رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

خواهش میکنم . ابتدا فول بک آپ از داخل هاست خود بگیرید تا اگه مشکلی پیش اومد بتونید برگردونید . بعد از نسخه پشتیبان با خیال راحت اپدیت کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خواهش میکنم . ابتدا فول بک آپ از داخل هاست خود بگیرید تا اگه مشکلی پیش اومد بتونید برگردونید . بعد از نسخه پشتیبان با خیال راحت اپدیت کنید .

یعنی شاخه های محصولات تو دیتابیس ثبت شده و بعد از تغییر نسخه پرستام و حتی هاستم فقط ایمپورت کردن دیتابیس و تمام!!؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت آقای رستم پور :

آیا امکان اضافه کردن قابلیت حذف محصولات "X" در ورژن موبایل در صفحه order برای این قالب وجود داره ؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام 

ببخشید من قصد خرید قالب دستچین را دارم ولی تنها موردی که با خواسته من مطابقت ندارد این است که با توجه به نیاز سایت من باید در قسمت مشاهده محصول به غیر از بزرگنمایی که در قالب دستچین انجام میدهد میخواهم مانند قالب الکترومارکت نیز به غیر از نشان دادن عکس محصول ، عکس های مربوط به تنوع رنگ که بر روی محصول پیاده شده  را نیز بتوان نشان بدهیم که با کلیک بر روی آن جایگزین عکس اصلی بشود و بتوان مجدد آن را بزرگنمایی کرد.

به طور مثال بر روی یک محصول کلیک می کنیم و وارد پنجره مخصوص آن محصول می شویم در قالب الکترومارکت در زیر عکس محصول یک سری عکس کوچک از نمونه های مختلف همان محصول وجود دارد ولی در قالب دستچین چنین چیزی وجود ندارد آیا امکان اضافه کردن چنین موردی در این قالب وجود دارد

حال میخواستم بدانم که قالب دستچین چنین امکاناتی نیز دارد یا خیر

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام 

ببخشید من قصد خرید قالب دستچین را دارم ولی تنها موردی که با خواسته من مطابقت ندارد این است که با توجه به نیاز سایت من باید در قسمت مشاهده محصول به غیر از بزرگنمایی که در قالب دستچین انجام میدهد میخواهم مانند قالب الکترومارکت نیز به غیر از نشان دادن عکس محصول ، عکس های مربوط به تنوع رنگ که بر روی محصول پیاده شده  را نیز بتوان نشان بدهیم که با کلیک بر روی آن جایگزین عکس اصلی بشود و بتوان مجدد آن را بزرگنمایی کرد.

به طور مثال بر روی یک محصول کلیک می کنیم و وارد پنجره مخصوص آن محصول می شویم در قالب الکترومارکت در زیر عکس محصول یک سری عکس کوچک از نمونه های مختلف همان محصول وجود دارد ولی در قالب دستچین چنین چیزی وجود ندارد آیا امکان اضافه کردن چنین موردی در این قالب وجود دارد

حال میخواستم بدانم که قالب دستچین چنین امکاناتی نیز دارد یا خیر

با تشکر

سلام

این مطلبی که شما می فرمایید مربوط به خود پرستاشاپ هست و به قالب ارتباطی نداره. یعنی اینکه پرستاشاپ به طور پیشفرض قابلیت گذاشتن چندین عکس برای هر محصول را دارد.

و این که می فرمایید (در قالب دستچین چنین چیزی وجود ندارد) به دلیل اینه که برای محصولاتی که در دموی قالب گذاشتن نیاز نبوده که چندتا عکس قرار بدن وگرنه اگر چندتا عکس به گالری محصول (در قسمت ویرایش محصول پرستاشاپ) اضافه کینید می تونید یک عکس رو به عنوان عکس پیشفرض و مابقی رو در زیر عکس اصلی ببینید و با کلیک کردن روی اون ها می تونید عکس ها رو در سایز بزگ مشاهده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

در صورت امکان سازگاری ماژول های "اشتراک در تلگرام" و "متن به جای قیمت" رو با قالب دستچین ایجاد بفرمائید

با تشکر

هر دو ماژول با قالب سازگار شده. تیکت بزنید تا سازگاری ها براتون نصب بشه

لینک به دیدگاه

سلام من قالب دستچین را خرید کردم ولی در هنگام بارگذاری قالب تا 100 درصد تکمیل می شود ولی در انتها پیغام هشدار فایل تنظیمات نامناسب را میدهد لطفا راهنمایی نمایید . ممنون

لینک به دیدگاه

سلام من قالب دستچین را خرید کردم ولی در هنگام بارگذاری قالب تا 100 درصد تکمیل می شود ولی در انتها پیغام هشدار فایل تنظیمات نامناسب را میدهد لطفا راهنمایی نمایید . ممنون

سلام.

