رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

• 3 weeks later...

با سلام به دوستان گرامی  من قالب پرواز رو دارم استفاده میکنم و میخوام به این قالب مهاجرت کنم . چند تا سوال داشتم . 

1- برای انتقلال به این قالب چه مراحلی نیاز هستش 

2- آیا شما این کار رو انجام میدید ؟

3-برای اینکه در حالت نمایش موبایل بخواهیم مشخص کنیم چه قسمت های نمایش داده بشه یا نمایش داده نشه تنظیماتی وجود داره یا خیر و اگر نداره راه کار چی هستش . 

آدرس سایت : www.asapardazesh.ir/store

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
من تو قسمت ماژول بلوک متن + عکس در صفحه اصلی ( دستچین ) هر کاری میکنم که عکس موجود رو حذف کنم و عکس خودمون رو جایگزین کنم بعد از اینکه صفحه ریفرش میشه با عکس پیش فرض میاد مجدد بالا و عکس خودمون لود نمیشه

فقط کافیه بگم عکس پیش فرض 52 کیلو بایت و عکس ما 68 کیلو بایت

ممنون میشم راهنماییم کنید.

منظورم این عکس

http://s4.img7.ir/E6lhL.jpg
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام، سال نو مبارک

دوستان وقتش نشده موارد گفته شده برطرف بشه، تعدادی از اعضای سایت با من ارتباط برقرار کرده اند و در مورد این قالب از من سوال پرسیده اند و من همواره گفته ام این قالب خیلی خوب، سریع و حرفه ای هست ولی نواقصی دارد که باید برطرف بشود که اگر برطرف نشود این قالب خوب کارایی نخواهد داشت، مجدد از دوستان طراح قالب دستچین تقاضا میکنم مشکلات گفته شده را برطرف کنند تا قالب مشکلات و نواقصش کمتر شود.

اینکه چند قالب متفاوت با نواقص زیاد داشته باشید چندان جذاب نیست، اگر یک قالب مثل دستچین به معنی واقعی کامل شود ارزنده خواهد بود.

سلام

قالب دستچین، 2ماژول لیست دلخواه داره که هیچکدوم درست حسابی کار نمی کنه

گفتم شاید سایت من مشکل داره ولی روی دموی قالب دستچین شما هم این مشکل بود

ماژول favoriteproducts یا همون محصولات مورد علاقه من :

موقعی که کاربر وارد سایت نشده و دکمه دوسش دارم یک محصول را میزنه میگه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، این مشکلی نداره فقط دکمه خروج نداره و پیغام روی صفحه میمونه

موقعی که کاربر دکمه دوسش دارم را میزنه و به صفحه module/favoriteproducts/account میره کالاها به لیستش اضافه شده ولی دکمه برای حذف کالا از این لیست وجود نداره در حالی که در قالب اصلی پرستاشاپ این دکمه حذف وجود داره

در ماژول mywishlist یا همان لیست علاقه مندی های شما

در صفحه module/blockwishlist/mywishlist دکمه حذف وجود نداره ، تاریخی هم که در صفحه وجود داره میلادیه

متاسفانه در قالب دستچین چندجا دکمه خروج یا حذف وجود نداره و اگر هم هست کار نمیکنه

مثلا وقتی یک شاخه را باز می کنیم و خصوصیات را فیلتر می کنیم اگر بعد پشیمون بشیم و بخوایم فیلتر را حذف کنیم دکمه حذف فیلتر کار نمیکنه و باید از داخل لیست تیکش را برداریم

امیدوارم طراحان قالب دستچین توجه ویژه ای به این نکات داشته باشند.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

خوب خدا را شکر مثل اینکه قرار نیست مشکلات این قالب برطرف شود.

