رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

در کل از خریدم راضیم، حالا اگه بخوام یکسره تعریف کنم دوستان فکر می‌کنن دارم بازاریابی می‌کنم پس بذار یه دونه انتقاد هم بکنم.

وقتی که تنظیمات URL آشنا و URL محلی فعاله تصاویر برای من نمایش داده نمیشه، البته من این موضوع رو در تاپیک با طراح مطرح کردم و ایشون هم خیلی سریع جواب من رو داد و گفت که این دو گزینه رو غیرفعال کنید و یا اینکه هاست خود را عوض کنید. با غیرفعال کردن این دو گزینه مشکل برطرف شد اما خب همه میدونیم که امروزه موتورهای جستجو علی‌الخصوص گوگل به نوع نوشتار URL ها اهمیت میدن و ...

اگه میشه یا این مشکل رو برطرف کنین یا هاست مناسب رو معرفی کنید، شرکتی که سرور‌های پرسرعت در ایران ارائه بده. ممنون میشم اگه هاست مناسب رو معرفی کنید

نکته بعدی، ماژول شمارشگر معکوس برای کالاهای تخفیف خورده در بازه‌ی زمانی مشخص هستش. آیا این ماژول در قالب وجود داره؟ (چون من پیداش نکردم)، اگر نه آیا امکان سفارش این ماژول و افزودنش به قالب دستچین هستش؟ آیا در بازارچه ارائه میشه؟

ممنون از لطف شما

تنظیمات url وابسته به قالب نیست ، کلا به قالب مربوط نیست . نت افراز و ایران سرور و اغلب هاست ها پشتیبانی میکنند ، این مشکل صرفا توسط هاست میتونه حل بشه و ما هیچ کنترلی روی آن نداریم ( یک قابلیت هست که در هاست باید فعال باشه )

شمارشگر معکوس در این قالب وجود ندارد ، میتونید ماژول اون رو از سایت همکار ، پرستااستور خریداری کنید و با قالب سازگار خواهد بود .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول گسترش امکانات شخصی سازی ظاهر و رنگ قالب دستچین منتشر شد

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/pro3.jpg

با توجه به اینکه برخی از فروشگاه های اینترنتی نیاز دارند تا متفاوت تر از بقیه باشند ، یک افزونه جداگانه برای قالب دستچین برنامه نویسی و طراحی گردید ، با خرید و نصب این افزونه امکانات بسیار ساده ولی حرفه ای برای شخصی سازی قالب بدون دستکاری در کدها در اختیار شما قرار خواهد گرفت . این ماژول به صورتی طراحی شده است که کاملا هوشمند می باشد ، تمامی کاربران چه مبتدی و چه حرفه ای میتوانند ازاین ماژول استفاده نمایند و کنترل بیشتری روی چیدمان و ظاهر و رنگ سایت خود داشته باشند . اگر کاربر حرفه ای هستید این ماژول به شما پیشنهاد می گردد ، در غیر این صورت امکانات پیشفرض قالب دستچین جوابگوی نیازهای شما خواهد بود .

برخی از امکانات این ماژول :

امکان انتخاب رنگ پس زمینه سایت : رنگ پس زمینه در فروشگاه های اینترنتی اکثرا سفید می باشد ، اما برخی فروشگاه ها با توجه به موضوع و کارکرد و محصولات ممکن است نیاز داشته باشند تا رنگ پس زمینه متفاوت تری داشته باشند. این گزینه به شما اجازه میدهد تا رنگ پس زمینه را تغییر دهید . رنگ پس زمینه به صورت جزئی و هوشمند روی رنگ هدر و فوتر نیز تاثیر میگذارد تا سایت یکدستی داشته باشید

امکان انتخاب دو رنگ اصلی برای قالب : میتوانید دو رنگ متفاوت را برای قالب انتخاب کنید ، انتخاب رنگ های مکمل و ملایم میتواند گزینه ایده آلی باشد .

امکان انتخاب رنگ متن : با توجه به رنگ هایی که برای قالب انتخاب کرده اید ، میتوانید رنگ متن مناسب را نیز انتخاب کنید تا یکدستی و خوانایی متون حفظ گردد .

انتخاب رنگ نوار بالای سایت :منوی بالای سایت به صورت پیشفرض در قالب دستچین دارای رنگی خاکستری می باشد ، میتوانید  حالت روشن را انتخاب نمایید .

