رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بعد از بروزرسانی ماژول‌ها، قسمت "تلفن‌های تماس" که در هدر سمت راست و زیر لوگوی سایت قرار داشت بطور کامل حذف شد.

این اتفاق زمانی که پرستا رو آپدیت بکنید هم رخ میده. اینو قبلا تست کردم و دقیقا همین مشکل اونجا هم رخ داد.

میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چطور میشه این مسئله رو برطرف کرد؟

سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستانی که از علاقمندان این قالب هستین، خبر خوش اینه که طی امشب و فردا یه آپدیت تو راهه  :P

یادتون باشه خبر رو داغ داغ و دست اول از من شنیدین  ;)

لینک به دیدگاه

با سلام

ماژوالی به نام  ماژوال نظرات تو قالب دستچین سایت من قسمت ماژوال ها نبود و همچنین قسمت بر چسب ها تو سایتم فعال نمیشه هر کاری کردم. با این که برچسب ها رو وارد کردم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

ماژول نظرات جزء ماژول پیش فرض پرستا هست با نام productcomments جستجو کنید.

ماژول پیش فرض پرستا برای برچسب ها به صورت کلی نمایش داده میشه و نه تنها برای هر محصول جداگانه. ماژول رو هوک کردید بازم نمایش نمیده؟

لینک به دیدگاه

سلام

امکانش هست آدرس تعدادی از فروشگاه هایی که با قالب دستچین راه اندازی شده اند رو قرار بدید ؟

با تشکر

با عرض سلام جهت اطلاع و مشاهده شما

سایت فروشگاه آنلاین شرکت تمیز گستر اندیشان نیز از قالب دستچین استفاده می نماید .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آپدیت شماره 1 قالب دستچین در آستانه انتشار میباشد ، لطفا کاربرانی که از این قالب برای فروشگاهشون استفاده میکنن و مشکل یا باگ خاصی رو مشاهده کردن در همین تاپیک مشکل را با توضیحات کافی گزارش دهند تا بررسی گردد . مسلما همکاری شما عزیزان باعث میشه ما سریعتر و بهتر مشکلات رو کشف و رفع کنیم و قالب بهتری در اختیار شما قرار دهیم .

با تشکر :heart:

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

بنده قالب دستچین رو خریداری و طبق آموزش نصب کردم,اما در قسمت هایی از قالب به هم ریختگی وجود داره

1-منوها:رنگ منوها سفید هستش وچیزی معلوم نیست

2-رنگ زمینه فوتر مشکی هستش و میخوام سفید باشه

3-با توجه به تعداد بالای محصولات نیاز دارم که حتما عمق منوها 4 تا باشه

لینک به دیدگاه

آپدیت شماره 1 قالب دستچین در آستانه انتشار میباشد ، لطفا کاربرانی که از این قالب برای فروشگاهشون استفاده میکنن و مشکل یا باگ خاصی رو مشاهده کردن در همین تاپیک مشکل را با توضیحات کافی گزارش دهند تا بررسی گردد . مسلما همکاری شما عزیزان باعث میشه ما سریعتر و بهتر مشکلات رو کشف و رفع کنیم و قالب بهتری در اختیار شما قرار دهیم .

با تشکر :heart:

خیلی ممنون از اینکه به نظر کاربرانتون اهمیت میدین. :heart: :heart: :heart:

جسارتا مواردی که به نظرم میرسد و بعضی از آنها را در صفحه 2 همین تاپیک گفته بودم، به ترتیب اهمیت (از نظر این حقیر) ذکر میکنم:

1) افزودن امکان بسیار مهم انتخاب تعداد در صفحه محصول و نمایش سریع

2) کادر بازشونده "نمایش سریع"  بسیار مبسوط، کشیده و بهم ریخته است. در قالبهای قبلی مثل مینا این بخش ظاهر بهتری داشت.

3) در حالت موبایل، دکمه نمایش منوی سایت برای کاربر بی تجربه بسیار گنگ و ناشناس است. بهتر است متنی مانند "منوی سایت" در کنار آن قرار گیرد.

4) فونت ایران سنس 4 هارمونی کاملی با این قالب زیبا دارد. امیدوارم همچون قالب پارمیس، این فونت را به این قالب نیز اضافه فرمایید.

