رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...

سلام

این قالب در چه تاریخی با نسخه جدید پرستا هماهنگ میشه؟

قالب های نسخه 1.6 قابل هماهنگ سازی و سازگاری با نسخه 1.7 نیستند ، فعلا دو قالب تمشک و الکترون ( که جدیدا ارائه شده اند ) برای نسخه 1.7 در حال بازطراحی از صفر هستند . برای باقی قالب های قدیمی برنامه ای نداریم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر منظورتون همون بنر تلگرام و.. که در کنار اسلایدر هست وارد پیکربندی ماژول "پیکربندی قالب" بشید، بنرهاتون را در هوک displayright قرار بدید. 

لینک به دیدگاه

نه برند محصول

مثلن از کمپانی ایسوس

که گردونه برندها هم در این قالب وجود دارد

در حایی که خصوصیات محصول مانند گارانتی و رنگ ها قابلیت انتخاب دارند

در دمو قالب لوگوی برند هم نمابش داده شده که با کلیک وارد ان گروه میشه

منظورم این بود که این مورد از کجا در دسترس است>؟

لینک به دیدگاه

سلام

از منو کاتالوگ >> تولید کننده ها، برند مورد نظرتون رو به همراه تصویرش ایجاد کنید. سپس از تب وابستگی ها در ویرایش محصول سازنده تون رو انتخاب کنید تا در صفحه محصول نشون داده بشه.

لینک به دیدگاه

قالب های نسخه 1.6 قابل هماهنگ سازی و سازگاری با نسخه 1.7 نیستند ، فعلا دو قالب تمشک و الکترون ( که جدیدا ارائه شده اند ) برای نسخه 1.7 در حال بازطراحی از صفر هستند . برای باقی قالب های قدیمی برنامه ای نداریم .

تشکر می کنم که اینقدر به فکر کسب و کار ما و مشتری مداری هستید، این همه پشتیبانی را چطوری جبران کنیم. دوست عزیز رقیب شما ووکامرس هست، به نظرتون با این همه آینده نگری حریف آنها می شوید؟

خیلی جالب هست که برای قالب هایی که با مبلغ و سود خوبی فروختید برنامه ای برای گسترش و آپدیت 1.7 ندارید !

من هم قالب را خرید و هم ماژول مدیریت قالب دستچین هر ایرادی هم که در قالب کشف می کنیم و به شما خبر میدیم میفرمایید مشکل از هسته پرستاشاپ هست در صورتی که اینجوری نیست و این قالب ایرادات اساسی دارد و شما بجای برطرف کردن آن قالب جدید ارائه میدهید.

لینک به دیدگاه

تشکر می کنم که اینقدر به فکر کسب و کار ما و مشتری مداری هستید، این همه پشتیبانی را چطوری جبران کنیم. دوست عزیز رقیب شما ووکامرس هست، به نظرتون با این همه آینده نگری حریف آنها می شوید؟

خیلی جالب هست که برای قالب هایی که با مبلغ و سود خوبی فروختید برنامه ای برای گسترش و آپدیت 1.7 ندارید !

من هم قالب را خرید و هم ماژول مدیریت قالب دستچین هر ایرادی هم که در قالب کشف می کنیم و به شما خبر میدیم میفرمایید مشکل از هسته پرستاشاپ هست در صورتی که اینجوری نیست و این قالب ایرادات اساسی دارد و شما بجای برطرف کردن آن قالب جدید ارائه میدهید.

چون این قالب رو شما خریداری کردین دلیل نمیشه به نسخه 1.7 منتقل بشه ، برای این کارا استانداردی وجود داره و منیت رو باید کنار بذاریم ،  همین الان یک مشتری 6 سال پیش قالب نایس شاپ رو خریده ، اونم انتظار داره قالبش با نسخه 1.7 سازگار بشه که این انتظارات بی معنی و بی مورده .

