رفتن به مطلب

ارتقای 1.6.1 به 1.6.1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام.

می خواهم برای اولین بار سایتم رو به نسخه جدید به روز رسانی کنم که چند تا سوال مهم داشتم لطفاً موردی پاسخ بدید.

1. قالب من نسخه تجاری هست که از همین سایت خریداری کردم نسخه جدیدشو از کجا دانلود کنم؟
  2. فایل آپدیت رو از کجا دانلود کنم؟ همون فایل اصلاحیه هست؟؟
  3. من تغییرات زیادی در ترجمه‌ها انجام دادم با به‌روز رسانی همشون دیفالت میشه؟ راهکار چیه؟ باید یه پشتیبان از زترجمه فعلی بگیرم که دوباره جایگزین نسخه جدید کنم؟
  4. همچنین تغییرات زیادی در قالب مخصوصا فایلهای TPL دادم. اونهارو هم باید تک تک دانلود کنم برای جایگزین کردن در نسخه جدید؟
  5. این تغییرات نسخه های جدید برای برنامه نویسا کجا آورده شده. CHANGE LOG
  6. و مهم تر از همه اینکه بنده از نسخه 1.6.1 استفاد می کنم. ایرادی نداره یک دفعه به (چند نسخه جدیدتر) یعنی 1.6.1.5 آپدیت کنم؟ احتمال خطا وجود نداره؟؟

هرچه گشتم یک راهنمای درست حسابی پیدا نکردم (!) بودن ولی مثله اینکه برداشته شده

پیشاپیش از زحمات شما سپاس گذارم. منتظر پاسخ شما هستم...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1- اگر آپدیتی برای قالب منتشر بشه در صفحه محصول در بازارچه و تاپیک قالب در انجمن اطلاع رسانی خواهد شد

2- ماژول ارتقا رو نصب کنید و آخرین نسخه پرستاشاپ رو هم از انجمن دانلود کنید (حتما آموزشهای انجمن رو مطالعه کنید)

3- اگه در قالب ترجمه کردید بهتره از پوشه translate در پوشه قالبتون بکاپ بگیرید. بخشی هم برای خروجی گرفتن از ترجمه در پرستاشاپ وجود داره

4- بله . با آپدیت قالب ، همه تغییرات شما از بین خواهد رفت

5- در سایت اصلی

6- خیر مشکلی در ارتقا نیست فقط بررسی کنید که حتما قالب شما هم برای این نسخه آپدیت شده باشد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر ویژه بابت پاسخ سریع شما.

بفرمایید ماژول رو از کجا باید دانلود کنم؟ و اینکه باید کامل پرستای جدید رو دانلود کنم یعنی پرستای 1.6.5 رو کامل با حجم 20 مگابایتشو دانلود کنم؟؟ (یادمه قبلا برای اسکریپت ها، یک فایل آپدیت هسته جداگانه میزاشتن با حجم کمتر)

اگر صفحه ای برای راهنمایی کامل وجود داره لطف کنید ادرسشو بزارید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

راهنمای ارتقا در انجمن هست. جستجو کنید

موفق باشید

fباسلام. کاش یک منو با همین عنوان اون بالا میذاشتید خیال همه رو راحت می کردید، کاربرا هم الکی دور خودشون نمیچرخن برای دیدن طرز به روز رسانی. مطلب به این مهمی باید رسماً قرار داده بشه تو دید

یاحق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...