5) در سبد خرید ستون موجودی برای تمام کالایی که موجودی دارد علامت تیک زده میشود در حالیکه در بخش "متن نمایش داده شده وقتی که موجود است" بعضی از کالاهای موجود عبارتی نظیر "قبل از خرید تماس بگیرید" قرار میدهیم که نمایش داده نمیشود اما در قالب پیش فرض این مشکل وجود ندارد.

6) در بخش ویژگی های محصول دو ستونه کردن، ظاهر زیبایی به قالب داده است اما زمانیکه توضیحات یک ویژگی طولانی است، ظاهر بدی پیدا میکند. پیشنهاد میکنم امکان غیرفعال کردن حالت دو ستونه را در ماژول شخصی سازی قرار دهید.

7) در کادر جستجو پس از کلیک داخل جعبه، بهتر است متن توضیحی پاک شود تا کاربر بی تجربه از آماده بودن کادر، برای دریافت متن مطمئن شود.

8) متن در کادر جستجو بهتر است بصورت راست چین باشد.

9) منوی افقی در اینترنت اکسپلورر 11 با ایراداتی در ظاهر دیده میشود.

10) در حالت "بدون حاشیه ماژول شخصی سازی" ریبون بالای سایت که منو روی آن قرار گرفته، در سمت چپ شکستگی دارد. (در اینترنت اکسپلورر 11)

11) دکمه "نمایش سریع" و نیز "% تخفیف" تولتیپ ندارد که وظیفه اش را شرح دهد اما دکمه های "خرید" و "توضیحات" تولتیپ بی استفاده دارند که میتواند حذف شود.

12) در صفحه محصول، عبارت "در انبار موجود نیست" بهتر است زیر قیمت و بالای دکمه "افزودن به لیست دلخواه" باشد.

13) سبد خرید بالای صفحات اندکی بزرگتر یا واضح تر باشد تا کاربر بدون تجربه خرید اینترنتی هم با اهمیت این بخش آشنا شود مانند قالب مینا.

14) در بخش نظرات رتبه دهی با علامت ستاره، حالت گویاتری دارد.

15) در صفحه محصول، بین نام محصول و کد آن یک فاصله لازم است!

دگر بار از زحمات شما عزیزان قدردانی میکنم.

در پناه حق

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما 

میخواستم بدونم توی سایت هرجاش و یا صفحه اصلی هر جاش بخش سمت راست زیر اسلایدر بالاش چه طوری میتونم کد html دلخواه خودم اضافه کنم ایا مثل سایر سیستم های حرفه ای cms بخش سایدبار و مدیریت چیدمان داره یانع ؟!

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

من این قالب رو ندارم ولی اگه بتونه نیازهامو برطرف بکنه در صدد خرید اون هستم

به نظرم برای فرم پیگیری سفارشات کدCAPTCHA لازمه

واگه امکان برچسب خوردن روی محصولات "ناموجود" هم باشه بسیار عالی میشه

لینک به دیدگاه

سلام

یه مشکلی با این قالب دارم و اونم اینه که داخل منو بالا فقط اولین شاخه با زیرشاخه ها شو نشون میده و بقیه دسته بندی ها رو نشون نمیده

الان من 5 تا شاخه اصلی دارم که فقط اولن شاخه رو نشون میده

مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از اینکه به نظر کاربرانتون اهمیت میدین. :heart: :heart: :heart:

جسارتا مواردی که به نظرم میرسد و بعضی از آنها را در صفحه 2 همین تاپیک گفته بودم، به ترتیب اهمیت (از نظر این حقیر) ذکر میکنم:

دست شما درد نکنه که اینقدر خوب موارد رو لیست کردین. بنده با اغلب موارد گفته شده توسط شما موافقم.

- کادر باز شونده "مشاهده سریع" به چیدمان و صفحه آرایی بهتری نیاز داره

- در سبد خرید قسمتی که نوشته شده "ارسال: رایگان" خیلی برای کاربران گمراه کننده است. تو این مورد اغلب با مشتریان به مشکل برخورد کردیم، مشتری میگه که اونجا نوشته ارسال رایگان و انتظار داره به عنوان مثال یه لباسشویی با 70 کیلو وزن رو رایگان براش تا مثلا مشهد ارسال کنیم. فکر می‌کنم اگه تو سبد خرید که بالای سایت قرار داره اگه در مورد ارسال چیزی گفته نشه بهتره تا اینکه در طی مراحل ثبت سفارش بعد از ثبت آدرسش در مورد هزینه‌ی ارسال گفته بشه.

