-101-14373017241523_thumb.jpg

post-101-14373017244116_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فكر كنم نهايتا هنگام انتخاب متصدي حمل ،هزينه ارسال رو به قيمت اضاف ميكنه

شما خريد رو كامل انجام بدين ببينين تو اون مرحله درست ميشه يا نه

من توي ١.٣.١ هم همچين مشكلي داشتم.تو اون مرحله اضاف ميكرد.

لینک به دیدگاه

فكر كنم نهايتا هنگام انتخاب متصدي حمل ،هزينه ارسال رو به قيمت اضاف ميكنه

شما خريد رو كامل انجام بدين ببينين تو اون مرحله درست ميشه يا نه

من توي ١.٣.١ هم همچين مشكلي داشتم.تو اون مرحله اضاف ميكرد.

سلام نمیشه مراحل عدی رو انجام داد با این اروری که تو عکس مشخص کردم مواجه میشه

post-101-14373017245454_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قبلا تو انجمن بحث شده نحوه حل اين مشكل

با اين حال وارد بخش حمل بشين از قسمت واسطه هاي حمل افزودن جديد رو بزنين

يادتون باشه تو اين قسمت حتما يه منطقه رو انتخاب كنين(مثلا آسيا)

بعد توي محدوده هاي وزن افزودن جديد رو بزنين و براي واسطه حمل دامنه وزن انتخاب كنين(مثلا صفر تا ١٠٠كيلو گرم!!!!)

حالا دوباره روي سربرگ حمل كليك كنين.توي بخش صورتحساب بسته به جمع وزن رو انتخاب كنين.و توي بخش هزينه ها با انتخاب حامل مبلغ مورد نظرتون رو وارد كنين.يادتون نره تو همه بخشها ذخيره رو بزنين حتما.

مشكلتون حل ميشه انشاالله.

لینک به دیدگاه

داداشیا مرسی از جواب ها و پشیبانی که هر کی هرچی بلده دریغ نمیکنه و در اختیار عموم قرار میده خدا قوت

---------------------------

داداشیا چند تا سوال که خدایی خیلی گشتم اکما پیدا نکردم جواب رو

1- از کجا میتونم کلمات کلیدی برای سایت تعریف کنم؟

2- lمن میخام تو بلوک تولید کننده به جای این که متن رو نشون بده عکس رو نشون بده و وقتی رو عکس کلیک میکنیم وصل بشیم به اون تولید کننده ...

3- من تصاویر اصلا لود نمیشه که عکسش رو تو پست قبلی گذاشتم یکی بهم گفت باید تو بخش url اشنا یه کارایی انجام بدم که کامل توضیح نداد ممنون میشم توضیح بدید چون فکر نمیکنم مشکل از دسترسی باشه چون من عکس برای تولید کننده اپلود کردم و بدون مشکل بود کمکم کنید ممنونتون میشم

لینک به دیدگاه

١-بخش فهرست محصولات روي اسم محصولات كليك كنيد.آخر بخش اطلاعات بخش برچسب ها

توي بخش تنظيمات بخش seo و urlها ميتونين با كليك روي هرصفحه توضيحات متا اضاف كنين و يا كلا صفحه مورد نظرتون رو ايجاد كنين و توضيحات متا وارد كنين.

٢-ماژول توليد كننده ها رو نگاه كردم.متاسفانه همچين امكاني وجود نداره.

چندتا توليد كننده دارين؟

٣-دسترسي پوشه آپلود و دانلود بايد ٧٧٧ باشه

ظاهرا براي شما ٧٥٥ هستش.

لینک به دیدگاه

در مورد مشکل اول من میخام متا تگ برای ادر اصلی سایت source کلماات کلیدی تعرفی کنم که الان 2 تا کلمه کلیدی به نام

فروشگاه و پرستاشاپ داره

2- داداش یه کار دیگه میشه کرد من باکس تولید کننده رو غیر فعال کنم و یه باکس جدید بسازم توش عکس و لینک اون تولید کننده رو بزارم میشه کمکم کنید این امکان رو اکی کنم و الان 2 تا تولید کننده دارم اما بیشتر هم میشه تا چند وقت دیگه

3- دسترسی 2 پوشه دانلود و اپلود رو 777 گذاشتم شد برای محصولاتی که برای اولین بار درج میکنم عکس اپلود کنم اما اون 4 تا محصلی که درج شده رو میزنم ویرایش قسمت تصاویر => تصاویرش نمیاد که پاکشون کنم چیکار باید بکنم ؟

لینک به دیدگاه

١-اون دوتا رو پاك كنين هرچي ميخاين بجاش بنويسين.بين كلمات با كاما "،" فاصله بذارين.هرچي كه ميخاين.فك نكنم محدوديت داشته باشه.

٢-دارم ماژول تست ميكنم برا اين كار. چنتايي ميشه گذاشت.محدوديت داره

٣-اون محصولات رو پاك كنين از اول وارد كنين. ٤تا كه معضل بزرگي ايجاد نميكنه!!!!

يه ماژول متا تگ ياهو و گوگول دارم بعدا براتون آپ ميكنم.