چیدمان هدر و لوگو : با این گزینه میتوانید لوگوی خود را از سمت راست به چپ منتقل کنید . برخی فروشگاه ها لوگویی لاتین داشته و نیاز دارند تا لوگو در سمت چپ نمایش داده شود . این گزینه نه تنها لوگو را به سمت چپ منتقل میکند ، بلکهبه صورت هوشمند کلیه بخش های هدر و منو را به صورت برعکس و آینه نمایش خواهد داد . تنها با یک کلیک کل هدر را آینه نمایید .

منوی شناور : با فعال کردن این گزینه میتوانید منوی افقی اصلی فروشگاه خود را به صورت شناور تبدیل کنید . منوی شناور با اسکرول عمودی حرکت کرده و همیشه در بالای سایت و جلوی دید مشتری قرار خواهد گرفت  و دسترسی به آن بسیار ساده تر می گردد .

آینه کردن صفحه محصول : عکس محصول سمت راست باشد یا سمت چپ ؟ با این گزینه عکس محصول را میتوانید سمت چپ یاراست صفحه قرار دهید . به صورت پیشفرض عکس محصول در قالب دستچین در سمت راست صفحه قرار دارد ، اگر دوست دارید در سمت چپ باشد ، این گزینه برای شما طراحی شده است

حالت عریض : خیلی از مشتریان از مانیتورهای فول اچ دی یا حتی 4k استفاده میکنند . در این مانیتورها مسلما سایت در وسط و به صورت کوچک و با حاشیه زیاد نمایش داده خواهد شد ، با فعال کردن این گزینه سایت در مانیتورهای بزرگ عریض تر خواهد بود و شکل بهتری خواهد داشت .

حالت بدون حاشیه : با فعال کردن این گزینه سایت با اندازه مرورگر خود را وفق خواهد داد ، به عبارت دیگر هیچ حاشیه ای در مرورگر مشاهده نخواهید کرد و هر چقدر هم مانیتور بزرگ یا کوچک باشد سایت تمام صفحه را پر خواهد کرد .

رنگ قیمت محصولات : با این گزینه میتوانید رنگ پیشفرض قیمت را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید

رنگ دکمه سبد خرید و رنگ دکمه توضیحات : میتوانید رنگ دکمه های اصلی قالب را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید تا با رنگ های دیگر قالب هماهنگی داشته باشند .

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/pro2.jpg

در آینده و در آپدیت های آتی امکانات بیشتری به این افزونه افزوده خواهد شد ،

توجه : این ماژول جدا از قالب دستچین به فروش می رسد ، برای تهیه آن به بازارچه مراجعه نمایید .

دموی سوم قالب دستچین که با استفاده از این ماژول شخصی سازی شده است : مشاهده دمو

نکته مهم : برای مشاهده برخی قابلیت ها ( حالت عریض و .. ) باید از مانیتوری با رزولوشن 1600 پیکسل به بالا استفاده نمایید .

لینک به دیدگاه

ممنون از لطف شما

تنظیمات url وابسته به قالب نیست ، کلا به قالب مربوط نیست . نت افراز و ایران سرور و اغلب هاست ها پشتیبانی میکنند ، این مشکل صرفا توسط هاست میتونه حل بشه و ما هیچ کنترلی روی آن نداریم ( یک قابلیت هست که در هاست باید فعال باشه )

شمارشگر معکوس در این قالب وجود ندارد ، میتونید ماژول اون رو از سایت همکار ، پرستااستور خریداری کنید و با قالب سازگار خواهد بود .

ممنون از پاسخگویی و راهنمایی شما

نسبت به خرید سرور مجازی از ایران سرور اقدام شد.

در ضمن دست شما درد نکنه بهمن جان با این ماژولی که به تازگی نوشتی، خیلی بهش نیاز بود

اولین نفر خودم می‌خرمش

خسته نباشی

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی

با توجه به اینکه ماژول شخصی سازی قالب دستچین نیز منتشر شده و در این ماژول قابلیت انتخاب رنگ بخش های مختلف سایت قرار داده شده است ، از این به بعد در این تاپیک در بازه های زمانی دلخواه رنگبندی های مناسبی را خدمت شما معرفی خواهم کرد ، چه بسا بسیاری از افرادی که از این ماژول خریداری و استفاده نمایند با رنگ ها آشنایی و از ترکیب و روانشانسی رنگ سررشته ای نداشته باشند ، از این جهت معرفی ترکیب رنگ میتواند بسیار مفید باشد . این ترکیب رنگ ها کاملا به صورت استاندارد انتخاب میشوند .