- در سبد خرید بالای سایت دو دکمه وجود داره "ثبت کردن سفارش" و "مشاهده سبد خرید". هر دوی این دکمه‌ها به یک جا یعنی صفحه order میرن. پس دکمه‌ی "مشاهده سبد خرید" اضافیه و بهتره حذف بشه و همچنین "ثبت کردن سفارش" به "ثبت سفارش" تغییر کنه.

- بخش جستجوی بالای سایت بهتره راستچین بشه و پس از کلیک درون کادر متن نوشته شده پاک بشه.

- در منوی اصلی سایت در سمت راست یعنی قسمت تماس با پشتیبانی مشکلی وجود داره که این مشکل قبلا به اطلاع آقای رستم‌پور رسونده شده

- در قسمت اطلاعیه‌ها (زیر منوی اصلی) بهتره خبرهایی که براشون لینکی ثبت نشده  به صورت پیش فرض قابل کلیک نباشن.

- برای محصولاتی که پیشنهاد ویژه شده‌اند (تخفیف خورده‌اند) به غیر از یک خط خوردن روی قیمت اصلی و درج قیمت تخفیف خورده، استایل و طراحی زیبایی به چشم نمی‌خوره. بهتره یه برچسب یا روبان زیبا در بالا سمت چپ عکس درج بشه که خیلی واضح اعلام کنه که این محصول تخفیف خورده و در فروش ویژه قرار گرفته. برای مثال به تصویر پیوست شده (تصویر اول) توجه کنید. بجای واژه‌ی "حراج" میشه از "پیشنهاد ویژه" و یا "فروش ویژه" هم استفاده کرد.

- قسمت‌های "محصولات ویژه" ، "جدیدترین محصولات" و "پرفروشترین محصولات" در صفحه اصلی، در سمت راستشون آیکون‌ها نمایش داده نمیشن و یه فضای خالی قبل از درج این نامه‌ها وجود داره که اگه اصلاح بشه خیلی بهتره.

- در بالای سایت "علاقه مندی ها من" درج شده که هم "ی" جا افتاده و هم به لحاظ نگارشی نیم فاصله رعایت نشده و بهتره به "علاقمندی‌های من" و یا "نشان شده‌ها" تغییر کنه. در ترجمه‌ها متاسفانه پیداش نکردم که خودم تغییر بدم.

- ای کاش، ای کاش و ای کاش در فرم ثبت‌نام فیلد "تلفن همراه" رو قرار بدید چون عملا ارسال پیامک خوشامدگویی به دلیل نبودن فیلد "تلفن همراه" در فرم ثبت‌نام غیرقابل استفاده شده. اکیدا خواشمندم این فیلد رو به فرم ثبت‌نام اضافه کنید.

- با غیر فعال کردن ماژول امتیاز وفاداری، کل چیدمان صفحه محصول به هم میریزه. کاش بشه که این ماژول رو بدون اینکه بهم ریختگی اتفاق بیفته غیر فعال کرد.

- قسمت ویژگی‌ها وقتی که با موبایل نمایش داده میشه خیلی جالب نیست. به تصویر پیوست شده توجه فرمایید (تصویر دوم)

- بخش کامنت محصولات واقعا خیلی جا برای کار داره. اگه این ماژول تا این اندازه محدوده کاش یا ماژول دیگه‌ای رو جایگزین کنین و یا ماژولی رو پیشنهاد بدین تا بتونیم ازش استفاده کنیم. ایراداتی که به ماژول کنونی وارده عبارتند از:

۱- عدم امکان پاسخگویی "Reply" چه از جانب مدیران سایت و چه از جانب سایر کاربران سایت

۲- محو شدن قسمت رای دادن به کامنت (رای مثبت و منفی) بعد از کلیک کردن بر روی هر یک از این دو.

۳- برعکس نوشته شدن تاریخ درج نظر، زیر نام نگارنده نظر

۴- عدم نمایش زیبای نام نگارنده نظر. به عنوان مثال: زهرا پ (بهتره یا تنها اسم نمایش داده بشه و یا اسم و فامیل با هم)

۵- بهتره از ستاره به جای خطوط در قسمت دیدگاه‌ها استفاده بشه که بیشتر در میان کاربران اینترنتی جا افتاده.

- در صفحه order برای مراحل پنجگانه ثبت سفارش میشه زیباتر عمل کرد. در حال حاضر مراحل پنجگانه اینجوری شماره‌گذاری شدن: 01. 02. 03. 04. 05.

