رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

به تیکتها چرا با تاخیر چندروزه جواب داده می شود؟

شما هنگام خرید با قوانین سایت موافقت میکنید. در قوانین درج شده پاسخگویی به تیکت ها بخاطر بالا بودن حجم آن ها بین 24 الی 48 ساعت انجام میشه

اگر از 48 ساعت رد شد و پاسخی دریافت نکردید اطلاع بدید تا پیگیری کنیم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

چند سوال دارم

1.چرا بخش نظرات قالب این گزینه انگلیسی هست چیکارش باید بکنم؟

2.اگر بخواییم در هدر کد بزاریم باید چیکار کنیم؟http://8pic.ir/images/jnnbtonxx1yteh2euhms.jpg

لینک به دیدگاه

پشتیبانی قالب ها از طریق تیکت هست ، در بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید . در تاپیک قالب فقط اطلاع رسانی در مورد قالب انجام میشه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام  اول یه تشکر به خاطر طراحی قالب خوب و کاربردی دستچین و یه سوال قالب دستچین ماژولی برای  نماد اعتماد الکترونیک نداره ؟؟ من کد های نماد اعتماد برام اومده ولی چطور میتونم تو سایت قرار بدم ؟؟؟ ماژول وجود نداره برای قالب دستچین ؟؟؟

لینک به دیدگاه

باسلام

قالب زيبايي هست قبل خريد ميخواستم سوال كنم چرا در صفحه محصول اضافه يه مقايسه وجود نداره و حتما بايد از فروشگاه محصولات مقايسه اي رو انتخاب كرد ؟؟!!

اگر امكانش هست تو صفحه محصول هم بشه اضافه به مقايسه رو انتخاب كرد بگين كه خريد كنم

لینک به دیدگاه

سلام  اول یه تشکر به خاطر طراحی قالب خوب و کاربردی دستچین و یه سوال قالب دستچین ماژولی برای  نماد اعتماد الکترونیک نداره ؟؟ من کد های نماد اعتماد برام اومده ولی چطور میتونم تو سایت قرار بدم ؟؟؟ ماژول وجود نداره برای قالب دستچین ؟؟؟

سلام.

ماژول نماد رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

namad

لینک به دیدگاه

سلام

الان ماژول وفاداری برای من زده نیاز به روز رسانی داره من باید صبر کنم تا نسخه جدید قالب بیاد تا به روز بشه یا میتونم خودکار به روزش کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

الان ماژول وفاداری برای من زده نیاز به روز رسانی داره من باید صبر کنم تا نسخه جدید قالب بیاد تا به روز بشه یا میتونم خودکار به روزش کنم؟

نیاز نیست منتظر بمونید ، بروزرسانی کنید ، مشکلی پیش نمیاد ( اگر مشکلی پیش اومد تیکت بزنید )

لینک به دیدگاه

سلام

من یه مشکل دارم با ماژول محصولات شاخه ها توصفحه اصلی...میخوام محصولاتی که موجود نیستند تو این ماژول دیده نشند...آیا هیچ راهکاری برای این مورود وجود داره؟

توچیدمان هم گزینه ای ندیدم

ممنون

لینک به دیدگاه

چیدمان رو براساس موجودی بذارین ، محصولات موجود رو اول نشون میده و اگه تعداد تعیین کرده باشین دیگه محصولات ناموجود وجود نخواهند داشت ( چون براساس موجودی ردیف میشن )

لینک به دیدگاه

با سلام تو این قالب خوب یه ماژول وجود داره به نام "بلوک متن +عکس در صفحه اصلی" که تو صفحه اصلی فروشکاه امکان قرار دادن یه عکس و توضیحاتی کنار عکس میده. اما من با این ماژول به مشکلی خوردم که اینه که هر عکسی تو این ماژول بارگزاری میکنم با هر اندازه و هر فرمتی در سایت عکس به صورت سیاه و سفید به نمایش درمیاد و وقتی موس را رو محدوده عکس و متن قرار میدم رنگ عکس به حالت اصلی برمیگرده.

این مشکل چطور برطرف میشه ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یک مشکل یا من هنوز باهاش کار نکردم به محصولات نمیشه عکس های دیگه اضافه کرد یعنی جزئیات محصول یک عکس اصلی و مابقی زیر عکس به ترتیب هست و بعد کلیک کنید زوم شه در قالب دستچین ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

امکانش هست آدرس تعدادی از فروشگاه هایی که با قالب دستچین راه اندازی شده اند رو قرار بدید ؟

با تشکر

ما که نمیتونیم قرار بدیم ، چون آدرس فروشگاه نزد ما امانت هست و جزو اطلاعات خصوصی خریداران ، اما خود مشتریان و استفاده کنندگان از این قالب میتونن لینک سایت هاشون رو اگه دوست داشتن همینجا برای شما ذکر کنن تا ببینید .

لینک به دیدگاه

ما که نمیتونیم قرار بدیم ، چون آدرس فروشگاه نزد ما امانت هست و جزو اطلاعات خصوصی خریداران ، اما خود مشتریان و استفاده کنندگان از این قالب میتونن لینک سایت هاشون رو اگه دوست داشتن همینجا برای شما ذکر کنن تا ببینید .

با تشکر از امانت‌داری شما بهمن عزیز، به شخصه چقدر لذت بردم وقتی پاسخ شما رو خوندم.

خدمت دوست عزیزمون که می‌خواستن نمونه فروشگاه راه‌اندازی شده توسط این قالب رو ببینن هم عرض کنم که ما از این تم استفاده می‌کنیم، می‌تونید مشاهده کنید:

خرید لوازم خانگی

لینک به دیدگاه

با سلام من از وقتی قالب دستچین را نصب کردم دیگه در زمان وارد کردن محصول در قسمت دسته بندی ویژگی ها وقتی دسته بندی دلخواه انتخاب میکنم ، اون دسته بندی لود نمیشه و نمیتونم مقدار دهی کنم دسته بندی هارو.چطور این مشکل حل میشه؟؟ اصلا ریطی به قالب دستچین داره ؟؟؟ یا ایراد از جای دیگست ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم قربان

این نشونه ی اخلاق حرفه ای در کار شماست

لینک به دیدگاه

با تشکر از امانت‌داری شما بهمن عزیز، به شخصه چقدر لذت بردم وقتی پاسخ شما رو خوندم.

خدمت دوست عزیزمون که می‌خواستن نمونه فروشگاه راه‌اندازی شده توسط این قالب رو ببینن هم عرض کنم که ما از این تم استفاده می‌کنیم، می‌تونید مشاهده کنید:

خرید لوازم خانگی

خیلی متشکرم

لطف کردید

لینک به دیدگاه

خرید لوازم خانگی

سایت شما بسیار زیباست قربان

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

میتونید از این ماژول استفاده کنید که امکانات بسیار زیادی داره و رایگان هم هست.

مدیریت کدهای کوچک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...