رفتن به مطلب

عدم نمایش منوی کاتالوگ

پست های پیشنهاد شده

سلام به عزیزان

من مشکلی که دارم منوی سمت راست برای ماژول کاتالوگ نمایش داده نمیشه به این صورت که در حالت محصولات دمو ماژول جستجوی لایه ای در داخل سایت نمایش میده اما زمانی که میام شاخه جدید ایجاد میکنم و بعد داخل شاخه جدید محصولات به همراه ویژگی ها استفاده میکنم داخل سایت نمایش نمیده 

من خیلی باهاش سروکله زدم اما حل نشد 

post-10001-0-37494300-1462260680_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر شما.

تصویری که پیوست کردید مربوط به ماژول " بخش جستجوی لایه ای" هست و با استفاده از مشخصه های محصول کار میکنه نه ویژگی ها.

حالا برای اینکه این قسمت در صفحه شاخه ها نمایش داده بشه باید به این ترتیب عمل کنید:

در ابتدا باید برای از منوی " کاتالوگ >> مشخصه های محصول" ، مشخصه های محصول مثل رنگ، سایز، برند و ... و ارزش های اوون رو ایجاد کنید.

حالا به منوی " ماژول ها >> ماژول ها " برید و در کادر جستجو "بخش جستجوی لایه ای" رو بزنید و  وارد صفحه پیکربندی اوون بشید. از بخش " قالب های فیلترها "، " قالب من " رو انتخاب کنید و وارد صفحه ویرایش بشید، از قسمت شاخه های استفاده شده برای این قالب، شاخه ها رو باز کنید و همه شاخه ها و زیرشاخه ها رو انتخاب کنید و از قسمت فیلترها مشخصه های جدیدی که ایجاد کردید رو فعال کنید. 

حالا دیگه این بخش در سایت نمایش داده میشه ;) ;)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...