به نظر بنده خیلی بهتره که بشن: 1 2 3 4 5

یعنی "0" و "." حذف بشن

- و در آخر یک پیشنهاد، کاش ماژول شمارشگر معکوس برای پیشنهادهای ویژه رو با طراحی و استایلی که به این قالب بخوره طراحی کنید . به عنوان یک آپدیت اضافه برای این قالب برای فروش بذارید. اونوقت افرادی که مثل من خواهان یه همچین چیزی هستن می‌تونن این پک اضافه رو خریداری کنن. یه ماژول که با فعال کردنش، در صفحه اصلی و زیر اسلایدر، محصولاتی که در پیشنهاد ویژه قرار گرفتن مثل دیجی کالا با دقیقا همون شمارشگر، بطوری که به این قالب بیاد خیلی خوشگل درج بشن.

سپاس از شما

post-10433-0-46637900-1471606233_thumb.png

post-10433-0-79667100-1471607728_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

- در سبد خرید قسمتی که نوشته شده "ارسال: رایگان" خیلی برای کاربران گمراه کننده است. تو این مورد اغلب با مشتریان به مشکل برخورد کردیم، مشتری میگه که اونجا نوشته ارسال رایگان و انتظار داره به عنوان مثال یه لباسشویی با 70 کیلو وزن رو رایگان براش تا مثلا مشهد ارسال کنیم. فکر می‌کنم اگه تو سبد خرید که بالای سایت قرار داره اگه در مورد ارسال چیزی گفته نشه بهتره تا اینکه در طی مراحل ثبت سفارش بعد از ثبت آدرسش در مورد هزینه‌ی ارسال گفته بشه.

- ای کاش، ای کاش و ای کاش در فرم ثبت‌نام فیلد "تلفن همراه" رو قرار بدید چون عملا ارسال پیامک خوشامدگویی به دلیل نبودن فیلد "تلفن همراه" در فرم ثبت‌نام غیرقابل استفاده شده. اکیدا خواشمندم این فیلد رو به فرم ثبت‌نام اضافه کنید.

- و در آخر یک پیشنهاد، کاش ماژول شمارشگر معکوس برای پیشنهادهای ویژه رو با طراحی و استایلی که به این قالب بخوره طراحی کنید . به عنوان یک آپدیت اضافه برای این قالب برای فروش بذارید. اونوقت افرادی که مثل من خواهان یه همچین چیزی هستن می‌تونن این پک اضافه رو خریداری کنن. یه ماژول که با فعال کردنش، در صفحه اصلی و زیر اسلایدر، محصولاتی که در پیشنهاد ویژه قرار گرفتن مثل دیجی کالا با دقیقا همون شمارشگر، بطوری که به این قالب بیاد خیلی خوشگل درج بشن.

نوشتن ارسال رایگان در سبد خرید قبل از ورود به مراحل سفارش خب این مورد مربوط به قالب نیست ، شما باید در تنظیمات حامل هاتون تجدید نظر کنید و طوری تنظیم کنید که به صورت پیشفرض هزینه ای رو به مشتری نشون بده . در تاپیک های مربوط به تنظیم حامل ها مطرح کنید تا دوستان راهنماییتون کنن

شماره موبایل در فرم ثبت نام در پرستاشاپ وجود داره ، و باز این مربوط به قالب نیست ، شما میتونید از مدیریت پرستاشاپ شماره موبایل رو اجباری یا اختیاری یا حذف کنید کلا

ماژول شمارشگر معکوس نیز میتونید از سایت همکار ، پرستا استور خریداری و استفاده کنید

ماژول نظرات هم برای نوشتن نظر و نقد طراحی شده نه برای سوال و جواب ، برای سوال و جواب میتونید از بازارچه ماژول سوال و جواب را خریداری و استفاده نمایید . ماژول نظرات پیشفرض پرستاشاپ دقیقا مثل بخش نظرات دیجی کالا غمل میکنه و برای سوال و جواب و پاسخ دادن مدیر به کاربران طراحی نشده ، بلکه برای نوشتن نقد و بررسی توسط کاربران ایجاد شده .

با تشکر از دوستان بابت ارسال نظراتشون

تاپیک به مدت 24 ساعت به منظور جمع بندی و انتشار آپدیت بسته می گردد . بعد از انتشار آپدیت در همین تاپیک اطلاع رسانی شده و تاپیک باز خواهد شد .

