رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش آمار فروش

amirjani

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز

از ابتدای سال جدید به یه مشکل جالب برخوردم و با یکی از دوستان هم که صحبت کردم متوجه شدم ایشون هم چنین مشکلی دارن که شاید به دلیل تداخل تاریخ میلادی و خورشیدی باشه

مشکل اینجاست که از روز اول سال جدید در پیشخوان آمار فروشم صفر شده و هیچیک از فروشهای این بازه زمانی رو نشون نمیده

زمانی که بازه تاریخ رو یک روزه میکنم (مثلا 10/1/95 تا 10/1/95) میزان فروش اون روز خاص رو میبینم اما اگه بازه برای بیشتر از یک روز تعریف بشه رقم فروش و نمودار مربوطه هر دو معادل صفر خواهند بود

کسی از دوستان چنین مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 7 months later...

با سلام

من شبیه مشکل دوستمون رو دارم.

فروش آخرم ، در پیشخوان ، در قسمت 10 فروش آخر نمایش داده میشه . اما در نمودار فروش ، دیده نمیشه.

ایراد از کجاست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

مطابق عکس قسمت سمت راست رو تنظیم کنید مشکل حل میشه

http://ipresta.ir/forum/uploads/monthly_11_2016/post-8765-0-76914200-1479542249_thumb.png

این تنظیم درسته .ولی مشکل از این نیست

لینک به دیدگاه

این تیک " مقایسه " که مشخص کردم رو بردارید ببینید درست میشه ؟ اگر نشد منتظر نظر بقیه دوستان باشید

نه . درست نشد.

http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifse1.png

لینک به دیدگاه

یادمه یک بار دانوش گفت که تاریخ نباید شامل ۱ تا ۵ فروردین باشه (یک باگی داره). خارج این بازه رو نمایش می‌ده به درستی.

لینک به دیدگاه

یادمه یک بار دانوش گفت که تاریخ نباید شامل ۱ تا ۵ فروردین باشه (یک باگی داره). خارج این بازه رو نمایش می‌ده به درستی.

سلام

خارج از بازه فروردین میزنم. بازم ایراد داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...