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/colors/timeorder.jpg

این رنگبندی یک از رنگبندی های دلخواه بنده می باشد . این سه رنگ در ترکیب با هم هارمونی جالبی ایجاد میکنند ، با بکارگیری این رنگ ها در فروشگاه ، مشتری احساس آرامش بیشتری خواهد کرد و گذر زمان را کمتر احساس خواهد نمود .شما میتوانید از این سه رنگ در پس زمینه ، رنگ اصلی و رنگ دوم قالب در ماژول شخصی سازی قالب دستچین استفاده نمایید . هیچ تفاوتی نمیکند که کدام رنگ را برای کدام بخش استفاده کنید ، چون این سه رنگ در هر کجای سایت که باشند با هم هماهنگ و سازگار خواهند بود .

کد رنگ اول : #685c79

کد رنگ دوم : #ffbc67

کد رنگ سوم : #da727e

در زیر 4 عکس از قالب دستچین با این سه رنگ مشاهده میکنید که در هر عکس این رنگ ها در بخش های مختلف استفاده شده اند :

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/colors/color1.jpg

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/colors/color2.jpg

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/colors/color3.jpg

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/colors/color4.jpg

لینک به دیدگاه

با پوزش از دوستان به دلیل تاخیر در فعال شدن قالب دستچین در بازارچه

هم اینک قالب در بازارچه برای خرید فعال می باشد ، به پاس قدردانی از صبر و شکیبایی دوستان ، تخفیف بزرگ و استثنایی به مدت 24 ساعت برای خرید این قالب فعال گردیده است . این تخفیف هرگز تمدید یا تکرار نخواهد شد ، پس دوستانی که تمایل به خرید دارند ، هر چه زودتر اقدام نمایند.

http://ipresta.ir/img/cms/bahman/dastchin/dastchin_disc.jpg

با سلام

من خیلی از این قالب خوشم میاد اما قیمتی که الان داره 109تومن گرونتر از قیمتی هست که زمانی برا تخفیف گذاشته بودین! قبول دارم روقالب خیلی زحمت کشیده شده و کلی روی اون کار شده اما کاش بازم رو تخفیف بذارین

بازهم میگم فوق العاده زیبا و شیک هستش اما اگه یه ذره تخفیف دارش کنین راحتر میتونیم بخریم...

مناسبتهای خوبی در پیشه (ایام شعبانیه مخصوصا نیمه شعبان) روزهای خیلی خوبی هستن که اگه به کاربرای پرستاشاپ عیدی بدین با تخفیف حتما میخریم. یقین کنید که فروش خوبی عایدتون میشه شما تصور کنید 50 تا 345تومنی بفرشید بهتره یا 200 تا با تخیفیف! یا شایدم 500 تا

لینک به دیدگاه

با سلام

من خیلی از این قالب خوشم میاد اما قیمتی که الان داره 109تومن گرونتر از قیمتی هست که زمانی برا تخفیف گذاشته بودین! قبول دارم روقالب خیلی زحمت کشیده شده و کلی روی اون کار شده اما کاش بازم رو تخفیف بذارین

بازهم میگم فوق العاده زیبا و شیک هستش اما اگه یه ذره تخفیف دارش کنین راحتر میتونیم بخریم...

مناسبتهای خوبی در پیشه (ایام شعبانیه مخصوصا نیمه شعبان) روزهای خیلی خوبی هستن که اگه به کاربرای پرستاشاپ عیدی بدین با تخفیف حتما میخریم. یقین کنید که فروش خوبی عایدتون میشه شما تصور کنید 50 تا 345تومنی بفرشید بهتره یا 200 تا با تخیفیف! یا شایدم 500 تا

سلام و درود برشما

چشماتون زیبا میبینه دوست عزیز

اگه واقعا برای کسب و کار و پول درآوردن و تجارت فروشگاه راه اندازی کرده اید یا میخواهید بکنید ، 50 ، 100  هزار تومن هزینه کردن بیشتر یا کمتر هیچ تفاوتی برای شما نمیکنه ، حالا شاید بگین پول کم دارید یا سرمایه ندارید ، اینا همش بهانس ، فروشگاهی که دنبال تخفیف 50-100 تومنی برای قالبش هست ، چطور از پس هزینه تبلیغات ، هزینه هاست ، هزینه تامین محصولات و هزینه های جانبی دیگه برمیاد ؟!  فروشگاهی که برای قالبش سرمایه نداره یا دنبال تخفیف یا مناسبت میگرده ، همیشه محکوم به شکسته .