لینک به دیدگاه

روند پیشرفت آپدیت شماره 1 قالب دستچین :

تغییر فونت قالب به فونت ایران سن سریف ( خریداری شده به صورت قانونی ) + بزرگ شدن 10 درصدی فونت کل قالب

افزوده شدن امکان درج لینک به آیکون های بالای فروشگاه ( ماژول آیکون های اعتماد سازی مشتری )

افزودن قابلیت غیرفعال کردن افکت های قالب به ماژول شخصی سازی پیشرفته قالب دستچین

افزوده شدن باکس انتخاب تعداد برای خرید در صفحه محصول

بهینه سازی + ساده سازی ظاهر کادر نمایش سریع و حذف موارد اضافی

حذف ماژول پیشفرض شماره تماس پشتیبانی در منو و افزوده شدن ماژول اختصاصی قالب

افزوده شدن امکان انتخاب بین حالت تک ستونه و دو ستونه برای نمایش ویژگی های در صفحه محصول به ماژول شخصی سازی پیشرفته قالب دستچین

افزوده شدن قابلیت غیرفعال کردن بخش ویژگی ها به ماژول تنظیمات قالب و ماژول شخصی سازی پیشرفته قالب دستچین

افزوده شدن حالت تب به صفحه محصول ( فقط با ماژول شخصی سازی پیشرفته قالب دستچین )

افزوده شدن قابلیت مخفی کردن تاریخ بروزرسانی محصول ( فقط با ماژول شخصی سازی پیشرفته قالب دستچین )

بزرگ شدن آیکون سبد خرید در هدر فروشگاه برای در دید بودن بیشتر

کاهش حجم قالب و پاکسازی عکس ها و کد های بلااستفاده

رفع مشکل عدم نمایش لوگوی تولیدکننده در صفحه محصول زمانی که محصول دارای ترکیب نباشد

رفع مشکلات جزئی در ظاهر منوی افقی سایت

رفع باگ بهم ریختن صفحه محصول با غیرفعال شدن ماژول وفاداری مشتریان

رفع باگ موجود در ماژول محصولات شاخه ها در صفحه اصلی ( با غیرفعال شدن این ماژول قالب دچار خطای جی کوئری میشد )

بهینه سازی عملکرد و ظاهر ماژول جستجوی بالای سایت

تغییر جایگاه نمایش و ظاهر متن های خطای موجودی انبار در صفحه محصول

اصلاح باگ موجود در صفحه مقایسه در نمایش تیک های ویژگی ها

افزودن تولتیپ به درصد های تخفیف و دکمه نمایش سریع

رفع باگ عدم امکان ثبت آدرس در فروشگاه در حالت ثبت نام کامل

اصلاح نمایش نام و کد محصول در صفحه محصول

کاهش نمایش منوی آیکون ها در زیر منو از 9 ایکون به 8 ایکون در حالت دسکتاپ برای چیدمان بهتر

اصلاحات جزئی در ردیف محصولات در صفحه سبد خرید

اصلاحات جزئی در مراحل سفارش در بالای صفحه سبد خرید ( ساده سازی شماره ها )

و اصلاحات جزئی در ترجمه و متون قالب

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آپدیت شماره 1 قالب دستچین منتشر شد ( تاریخ 1395/06/08 )

قالب دستچین از زمان انتشار با استقبال خوبی از طرف کاربران و مشتریان همراه بوده است ، ما بازخوردهای خوبی از این قالب از جانب شما عزیزان دریافت کردیم ، انتقادات و پیشنهاداتی نیز برخی از مشتریان داشتند که تا جای ممکن سعی کردیم بشنویم و بررسی نماییم تا از آن ها در جهت بهبود قالب حداکثر استفاده را نماییم ، با اینکه امکان استفاده و پیاده سازی تمامی پیشنهادات دوستان در آپدیت ها امکان پذیر نیست ، با اینحال سعی کردیم تا بهترین موارد را گلچین نماییم و حاصل کار ، آپدیت شماره 1 قالب دستچین هست که هم اکنون منتشر شده و قابل دانلود از حساب کاربری توسط مشتریانی هست که قالب را خریداری کرده اند .