هیچ قالب پرستاشاپی در هیچ جای دنیا از نسخه 1.6 به نسخه 1.7 آپدیت نمیشود ، قالب های نسخه 1.6 غیرقابل آپدیت هستن ، نمیشه با چند خط عوض کردن کد یک قالب رو به نسخه 1.7 برد . تنها راهی که یک قالب نسخه 1.6 روی نسخه 1.7 پرستاشاپ کار کنه اینه که اون قالب 1.6 دور انداخته بشه و از صفر بنده بشینم و همون قالب رو برای نسخه 1.7 کدنویسی کنم و این یعنی چند ماه طول میکشه هر قالب ، که اینکارو نه در ایران میکنن نه در بقیه کشورها . کمپانی های معروف طراحی قالب رو برین نگاه کنید ، از بین 10 ها قالبی که دارن ، فقط دو سه قالب آخری که طراحی کردن رو برای نسخه 1.7 از صفر برنامه نویسی کردن ( لئو تم ، کل قالب های موجود در تم فارست و ... ) ، ما هم آخرین قالب هایی که در سال جاری طراحی کردیم و نزدیک به ارائه نسخه جدید هست رو برای نسخه 1.7 بازنویسی میکنیم ، چرا ؟ چون مشتری که نمیتونه اون قالب رو بخره و فقط چند ماه ازش استفاده کنه ، خداروشکر که شما یک ساله از این قالب استفاده میکنید و جدیدا خرید نکرده اید ، باز خداروشکر که هنوز نسخه 1.7 نه براش ماژولی هست نه ارائه شده ، نه امکان ارتقا از نسخه 1.6 به 1.7 فعلا وجود داره و ....

تضمین ارتقا و سازگاری قالب های پرستاشاپ موجود در تمام دنیا تا 0.1 تغییر نسخه هست ، یعنی از نسخه 1.6.0 تا 1.6x ، از نسخه 1.7.0 تا نسخه  1.7x

شما یک سال از این قالب استفاده کردین ، 1 سال هم میتونید با خیال راحت استفاده کنید بدون ارتقا به نسخه 1.7 ، چون نسخه 1.6 پرستاشاپ تا یکی دو سال باز آپدیت میشه ، زمانی که امکان ارتقا به نسخه 1.7 فراهم شد و ماژول های بانکی و قالب مناسب براش مهیا شد میتونید با خیال راحت به این نسخه نقل مکان کنید .

تنها قالب های که نزدیک ارائه نسخه 1.7 منتشر شده اند برای نسخه 1.7 بازطراحی میشن تا خریدار متضرر نشه .

آپدیت جدید قالب دستچین هم تور راهه ، مشکل خاصی دیدین یا دارین میتونید گزارش بدین بررسی کنیم ، البته مشکلی که مربوط به قالب باشه ، نه مواردی مثل اینکه چرا ماژول وفاداری این امکان رو نداره یا چرا انبارداری پرستاشاپ فلان مشکل رو داره ، مشکلی که میفرمایین باید مربوط به قالب باشه که بنده بتونم براتون رفع کنم ، کم و کاستی ها و باگ های پرستاشاپ رو تنها ما میتونیم گزارش کنیم به تیم اصلی که اونا تو آپدیت هاشون رفع کنن . اینم بگم که قالب دستچین تا آخرین نسخه 1.6 سازگار خواهد بود آپدیت براش ارائه خواهد شد ، تا زمانی که پرستاشاپ 1.6 از طرف تیم اصلی آپدیت و پشتیبانی میشه ، ما برای قالب دستچین هم آپدیت و پشتیبانی ارائه میدیم

با تشکر از شما دوست گرامی  ، ما مشتریان خود را هرگز فراموش نمیکنیم :heart:

لینک به دیدگاه

:rolleyes: لیست آپدیت قالب دستچین و پیشرفت کار

( سطرهای سبز = انجام شده )

( سطرهای مشکی = در حال انجام )

اضافه شدن آخرین نسخه آیکون های فونتی fontawesome

قابلیت تغییر متن کپی رایت فوتر از ماژول تنظیمات قالب

ادغام ماژول شخصی سازی پیشرفته در ماژول تنظیمات قالب

حذف حالت غیرریسپانسیو قالب ( امکان غیرفعال سازی حالت ریسپانیسیو وجود نخواهد داشت )