الان یک سوال برام پیش آمده، 

وقتی در قالب دستچین می خواهیم محصولی قرار بدیم در قسمت ویرایش متن، سرصفحه 2 و 3 وجود داره ولی وقتی روی مثلا سرصفحه 2 قرار میدیم در هنگام نمایش هیچ تغییری روی فونت حاصل نمیشه و فقط با تغییر اندازه فونت ، متن تغییر میکنه

البته در کدها درسته و H2 کار میکنه

حالا سوال من این هست که بنابر دستورات سئو و مطالب رسمی گوگل، برای اینکه یک مطلب به خوبی سئو بشه و در صفحه اول گوگل قرار بگیره نباید آنچه کاربر مشاهده میکنه با آنچه در کدها هست یکی باشه؟

یادتون باشه قدیم ها نویسندگان و مدیران سایت ها کلمات کلیدی زیادی در صفحات خودشون به کار میبردن و برای اینکه کاربر مشاهده نکنه رنگ فونت ها را سفید یا ریز می کردن ولی در نهایت گوگل برخورد سختی با اینگونه سایت ها کرد.

لینک به دیدگاه

امروز در قالب دستچین به مورد جالبی برخوردم که امیدوارم ایراد از من باشه

من یک کالا به سایتم اضافه کردم ، بعد دو ترکیب جدید با مشخصات زیر به آن اضافه کردم

کالا اصلی یک کیلو وزن داشت و قیمتش 40000ت هست 

ترکیب جدید دو کیلویی با قیمت 68000ت و

ترکیب جدید 4کیلو و نیم با قیمت 147000ت را هم اضافه کردم

حالا موقع نمایش :

ترکیب اصلی را با قیمت 40000ت نمایش میده که درست هست

ترکیب اضافه شده را :

68000ت هزار تومن را 42800ت و ترکیب 4کیلو نیم را بجای 147000ت ، قیمت 50700ت نشون میده

البته در هنگام ثبت فاکتور درست عمل میکنه ، یعنی وقتی به سبد اضافه میکنم قیمت ها درست هست.

مشخص هست که موقع نمایش کالای 2کیلو و یا 4کیلو و نیم یکی از اعداد را جمع نمیکنه مثلا بجای اینکه 40000 را با 28000ت جمع کنه و عدد 68000ت را نشون بده 40000 را با 2800 جمع می کنه و عدد 42800 را نشون میده.

یک کالا برای نشان دادن این مطلب ایجاد کردم که در لینک زیر می توانید مشاهده کنید.

http://kharidenab.com/%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%88%D9%87%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA/27-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D9%BE%DA%A9%D8%B3.html

لینک به دیدگاه

برای اینکه بفهمید مشکل از قالب هست یا چیز دیگه ، کافیه قالب پیشفرض را روشن کنید تا ببینید مشکل رفع میشه یا نه ، در صورتی که مشکل همچنان باقی ماند ، مشکل شما مربوط به قالب نیست . احتمالا مشکل شما مربوط به نرخ واحد های پول شماست .

در مورد باقی موارد ، آپدیت ارائه خواهد شد

لینک به دیدگاه

برای اینکه بفهمید مشکل از قالب هست یا چیز دیگه ، کافیه قالب پیشفرض را روشن کنید تا ببینید مشکل رفع میشه یا نه ، در صورتی که مشکل همچنان باقی ماند ، مشکل شما مربوط به قالب نیست . احتمالا مشکل شما مربوط به نرخ واحد های پول شماست .

در مورد باقی موارد ، آپدیت ارائه خواهد شد

من رفتم سراغ قسمت ارزها، ریال را پاک کردم و نرخ تبدیل تومان را از 0.1 به 1 تغییر دادم و بعد تست کردم درست شده بود. امیدوارم جای دیگه مشکلی بوجود نیاره

من تنظیمات ارزها را همانند آموزش سایت انجام داده بودم، البته آموزش هم درست بود. در هر صورت با انجام کارهایی که گفتم مشکلم برطرف شد و تشکر از بهمن جان بابت پاسخگویی، امیدوارم بقیه ایرادهای قالب هرچه زودتر برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

آپدیت شماره 3 قالب دستچین منتشر شد ( 96/2/11 )

رفع بهم ریختگی لیست محصولات در صفحه شاخه ها در نام های طولانی

رفع مشکل عدم تغییر سایز فونت تگ های h1 , h2 , ...

