رفتن به مطلب

قالب دستچین

پست های پیشنهاد شده

ضمن تشکر از زحمات شما بابت ارتقا ورژن سایت دستچین به V1.4
بنده بعد از ارتقا طبق راهنمای شما و مشاهده پیام ارتقا با موفقیت انجام شد هنوز از قسمت تنظیمات> قالبها نام قالب استفاده شده    dastchin version 1.0  است
آیا برای همه دوستان به این شکل است ؟ یا اینکه قالب من هنوز نسخه قدیمی است و ارتقا نیافته؟ البته من با دیدین این نوشته شک کردم و یک بار دیگر از ابتدا قالب 1.4 را آپلود کردم اما باز تغییری در متن ایجاد نشد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نوشته مربوط به نسخه قالب تغییری نمیکنه. برای اطمینان در آپدیت قالب میتونید تغییرات اضافه شده رو چک کنید ببینید اعمال شده.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستانِ‌همراه

همانطور که میدانید امکان دارد خیلی از کاربران ایمیل نداشته باشند یا علاقه ای به ثبت ایمیل یا اطلاعات شخصی در هنگام ثبت نام ندارند حال آنکه در صورت امکان میخواستم راهنمایی کنید من را که امکان آن هست که مشتری فقط با وارد کردن نام و نام خانوادگی و یک شماره تماس عضو شود یا با همین اطلاعات بتواند خرید خود را نهایی کند ؟ البته از قالب دستچین استفاده میکنم میخواستم بدونم ماژولی با عنوان ورود آسان برای آن هست ؟

سپاس

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام، به دوستان گرامی

این موردی که دارم عرض می کنم نقص قالب دستچین نیست و خواسته شخصی است.

من از بزرگواران راهنمایی می خوام که چطوری در قالب دستچین و در ماژول بلوک محتوا سایدبار سمت راست را فعال کنم.

لینک زیر یک نمونه از صفحه ای هست که میخواهم سایدبارش فعال شود.

https://kharidenab.com/content/11-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C%D8%B5-%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A8%DB%8C

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

سلام

ماژول ها از نظر کارکرد با قالب ها سازگار هستند.

اما از لحاظ ظاهری ممکن است سازگار نباشد که با دریافت هزینه جدا براتون سازگار میکنیم.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با درود فراوان 

دوستان و اساتید عزیز 

من یه چند روزی هست داخل صفخه ماژول ها با این ارور ها روبرو میشم 

اگر کمکم کنید ممنونتون میشم . مرسیhttp://s8.picofile.com/file/8320317568/Untitled_2.png

لینک به دیدگاه

درود فراوان 

تیکت زدم لینجوری جواب دادم 

تمامی محصولات بازارچه روی نسخه بومی انجمن دارای پشتیبانی هستند.

چنانچه از نسخه بومی انجمن استفاده نمی کنید باید به پرستاشاپتون رو به آخرین نسخه بومی انجمن تغییر بدید 

من از وقتی اپدیت کردم اینجوری شده ماژول بلوک متن صفحه اصلی ندارم 

دوستان آپدیت بایستی روی روت html-public باشه ؟ میشه منو راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

درود 

من یه فروشگاه با قالب دستچین دارم , الان تصمیم گرفتم که زبان دوم انگلیسی را اضافه کنم باید چیکار کنم میشه راهنمایی کنید 

shop.behjoosh.com

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

یک مشکل در فایل blockcart.tpl من فونت سبد خرید رو به shopping_cart carttheme-2 تغییر میدم اما هیچ تغییری نمیکنه در لحاظی من میخوام اینو تغییر بدم و هر کاری میکنم تغییر نمیکنه میشه علت رو بگید میخوام ایکون سبد خرید قالب های دیگه رو بزارم و چون فونت آیکون هست چرا تغییر نمیکنه ؟؟

لینک به دیدگاه

سلام 
باید فایل های فونت آیکون رو آپلود کنید تا اون ها رو نمایش بده در غیر اینصورت فقط متن رو نمایش میده مه آیکون.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

یک مشکل در قالب که وجود داره وقتی ما ماژول دسته بندی ویژگی ها رو نصب میکنیم حتی با وجود غیر فعال کردن یا فعال کردن ویژگی ها در داخل تنظیمات قالب برای لحظه اول وارد صفحه محصول میشیم همه رو بصورت یکجا نشون میده و بعد از کلیک بر روی تب مشخصه حذف میشه یعنی در واقع توضیحات کالا و ویژگی ها با هم یکجا میاد و بعد از کلیک بر روی تب نظرات یا ویژگی ها حذف میشه

لینک به دیدگاه

این قسمت از قالب که با رنگ آبی کشیدم رو اصلا نمیشه نه ماژولی داخلش جایگزین کرد نه میشه موقعیت ها رو به راست و چپ برد اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

http://uupload.ir/files/3vyw_1.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...