افزودن حالت عریض به قالب

نمایش شماره تماس در فوتر در حالت موبایل زیر شبکه های اجتماعی

جستجوی لایه ای در موبایل به صورت کشویی

حل مشکل برعکس بودن اسلایدر قیمت در ماژول جستجوی لایه ای

تغییرات ظاهری جزئی برای بهتر و زیباتر شدن گرافیک قالب

منوی قالب به صورت کشویی در موبایل

بهینه سازی صفحه محصول در موبایل 

محدود شدن اسم محصول در موبایل به یک سطر

امکان استفاده از ماژول بنر ( bannerblock ) در بالای فروشگاه

خارج شدن صفحه محصول از حالت تب در موبایل

هدر شناور در موبایل

تغییر در تایپوگرافی و اندازه فونت ها و تگ های هدینگ :wacko:

قابلیت قرار گیری جستجو به جای ایکون های اعتمادسازی در هدر 

بزرگ شدن اندازه فونت شماره تلفن در هدر

تغییرات گسترده در تگ های هدینگ و بهبود سئوی کلی قالب :ph34r:

فرایند آپدیت قالب به اتمام رسید

در صورتی که مشکل یا مورد یا پیشنهاد خاصی دارین با تلگرام بنده تماس بگیرین یا پیام خصوصی ارسال نمایید تا بررسی و در آپدیت قرار بدم :heart:

لینک به دیدگاه

سلام

من هم از این قالب استفاده میکنم اما به نظرم مهم تر از سازگاری با 1.7 پرستا ارایه اپدیت برای همچین قالب ایست که جز قالب های نسبتا گران قیمت پرستا بوده است و خیلی هم قدیمی نیست و این اپدیت ها باعث دلگرمی خریداران این قالب میشود و همچنین باعث ترقیب مشتری در اینده برای تغییر قالب به قالب هایی است که توسط این طراح( اقای بهمن) طراحی شده است

من چند مورد را به صورت پیشنهاد در مورد نقاط ضعفی که مشاهده کردم خدمت شما اعلام میکنم که تشخیص اینکه این موارد مربوط به قالب است یا هسته با طراحان و اهل فن!

بی شک قسمت سرچ که یکی از مهمترین موارد در فروشگاه های کنونی است در این قالب چشم نواز نیست چه در حالت پی سی و چه حالت موبایل و شاید بتوان با کمی تقییرات گرافیکی دلنشین تر نمود آن را

فکر میکنم ترکیب شدن دکمه توضیحات و خرید و راهنمایی کلیک کننده به صفحه محصول بسیار مفید باشد هم از شلوغی ناخواسته جلوگیری میکند و در فروشگاه های کنونی اکثرن دیگر دارای دکمه واحد هستند و کمتر کسی هم بدون دیدن عکس بزرگ محصول و یا خواندن مشخصات محصولی را مستقیم به سبر خرید اضافه میکند و همچنین باعث میشود از افزودن بی مورد و اشتباه بر اثر لمس در گوشی های لمسی جلوگیری شود

شاید علاقه مندی های من و یا مقایسه در قسمت بالای سایت انقدر ها دیگر در نگاه اول اهمیت نداشته باشد و پس از ورود فرد نمایش داده شود بهتر است از طرفی بهتر است جای ورود به حساب از عنوان هایی مثل ثبت نام کنید/وارد شوید استفاده کرد که مشتریان جدید دچار سردرگمی نشوند

باز هم موردی به ذهنم بیاید خدمتتان اعلام میکنم

و یک مورد دیگه اینکه شاید بشه با قرار دادن ایکون های اعتماد ساز در قسمت پایین هر محصول در صفحه خود محصول از فضای ازاد شده در بالای سایت برای تمرکز بر روی کادر سرچ سایت در نسخه کامپیوتر استفاده نمود با این کار ایکون های اعتماد ساز در حالت گوشی هم قابل مشاهده خواهند بود در حالت عمودی.