فایل رو از حالت فشرده خارج کنید،، یه فایل فشرده دیگه هست که با import شروع میشه اونو آپلود کنید

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب
دو ایراد درباره قالب زیبای دستچین خدمتتان عرض میکنم:

1) دکمه سبد خرید در صفحه محصول همیشه نشان داده میشود حتی زمانیکه گزینه "موجود برای سفارش" غیرفعال است!

2) کادر نمایش سریع در کالاهایی که چند تصویر دارند وضعیت به هم ریخته ای دارد.

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید من می خواهم این قالب رو خیداری کنم ولی مشکل اساسی من با آن قسمت جستجوی آن است

در این قالب جستجو فقط به صورت نمایش عنوان گزینه های یافته شده است و عدم نمایش عکس همرته با عنوان در نتایج جستجو دارد

چرا؟؟

امکانش هست این مشکل رفع شود؟؟

لینک به دیدگاه

مگه برای این قالب آپدیت جدید اومده؟

تو تلگرام ipresta دیدم که قراره آپدیت جدید برای این قالب بیاد اما چیزی تو تاپیک این قالب مبنی بر ارائه به روز رسانی ندیدم !!!

نسخه 1.2 اومده برای دستچین؟

لینک به دیدگاه

آقای رستم‌پور سلام

من الان قالب رو از حساب کاربریم مجددا دانلود کردم و دیدم که نسخه 1.2 هستش.

به فایل‌هام که نگاه کردم دیدم که این نسخه رو من قبلا دانلود کردم و آپدیت هم انجام شده.

این نسخه همونه دیگه؟ یعنی 1.2؟

چون چند روز پیش دیدم که از طریق تلگرام آی پرستا خبری اومد مبنی بر به روز رسانی قالب‌های مینا و دستچین ظرف 48 ساعت آینده؟

این آپدیت که هنوز ارائه نشده؟ درست میگم؟

لینک به دیدگاه

این کار به صورت رایگان براتون انجام نمیشه. اگه مشکلی با پرداخت هزینه ندارید می تونید بعد از خرید  تیکت بزنید تا براتون انجام بشه

لینک به دیدگاه

این کار به صورت رایگان براتون انجام نمیشه. اگه مشکلی با پرداخت هزینه ندارید می تونید بعد از خرید  تیکت بزنید تا براتون انجام بشه

با منی شما؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام 

آقا قالبتون عالیه و کاربر پسند هستش یه انتقاد کنم امیدوارم پست بندرو پاک نکنید شما خرید آنلاین گذاشتید زحمت کشیدید یه قالبیو طراحی کردید در قبالش هم ما با رضایت کامل پولمونو به صورت اینترنتی تقدیم میکنیم آیا ما نباید قبل خرید به صورت تلفنی یه مشاوره از شما بگیریم مبلغ کمیم نیست شما میگیرید البته نوش جانتون ، ولی شما 4 تا شماره تلفن دارید یه دونشو جواب نمیدین بله میدونم حجم تماستون زیاده خوب یه دفعه که باید گوشیتونو جواب بدین  یعنی حجم تماستون از ایرنیک هم زیادتره که امکان برقراری تماس هست میتونید یه شماره تلفنو فقط برای خرید قالب بزارید میدونم شاید در قبال پست بنده جواب بدین که تیکت بزارید خوب این حقو به ما خریدار بدین که که یکی دوست داره تلفنی مشاوره بگیره و خیالش راحتره لطفا اعمال کنید با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام 

آقا قالبتون عالیه و کاربر پسند هستش یه انتقاد کنم امیدوارم پست بندرو پاک نکنید شما خرید آنلاین گذاشتید زحمت کشیدید یه قالبیو طراحی کردید در قبالش هم ما با رضایت کامل پولمونو به صورت اینترنتی تقدیم میکنیم آیا ما نباید قبل خرید به صورت تلفنی یه مشاوره از شما بگیریم مبلغ کمیم نیست شما میگیرید البته نوش جانتون ، ولی شما 4 تا شماره تلفن دارید یه دونشو جواب نمیدین بله میدونم حجم تماستون زیاده خوب یه دفعه که باید گوشیتونو جواب بدین  یعنی حجم تماستون از ایرنیک هم زیادتره که امکان برقراری تماس هست میتونید یه شماره تلفنو فقط برای خرید قالب بزارید میدونم شاید در قبال پست بنده جواب بدین که تیکت بزارید خوب این حقو به ما خریدار بدین که که یکی دوست داره تلفنی مشاوره بگیره و خیالش راحتره لطفا اعمال کنید با تشکر

پیشنهادتون رو مد نظر قرار خواهیم داد. با تشکر از انتقاد سازنده شما. انشاء الله در آینده این مشکل نیز رفع خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...