لینک به دیدگاه

دوست خوبمون آقا ایمان متوجه منظور شما نشده و اشتباه برداشت کرده برای همین من روش ادیت کردن کلمات کلیدی رو در عکس زیر نشون دادم . که به پیوست هست امیدورام لذت ببرید

post-62-14373017246876_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

حميدجان ممنون از راهنماييتون.

فكر كنم شما از پرستا شاپ ١.٣.١ استفاده ميكنين.

توي پرستاشاپ ١.٤.٤ اين قسمت با همون اسمي كه من گفتم شناخته ميشه.توي پرستاشاپ ١.٣.١ برچسب هاي متا داريم اينجا seo,url

لینک به دیدگاه

سلام

دوستانی که با چپ چین شدن Fancybox مشکل داشتن و فلشهای چپ و راست جاشون برعکس شده ، فایل پیوست رو جایزین فایل اصلی کنن :

js\jquery\fancybox\fancybox.png

post-11-14373017249044_thumb.png

لینک به دیدگاه

١-اون دوتا رو پاك كنين هرچي ميخاين بجاش بنويسين.بين كلمات با كاما "،" فاصله بذارين.هرچي كه ميخاين.فك نكنم محدوديت داشته باشه.

٢-دارم ماژول تست ميكنم برا اين كار. چنتايي ميشه گذاشت.محدوديت داره

٣-اون محصولات رو پاك كنين از اول وارد كنين. ٤تا كه معضل بزرگي ايجاد نميكنه!!!!

يه ماژول متا تگ ياهو و گوگول دارم بعدا براتون آپ ميكنم.

1- مشکلم حل شد اقا حمید مسیر رو بهم گفت

2- داداش نمیشه یه حرکتی زد ما ماژول تولید کننده رو داشته باشیم که محصولات رو که درج میکنیم تو قسمت تولید کننده هم تعریف کنیم اما بلوکش رو تو سایت نداشته باشیم و خودمون یه بلوک بسازیم عکسهامون رو با لینک بزاریم توش:huh:

3- داداش عکسهای محصولات کجا ذخیره میشه ؟؟؟ من رفتم تو ایمیچ > تمپ یه عکسهایی کوچیک از محصول رو نمایش میداد اما هر چی گشتم عکسهای اورجینال محصولات رو پیدا نکردم اخه میخام یکی 2 تا عکس رو جایگزین کنم با عکس جدید

4- یه سوال محصولی از ساییت سفارش داده میشه برای مشتری ایمیل ارسال نمیشه که جزئیات فاکتور و پرداخت و .... ؟؟؟ من یه محصول فارش دادم برای تست اما ایمیلی نیومد

شرمنده دیگه سوالان زیاد شد

سلام

دوستانی که با چپ چین شدن Fancybox مشکل داشتن و فلشهای چپ و راست جاشون برعکس شده ، فایل پیوست رو جایزین فایل اصلی کنن :

js\jquery\fancybox\fancybox.png

سلام من میخام یه تصویر محصول رو ببینم فلش های تصویر بعدی و قبلی جا به جا هست ایا این فایل این مشکل را حل خواهد کرد ؟؟؟ در ضمن فایلی پیوست نشده:D

لینک به دیدگاه

سلام ادمین جان

تصاویر پیشفرض رو اصلا نمیشه دید من دیروز پوشه اپلود و دانلود رو دسترسی 777 کردم تونستم برای محصولات جدیدی که درج میکنم عکس اپلود کنم میشه بگید چیکار کنم عکس تصویر بیاد مثلا یه محصول جدید زدم اما تصاویرش میاد و لود میشه تو بخش مدیریت و مشکلی نیست

یکی گفت مشکل از فایل htscc هست باید url اشنا رو دستکاری کنی یکی هم گفت برای این هست که سئو رو فعال کردی شما هم گفتید از دسترسی ها هست مشکل من هنوز حل نشده باید چیکار کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

هیدن جان نظر منو میخوای یبار فروشگاه سازتو پاک کن و ایندفعه روی حالت ساده نصب کن (بدون محصولات پیشفرض!) ببین بازم همچین مشکلی داری چون بقیه دوستان همچین مشکلی رو گزارش ندادن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من یه بار این کارو کدم پری روز اما مثل این که هیچ قالبی نصب نبود هیچ ماژولی نصب نبود خیلی به مشکل بر میخورم اونطوری در ضمن صفحه قبل که فایلی ضمیمه نیست !!

لینک به دیدگاه

هیدن جان برای نمایش محصولات جدید در صفحه ی اصلی باید ماژول "نمایش محصولات جدید در صفحه ی اصلی" رو نصب کنی چون این ماژولی که به طور پیشفرض در صفحه ی اصلی نمایش میده ماژول پرفروش ترین محصولاته نه محصولات جدید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ادمين جان يه پيشنهاد بدم؟

ميگم هر از چندتا اصلاحيه كه انجام ميشه شما سورس رو با اصلاحيه جديد جايگزين كنين توي صفحه اول

البته اگه امكانش هست.مثلا ده تا ده تا در نظر بگيرين!!!زيرش هم پيام بدين مثلا اصلاح شده تا ارسال

پنجاهم اين تاپيك!!!

خيلي خوب ميشه ها!!!!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...