لینک به دیدگاه

سلام

من هم از این قالب استفاده میکنم اما به نظرم مهم تر از سازگاری با 1.7 پرستا ارایه اپدیت برای همچین قالب ایست که جز قالب های نسبتا گران قیمت پرستا بوده است و خیلی هم قدیمی نیست و این اپدیت ها باعث دلگرمی خریداران این قالب میشود و همچنین باعث ترقیب مشتری در اینده برای تغییر قالب به قالب هایی است که توسط این طراح( اقای بهمن) طراحی شده است

من چند مورد را به صورت پیشنهاد در مورد نقاط ضعفی که مشاهده کردم خدمت شما اعلام میکنم که تشخیص اینکه این موارد مربوط به قالب است یا هسته با طراحان و اهل فن!

ارائه آپدیت همیشه در اولویت کاری ما بوده و هست ، اگر از چند روز پیش کانال آی پرستا رو دنبال کرده باشین حتما مشاهده کردین که طی دو سه روز برای چهار قالب آپدیت پشت سر هم ارائه کردیم ، نسیم ، آریا ، یلدا و الکترومارکت .  هم اکنون هم بی وقفه روی آپدیت قالب دستچین و الکترون و سهند کار میکنیم ، الان که از نصف شب گذشته باز بنده در حال کار هستم تا زودتر این آپدیت ها آماده بشن تا به کاربران تقدیم کنیم . ما حتی برای قالبی مثل الکترومارکت که 4 سال پیش منتشر شده و قالبی خیلی قدیمی محسوب میشه آپدیت ارائه کردیم چه برسه قالب دستچین که قالب جدیدتری هست .

ما طبق تعهدی که داریم قالب های نسخه 1.6 رو تا آخرین نسخه 1.6 پشتیبانی کرده و آپدیت براشون ارائه میکنیم .

پیشنهادات شما رو هم تو آپدیت مد نظر قرار میدم

با تشکر از وقتی که گذاشتین  :heart:

لینک به دیدگاه

سلام، به همه دوستان

الان یک نامه از طرف آقا بهمن عزیز به دستم رسید ، که مشخص هست دنبال برطرف کردن باگ ها و بهتر شدن قالب هستند، از من در مورد باگ ها و پیشنهاد ها پرسیدن که من تا شنبه - یکشنبه همه موارد را چک می کنم و به ایشون و البته در همینجا اعلام می کنم.

جدا از تمامی موارد از دوست عزیز بهمن برای اینکه به فکر بودن و ارتباط برقرار کردن و در فکر بروز رسانی هستند تشکر می کنم.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد من چند مورد دیگه به ذهنم رسید که مطمنن به پویایی و زیبایی این قالب کمک خواهد کرد:

در حالت نمایش در موبایل بهتر است در پایین ترین قسمتو زیر صفحه های اجتماعی شماره تلفنی که در حال پی سی تحت عنوان "تماس با پشتیبانی" نمایش داده میشود ، نمایش داده شود چون در حالت موبایل هیچ تلفن تماسی قابل مشاهده نیست.

اعداد در این قالب به صورت لاتین نمایش داده میشوند که بهتر است فارسی باشند.

در حالت تلفن همراه بهتر است دکمه خرید فونت کمی بزرگتر داشته باشد و این دکمه به صورت وسط چین نمایش داده شود اگر در انتهای صفحه محصول و به صورت شناور  قرار بگیرد که بسیار عالی تر خواهد بود، ضمنن در این قسمت میتوان دکمه افزودن به علاقه مندی را حذف کرد زیرا در قسمت بالای عکس کالا سه مورد "دوستش دارم" و "اشتراک گذاری" و همچنین "ارسال به دوست" وجود دارد.

همچنین بهتر است برای قسمت دوستش دارم و اشتراک گذاری و ارسال به دوست از ایکن بدون نوشته استفاده کرد البته ارسال به دوست و اشتراک گذاری یک مفهوم مشترک هستند که میتوان یکی را حذف کرد که باعث خلوتی و زیبایی بیشتر قالب می شوند

و همچنین باز هم نظرم این است حذف دکمه توضیحات و خرید در زیر هر محصول کمک بسیار خوبی به زیباتر شدن و مدرن تر شدن و خلوت تر شدن این قالب میکند

لینک به دیدگاه

سلام مجدد من چند مورد دیگه به ذهنم رسید که مطمنن به پویایی و زیبایی این قالب کمک خواهد کرد:

در حالت نمایش در موبایل بهتر است در پایین ترین قسمتو زیر صفحه های اجتماعی شماره تلفنی که در حال پی سی تحت عنوان "تماس با پشتیبانی" نمایش داده میشود ، نمایش داده شود چون در حالت موبایل هیچ تلفن تماسی قابل مشاهده نیست.