پس توصیه بنده به شما اینه که اگر واقعا برای کار کردن فروشگاه میخواهید راه اندازی کنید ، دنبال اینجور مسائل نباشید ، چون شکست خواهید خورد . اگر فروشگاه شما فروشگاه باشه 109 هزار تومن تخفیفی که میخواهید رو تو 1 ساعت برای شما بدست خواهد آورد ، پس نیاز نیست برای این مقدار پول ناچیز وقت خودتون رو هدر بدین . البته همه این حرفا رو خودتون هم میدونید و صرفا جهت یادآوری خدمت شما عرض شد ، وگرنه خودتون حتما در این موارد استاد هستید و ما شاگرد شما .

در مورد تخفیف و مسئله فروش بیشتر و سود بیشتر هم خدمتتون عرض کنم شما کاملا اشتباه میکنید . همیشه فروش بیشتر = سود بیشتر نیست ، همیشه هم تخفیف دادن = فروش بیشتر نیست . تخفیف در محصولاتی مثل محصولات ما فروش رو نهایت 1.5 برابر میکنه نه چند برابر :) اونم در بعضی مواقع  ، باید بدونید سایت ما دیجی کالا نیست که روزانه چند ده نفر قالب خریداری کنن ،  هر کی نیاز داشته باشه محصولات ما رو میخره و به پولش اهمیت نمیده ، چون فروشگاهی که میخواد ماهی چند میلیون درآمد خالص داشته باشه براش اهمیتی نداره که 50-100 تومن قالبش گرونتر یا ارزون تر باشه . مسئله دیگه مسئله پشتیبانی هست ، هر خریداری که اضافه میشه روزی چند تا تیکت و دردسر  هم اضافه میشه و پاسخ دادن به این خریداران جدید  مسلما وقت و هزینه سرسام آوری میخواد . پس پشتیبانی کردن 50 تا مشتری 345 تومنی ، خیلی بهتر از پشتیبانی کردن 200 تا مشتری 200 تومنی هست ;) 

با تشکر از پیشنهاد و لطف شما

لینک به دیدگاه

سلام، این قالب  تمام نکات خوب ذکر شده رو داره ،ولی یک نکته  شاید از نظر جا مونده

دکمه افزودن به سبد خرید در هر محصول وجود داره ولی امکان (( انتخاب تعداد )) برای هر خرید در صفحه محصول وجود نداره و مشتری باید به صفحه پرداخت یا تسویه حساب وارد بشه تا تعداد رو کم یا زیاد بکنه .

ایا روشی وجود نداره که اینکار در صفحه ی خود محصول انجام بشه ؟ مثل قالب الکترومارکت؟

لینک به دیدگاه

سلام، این قالب  تمام نکات خوب ذکر شده رو داره ،ولی یک نکته  شاید از نظر جا مونده

دکمه افزودن به سبد خرید در هر محصول وجود داره ولی امکان (( انتخاب تعداد )) برای هر خرید در صفحه محصول وجود نداره و مشتری باید به صفحه پرداخت یا تسویه حساب وارد بشه تا تعداد رو کم یا زیاد بکنه .

ایا روشی وجود نداره که اینکار در صفحه ی خود محصول انجام بشه ؟ مثل قالب الکترومارکت؟fgi

بله دوست عزیز ، حتما اصلاح میکنیم . با تشکر از گزارش شما

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض تبریک بابت ارائه قالب زیبا دستچین

بنده نیز این قالب و ماژول شخصی سازی پیشرفته اش را خریداری و نصب کردم و کاملا از خریدم راضی هستم.

با این حال در زیر چند ایراد / پیشنهاد را برشمرده ام که امیدوارم جسارت بنده را به بزرگواری خودتان ببخشید.

1) منوی افقی در اینترنت اکسپلورر 11 با ایراداتی در ظاهر دیده میشود.

2) در حالت "بدون حاشیه ماژول شخصی سازی" ریبون بالای سایت که منو روی آن قرار گرفته، در سمت چپ شکستگی دارد. (در اینترنت اکسپلورر 11)

3) کادر بازشونده "نمایش سریع"  بسیار مبسوط، کشیده و بهم ریخته است. در قالبهای قبلی مثل مینا این مشکل به چشم نمیخورد.