این آپدیت حاوی گلچینی از پیشنهادات مشتریان ، استفاده کنندگان ، کاربران انجمن و تمامی همکاران و دوستان عزیز میباشد ، همچنین در این آپدیت باگ های زیادی رفع شده اند که اغلب این باگ ها توسط استفاده کنندگان گزارش شده بود . ما سعی کردیم ظاهر قالب را نیز کمی متحول کنیم و با همکاری ایران فونت ، فونت ایران سن سریف را نه تنها در این قالب ، بلکه در تمام قالب های طراحی شده در آینده استفاده خواهیم کرد :idea:

در این آپدیت سعی کردیم تا برای آن دسته از مشتریانی که ماژول شخصی سازی قالب دستچین را خریداری کرده اند امکانات بیشتری فراهم کنیم ، امکاناتی چون غیرفعال کردن افکت های قالب ، دو ستونه و تک ستونه کردن ویژگی ها یا حذف باکس ویژگی ها و از همه مهم تر امکان حالت تب در صفحه محصول که مطمئنا خیلی ها دوست دارن این امکان تو قالب دستچین وجود داشته باشه :)

تغییرات و اصلاحات قالب زیاده ، برای اطلاعات بیشتر ، پست قبلی رو مطالعه کنید

آپدیت قالب هم اینک از حساب کاربری قابل دانلود می باشد . راهنمای نصب نیز همراه بسته دانلودی وجود دارد ( کل قالب را دوباره دانلود کنید از تاریخچه سفارشات ، از حال زیپ خارج کنید تا به فایل آپدیت + راهنمای نصب آپدیت + فایل های پی اس دی + فایل اصلی و بروز شده قالب دسترسی پیدا کنید )

توجه : نسخه جدید ماژول شخصی سازی قالب دستچین نیز منتشر شده و از حساب کاربری قابل دانلود است

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

قالب خوبی هست من از الکترو مارکت برای تنوع بهتر به این قالب کوچ کردم

قسمت ماژول عکس کنار متن در صفحه اصلی هرکاری میکنیم درست نمیشه!!! از جدول هم استفاده میکنم یا عکس بزرگتر میشه یا نوشته ها خارج میشن!!!

ممنون میشم دوستان تجربیات خودشون رو به ما کمک کنند

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان ممنون از آپدیت جدید،خداییش این چند سالی که باهاتون کار کردم از خدمات و پشتیبانی که داشتید راضی بودم همین که برای محصولات خودتون آپدیت میزارید کاری که تو کشور ما مخصوصا کارهای مشابه کم نظیره !!! نشان دهنده وجدان کاری و ارزش قائل شدن برای مشتریاتون هست.

فقط یک مشکل برای من بعد از آپدیت ایجاد شده،محصولاتی که فقط 1 عدد موجودی دارند، دکمه های خرید ولیست دلخواه محو شده

http://kermanbazar.com

لینک کوتاه نمونه محصول مشکل دار

yon.ir/arnn

http://s3.img7.ir/3mNOC.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون از تیم آی پرستا و زحماتشون

من قالب رو آپدیت کردم و متاسفانه صفحه سایت ریخت بهم مخصوصن منوی بالا .البته تیکت پشتیبانی گذاشتم .این مطلب رو گذاشتم بیشتر برای تشکر

لینک به دیدگاه

:exclamation: دوستانی که مشکل در آخرین موجودی و ... داشتن بعد از نصب آپدیت ، حتما دوباره دانلود و دوباره قالبشون رو آپدیت کنن و بعد از آپدیت حتما کش رو پاک کردن ، هم مرورگر هم پرستاشاپ :exclamation:

برای نصب آپدیت و نسخه جدید قالب باید آخرین نسخه یون کیوب در هاست شما نصب باشد ، اگر بعد از نصب آپدیت با صفحه سفید مواجه شدید ، مشکل از همین میباشد و به هاست خود تیکت بزنید

نسخه جدید ماژول شخصی سازی قالب دستچین نیز منتشر شده و از حساب کاربری قابل دانلود است

لینک به دیدگاه

دوستان قابلیت قابلیت قرار دادن لینک و آیکون تلگرام به ماژول شبکه های اجتماعی در فوتر نیز اضافه شده در آپدیت ، کافیه ماژولشو تنظیم مجدد بزنید تا این امکان براتون داخل پیکربندیش فعال بشه

لینک به دیدگاه

من قالبم رو اپدیت کردم....عالی تر از عالی...ممنونم

فقط ممنون میشم در مورد تب ها در صفحه اصلی تجربیات خودتون رو با ما در میون بگذارید...

هرکاری کنم یا فضای خالی زیر عکس ایجاد میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...