اعداد در این قالب به صورت لاتین نمایش داده میشوند که بهتر است فارسی باشند.

در حالت تلفن همراه بهتر است دکمه خرید فونت کمی بزرگتر داشته باشد و این دکمه به صورت وسط چین نمایش داده شود اگر در انتهای صفحه محصول و به صورت شناور قرار بگیرد که بسیار عالی تر خواهد بود، ضمنن در این قسمت میتوان دکمه افزودن به علاقه مندی را حذف کرد زیرا در قسمت بالای عکس کالا سه مورد "دوستش دارم" و "اشتراک گذاری" و همچنین "ارسال به دوست" وجود دارد.

همچنین بهتر است برای قسمت دوستش دارم و اشتراک گذاری و ارسال به دوست از ایکن بدون نوشته استفاده کرد البته ارسال به دوست و اشتراک گذاری یک مفهوم مشترک هستند که میتوان یکی را حذف کرد که باعث خلوتی و زیبایی بیشتر قالب می شوند

و همچنین باز هم نظرم این است حذف دکمه توضیحات و خرید در زیر هر محصول کمک بسیار خوبی به زیباتر شدن و مدرن تر شدن و خلوت تر شدن این قالب میکند

بینید دوستان وقتی نظری میدین باید صدها نفری که این قالب رو خریدن رو در نظر بگیرین ، بنده نمیتونم دکمه سبد خرید حذف کنم یا تو کلیت قالب دست ببرم ، چون صد نفر اگه خوششون بیاد صد نفر دیگه میگن نه چرا برداشتی ، توجه کنید این یک قالب عمومی هست نه اختصاصی که بر حسب سلیقه یک نفر تغییراتی توش داده بشه

اپدیت شنبه منتشر میشه ، دوستانی که نظری دارن تا شنبه میتونن ارسال کنن ، بعد اون رسیدگی نمیشه و میمونه اپدیت بعدی چند ماه دیگه

لینک به دیدگاه

سلام، به همه دوستان

الان یک نامه از طرف آقا بهمن عزیز به دستم رسید ، که مشخص هست دنبال برطرف کردن باگ ها و بهتر شدن قالب هستند، از من در مورد باگ ها و پیشنهاد ها پرسیدن که من تا شنبه - یکشنبه همه موارد را چک می کنم و به ایشون و البته در همینجا اعلام می کنم.

جدا از تمامی موارد از دوست عزیز بهمن برای اینکه به فکر بودن و ارتباط برقرار کردن و در فکر بروز رسانی هستند تشکر می کنم.

تشکر میکنم از شما  :rolleyes: 

بنده برحسب فرمایش شما که گفتین قالب ایرادات اساسی داره از شما خواستم این ایرادات رو ذکر کنید تا برطرف کنم ، اگه واقعا این قالب طبق گفته شما ایرادات اساسی داره ، یعنی شما این ایرادات رو قبلا کشف کردین و نیازی نیست چند روز جمع بندی کنید ، بنده شنبه اپدیت رو منتشر میکنم و اگه موردی هست لطفا ذکر کنید در همین تاپیک ، ولی اگر نیست و میخاین بررسی کنین  ، میمونه واسه اپدیت بعدی چند ماه بعد .

