رفتن به مطلب

ویرایش قالب و راه اندازی

پست های پیشنهاد شده

سلام .کلا عادت ندارم اینقدر تاپیک های ابتدایی بزارم ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.

آقا من پرستا رو نصب کردم ولی ثالب رو چه جوری ویرایش کنم؟تا اینجاشو فهمیدم که باید برم تو ماژولها /جایگاه ها ولی اونجا چه طوری کار کنم.هوک چیه اصلا؟یه آموزش جامع وجود نداره که کارمو راحت تر کنه؟

مثلا میخوام عکس بنر رو عوض کنم.یا نوشته های داخل قالب رو عوض کنم یا منو دسته بندی رو پیکربندی کنم.

و اینکه نصب ماژول چه طوریه

پی نوشت:کلا دو ساعت در روز وقت کار با کامپیوترو دارم.حق بدین بهم :(

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام برشما.

ویرایش قالب از بخش های مختلف انجام میشه.

هوک به جایگاهی که ماژول در اوون قرار میگیره میگن. مثلا برای اینکه شما بخواید محصولات جدید رو در ستون راست نمایش بدید باید به بخش جایگاه ها برید و روی لینک بالای صفحه " نشاندن ماژول " کلیک کنید. ماژول مورد نظرتون رو انتخاب کنید و در" فیلد پیوند به" مثلا"displayrightcoumn" رو انتخاب کنید. به همین راحتی.

برای تغییر نوشته هایی که ثابت هستند باید از بخش بومی سازی >> ترجمه ها و انتخاب قالبتون این کارو انجام بدید.

دوباره مثلا :) برای تغییر بنر بالای صفحه اگه قالبتون پیش فرضه باید از بخش " ماژول ها >> ماژول ها " برید ماژول بنر رو پیدا کنید، وارد صفحه پیکربندی بشید و تنظیمات مورد نظرتون رو انجام بدید (بعضی از ماژول ها در منوها قابل پیکربندی هستند مثلا منوی شاخه ها).

برای نصب ماژول باید به منوی " ماژول ها >> ماژول ها " برید و روی " افزودن ماژول " بالای صفحه کلیک کنید، فایل فشرده (zip) ماژول رو آپلود و بعد مراحل نصب رو انجام بدید (بعد از آپلود اسم ماژول در لیست ماژول ها نمایش داده میشه که دکمه نصبو کنارش میاره تا ماژول رو نصب کنید).

می تونید مشکلاتتون رو در انجمن جستجو و مطرح کنید . در صورتی که مشکل رو خودتون نتونستید حل کنید میتونید تیکت بزنید تا کارشناسان مشکل رو حل کنند. انشاالله به همین زودیا آموزش جامعی در سایت قرار می گیره :idea:.

یه کمی با پرستا کار کنید دستتون میاد باید چیکار کنید. ناراحت نباشید ;) ;)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...