رفتن به مطلب

دریافت Prestashop 1.4.4.1 فارسی

پست های پیشنهاد شده

ممنون از پیشنهاد خوبت ایمان جان. هرچندتا اصلاح که انجام بدیم یه لینک جدید همینطور یه پچ برای اونایی که قبلا نصب کردن ارائه میدیم تا اونا هم نیازی به نصب دوباره نداشته باشن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 64
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

اینم از ماژول نمایش محصولات جدید در صفحه خانگی. تست کردم جواب داد. بعد از نصب به سربرگ "ماژول ها" و سپس شاخه ی "سایر ماژول ها" مراجعه کنید.

موفق باشید

1296969508.zip

لینک به دیدگاه

دوستان امروز تونستم قسمت مدیریت رو راست چین کنم کامل یعنی این مشکلاتی که اعلام کردید حل شد

جناب ادمين تو مورد اول منظورم جاي قرار گرفتن تكست باكس هست كه سمت چپ صفحه

قرار گرفته درحالي كه بايد سمت راست صفحه باشه و اصولا آيكون پرچم بعد از اون قرار بگيره

يعني همون راست چين چپ چين!!

و

امیدوارم ادمین عزیز و مدیران بزرگوار سایت از اینکه ما همین اول کار داریم کلی مشکلات رو میگیم از دستمون ناراحت نشین ، هدف فقط و فقط رفع مشکلات احتمالی و تلاش در هرچه بهتر شدن نسخه ای هست که این تیم منتشر میکنن ، توی عکس پایین فکر میکنم گویای مشکل هست ، پایین تصویر توی قسمت اسم مشکل داره و کادر درست بسته نمیشه

این مورد رو دوستمون راحلش رو گفتن

من هم فایل رو دوباره چک کردم و درستش کردم گذاشتم

کافیه فایلها رو در جاهای خودشان به جای قبلی بزارید اگه مشکلی بود در خدمتتون هستم

prestashop.zip

لینک به دیدگاه

چه مشکلاتی حل شده داش مرتضی کامل توضیح بدی بهتره

داداشی من نصب کردم اما مثل این که مشکل داره اول 8 پست اخر رو نشون میداد 4 تا ردیف اول صاف بود اما 4 تا دومی ترتیبش کج بود کردم 12 تا محصول ردیف اول صاف دومی کج سومی دیگه افتضاء هست تو عکس ضمیمه نشون دادم یه نگاه بهش بنداز

post-101-14373017250635_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چه مشکلاتی حل شده داش مرتضی کامل توضیح بدی بهتره

داداشی من نصب کردم اما مثل این که مشکل داره اول 8 پست اخر رو نشون میداد 4 تا ردیف اول صاف بود اما 4 تا دومی ترتیبش کج بود کردم 12 تا محصول ردیف اول صاف دومی کج سومی دیگه افتضاء هست تو عکس ضمیمه نشون دادم یه نگاه بهش بنداز

متاسفانه این ماژول تنها مشکلش با این نسخه همینه. باید ببینیم میشه کاریش کرد یا نه.

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز هرگونه پست غیر مرتبط با موضوع این نسخه و ترجمه و راست چین بودن آن حذف خواهد شد. لطفا سؤالات و مشکلات دیگر خود را که مربوط به 1.4.4 می شود در انجمن مربوط به مشکلات پیگیری کنید. لطفا این تذکر را جدی بگیرید تا دلخوری پیش نیاد.

با تشکر از همکاری شما.

---

مدیران محترم برای انجام اصلاحات در این نسخه به این موضوع مراجعه کنند تا باعث آشفتگی اصلاحات انجام شده نشود : http://presta-shop.ir/showthread.php?tid=141

سایر افرادی که قصد کمک و انجام اصلاحات دارند با مدیران تماس بگیرند.

با تشکر از توجه شما.

لینک به دیدگاه

چرا جواب پستهای تاپیک رو کامل نمیدید ؟

من تمامی پست هام و سوالام مربوط به نسخخه ای که تازه ارائه شده دارم مشکلاتمو حل میکنم اما خیلی از مشکلات جواب داده نمیشه:(

لینک به دیدگاه

چرا جواب پستهای تاپیک رو کامل نمیدید ؟

من تمامی پست هام و سوالام مربوط به نسخخه ای که تازه ارائه شده دارم مشکلاتمو حل میکنم اما خیلی از مشکلات جواب داده نمیشه:(

دوست عزیز پرسیدن سؤال هایی که مربوط به 1.4.4 میشه بخش جداگانه ای داره و این جا فقط مشکلات فارسی سازی مطرح و پاسخ داده میشه. سؤالاتی راجع به نصب نشدن، آپلود نشدن تصاویر، اضافه نشدن محصول و ... مربوط به این بث نمی‌شود. لطفا به انجمن رفع اششکال مراجعه کنید و سؤالاتتون رو مطرح کنید.

دوستان عزیز تیم پرستاشاپ فارسی تغییری در برنامه نویسی این نسخه نداده، تنها تغییرات این نسخه اضافه شدن فارسی و جابه جایی متن و تصاویر است. بنابراین سایر مشکلاتی که شما با این نسخه دارید با نسخه‌ی اصلی و انگلیسی هم خواهید داشت. پس لطفا هر مشکلی دارید در انجمن مربوطه سؤال کنید. پست های اضافه حذف خواهند شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...