4) در صفحه محصول، بین نام محصول و کد آن فاصله نیست!

5) در حالت موبایل، دکمه نمایش منوی سایت برای کاربر بی تجربه بسیار گنگ و ناشناس است. بهتر است متنی مانند "منوی سایت" در کنار آن قرار گیرد.

6) دکمه "نمایش سریع" و نیز "% تخفیف" تولتیپ ندارد که وظیفه اش را شرح دهد اما دکمه های "خرید" و "توضیحات" تولتیپ بی استفاده دارند که میتواند حذف شود.

7) در صفحه محصول، عبارت "در انبار موجود نیست" بهتر است زیر قیمت و بالای دکمه "افزودن به لیست دلخواه" باشد.

8) در کادر جستجو پس از کلیک داخل جعبه، بهتر است متن توضیحی پاک شود تا کاربر بی تجربه از آماده بودن کادر برای دریافت متن مطمئن شود.

9) متن در کادر جستجو بایستی بصورت راست چین باشد.

9) سبد خرید بالای صفحات اندکی بزرگتر یا واضح تر باشد تا کاربر بدون تجربه خرید اینترنتی هم با اهمیت این بخش آشنا شود مانند قالب مینا.

10) در آخر پیشنهاد میکنم از فونت ایران سنس 4 در این قالب زیبا استفاده کنید که هماهنگی فوق العاده ای با این قالب دارد و یا حداقل امکان استفاده از آن را در ماژول تنظیمات حرفه ای دستچین قرار دهید.

باز هم از زحمات شما عزیزان قدردانی میکنم.

در پناه حق

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض تبریک بابت ارائه قالب زیبا دستچین

بنده نیز این قالب و ماژول شخصی سازی پیشرفته اش را خریداری و نصب کردم و کاملا از خریدم راضی هستم.

با این حال در زیر چند ایراد / پیشنهاد را برشمرده ام که امیدوارم جسارت بنده را به بزرگواری خودتان ببخشید.

1) منوی افقی در اینترنت اکسپلورر 11 با ایراداتی در ظاهر دیده میشود.

2) در حالت "بدون حاشیه ماژول شخصی سازی" ریبون بالای سایت که منو روی آن قرار گرفته، در سمت چپ شکستگی دارد. (در اینترنت اکسپلورر 11)

3) ...

با تشکر از پیشنهادات و انتقادات شما

حتما  موارد ممکن را در آپدیت های آتی مد نظر قرار خواهیم دهیم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

چند سوال دارم
چطور لینک مرتبط به محصولات تخفیف دار که مرتبط به قالب هست رو داشته باشم تا لینک مستقیم به مشتری بدم؟

چطور منوی افقی رو تنظیم کنیم که فقط مثلا تا 2 زیر شاخه رو نشون بده و بقیه رو نشون نده در منو؟

لینک به دیدگاه

سلام

در آدرس زیر در دسترس هست :

/prices-drop

مورد دوم فکر میکنم در پیکربندی ماژول منو ، امکان تنظیم زیر عمق زیرشاخه را دارید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

در آدرس زیر در دسترس هست :

/prices-drop

مورد دوم فکر میکنم در پیکربندی ماژول منو ، امکان تنظیم زیر عمق زیرشاخه را دارید .

موفق باشید

ممنون بابت پاسختون مورد اول کاملا صحیح بود

مورد دوم همچین چیزی نداره نمیشه تعیین کرد عمقش چقدر باشه فقط امکان اضافه کردن داره راهکاره دیگه ای داره

لینک به دیدگاه

منوی افقی پیشفرض پرستاشاپ ثابلیت تعیین عمق نمایش را دارا نمی باشد ، میتوانید از ماژول های مگامنو پیشرفته تری استفاده کنید

لینک به دیدگاه

سلام روزتون به خیر این قالب واقعا یه کاره هنریه و رو هنر نمیشه قیمت گذاشت و اینکه اگه دو هزارتومان باشه پولش فکر نمیکنین خز میشه ؟ :)

البنه میل باطنیمن به اینه که دو هزارتومان باشه پولش :lol:

بگزریم دوتا سوال .

یک این که در توضیحات قالب نوشتید که : "

توجه : قالب تحویلی ، فاقد دسته بندی ها و محصولات موجود در دمو می باشد .