اگه قالب فلان ماژول رو نداره یا اگه ظاهر برخی بخش ها با سلیقمون جور نیست این به معنی باگ و ایراد اساسی نیست و این در حالی هست که قالب دموی انلاین داره و قبل خرید همه چیش واضحه

فرایند اپدیت قالب برای بهبود و رفع باگهای قالبه ، نه تغییر قالب برای مورد پسند واقع شدن یک یا دو نفر ، اگه ما از مشتریان برای اپدیت نظر میخایم فقط برای اینه که ممکنه برخی جاها رو خودمون نبینیم یا از قلم افتاده باشه و برخی از دوستان هم پیشنهادات خوبی میدن که مفیده ، پس انتظار نداشته باشید همه مواردی که ذکر میکنید تو اپدیت لحاظ بشه ، فقط مواردی که از نظر ما منطقی باشه و باعث بهبود قالب بشه و از همه مهمتر باعث عدم نارضایتی گروهی از مشتریان نشه اعمال خواهد شد

یه مورد دیگه اینکه برخی از عزیزان ذکر میکنن که این قسمت قالب شبیه مثلا قالب الکترون بشه یا فلان امکان فلان قالب رو تو این قالب هم بذارین ، خب اگه اونجوری بشه دیگه تفاوت قیمت قالبها معنی نداره ، اگه یه قالب گرونتره یعنی بهتره و شیوه نمایش و ظاهرش هم بهینه تره حتما و قالب ارزونتر نمیتونه عین اون بشه با اپدیت

با تشکر  :heart:

لینک به دیدگاه

سلام، وقت بخیر

بهمن جان امیدوارم خیلی دیر نشده باشه و این توضیحات من برای همه مفید باشه

1) بزرگترین ایراد قالب دستچین ضعف آن در بخش سئو هست.

متاسفانه سئو این قالب خیلی ضعیف هست مثلا در بخش توضیحات محصول من یک قسمت از متن توضیحات کالا را h2 می کنم ولی موقع نمایش هیچ تفاوتی نمی کنه برای h3 هم همینجوری هست و مجبور میشم از B (درشت کردن) استفاده کنم تا یه تفاوتی در نمایش ایجاد بشه

2) برچسب ها را موقع ثبت کالا مشخص می کنم ولی جایی نیست که این برچسب ها نمایش داده بشه ، چند بار ماژولش را فعال و غیر فعال کردم ولی فایده نداشت و برچسب ها جایی نمایش داده نمیشه.

3) ماژول حساب کاربری که در ساید بار وجود داره و مخصوص دستچین هست در هنگامی که کاربر هنوز وارد سایت نشده نمایش داده میشه در صورتی که برای مهمان باید غیرفعال باشه و وقتی نام کاربری و... زد نمایش داده بشه

4) توی ورژن مبایل وقتی روی آیکون جستجو کلیک میکنیم بعد باید مجدد توی باکس باز شده برای جستجو هم کلیک دوم رو انجام بدیم تا بشه محصولی رو جستجو کرد و مستقیم با کلیک اول قابل تایپ نیست.

5) اگر شد ماژول پیگیری سفارش را در موبایل فعال کنید خیلی خوب میشه.

6) در ماژول favoriteproducts هنوز برای پیغام ها دکمه کلوز وجود نداره، مثلا اگر کاربر مهمان روی دکمه دوستش دارم بزنه یک پیغام میاد که باید وارد محیط کاربریش بشه و راهی برای بستن این پیغام نیست. جایی که این ماژول برای کاربر نمایش داده میشه هم مناسب نیست مثلا اگر زیر دکمه افرودن به سبد خرید قرار بگیره که الان ماژول blockwishlist هست خوب میشه، یعنی جای این دوتا ماژول باهم عوض بشه

7) در ماژول محصولات شاخه ها که محصولات را در صفحه اصلی نمایش میده باید یه دکمه وجود داشته باشه که با زدنش کالاهای ناموجود دیگه در صفحه اصلی نمایش داده نشه، حداقل این امکان در ماژول تنظیمات قالب دستچین قرار بگیره که بقیه هم تشویق بشن ماژول تنظیمات پیشرفته دستچین را خریداری کنند.

یکسری تغییرات خودم در قالب داده ام که به قول شما نظر من بوده و شخصی هست و اینجا دیگه عنوان نمی کنم

امیدوارم زودتر این قالب اوکی بشه و جوری بشه همه ما استفاده کننده ها به دیگران توصیش کنیم، برطرف کردن موضوع سئو برای من خیلی مهم هست.

فروشگاه اینترنتی خرید ناب با افتخار از قالب دستچین استفاده می کند.