بهینه سازی بخش نمایش ویژگی ها در صفحه محصول

رفع مشکل فارسی نبودن تاریخ در ماژول علاقه مندی ها

رفع مشکلات مربوط به آیکون های فونتی در ماژول علاقه مندی ها

افزوده شدن ستون ها در حالت موبایل و قابلیت جستجوی لایه ای

رفع باگ نمایشی در ماژول وفاداری در صفحه محصول

رفع برخی مشکلات مربوط به لینک ها در حالت https

رفع خطای 404 در لینک های ماژول محصولات شاخه ها در صفحه اصلی

و ....

وارد حساب کاربری خود در بازارچه شوید و آخرین نسخه قالب را دانلود نمایید . فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کنید تا به فایل آپدیت و راهنمای آن دسترسی داشته باشید .

لینک به دیدگاه

سلام، وقت بخیر

قصد ندارم با ایراد گرفتن خستگی را در تن بچه باقی بگذارم، ولی برای پیشرفت کار چندتا نکته را عرض می کنم

ماژول blockwishlist اصلاح شده و باید تشکر و خسته نباشید گفت، فقط هنوز کامل نیست

در صفحه لیست علاقمندی جدید ماژول blockwishlist ، کاربر می تونه برای خودش اسم لیست علاقه مندی مشخص کنه ولی موقعی که داره یک کالا را به لیست اضافه می کنه سیستم ازش نمیپرسه به کدوم لیست می خوای اضافه کنی و خودش در لیست پیش فرض قرار میده

شاید من اشتباه میکنم ولی اینجوری ساخت یک دسته بندی برای لیست علاقه مندی بدون کاربرد میشه و بهتره از ماژول حذف بشه

البته همینکه ایرادات اصلی را رفع کردید قابل تقدیر هست

در ماژول favoriteproducts همچنان مشکل نداشتن دکمه خروج از پیغام های ماژول پابرجاست، البته الان اگر در یک قسمتی از صفحه کلیک شود از ارور خارج میشه، ولی این برای کاربرهایی که با گوشی وارد سایت میشن خوب نیست

آخرین مورد هم در مورد ویژگی های محصولات هست که وقتی کاربر تعدادی از ویژگی ها را فیلتر می کنه اگر منصرف بشه و بخواد دکمه حذف اون ویژگی را بزنه تا کالای بیشتری براش نمایش داده بشه دکمه حذف ویژگی کار نمیکنه

حالا اگر موقع انتخاب، یک ویژگی را تیک زده باشه با برداشتن تیک مشکلش برطرف میشه ولی اگر رنگ یک محصول را انتخاب کرده باشه تنها باید دکمه حذف را از لیست فیلترها بزنه تا محصولات بیشتری نمایش بده که متاسفانه این دکمه کار نمی کنه

من روی نسخه دمو نگاه کردم یه ایراد دیدم که شاید مهم هم نباشد

در نسخه دمو موقعه فیلتر کردن ویژگی ها ، ویژگی ها با / از هم جدا شدن ولی در قالب دستچین اینجوری نیست، البته شاید ربطی هم نداشته باشد و شما کارشناس هستید

آپدیت شماره 3 قالب دستچین منتشر شد ( 96/2/11 )

رفع بهم ریختگی لیست محصولات در صفحه شاخه ها در نام های طولانی

رفع مشکل عدم تغییر سایز فونت تگ های h1 , h2 , ...

بهینه سازی بخش نمایش ویژگی ها در صفحه محصول

رفع مشکل فارسی نبودن تاریخ در ماژول علاقه مندی ها

رفع مشکلات مربوط به آیکون های فونتی در ماژول علاقه مندی ها

افزوده شدن ستون ها در حالت موبایل و قابلیت جستجوی لایه ای

رفع باگ نمایشی در ماژول وفاداری در صفحه محصول

رفع برخی مشکلات مربوط به لینک ها در حالت https

رفع خطای 404 در لینک های ماژول محصولات شاخه ها در صفحه اصلی

و ....

وارد حساب کاربری خود در بازارچه شوید و آخرین نسخه قالب را دانلود نمایید . فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کنید تا به فایل آپدیت و راهنمای آن دسترسی داشته باشید .