قضیه اش چیه؟

دوم اینکه چون سایتم داره بالا میاد اوایل و سئوی خاصینداره بیشتر خرید ها ازپیج اینستاگرام صورتمیگیره برام میخواستم بدونم میشه تو این قالب یه قسمت برای جست و جوی کد کالا گذاشت که مشتری کد رواز اینستاگرام بگیره وتو خود سایت کد رو سرچ کنه ودردسر نکشه؟

سوال بعدی اینکه تو این قالب میشه بلوک جستوجو بر اساس قیمت رو جا داد؟اصن همچین ماژولی هست؟

ممنوووووون

لینک به دیدگاه

سلام روزتون به خیر این قالب واقعا یه کاره هنریه و رو هنر نمیشه قیمت گذاشت و اینکه اگه دو هزارتومان باشه پولش فکر نمیکنین خز میشه ؟ :)

البنه میل باطنیمن به اینه که دو هزارتومان باشه پولش :lol:

بگزریم دوتا سوال .

یک این که در توضیحات قالب نوشتید که : "

توجه : قالب تحویلی ، فاقد دسته بندی ها و محصولات موجود در دمو می باشد .

قضیه اش چیه؟

دوم اینکه چون سایتم داره بالا میاد اوایل و سئوی خاصینداره بیشتر خرید ها ازپیج اینستاگرام صورتمیگیره برام میخواستم بدونم میشه تو این قالب یه قسمت برای جست و جوی کد کالا گذاشت که مشتری کد رواز اینستاگرام بگیره وتو خود سایت کد رو سرچ کنه ودردسر نکشه؟

سوال بعدی اینکه تو این قالب میشه بلوک جستوجو بر اساس قیمت رو جا داد؟اصن همچین ماژولی هست؟

ممنوووووون

سلام بر شما.

مورد اول: یعنی اینکه فایل قالب بدون محصولات و دسته بندی های هست که شما در دمو می بینید به عبارتی محصولات و دسته بندی های خودتون در قالب جایگزین میشه. :idea:

مورد دوم: نمیشه جستجوی اختصاصی بر اساس کد کالا داشت و اگر شما برای هر محصول کد منحصر به فرد داشته باشید فک میکنم ماژول جستجویی که هست نیاز شمارو برطرف میکنه.

مورد سوم: جستجو بر اساس قیمت جزو ویژگی های پیش فرض پرستاشاپه و در صفحه شاخه ها وجود داره.

لینک به دیدگاه

قالب زیبایی هست ولی وقتی دمو میدیدن دسترسی پنل سایت رو هم بدید لطفا. ببینیم چه امکاناتی داره چه ماژول هایی داره ؟

ممنون

هر زمان یکی از سایت های معروف فروش قالب در دنیا چنین امکانی رو قرار دادن ، چشم ما هم قرار میدیم .

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

اطلاع رسانی مهم

متاسفانه در نسخه های 1.6.1.4 و 1.6.1.5  ، پرستاشاپ ، برخی ماژول های پیشفرض را از سایت اصلی خود لود نمیکند . این مشکل باعث میگردد که حدود 4-5 ماژول در قالب دستچین و کلیه قالب های دیگر نیز نصب نگردد . ماژول هایی که دچار مشکل شده اند : ماژول نظرات ، اطلاع رسانی ، وفاداری ، محصولات مورد علاقه ، لیست علاقه مندی ها .

با توجه به اینکه پرستاشاپ اطلاع رسانی نکرده در مورد حذف این ماژول ها در نسخه جدید و یا اینکه در لاگ نسخه ، چنین چیزی درج نشده ، احتمالا مشکل یا باگی در ارتباط بخش ماژول ها با سرور پرستاشاپ وجود دارد که باعث میشود برخی ماژول های پیشفرض بارگذاری نشوند .

با در نظر گرفتن این مشکل ، قالب دستچین تا اطلاع ثانوی فقط روی نسخه 1.6.1.2 ارائه می گردد .

آیا هنوز مشکل برای نسخه 1.6.1.5 حل نشده است ؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام از صبح هرچه تماسمی گیریم تلفنها پاسخگو نیستند .  تیکت هم زده ایم که هنوز جواب داده نشده .

ما قالب دستچین را خریداری کرده ایم که ظاهرا بعدا فهمیدیم حتما باید روی ورژن فارسی نصب گردد.

سوال این است که :

با توجه به حجم بالای کالاها و مشتریان آیا امکان انتقال تمام اطلاعات به پرستاشاپ جدید (فارسی) وجود دارد؟

با تشکر و سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...