لینک به دیدگاه

البته که همینطور هست و شما طراح گرامی میتوانید از نظرات سایر کاربران با توجه به صلاح دید خودتون استفاده کنید و یا نکنید...

اما خوب بعضی از موارد مثل لاتین بودن اعداد در این قالب و یا نشان ندادن شماره تماس در حالت موبایل و مورد های دیگری که گفتم( نه همه موارد گفته شده توسط من) میتواند به زیبایی و پویایی این قالب کمک کند و مخالفی هم نخواهد داشت!

در هر صورت منتظر ارایه اپدیت جدید برای دستچین هستیم.

لینک به دیدگاه

سلام، وقت بخیر

بهمن جان امیدوارم خیلی دیر نشده باشه و این توضیحات من برای همه مفید باشه

1) بزرگترین ایراد قالب دستچین ضعف آن در بخش سئو هست.

متاسفانه سئو این قالب خیلی ضعیف هست مثلا در بخش توضیحات محصول من یک قسمت از متن توضیحات کالا را h2 می کنم ولی موقع نمایش هیچ تفاوتی نمی کنه برای h3 هم همینجوری هست و مجبور میشم از B

تشکر میکنم ازتون ولی به هر حال بازم خیلی از این موارد سلیقه های شخصی هست ، اینکه چرا بلوک حساب کاربری قبل لاگین دیده میشه یا نمیشه یا جای دکمه افزودن به محصولات مورد علاقه بالا عکس محصوله و چرا زیر دکمه خرید نیست این چیزا چیزی هست که قابل لمسه ، قابل دید هست و شما قبل خرید قالب این موارد رو دیدین و پسند کردین و اینا جزوی از طراحی قالبه چیزی نیست که جامونده باشه ، مثلا بنده در این قالب حساب کاربری رو چه قبل ورود چه بعد خروج اینجوری طراحی کردم که تو دید باشه چون مشتری نمیتونه پیدا کنه و این چیزا باگ اساسی نیست ، در هر قالب المان ها در جاهای مشخصی قرار میگیرن و نمیشه همه قالب ها هم شکل باشن .

برخی از موارد هم که ذکر کردین بله مشکلات قالب هست که رفع میشه حتما

برچسب هم مثل وردپرس نیست که تو صفحه هر محصول نشون بده ، برچسب در پرستاشاپ عملا وجود نداره و یه ماژول پیشفرض داره که برچسب های مهم رو در ستون راست یا چپ نشون میده ، ماژول برچسب رو به ستون راست وصل کنید تا نشون بده . مورد 7 هم  ترتیب نمایش را روی stock بذارین تا کلا کالاهای نام,جود نمایش داده نشن

بازم تشکر میکنم ازتون

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم ازتون ولی به هر حال بازم خیلی از این موارد سلیقه های شخصی هست ، اینکه چرا بلوک حساب کاربری قبل لاگین دیده میشه یا نمیشه یا جای دکمه افزودن به محصولات مورد علاقه بالا عکس محصوله و چرا زیر دکمه خرید نیست این چیزا چیزی هست که قابل لمسه ، قابل دید هست و شما قبل خرید قالب این موارد رو دیدین و پسند کردین و اینا جزوی از طراحی قالبه چیزی نیست که جامونده باشه ، مثلا بنده در این قالب حساب کاربری رو چه قبل ورود چه بعد خروج اینجوری طراحی کردم که تو دید باشه چون مشتری نمیتونه پیدا کنه و این چیزا باگ اساسی نیست ، در هر قالب المان ها در جاهای مشخصی قرار میگیرن و نمیشه همه قالب ها هم شکل باشن .

برخی از موارد هم که ذکر کردین بله مشکلات قالب هست که رفع میشه حتما

برچسب هم مثل وردپرس نیست که تو صفحه هر محصول نشون بده ، برچسب در پرستاشاپ عملا وجود نداره و یه ماژول پیشفرض داره که برچسب های مهم رو در ستون راست یا چپ نشون میده ، ماژول برچسب رو به ستون راست وصل کنید تا نشون بده . مورد 7 هم  ترتیب نمایش را روی stock بذارین تا کلا کالاهای نام,جود نمایش داده نشن

بازم تشکر میکنم ازتون

تشکر از پاسخگوی شما ما به امید همین پاسخگویی ها و پشتیبانی ها قالب دستچین و ماژول تنظیماتش را خرید کردیم.