لینک به دیدگاه

ببینید این ماژول ها جزو ماژول های پیشفرض پرستاشاپ هستند ، جزو قالب نیستن ، ساختار اونا رو ما نمیتونیم تغییر بدیم ، اگر نواقصی دارن از نظر عملکرد طبیعی هست چون ماژول های رایگانی هستند که همراه پرستاشاپ نصب میشن ، چه قالبتون دستچین باشه چه قالب پیشفرض این ماژول ها هستند . مواردی که فرمودین جزو باگ ها یا کاستی های ماژول های مربوطه هستند و پرستاشاپ هر چند وقت یکبار براشون آپدیت میده .

لینک به دیدگاه

بهمن جان خسته نباشی، خدا قوت

من این موارد را در قالب پیش فرض نگاه کردم و انجا مشکلی نداشته و روی قالب دستچین این ایرادات بوده

بازم از تلاش های شما تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 1 month later...

سلام

آیا میشه تنظیمات حالت نمایش در موبایل رو تغییر داد؟

به طور مثال در حالت موبال قسمت نماد اعتماد نمایش داده نشه و یا در انتها نمایش داده بشه

کلن تغییرات این چنینی میشه داد اگر بله از کدام قسمت؟

لینک به دیدگاه

سلام 

بله می تونید اینکار رو انجام بدید . برای مثال برای ماژول نماد:

وارد منوی ماژول ها >> ماژول ها و سرویس ها بشید، مازول نماد اعتماد رو پیدا کنید، فلش کنار اون رو باز کنید و بذارید روی حالت غیرفعال در موبایل 

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام، وقت بخیر

چ جوری میشه ماژول بلوک حساب کاربری ( قالب دستچین ) را جوری تنظیم کرد که تا کاربر وارد نشده مخفی باشه و وقتی کاربر یوزر و پسشو وارد کرد نمایان بشه

لینک به دیدگاه

امیدوارم این نکاتی که ما خریداران داریم میگیم مورد عنایت و توجه طراحان قرار بگیره، متاسفانه ایراداتی روی این قالب هست که گاهی باعث میشه به خودم بگم عجب کاری کردم این قالب را خریدم و خوشحالم از اینکه هرکس بهم زنگ زد یا تلگرام زد بهش گفتم خودش با دقت این قالب را بررسی کنه چون ایراداتی داره که قرار هست برطرف بشه، با آرزوی موفقیت برای دوستان.

سلام

قالب به این شکل طراحی شده و امکان مخفی کردن نیست.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام، وقت بخیر

در نسخه دمو ماژول محصولات تخفیف دار (em Specials block) برای گوشی غیر فعال هست.

همانطور که میدونید این ماژول در دو قسمت نمایش داده میشه در واقع بلوک سایدبار (سمت راست برای گوشی غیر فعال هست) ولی در صفحه اصلی (وسط تصویر) برای گوشی و کامپیوتر فعال هست.

سوال من این هست، ما چطوری می تونیم مثل نسخه دمو تنظیم کنیم؟

چون وقتی من ماژول را در گوشی غیر فعال می کنم هر دو بلوک غیر فعال میشه ولی من میخوام اونی که وسط تصویر هست فعال بمونه. این هم آدرس سایتی که با قالب دستچین ساختم https://kharidenab.com

لینک به دیدگاه

سلام من dastchin version 1.0 رو خریداری کردم و ورژن قالبم هم 1.0 هست آیا همین ورژن باقی مونده و هنوز آپدیتی براش نیومده؟ و اینکه من میخواستم رنگ نوار منو رو از قرمز میخوام به رنگ دیگه ای تغییر بدم ولی با دوتا ماژول مختص به قالب نتونستم ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.شماره تماس بنده 09355596164 ایمیل: [email protected]

لینک به دیدگاه

سلام

تا الان سه تا آپدیت برای قالب دستچین اومده،که میتونید وارد حساب کاربریتون در بازارچه بشید و از قسمت جزئیات و تاریخچه سفارشات،فایل های آپدیت و راهنماهاشون را دریافت کنید.

برای تغییر رنگ هم باید وارد پیکربندی ماژول "تنظیمات قالب (دستچین)" بشید و رنگ ها را به دلخواه تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...