یه مورد که جا موند :

مثلا وقتی یک شاخه را باز می کنیم و خصوصیات را فیلتر می کنیم اگر بعد پشیمون بشیم و بخوایم فیلتر را حذف کنیم دکمه حذف فیلتر کار نمیکنه و باید از داخل لیست تیکش را برداریم

بازهم خواهش می کنم روی سئو قالب بیشتر کار بشه تا h2 و h3 کار کنه

در ماژول محصولات شاخه ها ترتیب نمایش را روی استوک قرار دادم ولی درست نشد روی position قرار دادم درست شد ولی تمام کیفیش به این هست که حالت رندومش اجرا بشه و دائم یکسری کالاها نمایش داده نشه

ماژول حساب کاربری هم باور کنید سلیقه ای نیست و خواسته خیلی ها هست 

از کارهای سلیقه ای که من خودم روی فروشگاه خرید ناب انجام دادم :

در هدر سایت نام و نام خانودگی لود می شود.

در قسمت سبد خرید هزینه ارسال تا وقتی کاربر به مرحله انتخاب حامل نرسد نشان داده نمی شود این باعث شده ثبت نام در سایتم 2 برابر بشه

در صفحه https://kharidenab.com/orderدیگه آدرس تحویل نمایش داده نمیشه (البته در صفحه آدرس نمایش داده میشه)

از این کارهای شخصی روی سایت خرید ناب زیاد کرده ام و انتظار ندارم همه بخواهند مثل من کار کنند ولی همه از شما می خواهند ارورهایی که در برخی قسمت های سایت نمایش داده میشه ولی دکمه کلوز ندارند درست بشود.

تشکر از پشتیبانی شما

لینک به دیدگاه

آپدیت قالب دستچین تمام شد و آماده انتشار می باشد

با تشکر از همه دوستانی که در فرایند آپدیت قالب ما را یاری کردند ، آپدیت قالب دستچین به اتمام رسید و طی 24 ساعت قابل دانلود از حساب کاربری خواهد بود :sleepy:

لینک به دیدگاه

:heart: :heart: :heart: آپدیت 1.4 قالب دستچین منتشر شد

برای مشاهده تغییرات و جزئیات این آپدیت به این پست مراجعه کنید :

http://ipresta.ir/forum/topic/8397-قالب-دستچین/?p=63557

خریداران این قالب می توانند از حساب کاربری خود قالب بروز شده ، فایل آپدیت و راهنمای آپدیت را دانلود نمایند . حتما این آپدیت رو نصب کنید تا شاهد تاثیر آن طی کمتر از یک هفته روی کارایی فروشگاه خود باشید

دموی شماره 1 قالب نیز به آخرین نسخه بروز شد : مشاهده دمو

:exclamation: نکته مهم : قبل از نصب این آپدیت توصیه میشه پرستاشاپ خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید .

امیدوارم از این آپدیت لذت ببرید :sleepy:

لینک به دیدگاه

سلام، درود به آقا بهمن و تیم زحمت کش پرستاشاپ

بچه دمتون گرم این شد یه قالب عالی، حالا من می تونم به هرکس که پرسید قالبت چیه و چطوره، بگم

قالب فروشگاه اینترنتی خرید ناب با افتخار دستچین هست و من هم رضایت دارم.

آقا دستت درد نکنه، البته هنوز نواقصی داره که دیگه به حساب نمیاد و قطعا خیلی زود درست میشه

بچه خدا قوت

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت مدیر محترم 

بعد از به روز رسانی قالب شاهد این بودم که ترتیب ستون ها و سطر ها به شکلی که در تصویر مشاهده میکنید دچار بی نظمی شده است 

لطفا کمک کنید در جهت رفع این مشکل . سپاس  https://www.pandanoos.com

http://uupload.ir/files/s5eo_behamrikhtegi.jpg

https://www.pandanoos.com/31-محافظ-صفحه-نمایش-تلفن-همراه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...